Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: AS jaje

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    3

    Početno AS jaje

    Unaprijed se ispricavam ako ima slican post (sigurno ima no ja nisam uspjela nac odg na svoje pitanje)
    Zanima me koliko dugo beba stara 20 dana(a i ubuduce) moze boraviti u jajetu?
    Tipa kad idemo negdje , da ga nakon voznje u jajetu prebacim u istome na konstrukciju od kolica da nemoramo nositi kosaru.No koliko je to zdravo i koliko dugo vremenski preporucljivo?
    Vidim da su neki protiv koristenja jajeta osim u voznji , dok kod mene po gradu skoro svaka mama vozi bebu u jajetu, rijetko koju iskreno vidim da koristi kosaru u setnji.
    Hvala unaprijed na odg i jos jednom se ispricavam ako postoji slicna tema

  2. #2
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Nisam nešto iskusna osoba, ali mislim da sam skontala čitajući naokolo da je pola sata neko ok vrijeme možda, iako autosjedalica stvarno nije namijenjena šetnji. Oblikovana je tako kako je da zaštiti dijete u slučaju sudara, ali inače bi trebalo biti na ravnom u tako ranoj dobi. Dakle, ako baš negdje ideš a dijete je zaspalo i znaš da ga nećeš vozati satima, prihvatljivo je da nakratko bude i u AS. Ipak nije najpoželjnije. S obzirom na toplo vrijeme, ako imate sportski dio kolica koji omogućuje nulti položaj, možda možete i bez košare, to uglavnom zauzima puno manje mjesta u autu.
    I ja uglavnom vidim ljude kako voze kolica s AS, je li im to jeftinije da ne kupuju košaru ili im nije zgodno prebacivati dijete, ne znam, ali vidim da su to i ljudi u dugim šetnjama, a ne samo u hitnim slučajevima.
    Posljednje uređivanje od Vlattka : 02.06.2017. at 00:07

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod mene u SAD-u je kolica s kosarom prilicno tesko naci, a kostaju recimo 3 puta vise od onih koja kosaru nemaju. Kolica s nultim polozajem takodjer nisu uobicajena.

    Bebe se voze u autosjedalicama nataknutim na kolica. Prema onome sto cujem i vidim, sve ovisi o izvoru gdje preporuku trazis.

    Mi smo kupili skuplju varijantu kolica; nije mi se svidjala ideja da su predugo u jajetu, no koristili smo, recimo, zimi. Nema sansi da bih vadila dijete iz AS na minus 30 ili 40.

  4. #4
    Cordelia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav!
    ne znam gdje bih postavila pitanje, ali ima li netko iskustva sa sjedalicama Cybex Aton i Cloud Q 0+ tj od 0-13 kg ?
    Po recenzijama i testovima koje sam čitala djeluju kvalitetno i sigurno no zanimaju me osobna iskustva.

    Hvala!

  5. #5
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Ima li netko autosjedalicu joie i -gemm 0+? Nema prevelik nagib? Vidim pokupila je dobre ocjene? I baš mi se sviđa.

  6. #6
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Još jedno pitanje. Sjedala u autu su nam dosta ukošena ( sportska) , pa kako funkcionira isofix baza i jaje na takvim sjedalima? Može se podesiti ili je bolje remenima vezati?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •