Otvorit cu temu koja mene osobno jako muci, admini ako ne pripada tu slobodno je premjestite.
Muz i ja imamo necake i necakinje i s moje strane i s njegove. Nisu cesto kod nas, i uvijek svima bude onako fora doci kod nas jer je novi neistrazeni prostor. Ono sto je meni grozno sto necaci s njegove strane vole otvarat sve sto posjedujemo i uzimaju bez pitanja. Jednom je to bila velika stvar koja je vec zaboravljena. Neki dan je dijete od svojih 4-5 godina uzelo stvar iz ormara, igralo se, i nakon sto su otisli skuzila sam da je tu stvar uzelo bez pitanja, po meni ukralo. Muz smatra da je dijete jos malo i ne zna, al po meni to vise i nije malo dijete koje ne razumije nego samo razmazeno. I zapravo sam ja ispala krivac koji drami previse jer je stvar nebitna, ali isto tako to je moglo biti nesto bitno. Mislim da ni djetetova mama nece reagirati jer je dosta slicna. E sad sta da ja radim i kako da se postavim? Jer ne zelim da se to ponavlja vise i stvarno me muci jer si cijela njegova obitelj oduvijek uzima to pravo. Mislim da se on treba postaviti i rijesiti, a nece.
Jer moji necaci i kad pokusaju dirati i otvarati nesto, moji odmah reagiraju i znaju granice, a ako ne vide roditelji, onda reagiram ja jer mislim da kao teta imam pravo na to..
Mozda je to nekom nebitno, al meni to stvara stres i mislim da je to (ne)odgoj...