Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 328

Tema: Šta spremate od morske živadi?

  1. #51
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su srdele drage i na ovaj način: http://finirecepti.net.hr/priprema/srdele-iz-pecnice/
    da

    a možeš ih staviti na rešetku, a ispod nje pleh s vodom (koja isparava tijekom pečenja) pa srdele ne budu jako suhe, a i u vodu kapa ulje pa je lakše poslije oprati

    Ne mogu dati 120 kn za kilu ribe i gotovo - a ima i skupljih. fakat bih morala dobiti na lotu za takav poduhvat

  2. #52
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Meni ribu na gradele peku svekiji jer mi nemamo di, riba bude najraznolikija moguća, dida je ekspert za izabrat, uz to je uvik neko povrće lešo, blitva, bob i blitva, brokula, kupus ...

    Ja spremam:
    - lignje punjene krakovima, krušnim mrvicama, peršinom i maslinovim uljem pečene sa krumpirima u pećnici
    - juhu od mola ili neke druge ribe
    - mole, srdele, inćuni, girice, igrlicu, morskog pasa, bukvice, trlje, lignje na kolutiće ili cijele (još bolje) u brašno pa na tavu
    - brancine ili pastvru sa krumpirima na ploške u pećnici, samo ne stavljam foliju nego pečem u staklenoj vatrostalnoj i poklopim staklenim poklopcem, efekt je isti a manje je toksično
    - brudet od mišance (grdobina, raža, morski pas, iglica, kokot, što se nađe), škampi, dagnji, sa ribom stavim cijele pome i krumpir u teću
    - kozice na tavu
    - rižot bijeli od dagnji ili plodova mora, crni od sipe
    - muzgavci i hobotnica na salatu
    - filetirane srdele su mi za prste polizat
    - salata od slanih inćuna, jaja, kapara i kapule mi je omiljena salata za serviranje kad dodju gosti
    - pašteta od tune
    - slane srdele ili inćuni sa malo maslinova ulja i kvasine, kad mi pofali soli
    - tuna, haringa ili neka druga iz konzerve, dagnje u šalši sa tjesteninom, ovo mi je brzinski ručak kad imam malo vrimena
    - oslić u vinu sa rižom
    - na fešti od boba sam skupila jedan famozan recept i od tada ga znam pripremat često: zelena salata sa bobom i škampima, bude za prste polizat

    Ako se sjetim još nečeg napišem.
    Inače mi dio ribe muž sam ulovi al najveći opskrbljivač nam je dida koji obađe sve ribarnice ili rano ujutro ode na koću kupit frišku ribu.
    Živimo u malom ribarskom mjestu da se mene pita jela bi ribu svaki dan

  3. #53
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    e da, i rižoto od kozica često radim, zaboravila napisat. One ledo zaleđene kozice su za to sasvim ok.

  4. #54
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Za moje sugrađanke, ribarnice Brač čiste i smrzavaju ulovljene kozice.

  5. #55
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Za sjeverni dio zagreba imate
    http://viribus.hr/

  6. #56
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    e da, i rižoto od kozica često radim, zaboravila napisat. One ledo zaleđene kozice su za to sasvim ok.
    daj daj - već se prekonekoliko puta pisalo o smrznutim kozicama - to ti se uzgaja negdje u Aziji, nešto kao rižina polja

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Za moje sugrađanke, ribarnice Brač čiste i smrzavaju ulovljene kozice.
    ja to sama radim - pa trebaju ti ljuske i repovi za temeljac za rižoto

  8. #58
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Mi doma volimo svu ribu - nama je problem cijena - i zbog toga se kod nas vrlo rijetko jede list ( a djeca ga obožavaju), grdobina -(volimo ju svi, losos (opet djeca).
    Zadržavamo se na ribi do cca 60 kn/kg. Znači plava riba i jeftinije (manje) vrste bijele ribe - obično je jedino ušata bijela riba relativno niže cijene.
    Tuna, losos, list, škampi - jednostavno preskupo.
    Uzgojenu ribu ne kupujemo.

    Osobno, jedva čekam GO - jer mi je najveći specijalitet srdela s gradela. Nema te bijele ribe koja ju može nadmašiti. Samo na žalost ostatak godine ne uživamo u toj deliciji.

    Školjke nikad pa ni tad ne kupujem u Zagrebu. Jedino na moru, i to samo zbog ostatka familije . Ja volim samo prstace
    Ma i na moru školjke probavljaju sve lokalne nečistoće. Al baš me briga. Sjednem se ja, ako sam u prilici, na lijepu terasicu i naručim dagnje i čašu vina i uživam u svom društvu

    Nego, ovi listovi što sam ih kupila u subotu, dakle nisu veliki, možda 150 g po komadu, al to ti je taman ta cijena. Mi smo svaki jednog pojeli. Mogli smo i više, ali nije bilo Al nismo ostali gladni. Nas troje zajedno nemamo 140 kg pa ni ne jedemo neke količine. MM i ja više volimo malo i fino pojest. Ne kažem da nije fina druga riba, ali nije mi brancin isto što i kokot nikako. Kokoti mali su super za brodet. Isto se dobiju relativno povoljno. A većeg od kojih 2 kg kupim doslovno jednom godišnje.

  9. #59
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Jelena, nisam mislila na nečistoće.

    Nego na uvjete u kojima se te azijske kozice uzgajaju

    https://owlcation.com/stem/The-Dirty...Shrimp-Farming
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 01.06.2017. at 13:38

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Jel netko od vas koristi wok za pripremu hrane? Koje ulje koristite za wok?

  11. #61
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    daj daj - već se prekonekoliko puta pisalo o smrznutim kozicama - to ti se uzgaja negdje u Aziji, nešto kao rižina polja
    a daaaaj!!!!
    nisam to uopće popratila, a taman sam ih mislila danas raditi

  12. #62
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ma o tome smo vec pisali u nekoliko navrata.
    Ali jadranske kozice sam i prosli i ovaj tjedan vidjela na ribarnici.
    Ok, treba malo vremena za ocistiti ih, ali s glavama i ljuskama se skuha temeljac i takav rizoto je neuspiredivo bolji

  13. #63
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ma o tome smo vec pisali u nekoliko navrata.
    Ali jadranske kozice sam i prosli i ovaj tjedan vidjela na ribarnici.
    Ok, treba malo vremena za ocistiti ih, ali s glavama i ljuskama se skuha temeljac i takav rizoto je neuspiredivo bolji
    X

    Sutra je subota, mooožda se uspijem dočepati ribarnice, jeeee....

  14. #64
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    mi smo već odlučili sutra srdele na sablju

  15. #65
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    ajme ja sam u portugalu upravo. ovdje su srdele na svakom uglu, ogromne i prefine!

  16. #66
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Najviše volim jadranske hobotnice. I nema veze da li su pečene ili na salatu.
    Brancine i orade spremim, ali ne volim ih jesti. Djeca pojedu ali nisu luda za njima. Jedino u čemu zbilja uživaju su jadranske lignje. U tome se mogu udaviti
    I svako ljeto si napravim zalihu hobotnica za Božić. Na kraju ljeta mi je frizer pun do vrha.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 09.06.2017. at 21:13

  17. #67
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    E da, u par navrata sam imala priliku pripremati i grdobinu, ali s obzirom da je bila samo debljine ruke i nije bila nešto.
    A juhu nisam htjela jer je moji ne vole.

  18. #68
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a moja djeca vole svu ribu, i školjke i škampe, a ne vole lignje. to mi je skroz neobično, al ne vole. kao mali su se davili u buzari od dagnji ili škampi, a lignje ni okusiti.

  19. #69
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    To je sreca za tvoj dzep.
    Lignje su debelo precijenjene. 130 kn/kg u Zagrebu a ni na moru nisu puno jeftinije.
    Ja svoje povremeno zavaram lignjunima. 25 kn/kg.
    Ok malo ih je teze pocistiti (ali vec sam se izvjezbala) ali spasila bih se da mi netko objasni tu razliku. Sta su toliko losije? Za 30 kn se najedemo svi cetvero, a inace ne bi bilo dosta ni za jednu lignju za jednoga.

    Skoljke ja ne volim. A familiju uh radim jedino na moru. Nekak ih u Zagrebu ne bih kupila.
    Volim skampe al su mi isto preskupi. Jedem ih valjda jednom u tri godine.
    Od nejadranske ribe svi volimo bakalar. I sušeni i smrznuti

  20. #70
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a moja djeca vole svu ribu, i školjke i škampe, a ne vole lignje. to mi je skroz neobično, al ne vole. kao mali su se davili u buzari od dagnji ili škampi, a lignje ni okusiti.
    A gle, kada ideš sa tatom u ribe, onda je valjda drukčije.
    Mi na moru ne kupujemo ribu, jedemo samo ono što mm ulovi.
    U početku sam ga zezala da više plati dozvolu nego što donese doma i da bi mi bilo jeftinije otići na ribarnicu, ali u zadnje vrijeme mu bolje ide.

  21. #71
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Lignjuni su tvrđi od lignji, malo ih duže treba spremat, ali za rižot i slično su skroz ok

  22. #72
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ako ih smrznes, nisu tvrdji. Ja ih radim s krumpirom u pecnici. Meki kao putar.
    I fakat bih htjela da mi netko objasni tu razliku u cijeni 25 kn prema 130 kn za kilu

  23. #73
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    To je sreca za tvoj dzep.
    Lignje su debelo precijenjene. 130 kn/kg u Zagrebu a ni na moru nisu puno jeftinije.
    Ja svoje povremeno zavaram lignjunima. 25 kn/kg.
    Vjerojatno zato jer se lignje uglavnom love "ručno", odnosno peškafondom, a lignjune skupi koćarica mrežom.

    A moram priznati da su i meni lignje draže

  24. #74
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    I meni . Al za rizoto su totani, mi ih tako zovemo, skroz ok.

  25. #75
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sad mi je jasnije sto su lignjuni. cvijeto sto nisi odmah napisala totani

  26. #76
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    A ja sam naucila nesto novo.

    Prosli tjedan je na Dolcu bilo i muzgavaca. Nisam ih kupila i sad mi je zao jer ih nisam nikad kuhala

  27. #77
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    e, to ti je jeftinija varijanta - muzgavci (mrkači) i lignjuni (totani) umjesto hobe i liganja :D mi ih jako često radimo, na salatu najviše.

  28. #78
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Cathy, to vam lovljene komarče i lubini nisu dragi, ili iz uzgoja? Čini mi se da kad nekome te ribe nisu drage, taj jednostavno ne voli ribu. A možda i ne mora bit.
    edit: orade i brancini
    Posljednje uređivanje od vertex : 10.06.2017. at 15:53

  29. #79
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Muz ulovi oradu, a familija kaze - mi to ne volimo

  30. #80
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Svi uglas: Bljaaak, orada!

  31. #81
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno


    ajme, ubiće nas cathi, cathi, ne zamjeri , al je malo neobično, moraš priznati. no, o ukusima se ne raspravlja.

  32. #82
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Cathy, to vam lovljene komarče i lubini nisu dragi, ili iz uzgoja? Čini mi se da kad nekome te ribe nisu drage, taj jednostavno ne voli ribu. A možda i ne mora bit.
    edit: orade i brancini
    Muž ulovi, i nije da nisu dragi ali meni valjda prisjedne jer svima moram čistiti kosti iz ribe.
    A cure ne vole ribu. Mali voli i uživa i u oradi i u brancinu. I u lignjama i u hobi.
    U stvari valjda je do kosti. jer ribe kao takve su odlične. I nisu male, jedva stanu u pleh.

    Najbolje mi je bilo pred par godina, donese mm brancina navečer i da mi ga u vrećici. Kaže, očisti i stavi u frižider do sutra.
    Ja ga stavim u sudoper a on se počne micati. Istu sekundu je završio u lavoru i trčala sam sa njim da ga bacim u more.
    To je bilo zadnji puta da sam dobila u ruke živu ribu.
    (Jer to je onda za mene ljubimac a ne hrana.)

  33. #83
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    E da, u par navrata sam imala priliku pripremati i grdobinu, ali s obzirom da je bila samo debljine ruke i nije bila nešto.g
    A juhu nisam htjela jer je moji ne vole.
    Idući put potopi ju u mlijeko pol sata, jer inače ima kiselkasto meso.

  34. #84
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    U mojoj obitelji, nazalost, nitko ne voli ribu pa ni ja.
    Ipak sam nedavno odlucila da je moram uvrstiti u jelovnik i bas je odluka pala na oradu i brancina
    I, za divno cudo, fina mi je.
    Posolim je, uvaljam u brasno i isprzim u tavi. Uz to maslinovo ulje, cesnjak, persin, a nekad i bez toga.
    U pecnici mi se ne isplati peci jedna ribica, iako sam tako prvo radila.
    Prije 10-tak dana sam kupila brancine u Lidlu, mislim da je od Cromarisa. Je li to OK? Znam da je bolje kupovati u ribarnicama, ali je ovo bilo bas po povoljnoj cijeni.
    Mislim da je pisalo da je iz slobodnog ulova, ali cisto sumnjam.
    Zacudio me rok trajanja, bio je vise od 10-12 dana?! Ja sam ih kupila odmah na pocetku akcije.

  35. #85
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Idući put potopi ju u mlijeko pol sata, jer inače ima kiselkasto meso.
    Jesam, ovo "nešto" se odnosilo na količinu kosti.
    To je fina riba i dobra riba, ali dok ja to očistim ili gledam djecu i nadam se da su dobro očistili svaki zalogaj, previše stresa.
    I još kukaju pa ja moram svima....
    Budem vidjela kako bude ovo ljeto...a ne moram se bojati da ribe ne bude, mali se već sada veseli ribolovu.

  36. #86
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    U mojoj obitelji, nazalost, nitko ne voli ribu pa ni ja.
    Ipak sam nedavno odlucila da je moram uvrstiti u jelovnik i bas je odluka pala na oradu i brancina
    I, za divno cudo, fina mi je.
    Posolim je, uvaljam u brasno i isprzim u tavi. Uz to maslinovo ulje, cesnjak, persin, a nekad i bez toga.
    U pecnici mi se ne isplati peci jedna ribica, iako sam tako prvo radila.
    Prije 10-tak dana sam kupila brancine u Lidlu, mislim da je od Cromarisa. Je li to OK? Znam da je bolje kupovati u ribarnicama, ali je ovo bilo bas po povoljnoj cijeni.
    Mislim da je pisalo da je iz slobodnog ulova, ali cisto sumnjam.
    Zacudio me rok trajanja, bio je vise od 10-12 dana?! Ja sam ih kupila odmah na pocetku akcije.
    Ne brini oko roka trajanja ako je ambalaža cijela i ispravna. Riba i meso pakira se u zaštitnoj atmosferi (čisti dušik) tj.bez kisika koji podržava oksidaciju, a time i procese kvarenja.

    Cromaris ribe su ok, to je iz uzgajališta. Jest da su divlje ulovljene ribe bolje, ali brate, teže su dostupne i skuplje.

  37. #87
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Super, hvala ti!

    Jednom sam u ribarnici nasla divlje, ali male orade po odlicnoj cijeni i bile su pune sitnih kostiju pa mi ne pada vise na pamet kupovati te jako male.

  38. #88
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    danas sam pravila trlje na jedan način koji sam davno našla na internetu i jako mi je drag
    ispeku se obično na tavi (uvaljane u brašno), izvade se na tanjur i onda se na to ulje di su se pekle baci krupno nasjeckan češnjak, peršin, rikola i bosiljak, i zalije sa deci bijelog vina,pa krčka par minuta dok vino ishlapi i češnjak omekša. Na to se onda vrati riba nazad, ili se servira posebno ko mali aromatični dodatak

  39. #89
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja obožavam trlje. I djeca. No MM ih ne voli, odnosno smeta mu taj miris. Tak da kad ih se zaželimo, moramo raditi dva ručka.

  40. #90
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Zapekao je pastrve na tavi, uz prilog blitva na lešo.
    Bilo je ukusno. Da je bilo limuna i češnjaka bio bi to gastronomski orgazam.

  41. #91
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Napominjem: nova sam u konzumaciji i pripremi ribe (za one kojima će se pitanje učiniti blesavo ).

    Mogu li oradu/brancina pržiti na grill-tavi?

    Ako da, ribu posolim, nauljim, bacim na tavu, prevrćem 10-tak minuta i to je to?

    Nekak mislim da je riba prenježna za to i da će sve dimiti zbog jedne ribice, ali ipak...

  42. #92
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    pa možeš, ali nemoj je puno prevrtat da se ne počne raspadat
    nakon desetak minuta poćiri joj u trbuh da vidiš je li se ispekla u sredini uz kost, onda okreni da se ispeče druga strana
    pećnica ti nije opcija?


    ja danas pravim dagnje na buzaru, baš sam ih se zaželila

  43. #93
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Prvo sam i počela s pećnicom i tako mi je najfinija, ali sam pekla skoro 1 h, žao mi struje za jednu ribu :/

    Ovako u ulju na tavi stalno žlicom nabacujem ulje u sredinu da znam da je dobro pečena, volim da je malo skurenija riba.

    Hoće li se ta sredina na grill tavi uspjeti ispeći bez podlijevanja uljem?
    Posljednje uređivanje od Optimist : 11.07.2017. at 15:15

  44. #94
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ima li brancin puno sitnih kosti?

  45. #95
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ne znam. Al pretpostavljam da pitas zbog djeteta. Pa zasto ne kupis "divlju" ribu. Brancin je iz uzgoja.
    Ima na ribarnici cjenovno povoljnih tabinja i oslića- na bijelu ribu mislim

  46. #96
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    nema brancin puno kosti. i lako se filetira.

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Kaj se tiće oslića moji su zvali hitnu jer se klinki koštića zabila u nepce,istina klinci su divljali dok su jeli
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 17.03.2018. at 14:01

  48. #98
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Oslića stalno jedemo. Izlazi mi na uši.

  49. #99
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam. Al pretpostavljam da pitas zbog djeteta. Pa zasto ne kupis "divlju" ribu. Brancin je iz uzgoja.
    Ima na ribarnici cjenovno povoljnih tabinja i oslića- na bijelu ribu mislim
    Sto nije u redu s brancinom iz uzgoja?

  50. #100
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    magriz, možda sam subjektivna al mi riba iz uzgoja ima neki čudan miris. Pretpostavljam zbog hrane kojom je hranjena. A kad već živimo tu gdje živomo, odnosno još uvijek imamo relativno velik izbor svježe ribe, ja bih za dijete ( a i za sebe odabrala neuzgojenu ribu)

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •