Pokazuje rezultate 1 do 50 od 50

Tema: Mesnica i priprema mesa

  1. #1
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno Mesnica i priprema mesa

    Kad dođem u mesnicu, obično uzimam 1. piletinu/puretinu 2. meso za juhu govedina/junetina 3. pola-pola za mljeveno 4. šnicle od buta ili za gulaš.
    Baš i nisam inventivna u pripremi mesa.
    Dakle koji su vaši "dometi" u mesnici ?
    Da li znate sve ili većinu mesa od govedine/junetine/teletine/svinjetine i kako to pripremate?
    Meni malo dosadilo jedno te isto.

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Junetina:
    Najčešće kupim lonzu. To je ustvari juneći kotlet. Kada se kosti odvoje od mesa, meso je ramsteak. Vrlo mekano i brzo pripremljeno. Kosti sa nešto mesa koristim za kuhanje juhe, a "sredinu kotleta" za šnicele na brzo, za šnicele na saft, za neku inačicu stroganova prilagođenu ukusima moje obitelji.
    Kupim i Tbone kad nadjem. To je super za mesoljupce. Dobro ga pofrigam sa obje strane, pa ubacim u ekspres lonac sa pokojom mrkvom, cijelom kapulom, rajčicom, celerom, cijelim krumpirom...ma već što imam od povrća, i vode da prekrije meso. Za 15ak minuta je za prste polizati.
    Meso od buta, osim za klasične šnicele, koristim i za Ličke šnicle, tj. tučene u krušnim mrvicama i poslije dinstane sa češnjakom.
    Za gulaš uzmem "žilicu", ali onaj širi dio. Ako uzmem i kraj žilice, taj dio stavim kuhati za juhu.
    Fina mi je juha i od koljenice, kad ju narežu na šnite oko 2 cm debljine. Netko to sprema i na roštilju, ali nisam baš tip od roštilja.

    Teletina:
    Najbolji su mi kotleti koji su poput Tbona, znači ima i biftek. Onda stavim dio teletine, dio piletine u tavu sa dubokim dnom i pečem uz lagano podlijevanje, samo posolim i popaprim, bude super samo meso. I but je super, ali jako skup, pa to samo rijetko kupim.
    Osim muža, nitko ne jede žilice ni masno, pa uvijek nešto kombiniram.

    Piletina:
    Jedemo samo bijelo, najčešće na kockice preprženo i vrhnje, puno vrhnja. Pohanu piletinu, vrlo često, naravno. Batke kuham, samo tako prolaze kod nas. Volimo različite salate sa piletinom, kuhanom ili pečenom, i sa maštom: sve što je fino, može u pileću salatu.

    Svinjetinu ne volim, osim u ćevapima, sarmi i paprikama, pa ju ni je znam kupovati. Rijetko dobiju kotlete, još rjeđe pohanu.

    Puretinu jedemo isto samo prsa i to pečeno na naglo, ponekad napravim rižoto, ali kako svi više vole piletinu, tako je puretina u drugom planu.

    Meljeno meso, bilo koje vrste često upotrebljavam, za lazanje, polpete, mesne rolade, sarme, punjene paprike, bolonjez.
    Nisam ni ja baš inventivna sa mesom ali meni su na roštilju bolje gljive i tikvice, tako da i nisam neki primjer
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 23.05.2017. at 01:51

  3. #3
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Evo i ja se pokušavam sjetiti koje sve dijelove koristimo. Nažalost, tu gdje živimo u mesnicama možeš kupiti juhe, sireve, pekmeze, a najmanje meso. Meso je već oblikovano i narezano u porcije.

    Tražila sam mesara juneću lopaticu za ćevape. To je bila cijela procedura.

    Dakle, piletina:
    - krilca - pečena u pećnici ili roštilj, može i kuhana u juhi (ajngemahtec), ali tada ogulim kožu
    - batci i zabatci - wok s raznim povrćem, pohano, a la kebab, pečeno sa začinima, u vinu, meni je fina verzija pohane trakice u bjelanjku i škrobnom brašnu s sezamom, medom i soja sosom....
    - pileći želuci - juha (mogu se ubaciti i vratovi)
    - hrbat - saft, juha, temeljac za rižoto...
    - prsa - ne jedemo osim ako kupimo cijelo pile
    - pijetao - ili u vinu ili na saft (noć prije se toća u vinu i začinima)

    Patka:
    - prsa - pečena na grill tavi s narančom ili s mješavinom kineskih začina pa kasnije u wok ili u kineske rižine palačinke
    - batci i zabatci - confit, odnosno kuhani u masti pa zapečeni na tavi
    - cijela - s mlincima. Tu sam tradicionalist

    Teletina/junetina
    - prsa - punjena filom od kruha ili pečena u pećnici a la peka ili pod pekom
    - koljenica - kuhana u crnom vinu i luku ili pečena ili u bilo kakvom saftu
    - rep - super je na saft (kuham ga nekoliko sati, ne volim ekspres lonac. Volim pipkati, isprobavati, dodavati...), može i juha
    - jezik - apsolutno podcijenjen. Može na saft ili salatu. Neki dan sam ga kuhala u temeljcu 7 sati dok nije nastala pašteta, začinila i ubacila u tortilje (jezik a la pulled pork)
    - vrat - meni super i na gradele i ispod peke
    - onglet - taj dio nisam baš nisam viđala u Hrvatskoj ili nisam obraćala pažnju. Veličine je svinjskog filea. Još se zove Hanger ili Butcher's cut. Meni je drag pečen.
    - biftek - meni ne valja ako nije odležan.
    - ovdje je u pojedinim dućanima veliki izbor dry aged mesa i to ide ili na roštilj ili na grill tavu
    - kosti u juhi, pa poslije moždina na tostu ili pečene kosti pa jedeš moždinu ili pohana moždina (to je malo pipkavo)

    Svinja (nju najmanje jedemo)
    - šnicli (but ili kotleti) - pohano, pečeno u bijelom vinu s češnjakom i začinima. Uglavnom standard. Ne mogu se sjetiti nekog posebnog načina. Kod mene sve ovisi o inspiraciji i sadržaju frižidera
    - lungić - pečen, punjen sirom, omotan pršutom...
    - rebrica - na ročtilju ili tavi sa začinima

    Mljeveno meso - polpete (s dodatkom sira, povrća, punjene sirom), kineski "ravioli" punjeni mljevenim+đumbir, mladi luk, soja i fish sauce, turske pide, sve što je Beti nabrojala osim bolonjeza. u mom slučaju je to posebna procedura sa sjeckanim mesom. Tortelini, punjene palačinke...

    Uz sve što pečemo na grill tavi uvijek umutim neki umak ili na bazi jogurta ili avokada ili ne mogu se sjetiti više

    Sigurno ima još toga... Ako se sjetim, tipkam.

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Kaj ne pečete ribu?
    Evo ideja.
    Uzmi file oslića, ubaci u maslinovo, češnjak, sol, ružmarin, peci u pekaču s poklopcem u rerni.
    Fino uz grah šalatu.

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj ne pečete ribu?
    Evo ideja.
    Uzmi file oslića, ubaci u maslinovo, češnjak, sol, ružmarin, peci u pekaču s poklopcem u rerni.
    Fino uz grah šalatu.
    Kakve veze to ima sa temom: Mesnica i priprema mesa?

  6. #6
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Riba je meso.

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Riba je meso.
    ali se prodaje u ribarnici, a ne mesnici (koja se spominje u prvom postu).

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Perad se prodaje u peradarnici.
    Kako god, dobra ideja je uključiti više ribe u jelovnik.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 24.05.2017. at 08:33

  9. #9
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    U mesnici ima onoga što sam nabrojala i slično. Nisam još vidjela srdele uz ćevape kod mog mesara. Piletinu jesam.
    Munkica i Beti, odlične ideje. Neke ću probati.

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    srdele uz ćevape
    U Konzumu stoje.

  11. #11
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    mi često radimo ovo (i danas na jelovniku):

    http://wall.hr/wine-and-dine/curry-piletina/

    jako je fino i brzo gotovo

  12. #12
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Da, da... Skroz zaboravila spomenuti ovo jelo. Jako fino za sve obožavatelje currya i korijandra.

    Još ako sami napravite curry pastu/mješavinu okus je tri puta jači i bolji. Mljac!

  13. #13
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    i ako imate kokosovo mlijeko umjesto vrhnja za kuhanje mislim da je sad u lidlu nešto povoljno, imaju azijski tjedan

  14. #14
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a janjetina?
    pečena janjetina, klasik. ili janjetina s bobom, od ovog proljeća mislim da je novo jelo u našoj kuhinji :D
    je skupa, al 1-2 puta kad je sezona si priuštimo. kupimo četvrtinu, oko 2,5 kg, dobiješ naravno i malo glave.

  15. #15
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    mi je pečemo u pećnici s krumpirima, tata voli uzet bar par rebaraca pa u kombinaciji s ostalim mesom
    onako kao s bobom može se radit i sa graškom, to je isto fino

    meni je ustvari tata meštar od mesa i najčešće on ide u mesnicu za sve
    majstor je za izabrat zaista fino meso za juhu pa jest na lešo, mislim da to bude teletina, teleći rep čini mi se
    neko divno slatko meso, ali meni ne smeta da ima masnog i ostalog sklizavog materijala, dapače tim bolje

  16. #16
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a janjetina?
    pečena janjetina, klasik. ili janjetina s bobom, od ovog proljeća mislim da je novo jelo u našoj kuhinji :D
    je skupa, al 1-2 puta kad je sezona si priuštimo. kupimo četvrtinu, oko 2,5 kg, dobiješ naravno i malo glave.
    mi znamo cca jednom godišnje kupiti janje i rastrančirati u duboki. Meni osobno je najdraža na lešo, ali bude i u pećnici, pod pekom.
    Nekako najviše jedemo piletinu, domaću. Počela sam ju pakirati odvojeno, bijelo meso, krila, batke i nadbatke sve odvojeno.
    Krilca uvijek pravimo u našoj bbq verziji, a ostalo milijun i jedna verzija indijskih, kineskih, mediteranski, mađarsko/slavonskih verzija, sa sezonskim povrćem...

  17. #17
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Mi kupimo domacu kozletinu. Na cetvrtine i u skrinju. Pecemo ispod peke... nismo tu bas mastoviti.

    Moja mama zna napraviti jako dobro carsko meso u pecnici... bude za prste polizati!

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  18. #18
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi kupimo domacu kozletinu. Na cetvrtine i u skrinju. Pecemo ispod peke... nismo tu bas mastoviti.

    Moja mama zna napraviti jako dobro carsko meso u pecnici... bude za prste polizati!

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Jela kozletinu, ali bolja mi je janjetina.

  19. #19
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a janjetina?
    pečena janjetina, klasik. ili janjetina s bobom, od ovog proljeća mislim da je novo jelo u našoj kuhinji :D
    je skupa, al 1-2 puta kad je sezona si priuštimo. kupimo četvrtinu, oko 2,5 kg, dobiješ naravno i malo glave.
    moji su često ovo radili:
    http://gastro.24sata.hr/recepti/janj...rumpirom-15152

    meso bude baš slatko i mekano, juha ukusna
    nisam to jela od djetinjstva, baš bih mogla napraviti

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Perad se prodaje u peradarnici.
    Kako god, dobra ideja je uključiti više ribe u jelovnik.
    Slažem se. Daj otvori novi topic. Imali smo već jednom stari, ali tko bi to sad tražio??

    Ont. Mi smo još neko vrijeme osuđeni na mljeveno meso i sve vrste mekanog mesa jer moji sinovi imaju fiksne aparate za zube, pa dooobro paze kako žvaču. U to ime kod nas je jučer (ili prekjučer) bila punjena paprika, ponekad radim ćufte i od puretine, a tada treba jače začiniti umak. I faširance radim često zbog njih, iako ja nisam ljubitelj. Radim klasične, ali i od mljev puretine ili piletine, u koju onda nadrobim curry, korijander i timijan.

    Pečenje - patka, purica, svinjska rebra i naravno teleća koljenica s povrćem. Pečeni odojak ili janjetina trenutno su malo zanemareni. Junetina - nitko osim mene ne voli kuhano meso, pa češće radim lažnu pašticadu ili lovački umak, a da moju djecu pitam, oni bi naručili bolonjez, faširance, musaku, kobase pečenice ili pljeskavice. Jole i gulaš, paprikaš i slično. Ponekad svinjsku vratinu s grill tave ili roštilja, a teleću vratinu pečenu u pećnici već dugo nismo...

    Od mekanog mesa kod nas dobro prolaze iznutrice npr.jetrica, fileki iliti tripice, srce i plućica na kiselo(ako mi se posreći naći sastojke). Mm i ja volimo još mozak dinstan na luku pa s jajcima, a i bijeli bubrezi se mogu tako pripremiti. Samo rijetko kad toga ima za nabaviti.

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Eh, nisam odgovorila na uvodni post: mesnica

    U kvartu imam odličnu mesnicu i tamo mogu bez razmišljanja reći da mi treba meso za tu i tu svrhu. Mesar sam zna preporučiti. To je važnije mmu nego meni, a on je češće u nabavci. Ide u našu kvartovsku mesnicu, a često i na tržnici Utrina, jer nabavlja i svojoj mami. To je njen kvart. Tam ga u 2 mesnice mesari poznaju i uredno se s njima dogovara, pa često nazove radi konzultacija. Ima i svoju tetu od piletine. Uglavnom kupuje standardno i bira od onoga što se nudi, a ako treba nešto posebno ili veća količina, onda ih nazovemo i naručimo. Ali za to je dobro da te u mesnici poznaju. Ne pamtim da su nam uvalili lošu robu.

  22. #22
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ma nema se tu kaj puno razglabat. Riba je meso.
    Baš sam nekidan proučavala i našla sam na tabelu da losos ima najviše omega kiselina, a najmanje žive. Tako da ću ga pokušati ugurati na jelovnik.

  23. #23
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    losos

    Pogotovo na rostilju, pa onda preliven sjeckanom ljutikom u maslinovom ulju i rizinom octu, s malo soli i papra. Uz to, tikvice na trake.

  24. #24
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nema se tu kaj puno razglabat. Riba je meso.
    da, šefice!

  25. #25
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nema se tu kaj puno razglabat. Riba je meso.
    osim kad mi pod vege obrok ponude ribu i jaja

  26. #26
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    A to je nešto pre-pre-prestrašno.

  27. #27
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    osim kad mi pod vege obrok ponude ribu i jaja


    Aha, ili kad vegan naruci kuhano povrce . I dobije povrce kuhano sa mesom i kostima u juhi.

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Vegan ili vegetarijanci?

  29. #29
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Vegan ili vegetarijanci?
    povrce kuhano s mesom ne ide niti za jedne

  30. #30
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    U našem jeziku se riječ "meso" odnosi na toplokrvne sisavce.
    Ni jezično, ni zoološki, "riba" i "meso" nisu sinonimi

    Ne kupujem, ne spremam ni ne jedam janjetinu, jaretinu i što ste već nabrojali. Ni iznutrice.

  31. #31
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    U našem jeziku se riječ "meso" odnosi na toplokrvne sisavce.
    Ni jezično, ni zoološki, "riba" i "meso" nisu sinonimi

    Ne kupujem, ne spremam ni ne jedam janjetinu, jaretinu i što ste već nabrojali. Ni iznutrice.
    Meso je po definiciji tkivo životinje. Ribe su životinje.
    A svinja i meso su zoološki sinonimi?

  32. #32
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ti baš namjerno iskrivljuješ napisano? I na ostalim temama.

  33. #33
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne, nego ti iskrivljeno pišeš. Ajde, što bi to trebao biti zoološki sinonim? Daj primjer.

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Meso je po definiciji tkivo životinje. Ribe su životinje.
    A svinja i meso su zoološki sinonimi?
    Ja bi se radi složila s tobom, ali po definicijama, meso je meso, riba je riba :http://definicijahrane.hr/definicija...eso-riba-jaja/

  35. #35
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    S tog linka, cigla,

    U U užem smislu, meso je mišićno tkivo s uraštenim kostima, mesnim tkivom, masnim tkivom, živcima te tetivama. U
    Od čega je riba građena? Je li možda od celuloze???
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 12.06.2017. at 23:36

  36. #36
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Na linku je sve objašnjeno, što ti je nejasno? To je uobičajena terminologija. Kad kažeš da si ispekla meso za ručak, sigurno nitko ne pomisli da si ručala susjedovu potkoljenicu.

  37. #37
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ovo je jedna od luđih rasprava na forumu
    žuta, predlažem jedan prosvjed ispred mesnice da izvole početi prodavati i srdele jer i riba je meso

  38. #38
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Na linku je sve objašnjeno, što ti je nejasno?
    Meni nije ništa nejasno. Nejasno je vama.

  39. #39
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Na linku je sve objašnjeno, što ti je nejasno? To je uobičajena terminologija. Kad kažeš da si ispekla meso za ručak, sigurno nitko ne pomisli da si ručala susjedovu potkoljenicu.

  40. #40
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Na linku je sve objašnjeno, što ti je nejasno? To je uobičajena terminologija. Kad kažeš da si ispekla meso za ručak, sigurno nitko ne pomisli da si ručala susjedovu potkoljenicu.
    nemoj tako. nekad se u kauflandu prodavalo "meso od mesara"

  41. #41
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    nemoj tako. nekad se u kauflandu prodavalo "meso od mesara"

  42. #42
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Oprostite, nikad niste vidjele mesni sir u mesnici?

  43. #43
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Btw, tu se kod nas u mesnicama može najmanje kupiti mesa. Ima jaja, sira, juhe, tjestenine i pekmeza (?!), a meso u tragovima...

  44. #44
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Oprostite, nikad niste vidjele mesni sir u mesnici?
    LOl ne, šta je to?
    moj mesar je old school, ali moda se mijenja, znala sam u Pivca kupit kozice, nisu baš nešto

    kad je jedna moja teta iz Rijeke, prije nekih 40 godina u mesnici u malom mjestu u Dalmatinskoj zagori kupovala meso za šnicle, mesar joj je dao veliki komad. Kad je ona tražila da joj ga nareže na šnicle, reakcija je bila: oćete da vam ga i na tavi malo okrenem?

  45. #45
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    kad je jedna moja teta iz Rijeke, prije nekih 40 godina u mesnici u malom mjestu u Dalmatinskoj zagori kupovala meso za šnicle, mesar joj je dao veliki komad. Kad je ona tražila da joj ga nareže na šnicle, reakcija je bila: oćete da vam ga i na tavi malo okrenem?


    Mesni sir je neka tvorevina nalik na mesni doručak. Mljeveni ostaci oblikovani u štrucu. Aerodromski meat balls.

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Na linku je sve objašnjeno, što ti je nejasno? To je uobičajena terminologija. Kad kažeš da si ispekla meso za ručak, sigurno nitko ne pomisli da si ručala susjedovu potkoljenicu.
    Slažem se, to je jednostavno takva terminologija. Ne znam zašto se zutaminuta toliko pjeni oko toga? i ja bi da su kitovi ribe, ali nisu nego sisavci

  47. #47
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj cigla prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se, to je jednostavno takva terminologija. Ne znam zašto se zutaminuta toliko pjeni oko toga? i ja bi da su kitovi ribe, ali nisu nego sisavci
    Kada bi ti netko uporno tvrdio da je kit riba, ne bi li te to nerviralo?

  48. #48

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Bi, jer po definiciji je kit sisavac, a ne riba, a to je upravo ono što ti radiš, po definiciji riba nije meso a ti uporno tvrdiš da je

  49. #49
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    cigla, ti si nova i nisi navikla na rasprave sa žutom, nema tome kraja
    pusti si pjesmu od Else i reci nam šta danas kuhaš

  50. #50
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj cigla prvotno napisa Vidi poruku
    Bi, jer po definiciji je kit sisavac, a ne riba, a to je upravo ono što ti radiš, po definiciji riba nije meso a ti uporno tvrdiš da je
    Da, definicija ribe nije meso, isto kao što i definicija ovce nije meso. Definicije su im da su životinje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •