Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Trudnocaa

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    1

    Početno Trudnocaa

    Cao drugari,da vas pitam posto sam nova ovde Ja i momak smo pre 3 dana imali nezasticen odnos,vec juce sam osjetila mucninu,umor me savladao,danas sam prokrvarila.A treba da dobijem tek oko 23.24,da napomenem da mi je tad kad smo imali odnose bili plodni dani i grudi su mi natekle pa me zanima da li je moguce da nakon 3 dana osjetim siptome ? :/ molim vas odgovore u sto kracem roku.Hvalaa

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nije moguce.
    Simptome trudnoce proizvodi posteljica koja se pocinje stvarati tek kad opodeno jajasce
    nakon oplodnje stigne u maternicu. Jajascu treba barem 7 dana da stigne i da se ugnjezdi u sluznicu.
    I imamo vec puno ovakvih tema, spojiti cu ovu s njima.
    Posljednje uređivanje od sirius : 13.05.2017. at 18:22

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Moje misljenje je da je moguce. Ja sam drugi dan nakon ovulacije znala da sam trudna.. probudila me ogromna kolicina sline u ustima i neki osjecaj..jednostavno sam znala. Bradavice su mi potamnile nakon tjedan i pol.. znam jos puno cura koje su znale da su trudne vec koji dan iza.. ako si svjesna svog tijela, sve je moguce.

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Medicinski nemoguce.
    Energetski i psiholoski mozda da , ako se cilja na trudnocu i zeljno iscekuje, ali bioloski potpuno nemoguce.

  5. #5
    Vlatk@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    193

    Početno

    Slazem se sa Sirius, mislim da nikako nije moguce. U teoriji se oplodnja moze dogoditi tek nakon dan-dva, a za simptome je definitivno prerano.
    Ja sam u obje trudnoce ranije "znala", ali smo ih planirali i cekali, a isto tako sam "znala" i prepoznala neke simptome u onim ciklusima kad bi na kraju dobila mengu.

  6. #6

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •