Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 325 od 325

Tema: Ponašanje 11-godišnje djevojčice- trebam li potražiti pomoć?

  1. #301

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    bravo

    jedan korak ste napravile

  2. #302
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Bravo Kami jako mi je drago i neka je curki sretan rodjendan!!!

  3. #303

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Lili, hvala ti!!!

  4. #304

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    pticica

  5. #305
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sretan rođendan ❤️

  6. #306
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Sretan rodjendan!
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 29.05.2017. at 17:16

  7. #307

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Tanči, Jadranka, hvala vam!!!

  8. #308

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    sretan rođendan, i hrabro dalje

  9. #309
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    drago mi je što nisi "zabranila" rođendan za kaznu. mislim da nitko ne bi trebao biti kažnjavan zbog želja, samo bi trebali naučiti djecu da ih primjereno izražavaju. naravno da nisam sigurna kako to izvesti.

  10. #310
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    drago mi je što nisi "zabranila" rođendan za kaznu. mislim da nitko ne bi trebao biti kažnjavan zbog želja, samo bi trebali naučiti djecu da ih primjereno izražavaju. naravno da nisam sigurna kako to izvesti.
    X

    i sretan rođendan malenoj ženici!

  11. #311
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    drago mi je što nisi "zabranila" rođendan za kaznu. mislim da nitko ne bi trebao biti kažnjavan zbog želja, samo bi trebali naučiti djecu da ih primjereno izražavaju. naravno da nisam sigurna kako to izvesti.
    Ovo je tako lijepo receno.
    Sretan rodjendan djevojcici.

  12. #312
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    drago mi je što nisi "zabranila" rođendan za kaznu. mislim da nitko ne bi trebao biti kažnjavan zbog želja, samo bi trebali naučiti djecu da ih primjereno izražavaju. naravno da nisam sigurna kako to izvesti.

    X

    Sretan rođendan djevojčici!

  13. #313
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Sretan rođendan tvojoj kćeri, Kami! Mamitzi, divno si sve sročila

  14. #314
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Sretan rođendan Evo i moje donekle slične teme, ako ti pomaže - s tim da je moje dijete nešto mlađe i nemamo problem oko love jer je nema ali da zna napravit dramu iz ničega, to da...
    http://forum.roda.hr/threads/91504-q...uot?highlight=

  15. #315
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Sretan rockas slavljenici!

    A sad na temu iphonea (sto mogu svrbe me prsti iako ste se bacile kasnije na naocale). Dakle ne vidim da je ikome sa 17godina potreban najnoviji iphone za apsolutno ista a sto neki jaci kinez ne bi mogao podrzati. Dakle, ipak je tu jedan element prestiza prisutan (kao sto vidite ne sporim potrebu za smartfonom nego za odredjenim brandom). No kad ste vec sve zapilile da to "pogotovo ne treba 11-godisnjakinji" mislim da mladjem djetetu je neki iphone (ne treba naravno biti najnoviji) puno primjenjeniji jer za razliku od Androida to je puno sigurniji OS s puno vecim i razradjenijim "parental control" opcijama. Naravno - za to bi se roditelji isto trebali malo educirati a ne se drzati "to je statusni simbol" ili "za njih je dobra i nokia 3210 jer je i meni bila dobra tamo neke 99-e". Pa tko se u stvari zeli konstruktivno pozabaviti tehnickim nivoom zastite mladjeg djeteta na smartfonu iphone mu je puno bolji izbor.

  16. #316
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    draga silly, ja sam skroz uvjerena da je najnoviji Mercedes sigurniji na cesti od ovoga šta ja vozim i da bi mi, samim time, i djeca u njemu bila sigurnija da se ne daj bože šta dogodi.

  17. #317
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    a ako ćemo ipak govoriti o jedanaestogodišnjakinji i novom ajfonu, onda je možda čak i zdravije za sve, ne samo za novčanik, da smartphone niti nema. a ne da ima najsigurniji ili najskuplji.

  18. #318
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    iako, potpuno kužim što hoćeš reći

  19. #319
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Naglasavam da sam rekla ne najnoviji.
    To mi dodje slucno ko auto - radije kupim za iste novce 6-7 godina star kvalitetan auto nego novi nize klase. Iphon moze izdrzati bez problema 3-4 godine koristenja a da mu i dalje sve radi ( ok kupis novu bateriju nakon dvije) a prosjecan android je za smece nakon dvije godine ako mislis imati ikoju noviju aplikaciju da radi kak spada ili sigurnosni updatei da rade (koristite mbanking? )

    PS - ja imam samsung da ne mislite da sam luda za jabukom
    Posljednje uređivanje od sillyme : 02.06.2017. at 09:40

  20. #320
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ma joj, znam. nama na autu od sinoć neprestano svijetli lampica 'check injection' i brine me hoće li mi reći da je dizna&pumpa ili se samo softver zblesirao.
    što se prvog tipa popravka tiče, veća je mogućnost da ću ga gurnuti u savu i ići javnim prijevozom, nego kupiti višu klasu
    ali kužim šta hoćeš reći i slažem se da tko može, neka bira šta je sigurnije i bolje. samo neka se ne razbacuje!



    šalim se.

  21. #321
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    silly kao potpuna neznalica pitam da li se na iPhone moze zamijeniti baterija. negdje sam u nekoj raspravi cula da mu je to nedostatak, ali pojma nemam.

  22. #322
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moze naravno. Mi smo na petici promijenili bateriju za 300kn u jednom malom servisu ma Voltinom.

  23. #323
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    super, MM ima trenutno neki iPhone, klinci nase stare, dakle nasljedjene.

  24. #324
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Sretan rockas slavljenici!

    A sad na temu iphonea (sto mogu svrbe me prsti iako ste se bacile kasnije na naocale). Dakle ne vidim da je ikome sa 17godina potreban najnoviji iphone za apsolutno ista a sto neki jaci kinez ne bi mogao podrzati. Dakle, ipak je tu jedan element prestiza prisutan (kao sto vidite ne sporim potrebu za smartfonom nego za odredjenim brandom). No kad ste vec sve zapilile da to "pogotovo ne treba 11-godisnjakinji" mislim da mladjem djetetu je neki iphone (ne treba naravno biti najnoviji) puno primjenjeniji jer za razliku od Androida to je puno sigurniji OS s puno vecim i razradjenijim "parental control" opcijama. Naravno - za to bi se roditelji isto trebali malo educirati a ne se drzati "to je statusni simbol" ili "za njih je dobra i nokia 3210 jer je i meni bila dobra tamo neke 99-e". Pa tko se u stvari zeli konstruktivno pozabaviti tehnickim nivoom zastite mladjeg djeteta na smartfonu iphone mu je puno bolji izbor.
    Ovo nema veze sa icime a kamoli sa stvarnoscu. Najosnovnija PC se moze izvesti preko chroma i gmaila. Dovoljna je email adresa i ti sa svog moba mozes upravljati i pregledavati/locirati/zakljucati mob svog djeteta. Takoder sa svog moba mozes pregledavati i njegov komp/lap/tablet pa cak ga i ugasiti po potrebi. Odavno postoji zastita na internetu od neprimjerenog sadrzaja ali ju roditelji ne znaju/ne zele koristiti. Takoder sve te postavke mozes podesiti i na kucnom routeru pa ce mu neprimjeren sadrzaj biti blokiran ali isto tako ce biti blokiran i ostatku korisnika Ovo su samo osnove a na dalje imas hrpu aplikacija za PC.

  25. #325
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    silly kao potpuna neznalica pitam da li se na iPhone moze zamijeniti baterija. negdje sam u nekoj raspravi cula da mu je to nedostatak, ali pojma nemam.
    Može.
    Imaš u Zaprešiću na glavnoj cesti u onoj bordo zgradici dućan i servis mobitela.
    Sve rade brzo, kvalitetno i povoljno.
    Muž je mijenjao kod njih bateriju za 200 kn na iPhoneu i super sve radi već godinu, možda i više.

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •