Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 325

Tema: Ponašanje 11-godišnje djevojčice- trebam li potražiti pomoć?

  1. #151
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    "zabacila je svoju kosu boje šargarepe (ponekad i konjaka, meda ) dok joj je on usnama dodirivao snežno belu liniju vrata (...)"

    čovječe, kad se sjetim

  2. #152
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Lose knjige dopustam, Violetu i slicne gluposti ne.

  3. #153
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    daaaa
    ajme, gutala ih. i onda mi isto tako, dojadilo.

    Iskreno, alergična sam na statusne simbole, elitiziranje itd. i kod odraslih,
    zuska, samo nemoj MOLIM TE, kao moja mama (stoti put pišem ovo na rodi, stoti put :D ), iz trsta doći s tenisicama s ponte rossa, umjesto mojim superga tenisicama s mašnom. zato jer su ISTE. i zato jer su marke glupe i zato jer mora naučiti djecu da ima važnijih stvari u životu od marke tenisica. ma nemoj mi reć. djizs, kad se sjetim razočaranja...sad mi dođe da plačem

    kami, super za curu!

  4. #154
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    sad si me ostavila bez teksta! pa zar su se ljubići čitali kad si bio željan kvalitetnog štiva ili iz drugih razloga?
    Pa nemam pojma, meni su prestali biti zanimljivi kad sam skužila koliko su predvidivi
    Išla sam po žanrovima, kad bih se nečeg dokopala, onda bi pročitala sve što sam mogla iz tog područja. Ljubići su mi trajali kratko, došli su nakon westerna i povijesnih romana, a prije političkih tiskovina.

    Imala sam i fazu Erotike u 1. srednje (teta je to kupovala i skrivala, ja sam spavala kod nje i bogme dugo ostajala budna), onda sam u jednom trenutku i sama pokušala pisati erotske priče, jedino što nisam imala nikakvog erotskog iskustva, lol.

    Jao, kad malo bolje razmislim, do neke desete do dvadesete godine vodila sam tajni dvostruki život prema starcima. A mislili su da smo si dobri i puni povjerenja, hahaha. Ne smijem to zaboravit, za par godina me čeka isto, samo s druge strane

  5. #155
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči, koliko godina ima tvoja kći?
    16 i 9 mjeseci

  6. #156
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    U cijelom svom zivotu sam procitala mozda 2-3 ljubica, kad sam bila klinka, al jednog se i dan danas sjecam, Mistralova kci (od Judith Krantz), taj je bio svjetski . Cak mi je imao i zanimljivu radnju. I zelim ga citati opet, al me strah da se sad ne razocaram

  7. #157
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    daaaa
    ajme, gutala ih. i onda mi isto tako, dojadilo.



    zuska, samo nemoj MOLIM TE, kao moja mama (stoti put pišem ovo na rodi, stoti put :D ), iz trsta doći s tenisicama s ponte rossa, umjesto mojim superga tenisicama s mašnom. zato jer su ISTE. i zato jer su marke glupe i zato jer mora naučiti djecu da ima važnijih stvari u životu od marke tenisica. ma nemoj mi reć. djizs, kad se sjetim razočaranja...sad mi dođe da plačem

    kami, super za curu!
    Ma nisam baš takva. Ima i u meni malo pokondirenosti i elitizma, onako, malo, dovoljno da dijete bude lijepo odjeveno i obuveno, ali suptilnije

  8. #158
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    To je knjiga ljubić, faza koja dolazi iza romana ljubića, Suzane Rog i sličnih

  9. #159
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    To je knjiga ljubić, faza koja dolazi iza romana ljubića, Suzane Rog i sličnih
    Jelda da je super?

  10. #160
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    Jelda da je super?
    Ne sjećam se, ali sigurna sam da jest

  11. #161
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ajme, a oni fuš romani o neardetalcima i kromanjoncima, ti su mi bili hit hitova.
    a onda sam se u nekom (preranom, u svakom slučaju :D ) trenutku dokopala erice jong, iz kućne biblioteke lol
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 25.05.2017. at 11:58

  12. #162
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, a oni fuš romani o neardetalcima i kromanjoncima, ti su mi bili hit hitova.
    a onda sam se u nekom (preranom, u svakom slučaju :D ) trenutku dokopala erice jong, iz kućne biblioteke lol
    Pleme spiljskog medvjeda i ostali nastavci, divota
    Malo smo off topic! Hahaha

  13. #163
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Po meni to nije poanta. Po meni je zivot da se zivi. Ako je nekome smisao zivota stednja, ok.
    Moja mama stedi, oduvijek. A ja bas suprotno . Iako se trudila i trudi da me promijeni.
    Nema sanse!!
    Infantilno. Odrasla si osoba. Do sada bi vec trebala znati sto je odgovorno ponašanje. Djetetu od 11 godina priustiti mob od 7 soma nije odgovorno. Svi si povremeno priustimo ludosti ali ova izjava mi je:samo jednom se zivi eto mami u inat. Bez ljutnje.

  14. #164
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    Ni ja nisam za kaznjavanje proslavom rodjendana i nekupnjom poklona. Poklanjam ih jer ih volim i zelim im nesto pokloniti i poklon se ne treba zasluziti.
    X

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    U cijelom svom zivotu sam procitala mozda 2-3 ljubica, kad sam bila klinka, al jednog se i dan danas sjecam, Mistralova kci (od Judith Krantz), taj je bio svjetski . Cak mi je imao i zanimljivu radnju. I zelim ga citati opet, al me strah da se sad ne razocaram

    Uh, Judit Kranzt.
    Mistralova kći, Skrupuli, meni najdraža I'll take Manhattan, Till we meet again, jaoooo...
    Jackie Collins, Kučka, Pastuh, Svijet je pun razvedenih žena, Svijet je pun razvedenih muškaraca, Hollywoodske supruge...

    Joj moja mladosti.

  16. #166
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Curtis Mahler ako se dobro sjecam su bile moje prve
    Baka je radila u knjiznici na sljemenu pa je kuci bila hrpa knjiga. Pleme spiljskog medvjeda sam obozavala +nastavci xD. Sve sam to u osnovnoj citala uz stripove (DD, AF,MM). Pa presla na trilere, povjesne itd. Pitanje da li bi toliko citale da nam je tehnologija bila nadohvat ruke
    Imam mob sa 32gb memorije, 3gb rama. 2 godine i nadam se jos toliko bez ikakvog stekanja. Ne bih ga mjenjala niti za njegov najnoviji model jer po speckama nema nista vise od mog a cijena mu je dupla. Uglavnom, dugo sam cekala da si ga priustim i koristim max iz njega. Popunjen mi je uvijek na 70%.Njihov nakon nekoliko mjeseci nije niti 25%
    Posljednje uređivanje od KrisZg : 25.05.2017. at 12:31

  17. #167
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto apsolutno nisam za kažnjavanje - generalno, a ne samo u ovoj situaciji. KAMI treba iscjeljivati i popravljati odnos sa djevojčicom, a ne još više produbljivati sukob.
    X

  18. #168
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj KAMI prvotno napisa Vidi poruku
    [No, meni nije jasno kako roditelji dopuštaju gledanje turskih sapunica koje idu na Novoj TV nakon Dnevnika. To gleda 70% curica iz razreda starije kćeri pa I na tom polju borim bitke. ...
    a koja je suštinska razlika između petparačkih ljubića i turskih sapunica? ista stvar. osim što ne znam kako bi izveli gledanje sapunica poslije dnevnika, obzirom da imamo jedan tv, u dnevnom. :D

  19. #169
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Kad netko izjavi da treba djeci kupiti sve što žele, ako obitelj ima mogućnosti jer jednom se živi, onda mi pred očima iskrsne instagram filmić sina Luke Rajića kako se razbacuje debelim svežnjem novčanica od tisuću kuna. Vjerujem da je i on dobar učenik nekog elitnog CH internata.

  20. #170
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Premda je i sadržaj ljubića često jedan problematični stereotip, mislim da je sadržaj sapunica još problematičniji. To zaključujem na temelju jedine turske sapunice koju sam gledala - one sa Born agom, koji mi je doduše bio jako zgodan, ali što jest, jest, silovao je ženu da bi se ona kasnije ludo zaljubila u njega.

  21. #171
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    To je knjiga ljubić, faza koja dolazi iza romana ljubića, Suzane Rog i sličnih
    Suzana Rog = Zvonimir Majdak

    Ima još toga... ček da se sjetim.... Jana Delić = Dražen Jakčin

    Koja su to bila vremena! Cure, hvala što ste skrenule temu u ovom smjeru. Ja se čudim svojim sinovima (16 i 17 godina) koji znaju sve o elektronici i internetu, ali ih cure ne zanimaju...još. A tko zna, možda se i varam. U svakom slučaju, ako ih bude zanimalo, samo čekam da otkriju ostatke moje biblioteke u kojima se nalazi sve navedeno (Jean M. Auel i Erica Jong i ovi domaČi...pa onda Aretino (srpski prijevod, ali nema veze) i još koješta.

    Stara sam. Uffff....

  22. #172
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    ako niste čitale Anu Žube s kisoka, niste ništa čitale
    (4. osnovne, krišom, našla doma)

  23. #173
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Dugoročno dječje gledanje sapunica slično je jedenju konzervirane hrane. Nećeš umrijeti od toga, ali zašto bi time hranio dijete, ako imaš druge mogućnosti?

  24. #174
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Čitanje ljubića bila je faza odrastanja. Tada nije bilo Algoritmove teen biblioteke koja bi ponudila ljubiće upakirane u fantasy .

  25. #175
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Kad netko izjavi da treba djeci kupiti sve što žele, ako obitelj ima mogućnosti jer jednom se živi, onda mi pred očima iskrsne instagram filmić sina Luke Rajića kako se razbacuje debelim svežnjem novčanica od tisuću kuna. Vjerujem da je i on dobar učenik nekog elitnog CH internata.
    sad sam išla gledati, još je stavio, onako bahato, hešteg džeparac. ali, popljuvalo ga skroz u komentarima :D

    nego, meni daleko crniji scenarij iskrsne, nedavno ubojstvo mame i tate u vodicama, 19 godina, mercedes...

    al dobro, to su stvarno ekstremi, ne treba se s time zamarati...

  26. #176
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    ako niste čitale Anu Žube s kisoka, niste ništa čitale
    (4. osnovne, krišom, našla doma)
    Da, da... to je zapravo bolje za osnovnu školu. Ovi drugi su već za početak srednje... hehehe... sjećam se tih priča (iz Vikenda). Jedna se zvala "Raba i baraba"

    Šund romane smo čitali u istoj dobi - dečki stripove, cure ljubiće. I razmjenjivali smo u kvartu da ne bi bankrotirali.

  27. #177
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne poznajem baš trenutačno popularnu teen ljubić literaturu, ali neke stvari koje znam su upravo užasne prema djevojčicama - npr. ona jezuva Sumrak saga, ne znam koliko je to sad popularno, ali među mojim nećakinjama koje su sad već malo starije teenagerice ili su već prestale biti teen je bilo silno popularno.

  28. #178
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam išla gledati, još je stavio, onako bahato, hešteg džeparac. ali, popljuvalo ga skroz u komentarima :D

    nego, meni daleko crniji scenarij iskrsne, nedavno ubojstvo mame i tate u vodicama, 19 godina, mercedes...

    al dobro, to su stvarno ekstremi, ne treba se s time zamarati...
    ekstremi su jasno, i bolest, ali ima taj jedan moment u odnosima roditelja i djece koji ja vidim i na ovoj temi, a to je to neko nepostojanje granica od djece prema roditeljima, doživljavanje roditelja kao ne-osobe, kao nečega što se podrazumijeva samo po sebi - to ja u nekim natruhama ponekad osjetim i kod svog djeteta, i to je recimo nešto na što pokušavam ozbiljno i oštro reagirati

  29. #179
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    ja volim gadgete i prije sam patila na te mobitele.
    sada sam pametnija, popustilo me kako bi se reklo.
    iphone je statusni simbol, evo moja kuma je nedavno uzela sedmicu, dala keš cca 2000 kuna i još pretplata na 24 mjeseci, pa nju će taj mobitel koštati preko 10 000 kuna.

    ja sam si zato kupila ovaj http://www.sancta-domenica.hr/mobite...-sim-gold.aspx jer je dobar, ali nije iphone.

    Moj malac ima 9.godina, ima svoju kasicu, i tu štedi, ubacuje od ročkasa, pa si kupuje kaj mu treba. ali kad to rasprčka onda mu mi dodajemo za njegove sitne željice.

    isto, čak i da ima svoje nofčeke, s 11.godina mi je premala da si kupuje tako skupu stvar, pa čak i da je odlična učenica i kaj ti ja znam.

  30. #180
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    ja padam na dupe od ovih iznosa koji su neki spremni dati za gadgete (a sve sam samo ne štedljive prirode), al svakom njegovo veselje.

    Treba djeci radit na samopouzdanju da ne poimaju sami sebe/vrijednost sebe kao osobe kroz "vanjske pokazatelje"..znam sad će neki reći al utjecaj društva je tu.
    Je al brate bilo je utjecaja i u naše vrijeme možda drugačije vrste, pa nisu svi jednako "potpadali" pod utjecaj. Evo MM je, a ja nisam

    Ja promišiljam o jednom dugoročnom "zdravom" poimanju sebe, slike o sebi, kad se to jednom izgradi, neće se to tako olako urušiti al gradi se u ovim ranim (i osjetljivim) godinama života i ostaje za cijeli život. Nemam vremena sad se raspisati al valjda ćete skužiti što sam htjela reći.

  31. #181
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    moj limit u glavi je 2000 kune za mob, MM sve preko 1000 je bačen novac.
    ali svakom njegovo veselje.

  32. #182
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    kao nečega što se podrazumijeva samo po sebi
    No, kad je tako. Roditelj je jedini kojeg u životu ne moraš "zaraditi".

  33. #183
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Već sam negdje bila opisivala kako izgleda kad ti se učenica ničim izazvana pohvali da je prva (ili druga, treća...zaboravila sam) na, pazi ovo, razrednom popisu imatelja tada najnovijeg ajfona ( 7.r.). Slušala sam tom prilikom i gađenje vlastitih (inače stvarno korektnih i normalnih) roditelja, prepričavanje kako ih zamajava dok oni naivni vjeruju da radi ono što oni misle da radi i čvrsto vjerovanje da je njima baš sve u redu dok su ocjene 5,0 ....
    Dobila je predavanje umjesto nastave i poziv mami da dođe na četvoroočni razgovor. Žena je u zemlju propala...a bilo je i vrlo poučnih posljedica.
    Jesu oni u pubertetu, ali moraju i lekcije naučiti.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 25.05.2017. at 13:44

  34. #184

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Već sam negdje bila opisivala kako izgleda kad ti se učenica ničim izazvana pohvali da je prva (ili druga, treća...zaboravila sam) na, pazi ovo, razrednom popisu imatelja tada najnovijeg ajfona ( 7.r.). Slušala sam tom prilikom i gađenje vlastitih (inače stvarno korektnih i normalnih) roditelja, prepričavanje kako ih zamajava dok oni naivni vjeruju da radi ono što oni misle da radi i čvrsto vjerovanje da je njima baš sve u redu dok su ocjene 5,0 ....
    Dobila je predavanje umjesto nastave i poziv mami da dođe na četvoroočni razgovor. Žena je u zemlju propala...a bilo je i vrlo poučnih posljedica.
    Jesu oni u pubertetu, ali moraju i lekcije naučiti.
    Ajme, I razredni popisi se rade!!

  35. #185
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj KAMI prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, I razredni popisi se rade!!
    gledaj, od čuđenja nema nikakve koristi. oni su klinci i dok ne odrastu - svašta, doslovno svašta im padne na pamet.

    i zato svaka čast, čoksa!! ovako možda ne zvuči kao neki pothvat, al u mojim očima je to veće od svega. predavanje umjesto nastave, a ne čuđenje današnjim generacijama, roditeljima koji su vako-nako odgojili djecu, zgražanje...

  36. #186
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gledaj, od čuđenja nema nikakve koristi. oni su klinci i dok ne odrastu - svašta, doslovno svašta im padne na pamet.

    i zato svaka čast, čoksa!! ovako možda ne zvuči kao neki pothvat, al u mojim očima je to veće od svega. predavanje umjesto nastave, a ne čuđenje današnjim generacijama, roditeljima koji su vako-nako odgojili djecu, zgražanje...
    i od mene svaka čast!
    naša razrednica je takva. kada uoči neke takve devijacije u razredu, odmah je srz umjesto engleskog! i to vrlo ozbiljan srz, s porukom!

  37. #187

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Moja na jesen kreće u peti I trebala bi ih preuzeti jedna nastavnica koja je, kažu, dosta stroga, ali pravedna. Nadam se da će tako I biti..
    Razrednica koju su imali od prvog do četvrtog razreda mi se ne čini baš djelotvorna ni zainteresirana, puno priče, malo djela...

  38. #188
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Živjeli profesori koji se ne čude, a reagiraju! I uopće svi takvi odrasli u životima djece.

  39. #189
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    No, kad je tako. Roditelj je jedini kojeg u životu ne moraš "zaraditi".
    Je tako je, a mi i želimo da bude tako. Ali to ne znači da roditelj nije osoba ili da je vreća za istresanje.

  40. #190
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Prije nekoliko dana sjetih se s jednom frendicom s kojom sam išla u srednju kako nam je tadašnji ravnatelj, a nakon što smo u 1. srednje napravili nekoliko žešćih sranja i pri tome dosta osramotili školu, sebe i roditelje, došao u razred i 2 i pol sata nam držao predavanje o životu i vrijednostima.

    Čovjek je u svoje predavanje unio toliko strasti i žara, bio je nekoliko puta na rubu plača, a mi smo se gledali, malo podsmjehivali, ali - zapamtili smo svaki djelić njegovog obraćanja. Bio je to antologijski govor, jednom u xx godina. Jesmo ga razumjeli tada, ali činilo nam se da smo mi ipak veće face. Kako su godine prolazile, razumjeli smo ga sve više. Bio je the pedagog. Kao ravnatelj bio je strog u jednom smislu riječi, ali jako podupirući u aktivnostima i kreativnosti i stvarno nam je dao mnogo.

    Danas je starac, često ga srećem dok šeće i najradije bih ga svaki put zagrlila od dragosti. Nedavno smo i pričali o svemu, ali teško mi ide reći mu ovo što i vama ovdje jer mi odmah dođu suze od ganuća pa me strah da mi ne briše suze

    Ima dugoročnog smisla držati predavanja u pravim trenucima...

  41. #191
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    čitam sad to tvoje, zuska, i pitam se zašto mu ne kažeš... ali vidim na kraju. ja ipak bih, neka suza!

  42. #192
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Zuska

    pls reci mu, bilo bi mu jako drago. Hebeš suze, evo ja već suzim dok čitam.

  43. #193

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gledaj, od čuđenja nema nikakve koristi. oni su klinci i dok ne odrastu - svašta, doslovno svašta im padne na pamet.

    i zato svaka čast, čoksa!! ovako možda ne zvuči kao neki pothvat, al u mojim očima je to veće od svega. predavanje umjesto nastave, a ne čuđenje današnjim generacijama, roditeljima koji su vako-nako odgojili djecu, zgražanje...
    Čudim se, da, jer prvi put čujem za razredne popise, nekakvo rangiranje prema vrijednosti mobitela koje posjeduju. To ne znači da bih to pasivno promatrala I da ne bih reagirala!!

  44. #194
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    čitam sad to tvoje, zuska, i pitam se zašto mu ne kažeš... ali vidim na kraju. ja ipak bih, neka suza!
    i ja!
    često mi je jako žao što neke stvari nisam izgovorila, isto zbog straha od suza.

  45. #195
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zuska

    pls reci mu, bilo bi mu jako drago. Hebeš suze, evo ja već suzim dok čitam.
    potpis

  46. #196
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nemoj mu reć. Sigurno se neće sjećat ni koji je to ako je svakoj generaciji morao držat govor.

  47. #197
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Zuska, reci mu. Moja mama je predavala u soli, vec je dugo u mirovini, ali svaki put je dirne i jako razveseli kad joj bivši učenici kažu nesto lijepo o vremenima kad ih je učila.

  48. #198
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Zuska, reci mu. Moja mama je predavala u soli, vec je dugo u mirovini, ali svaki put je dirne i jako razveseli kad joj bivši učenici kažu nesto lijepo o vremenima kad ih je učila.
    identično kod mene, samo i mama i tata
    X

  49. #199
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ok, uvjerile ste me, reći ću mu i javim koliko je suza bilo
    Vjerujte, sjećat će se, mog razreda se svi sjećaju, lol.

  50. #200
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja bih mu rekla.
    I uvijek kažem.
    Kad je moja kći dobivala priznanje za učenicu generacije, ravnatelj je održao krasan i dirljiv govor te pozvao i nas roditelje na pozornicu,
    A ja sam zagrlila i pozvala učiteljicu razredne nastave koja je vodila moju kći kroz prve četri godine školovanja.
    Učiteljica je odavno bila u penziji, ali je došla na priredbu zbog moje cure, poslije mi je to rekla.
    A ja sam rekla da je i ona zaslužna što je moja kći takva.
    Na kraju smo svi plakali i grlili se, a slike su ispale odlične.

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •