Pokazuje rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Sol Umag- POLINESYA

  1. #1
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno Sol Umag- POLINESYA

    Da li je netko bio nedavno u apartmanima Polynesia u Umagu. Trebala bi neke informacije o opremi apartmana.
    A i o samom resortu.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 25.05.2017. at 18:13

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Kaj nitko nema iskustva iz prve, druge, treće ruke?

  3. #3
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Pretpostavljam da ti informacije iz 2004. nisu korisne

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljam da ti informacije iz 2004. nisu korisne
    U principu ne, jer imam iz 2016 nešto, ali s obzirom da ih dobivam od tinejđera nisu nešto opširne.

  5. #5
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je netko bio nedavno u apartmanima Polynesia u Umagu. Trebala bi neke informacije o opremi apartmana.
    A i o samom resortu.
    mi smo bili u 6.2016.
    spavali smo u apartmanu (2+3, išao je nećak s nama)
    dosta su "ofucani", ali nama je bilo stvarno samo za prespavati i bili smo naletili na neku akciju pa ajde
    uplatili smo dodatno polupansion u njihovom restaču, klopa je bilo jako fina

    kupali smo se u bazenu (vanjskom) jer je bilo ok vrijeme
    more ispred je bilo kaljuža...stvarno fuj

    kaj te zanima?
    Posljednje uređivanje od Boxica : 26.05.2017. at 09:31

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo bili u 6.2016.
    spavali smo u apartmanu (2+3, išao je nećak s nama)
    dosta su "ofucani", ali nama je bilo stvarno samo za prespavati i bili smo naletili na neku akciju pa ajde
    uplatili smo dodatno polupansion u njihovom restaču, klopa je bilo jako fina

    kupali smo se u bazenu (vanjskom) jer je bilo ok vrijeme
    more ispred je bilo kaljuža...stvarno fuj

    kaj te zanima?
    Zanima me recimo sve u vezi kuhanja.
    Recimo da li su kola za kuhanje zbilja tako spora kako kažu na Tripadvisoru, i pećnica pretpostavljam ne postoji? Količina prbora za jelo i za kuhanje. Veličina frižidera i da li ima dio za zamrzavanje....
    Trebala bi tjedan dana prehranjivati troje djece i bebu. Što trebam ponijeti a da tamo ne moram šiziti jer nešto nemam.
    Moji nisu jutarnji tip tako da nema smisla od uplaćivanja polupansiona. Nemoguće ih je izbaciti iz kreveta prije 11, a u istratursu su mi rekli da je ručak jedino moguć u a la cart opciji.
    Zatim ako ste koristili krevetić za bebu jeli ok, ili da ipak teglim svoj?
    I da, čitam da su vrata i prozori koma, da li to znači da ima puno komaraca?
    Ručnici?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Komarci ovise o doba godine kad ideš i o trenutnim padalinama

  8. #8
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Komarci ovise o doba godine kad ideš i o trenutnim padalinama
    Ali postojanje ili nepostojanje mreža ne ovise o padalinama.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Biraš li njih zbog cijene iliiz nekog drugog razloga?

    Ja sam bila u dva resorta, kućicama, u Istri i stvarno su ofucane. Da ne kažem da je kauč u prizemnom apartmanu bio totalno pljesnjiv ...
    Npr. u Amarinu u Rovinju dio kućica je obnovljen i ijepe su, dok je drugi dio ostao iz 1970. ...

    Imaš sad puno mobilnih kućica što se iznjamljuju, novije su prilično konforne.
    Evo u mom selu : http://adria-more.hr/en/booking
    Ove uz more su prekrasne, nove.

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Biraš li njih zbog cijene iliiz nekog drugog razloga?

    Ja sam bila u dva resorta, kućicama, u Istri i stvarno su ofucane. Da ne kažem da je kauč u prizemnom apartmanu bio totalno pljesnjiv ...
    Npr. u Amarinu u Rovinju dio kućica je obnovljen i ijepe su, dok je drugi dio ostao iz 1970. ...

    Imaš sad puno mobilnih kućica što se iznjamljuju, novije su prilično konforne.
    Evo u mom selu : http://adria-more.hr/en/booking
    Ove uz more su prekrasne, nove.
    Moram na organizirani kamp. Prednost Polinezije mi je u tome što onda mogu koristiti sve sadržaje resorta, našla sam i apartman u Zambratiji ali onda klinac ne može na bazene, animaciju, nema mogućnosti polupansiona ako mi pukne film i prestanem kuhati.
    A od cijelog resorta jedino nam je Polinezija bila cijenovno prihvatljiva. Relativno, s obzirom da nam je i ona preskupa.

  11. #11
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    mi smo bili u aparmatmanu 2+3, tamo smo išli samo zato što je Atlas prošle godine imao neku akciju: spavanje u tim apartmanima i besplatne karte za Aquacolors

    Recimo da li su kola za kuhanje zbilja tako spora kako kažu na Tripadvisoru, i pećnica pretpostavljam ne postoji? -
    ne postoji pećnica nego samo dva ringa na struju, ali mi ih nismo koristili tako da nemam info
    Količina prbora za jelo i za kuhanje.-
    bila su dva lonca, jedna tava i 4 seta za jelo (duboki i plitki tanjur, nož, vilica, žlica, šalica, čaša)
    Veličina frižidera i da li ima dio za zamrzavanje.... -
    mali frižider (kakvi su inače u hotelima) ugrađen u element, jedan mali otvoreni dio je zamrzavanje (stanu otprilike 4 boce 0,5 vode)
    Trebala bi tjedan dana prehranjivati troje djece i bebu. Što trebam ponijeti a da tamo ne moram šiziti jer nešto nemam. - definitivno kućnu ljekarnu, a za kuhinju ne znam jer nisam niti pokušala koristiti
    Moji nisu jutarnji tip tako da nema smisla od uplaćivanja polupansiona. Nemoguće ih je izbaciti iz kreveta prije 11, a u istratursu su mi rekli da je ručak jedino moguć u a la cart opciji.
    Zatim ako ste koristili krevetić za bebu jeli ok, ili da ipak teglim svoj? -
    ovo ne znam jer smo MM i ja bili na bračnom krevetu, moji klinci (onda 9 i 5) su dijelili kauč na razvlačenje, a nećak je imao poseban krevet u dnevnom
    I da, čitam da su vrata i prozori koma, da li to znači da ima puno komaraca? -
    6.2016 nije bilo komaraca, ali je točno za prozore i vrata...nama je jedan dan padala kiša, pola apartmana je bilo mokro (a bili smo na katu), tko zna kako su izgledali ovi dolje...

  12. #12
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Puno hvala Boxica.

  13. #13
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    a kad planirate ići i koja ti je prihvatljiva cijena?
    ja sam tražila za nas četiri nešto 15.6. - 18.6. i na kraju idemo u Mađarsku...

  14. #14
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    i kod restorana je bio jedan mali dučan (mislim Tommy), stvarno s nekim osnovnim stvarima: higijena, cuga, vakumirane salame, grickalice

  15. #15
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    a kad planirate ići i koja ti je prihvatljiva cijena?
    ja sam tražila za nas četiri nešto 15.6. - 18.6. i na kraju idemo u Mađarsku...
    Imam već rezervirano, rezervirala sam još u prvom mjesecu.
    Zašto?

  16. #16
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Imam već rezervirano, rezervirala sam još u prvom mjesecu.
    Zašto?
    čisto informativno, možda je netko negdje vidio što zanimljivije u istom rangu...

    ja sam recimo sad našla preko Atlasa 15.6. - 18.6.
    https://www.atlas.hr/atlas-plus/euro...3-s-atlas-plus

    nas je ispalo 3.500, 4 dana u hotelu (polupansion - švedski stol), u cijenu je uključeno svakodnevni boravak na bazenima:
    https://pl.tripadvisor.com/Attractio...et=-1&filter=7

  17. #17
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    čisto informativno, možda je netko negdje vidio što zanimljivije u istom rangu...

    ja sam recimo sad našla preko Atlasa 15.6. - 18.6.
    https://www.atlas.hr/atlas-plus/euro...3-s-atlas-plus

    nas je ispalo 3.500, 4 dana u hotelu (polupansion - švedski stol), u cijenu je uključeno svakodnevni boravak na bazenima:
    https://pl.tripadvisor.com/Attractio...et=-1&filter=7
    Izgleda fora i povoljno.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ja sam upravo u Polynesii. Jednu noć. Za prespavat ok. Za više dana..hm...
    Vrata i prozori prestari. Kauči u dnevnom -samo se opruge osjete.
    Ringa za kuhanje - dva. Oni.starinski.
    Maloprije sam pekla kajganu jedno 20 minuta u izvitoperenoj tavi promjera manje od 20cm. Nikako da se ringovi ugriju.
    Dvije čaše staklene , male, i jedna veća kao za pivo.
    3 šalice.
    Tanjura 4-5.
    2 lonca.
    Hladnjak, najmanji hotelski, nema dijela za zamrzavanje tako da ni sladoled ne može biti u njemu.
    Dakle,,za kuhanje i nije najsretnije rješenje.
    Nema klime.
    More toplo, toplije od bazena, ali neprozirno i dosta trave. Resort je pun. Posebno Talijana. Mislim da im je ovaj vikend neki praznik.
    Lijepo je za šetnju. Borovi rade hlad.
    Mogu ujutro poslikati, ako se sjetim.
    Red ispod kućice su preuredjene (barem izvana bolje izgledaju , unutra ne znam..) - Katoro. Ljepše su. No vjerojatno i skuplje.
    Uz restoran je dućan - Istrian markets. Kao mali Konzum. Na ulazu u resort isto ima trgovina. Mislim da je u naselju i pekara-kiosk.

    Mi smo slučajno ovdje završili jer je većina appt u Umagu zauzeta, i hoteli isto,,pa dijelimo appt s prijateljima.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 03.06.2017. at 23:36

  19. #19
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam upravo u Polynesii. Jednu noć. Za prespavat ok. Za više dana..hm...
    Vrata i prozori prestari. Kauči u dnevnom -samo se opruge osjete.
    Ringa za kuhanje - dva. Oni.starinski.
    Maloprije sam pekla kajganu jedno 20 minuta u izvitoperenoj tavi promjera manje od 20cm. Nikako da se ringovi ugriju.
    Dvije čaše staklene , male, i jedna veća kao za pivo.
    3 šalice.
    Tanjura 4-5.
    2 lonca.
    Hladnjak, najmanji hotelski, nema dijela za zamrzavanje tako da ni sladoled ne može biti u njemu.
    Dakle,,za kuhanje i nije najsretnije rješenje.
    Nema klime.
    More toplo, toplije od bazena, ali neprozirno i dosta trave. Resort je pun. Posebno Talijana. Mislim da im je ovaj vikend neki praznik.
    Lijepo je za šetnju. Borovi rade hlad.
    Mogu ujutro poslikati, ako se sjetim.
    Red ispod kućice su preuredjene (barem izvana bolje izgledaju , unutra ne znam..) - Katoro. Ljepše su. No vjerojatno i skuplje.
    Uz restoran je dućan - Istrian markets. Kao mali Konzum. Na ulazu u resort isto ima trgovina. Mislim da je u naselju i pekara-kiosk.

    Mi smo slučajno ovdje završili jer je većina appt u Umagu zauzeta, i hoteli isto,,pa dijelimo appt s prijateljima.
    A joj, hvala.
    A koliko je vruće bez klime?
    Posljednje uređivanje od Cathy : 03.06.2017. at 23:50

  20. #20
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    I da, jel ima dovoljno tople vode za tuširanje?
    Na nekim fotkama na tripadvisoru ima i mikrovalna i aparat za kavu. Ima li?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ima vode. Tj.nismo potrosili pa ne znam .
    U ovom nasem nema ni mikrovalne ni aparata za kavu.

    Samo anpomena - nema mreza za komarce i evo, bockaju... nema ih puno, ali tih 5 je mene pronaslo...

    Sada nije vruće. Vjetar je danas puhao i noć je ugodna. Kako je kad nema vjetra, ne znam...

    Najbolje da ih zamolis da te smjeste u neki koji ima te aparate, i da ne budete blizu ceste jer mi sad jako cujemo promet (otvoreni prozori sa skurama)

  22. #22
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ima vode. Tj.nismo potrosili pa ne znam .
    U ovom nasem nema ni mikrovalne ni aparata za kavu.

    Samo anpomena - nema mreza za komarce i evo, bockaju... nema ih puno, ali tih 5 je mene pronaslo...

    Sada nije vruće. Vjetar je danas puhao i noć je ugodna. Kako je kad nema vjetra, ne znam...

    Najbolje da ih zamolis da te smjeste u neki koji ima te aparate, i da ne budete blizu ceste jer mi sad jako cujemo promet (otvoreni prozori sa skurama)
    Budem probala ponijeti nešto protiv komaraca, uređaj ili sprej. A ovo za promet, valjda kako je slobodno. Držim si fige.
    Da li su frendovi tamo duže? Kako su oni zadovoljni?
    I da bila bi zahvalna za koju slikicu pa da usporedim sa onim što oni imaju na stranicama.

  23. #23
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Vrijeska imaš pp.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Oprosti, jutros smo izasli prije 9 jer su djeca imala prvenstvo.
    Slikala sam samo dnevni boravak, ali pogledat cu nanwebu pa cu ti oznaciti slike kakve su bile u nasem appt.
    Mozda ihnima boljih i losijih.
    Nije to sad nista takva katastrofa, ali da je malo zaostalo u vremenu i da bi se moglo urediti - moglo bi...
    Mene cudi kako ih nisu vec uredili jer se hvale kako su puni od travnja do listopada...

    Inace do Umaga je brze preko Slovenije (iz ZG) i jeftinije (tako smonisli), ali danas kolona na granici je bila nekoliko kilometara tako da smo nakon sat vremena cekanja izasli na pola kolone i preko Istre (Buje, Buzet, Rijeka) za ZG.

  25. #25
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Oprosti, jutros smo izasli prije 9 jer su djeca imala prvenstvo.
    Slikala sam samo dnevni boravak, ali pogledat cu nanwebu pa cu ti oznaciti slike kakve su bile u nasem appt.
    Mozda ihnima boljih i losijih.
    Nije to sad nista takva katastrofa, ali da je malo zaostalo u vremenu i da bi se moglo urediti - moglo bi...
    Mene cudi kako ih nisu vec uredili jer se hvale kako su puni od travnja do listopada...

    Inace do Umaga je brze preko Slovenije (iz ZG) i jeftinije (tako smonisli), ali danas kolona na granici je bila nekoliko kilometara tako da smo nakon sat vremena cekanja izasli na pola kolone i preko Istre (Buje, Buzet, Rijeka) za ZG.
    Hvala, mi budemo preko Rijeke jer imamo nešto za spojiti u tom smjeru. A ja tako i tako, kako kaže mm vozim ko puž.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •