Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Rana trudnoca i menstrualni bolovi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno Rana trudnoca i menstrualni bolovi

    Drage moje, trudna sam oko 3 sedmice i imam bolove u malom stomaku kao da cu dobiti menstruaciju (danas je 3.dan kako mi kasni)
    Malo me i donji dio ledja boli. Nadut mi je stomak i stalno idem mokriti. Na uzv u petak je mala slatka tackica stojala lijepo na uzv, a i tad sam imala bolove. Panika, da ili ne???

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Za pocetak cestitam!
    U ovom periodu normalni su pms bolovi kakve opisujes. Alarm za uzbunu su jaki bolovi praceni krvarenjem.
    Inace, trudnoca se racuna od 1. dana zadnje menstruacije pa si ti sad trudna cca 5 tjedana

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Ali bebac je toliko mali, da se jedva vidi na endometriju!!!Za 5.sedmicu bi se trebalo vidjeti nesto konkretnije???

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj lamy prvotno napisa Vidi poruku
    Ali bebac je toliko mali, da se jedva vidi na endometriju!!!Za 5.sedmicu bi se trebalo vidjeti nesto konkretnije???
    Ne , sve je kako treba biti.
    Trudnoca se uvijek racuna od prvog dana zadnje menstruacije, ali je zapravo cc 2 tj. manja , odnosno 3 tj od zaceca.
    Tako se racuna je se ne moze znati kad je tocno bilo zacece.
    Za 5 tj.trudnoce potpuno je ocekivano da se jedva vidi.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Presretna sam jer sam onda profurala vec onih 5 kriticnih sedmica)), ostane jos samo nekoliko))Ali imam sad napad panike zbog tableta koje sam mozda jos duze koristila((

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Lamy, ne brini se! Jaaako je dobar znak da se beba vidjela vec u 5.tjednu. imala sam dva spontana i u te obje trudnoce, beba se tek dosta kasnije vidjela. U ovoj trudnoci koja je uspjela vidjela se skroz malena tockica u 5. tjednu vec. iako naravno nekome moze biti kasnija ovulacija pa se nekome vidi kasnije. Bolovi su skroz normalni.. ja ih imam jos uvijek, i stalno ovdje panicarim curama na rodi, pa odem na hitnu pa mi se doktori smiju jer je uvijek sve u redu. Za tablete isto ne brini. Kada se malci zakace kako treba zilaviji su nego mi mislimo. Sretno i javljaj dalje

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Hvala...ja sam dokaz da godine i zdravorazumsko razmisljanje se ne podrazumijevaju))Sad jos samo ove anksioznosti da se rijesim((

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •