Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Neobični okusi u ustima u trudnoći

  1. #1
    MIN avatar
    Datum pristupanja
    May 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1

    Početno Neobični okusi u ustima u trudnoći

    Pozdrav svima,

    nova sam na forumu i zanimaju me vaša iskustva. Naime, u 8. sam tjednu ali već 3 ili čak 4 tjedan osjećam neki čudan okus u ustima. Nije metalni, nije kiseo, a niti uopće opisljiv
    Samo je prisutan stalno, kao da mi nešto ne valja sa jezikom. Najopisljiviji bi bio kada bih rekla da je to okus kojeg ponekad osjetite nakon konzumacije neke hrane ili pića. Ostane onaj "after taste"
    Ipak, onda čovjek uzme nešto drugo i taj okus nestane. Ali ovaj ne nestaje, a samo gonja da ti je stalno nešto u ustima kako bi ga se riješio. mogu ga čak i povezati sa gladi, što sam gladnija to je taj odvratni okus pojačaniji

    Inače, nemam nikakvih drugih simptoma, ne povraćam za sada. Ponekad osjetim laganu mučninu ali onda se primirim i tako sve prođe.
    Please, podijelite samnom svoja iskustva (ako ih imate) vezano za taj okusa kako bih znala što sa time, možda me netko razveseli nekim savjetom

    Ivana

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Eh draga, dobrodosla
    Mene okusi i odvratna gusta slina zezaju otpocetka. Dizem se po noci kako bi isla prati zube jer mi toliko smeta da ne mogu nastaviti spavati. Od savjeta nazalost nemam bas puno..takoder mi pase jesti stalno nesto i skuzila sam da mi oni kupovni vocni sokovi pogorsavaju taj okus i slinu.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Da, to sam imala. Fuj.
    Vidi jel ti fali željezo.

  4. #4
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Dobro dođe sisati mali komadić đumbira.

  5. #5
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    I ja sam to imala+ jos odvratno puno sline....
    Proci ce.....evo danas sa 11+4 i nema ga vise

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •