Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: !!!Vodenast krvav trag!!!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno !!!Vodenast krvav trag!!!

    Jutros u toaletu kad sam se obrisala preko cijele povrsind papira sam imala vodenast smedjkasto-crven.trag.nazvala sam dr.koji mi je rekao da popijem duphaston 3xdanas i sutra ce me primiti. Nije vise bilo traga na papiru do sada kad se opet na isti nacin i ista bojs pojavio((Inace sam 7tt. Da li gubim bebu???

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Lamy ja se nisam susrela s tim,ali nemoj odmah misliti crno. Puno cura na pocetku zna imati krvavi iscjedak pa sve bude ok. Miruj,bit ce sve ok.

  3. #3
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Imala ja, u vise navrata. Smirilo se nakon 12. tj

  4. #4
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    U prvoj trudnoci izljev krvi sa 10 tjedana, naravno isto tako 4x Duphaston odjednom i jos 3x dnevno po jedan. Kasnije jos koji put smedji trag ali se postupno smirivalo. Ziva i zdrava curka trci oko mene sada

    Moj ti je savjet da poslusas doktora, i ravno u krevet. Odmaraj lezi, a sutra ces vidjeti s njim kako dalje.
    Ne mora biti nista kobno, zaista. Samo se smiri zbog sebe i bebice.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja sam imala 4 puta malo krvarenje iznedju 6 i 8tt. Bio je mali hematom, na uzv sa 9+4 ga vise nije bilo. Mirovala sam strogo.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Na papiru ga nema svaki put. Pojavio se jos nekoliko puta a izmedju nista. Nadam se da nece biti nista

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Miruj i uzimaj terapiju. Nazalost nosta vise od toga ne mozes. Pokusaj se okruziti necim sto te smiruje i uveseljava.

  8. #8
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo i mene... zadnjih tjedan dana svaki dan tako. U iscjetku tragovi žilica ili je iscjedak roskast. 3 dana početkom tjedna po jednom dnevno baš krv. Spotting takav (al prije svakih par dana) traje od plusa. A danas sam 7+2

  9. #9
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Iamy,

    Nadam se da je to samo bezopasan iscjedak, drzim fige !!

    Vrci,
    Kad si bila na zadnjem uzv???

  10. #10
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    U ponedjeljak, znači prije 6 dana. I sve bilo super, kaže dr da ne zna od kud krv. Hematoma nema, barem ga tad nije bilo

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Ja sam bila danas kod dr. Beba uredu, otkucaji tu, nije vidio nista na uzv. Evo sad se obrisala i svjeza malo bljedja krv...pijem terapiju i nije mi jasno nista ((

  12. #12
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Lamy, evo i kod mene isto tako.
    I danas sam 2 puta imala pink iscjedak. Uzv takoder bio sve ok

    Kaze mi dr da to cesto bude dok se razvija posteljica . A sad ti je mozda i krv od uzv-a

  13. #13
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Da utješim - i meni je bilo tako, krvarila sam malo po malo preko 2 mjeseca. Evo čudo moje se sad dere iz sobe da se skinuo gol i da ga dođem vidjeti , dakle dobro je završilo
    Imala sam do kraja divnu trudnocu i divan porod.
    Samo odmaraj, ne trči i ne diži teške stvari, ne saginji se prema naprijed. Te stvari su meni poticale jače krvarenje.

  14. #14
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ajme Apsu 2mj... Ja sam vec sad nakon 3tj luda ko puska...

  15. #15
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Da, dva mjeseca sam bila u užasnom strahu, navijala sat za duphaston i mirovala što sam više mogla. Najveći okidač krvarenju je bilo saginjanje iz leđa prema dolje, znači savijanje trbuha. Čak mi je i malo pogrbljenije sjedenje znalo pojačati krv. Kad sam se ispravila skroz i držala trbuh ravno bez pritiska na njega, sve se utišalo i na kraju nestalo i na kraju sam 5 mjeseci plesala, hodala i skakutala do poroda.
    Dr. nikad nisu vidjeli hematom, ne znaju zasto sam krvarila.
    Hocu vam reci - odmarajte i vjerujte u svoje tijelo, biti ce sve u redu

  16. #16
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    ja sam grdo krvarila, imala izljeve s ugrušcima do negdje 5 mj. pila duphaston i mirovala. rodila štruc od 4.5 kg u 42 TT

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Lakse mi je kad znam da nisam sama((. Nazalost, mene jos bole mokracni kanali tako da ludim vise od kontanja da to nijr bol vezana za pobacaj. Nekako sam i ja kontala da moze biti od saginjanja i napinjanja stomaka jer bas jako mnogo, tesko i uz napor povracam

  18. #18
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Uopce nije rijetkost! Samo treba slusati doktore i mirovati neko vrijeme prema uputama. Ja sam konkretno dva dana provela uglavnom lezeci, a onda sam uz dozvolu doktora isla raditi i radila do kraja trudnoce. Naravno, ne fizicki posao.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Meni vec 5 dan se i dalje javlja smedji trag na gacicama((Pijem duphaston, bole me ledja, a sve ostalo je isto. Jedino sam jaaaaaako malaksala i umoooooorna

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Opet mi se pojavio roskast trag na papiru, malo veci, a i dalje pijem Duphaston...Da li da opet idem kod dr ili da promjenim dr ili da pustim...

  21. #21
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj lamy prvotno napisa Vidi poruku
    Opet mi se pojavio roskast trag na papiru, malo veci, a i dalje pijem Duphaston...Da li da opet idem kod dr ili da promjenim dr ili da pustim...

    Što mislis da bi mogao ili trebao napraviti neki drugi dr. u ovom trenutku?
    ili sto bi trebala napraviti ti, osim onog sto vec radiš?

  22. #22
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Kao što sirius kaže, sad možeš samo čekati... Evo ja sam imala 7 dana takvih tragova, 2 i pol dana mira, jedan dan tragova, dan mira, i danas opet tragove krvi u sluzi. Nema smisla trčati na preglede i dodatno čačkati dolje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •