Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Loš papa test a u postupku sam ! Molim pomoc !

  1. #1
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno Loš papa test a u postupku sam ! Molim pomoc !

    Drage cure,

    Znaci krenula sam s postupkom i lijekovima i radi sebe sam ponovila papu i briseve neki dan, a stari nalazi su mi od 9 mjeseca, a kako me nisu trazili nove ,prilozila sam te stare.

    I sad me zvala sestra koja mi kaze da papa nije dobar, da je neki ascus ako sam ju dobro skuzila, neke abnormalne stanice i da trebam raditi bris na hpv. I da dodjem u pon da mi naprave bris.

    I sad, ja mozda za vik imam aspiraciju, dns mi je 8 dc.
    I zanima me da li ce oni meni sve to odgoditi cijeli postupak radi toga ascusa????

    Doduse, par dana prije pape i briseva bila sam na office histero, imam priraslice pa ne znam da li je to mozda moglo utjecati na sve to??? Tj.na taj nalaz??

    Znaci, nikad nisam imala ni ikakvu bakteriju, nit ista, i bas sad, znaci kad sam u postupku i sve mi dodje takav nalaz !
    Znaci, nemam rijeci !

    Molim za savjet !
    Jako sam zabrinutaaaa !!!!!

  2. #2
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    mono savjetuj se sa svojim Mpo dr. Uvijek možete ići na zamrzavanje embrija pa kada sve riješis odeš u fet

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ja sam imala ascus i normalno isla u postupak. Tri ginekologa su mi rekla da to nije nista strasno i da se jako cesto javlja te da u najvecem broju slucajeva sljedeci nalaz bude uredan, kada imunitet odradi svoje. Ni mpo dr. nije pravila probleme, primila me u postupak i sada sam u 32. tt.

  4. #4
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hvala cure.

    Pitati cu u sri na uzv dokt.
    Ne znam zasto se uvijek meni sve zakomplicira !!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •