Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 78

Tema: Badići za teenagerice

  1. #1
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno Badići za teenagerice

    Evo mene opet sa naramkom pitanja iz područja teenagerske mode.

    Dakle, gdje biste mi preporučili da pogledam badiće za djevojčicu koja ih više ne može kupovati na dječjem odjelu?

    Jučer sam ušla u dućane koji se nameću kao logičan odabir - znači, Tezenis, Calzedonia, pa i u nešto što se zove Woman secret, pa Yammay, a gledala sam i u Benettonu, i u svim tim dućanima sam našla možda jedan model koji nema one nekakve spužve u košaricama tj. pofutrane košarice.

    Gdje da tražim badiće koji nemaju te podebljane košarice, a da su još k tome nekog mladenačkog dezena?

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    U Dechatlonu imaju badiće na vezice bez žice a da se mogu umetci vaditi. Moja uzela prošle godine i ok su.
    Imamo i iz New Yorkera i Terranove i nađe se isto takvih.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 05.06.2017. at 08:30

  3. #3
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Benetton inače ima jako puno onih obicnih trokutastih modela bez ikakvih ""punjenja".

  4. #4
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Moja je prošle godine u C&A kupila trokutove iz kojih smo izvadili onu laganu spužvicu - iako može ostati, nije predebela niti kalupasta, samo se grudnjak sporije suši pa zato.
    Ali to gledaj odmah sad jer sutra može biti kasno, ako već nije. Općenito za kupaće kostime za mladež. Tu smo školu prošli prošle godine. Izludjela tražeći, sve prodano, a ne nabavljaju više.
    Još sam našla jedan sličan ovome iz C&A neka sportska marka je bila u sportskom dućanu u Mercatoneu u Stupniku. Do 200 kuna su bila pojedinačno obadva, mislim 175, 180.

  5. #5
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Benetton inače ima jako puno onih obicnih trokutastih modela bez ikakvih ""punjenja".

    Niti jedan jedini nisam vidjela.

  6. #6
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    evo ovakav je, ako paše. 1. slika od 6, ovaj zeleno-smeđi. ne mogu izdvojiti samo tu sliku.

  7. #7
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cropp
    Odlična tinejdžerska moda.
    Kvaliteta im je super kao i cijene.
    Sniženja su im mrak.
    Moja ima svašta od njih pa i badić, a te spužvice se inače mogu i izvadit iz grudnjaka.

  8. #8
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    hm, pa ok, ali morala bi ih vaditi u dućanu.

  9. #9
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    tanči, koji rang cijena? h&m ili benetton?

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I gdje ima tog dućana kod nas?

  11. #11
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    u areni. našla sam ovo od njihovog na netu.

  12. #12
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja sam u lidlu kupila neki dan, probat ću naći link.

  13. #13
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Evo - https://popusti.njuskalo.hr/akcija/k...-122-164-91153, ovaj srednji s trokutićima.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja sam svojoj prosle godine kupila u Calzedonia. Gorni dio je onako kao minijaturni topić. Drugi s trokuticima u Hervisu. Mislim da je neka sportska marka. A godinu prije u Decathlonu. Taj je bio skroz sportski, dolje bokserice gore topić. Odličan je. Jedan od rijetkih koji joj je u toj dobi dobro stajao jer je jako tanka.

  15. #15
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Joj, suosjećam . prošle godine sam izludila s istim problemom. Na kraju smo kupili jedan odličan u skinnyju ali prelazi rang cijene koji je meni normalan. Ali bila sam na rubu živaca.

    I onda smo još uspjeli sklepati dva različita dijela u Tezenisu - ali valjda u 10tom u koje smo ušle

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Women secret mozda?

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    WS: Sve sa futranim košaricama.

    Da, i cijena je problem. I pretpostavila sam da bi u Skinnyju moglo biti OK badića, ali bojim se da će me cijena uništiti. Moja kći je na moru dva mjeseca, treba joj barem tri badića.

  18. #18
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    tanči, koji rang cijena? h&m ili benetton?
    Rekla bih H&M pa čak i jeftinije.
    Majice su im po 29 kn pa do 69, a stalno imaju neke popuste.
    Imaju pidžame, veš, ruksake, čarape, obuću...
    Sve. Za oba spola i baš mladenačko.
    Prate trendove.
    Mi idemo u dućan u West gateu, ima i u Areni.
    Moja kći ih obožava, a bome i ja.
    Povoljno, a kvalitetno.
    Jedino obuća joj je premala. Moja nosi 41, a oni rijetko šta imaju 41 i mali joj je. Mali kalupi.
    Tko ima manju nogu, super se može obuti.

  19. #19
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    WS: Sve sa futranim košaricama.

    Da, i cijena je problem. I pretpostavila sam da bi u Skinnyju moglo biti OK badića, ali bojim se da će me cijena uništiti. Moja kći je na moru dva mjeseca, treba joj barem tri badića.
    Mima, odi u Cropp.
    U subotu sam vidjela badića s popustom.

  20. #20
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ajme pa sad sam tek shvatila da i mojoj treba barem još jedan uff

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  21. #21
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ne znam imate li Penti u gradu: https://en.penti.com/Plaj/kadin-bikini-mayo
    Ja u njih kupujem sebi kupaće, jer tražim trokutiće, i jer se može odvojeno kupovati gornji i donji dio (sad je to skoro svugdje, ali prije nije bilo). Trokuti imaju košarice koje se vade, ja u dućanu izvadim prije probavanja jer ih ne nosim, to ne bi smio biti problem.
    Nisu skupi, a na sniženjima budu smiješno jeftini.

  22. #22
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja sam ove godine kćeri kupila badić u Skinny-u. Ona je još na dječjim veličinama pa je cijena bila prihvatljiva, a kupila sam ga u nadi da će potajati duže od H&M, Calzedonia, Tezenis i ostalih badića koje redovito moramo baciti slijedeće godine.
    Larmama, kako se drži prošlogodišnji tvoje kćeri, ako se dobro sjećam imale su isti? E pa mojoj su se svi rubovi razvukli kao žvake i razmecali, bacila sam ga u smeće i trčala kupovati novi kupaći jer su prošli tjedan išli na Krk na izlet.
    Naknadno sam ustanovila da joj se tako razmecao od stajanja i kupaći iz Decathlona, također prošlogodišnji. Sad ima samo taj jedan, novi, i moram barem još dva kupiti. Također je većinu ljeta na moru.
    Ja imam adidas kupaći koji se evo drži već četiri godine. Sve ostalo bacam u smeće nakon godinu dana. Pa meni to nije normalno, nekad su kupaći trajali desetljeće. Odrasla sam na moru i kupala se svaki dan pet-šest mjeseci godišnje, kupaći bi izblijedjeli od sunca i soli ali ne bi se ovako raspadali.

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nemam pojma, a nije mi palo na pamet niti da se te spužvice vade. (pitam se kako onda stoje ti badići !? ipak te spužve popune materijal, pa bude li onda viška materijala? zašto to uopće stavljaju u badiće?)

  24. #24
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    e da, gledali smo i mi u Adidasu. bilo je zgodnih, ali ili nije bilo veličine ili joj se nije svidio uzorak. i nisi ni oni jeftini.

    Pomični trokutići bikinija isto baš nisu jako praktični ukoliko dijete voli puno skakati

  25. #25
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ako mene pitas, Mima, ove se vade lako, jedan kut je otvoren bas radi toga. Stoje normalno, to su samo dva sloja materijala. Spuzve su debele nesto malo milimetara.

  26. #26
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja za sebe uvijek kupujem samo trokutice bez spuzve. Dechatlon, h&m, c&a, new yorker - svugdje ih bude i jeftinih (30-ak kn gornji +30-ak donji dio) Trenutno imam 3 para iz Dechatlona i nisu se uopce raspali ni ista sl a ja budem po cijele dane u njima (kamp) i idem na bazene (a ne pretgnem se od pranja nakon bazena - nego kad dodju na red ubacim na kratki program sa sportskom odjecom).

    E da idem s njima i na vodene tobogane i skacem - malo popravim jos pod vodom i sve 5
    Posljednje uređivanje od sillyme : 05.06.2017. at 12:58

  27. #27
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    ajde super, probat ću negdje izvaditi te spužve. Nadam se da se mogu i vratiti btw. čini mi se da nema Penti u Zgb.

  28. #28
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    Mslim da Penti ima u prizemlju Importanne galerije, a cak mozda i u Praskoj (jedan ducan s carapama i rubljem, ali nisam sigurna da je taj).

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Barbi, onaj tamnoplavi sportski iz Decathlona ( taj imaju isti) je nosila pretprošle i prošle godine i bio je u redu. Moram pogledati kako izgleda sad. No ionako je sad izrasla pa joj više sigurno nije dobar. Onaj od prošle godine iz Calzedonie ( mi imamo drugi model ) je već pri kraju ljeta izblijedio, pa se roza i bijela skoro izjednačila. Za formu moram provjeriti.

  30. #30
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    ajde super, probat ću negdje izvaditi te spužve. Nadam se da se mogu i vratiti btw. čini mi se da nema Penti u Zgb.
    Penti je u Praškoj, blizu Konzuma na uglu Tesline i Praške. To je turska roba.

  31. #31
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    odlično hvala ti

  32. #32
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    kod nekih badića se ta spužva ne može izvaditi, ali kod vecine može. Znam, jer ih i ja sebi vadim

  33. #33
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Mima, misliš da joj nisu dobre dječje veličine u H&M-u? Tamo su na dječjem odjelu badići do 170 cm visine. I komotne su im veličine, ovaj od 170 cm mi se čini barem kao ženski 40. Ja sam svojoj curi od 150 cm i 41 kg morala uzeti 134/140 cm.

    http://www2.hm.com/en_eur/productpag...rple/Patterned

  34. #34
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    I da, ti dječji modeli imaju čak i malo veće donje dijelove, tj. bolje pokrivaju guzu, dok su ženske gaće baš nekako minijaturne.

  35. #35
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mogla bih probati, ne znam, badiće sam joj uvijek kupovala u Calzedoniji, a tamo su joj gornji dijelovi premali (jer stvarno jesu mali, namijenjeni su očito za curice kojima gornji dio uopće niti ne bi trebao).

  36. #36
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš su slatki ovi badići iz H&M-a na webu, no ima li ih gdje za kupiti u stvarnosti, iskreno rečeno ne sjećam se da sam ikad u H&M vidjela ovako lijepe badiće.

  37. #37
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Baš su slatki ovi badići iz H&M-a na webu, no ima li ih gdje za kupiti u stvarnosti, iskreno rečeno ne sjećam se da sam ikad u H&M vidjela ovako lijepe badiće.

    Pa ima, konkretno sam ja kupovala u Šibeniku, ali vidjela sam ih i u Zagrebu.

  38. #38
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Super, pogledat ću, nisam gledala u H&M-u ove godine

  39. #39
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    A jeste li vidjele negdje badice (ne mora biti djecji broj, moze i zenski) s donjim dijelom u obliku bokserica?

  40. #40
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    O da, da. Te moja kćer najviše voli.
    Decathlon, Calzedonia, čak i C&A.

  41. #41
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    U Decathlonu sam bas gledala i nigdje bokserica.
    U Calzedoniji imaju zenske (odrasle) modele s boksericama? Pitam za curu od 15 godina.

  42. #42

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Barbi, onaj tamnoplavi sportski iz Decathlona ( taj imaju isti) je nosila pretprošle i prošle godine i bio je u redu. Moram pogledati kako izgleda sad. No ionako je sad izrasla pa joj više sigurno nije dobar. Onaj od prošle godine iz Calzedonie ( mi imamo drugi model ) je već pri kraju ljeta izblijedio, pa se roza i bijela skoro izjednačila. Za formu moram provjeriti.
    Barbi, koliko vidim nisu se razvukli .

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    U Decathlonu sam bas gledala i nigdje bokserica.
    U Calzedoniji imaju zenske (odrasle) modele s boksericama? Pitam za curu od 15 godina.
    Ima, dole ispod badića. I dosta veliki izbor. E sada ja sam gledala ženske jer mi cure to već nose. Kupuje se odvojeno.

  45. #45
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    decathlon mi je otkrice za kupace

  46. #46
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ovi s boksericama u Decathlonu stoje kod plivacke opreme, ne tamo gdje su sezonski kupaci. Larmama, mojoj je donji dio dobar, trake na gornjem dijelu su se stvrdnule i nisu vise rastezljive. Ne kuzim.

  47. #47
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ovi s boksericama u Decathlonu stoje kod plivacke opreme, ne tamo gdje su sezonski kupaci. Larmama, mojoj je donji dio dobar, trake na gornjem dijelu su se stvrdnule i nisu vise rastezljive. Ne kuzim.
    E vidiš kako ti to super objasniš, ja samo znam da nisu svi badići na istom mjestu.

  48. #48
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ovi s boksericama u Decathlonu stoje kod plivacke opreme, ne tamo gdje su sezonski kupaci. Larmama, mojoj je donji dio dobar, trake na gornjem dijelu su se stvrdnule i nisu vise rastezljive. Ne kuzim.
    Barbi, ako ste ih prali tekućim detergentima ili ispirali u omekšivaču, moguće je da je zbog toga propala guma.

  49. #49
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Moja curka badice kupuje u Calzedoniji, Benettonu, Zari i H&M-u.
    Tamo si uvijek nadje modele koji odgovaraju njenoj dobi i stilu.
    S obzirom da zivimo na moru, cesto kupuje novi i uvijek ih ima puno u opticaju, pa su joj ove marke najbolji izbor kvalitete vs cijene.

    Sto se H&M-a tice, bez obzira na to sto je visa od 170 cm moze u H&M-u njihove u velicini 170 cm, i uzima ih kad joj se dopadnu; mislim da ima samo jedan ili dva bikinija u odrasloj velicini.
    Na tom jednom je ostavila spuzvice jer ne voli da se nista ocrtava.

    Gleda da kupuje one lagano podstavljene i neprozirne, spuzvice izbjegava (dosad samo jedan, kako rekoh).

  50. #50
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Marta, peremo ih uvijek nakon kupanja u moru u vodi s malo tekućeg detergenta, omekšivač ne koristim. Ali ja sam odrasla na moru i uvijek smo prali i ispirali sve kupaće pa su svejedno trajali i trajali.
    Cathy a nisam više ni blizu u šopingholičarskoj formi kao nekad.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •