Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Plusić a pijem punooooo lijekovs

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno Plusić a pijem punooooo lijekovs

    Drage moje, hvala Bogu jutros na testu +

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno Lijekovi

    Prosli post mi nijr objavilo do kraja pa pisem novi: Drage moje, hvala Bogu jutros na testu +.Ali, pijem Nibel za tlak i tahikardiju, te Misar 0,5 ( vrsta xanaxa) 2-3x dnevno. Svi dr.me mogu primiti tek u utorak. Jako me je strah jer pijem ove tablete a trudna sam. Strah me je nus pojava na plodu, moram ih piti, ne smijem prestati naglo. Pomoc...Sta da radim? Da li je iko koristio Misar? Sta cu za tlak i tahikardiju jer mi srce lupa pravo???Jos me boli mali stomak kao da cu dobiti menstruaciju

  3. #3
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja sam u trenutku kad sam ugledala plus pila prozac i concor cor 2,5za tlak i srce.
    Prozac sam prestala piti samoinicijativno isti dan,a concor se konzultirala s kardiologom.I nastavila.
    Ne mozes nazvati one koji su ti dali terapiju?Ili klinicku farmakologiju?
    Konkretno ne znam smiju li tvoji lijekovi u trudnoci

  4. #4
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cestitam
    Koje lijekove pijes?
    Jel pijes Folacin ?

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Lamy, sretno!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Draga Peterlin, nije mi se objavio citav post, pa sam dole ispod napisala sve ponovo

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Bila sam kod dr.opste prakse. Umjesto Misara ( posto se moram od njega odviknuti jer ga pijem par godina), dala mi je apaurin (diazepam) ujutro i navecer. Nibel mi je odmah iskljucila i rekla da ce mi javiti koji je lijek za trudnice dozvoljen, a dotad cu i otici kod dr.kardiologa tako cu saznati iduce sedmice. Najvise mi je kako cu se odviknuti od Misara jer imam napade anksioznosti

  8. #8
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    postepeno i polako... to je od 1-1,5mg dnevno, što je terapijska doza...preporuča se smanjenje od 0,25mg svaka 2 tjedna, tako da se probajte po tome voditi..ako je previše i ako ćete imati ikakve nuspojave, svakako prepolovite i tu dozu.

    normabel ( benzodiazepin) i misar ( alprazolam) nemaju isti način djelovanja, preporučam vam i obavezne konzultacije s psihijatrom, jer koliko sam ja upoznata, te dvije vrste lijekova iako spadaju u istu skupinu NE SMIJU SE PITI ZAJEDNO, TJ. ISTI DAN.

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj lamy prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Peterlin, nije mi se objavio citav post, pa sam dole ispod napisala sve ponovo
    Vidjela sam po naslovu da nije cijeli post... Trebat ćeš malo više nadzora liječnika, ali to se može riješiti. Imaš najmanje još dvije teme gdje forumašice razmjenjuju iskustvo o lijekovima uz trudnoću i dojenje. Vidim da su se i ovdje već uključile. Imat ćeš ovdje podršku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •