Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Drvena stolarija

  1. #1
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno Drvena stolarija

    Zeljeli bismo promijeniti svu vanjsku stolariju na kuci na moru. Sad imamo drvenu staru 30 godina, prozori su razmrdani, puse bura kroz njih, nisu u jako losem stanju al nas zivciraju. Jednokrilni su, svaki dan se netko nabije na njih, tesko se otvaraju i zatvaraju itd.

    Mi bi novu, isto drvenu, sa griljama i komarnicima.

    Mene najvise strah pojave gljivica kad bude sve dihtalo sa novim prozorima, kuca je stara 30 godina ali nije bas neka prvoklasna gradnja, a vlaga uvijek nade put. Kakva su vasa iskustva i savjeti?

    I jos bitno, preporuka za firmu koju bismo angazirali? Treba nam demontaza, dostava, montaza.

    Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk

  2. #2
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mi smo stavili drvenu od ariša na kuću koja je cca 50 m od mora prije 6-7 godina i prezadovoljni smo. Mi smo se isto bojali da će stolarija predobro dihtati tako da smo umjesto stakala stavili komarice budući da smo tamo samo ljeti. Škure dihtaju jako dobro i nemamo problema s vlagom.
    Radio nam je lokalni majstor po mjeri. Super precizan, ali spoooor (cca 10 mjeseci mu je trebalo). Srećom, nama se nije žurilo. Na kraju smo platili 10 000 kn dvokrilna vrata+komarice, dva dvokrilna prozora sa škurama i jedan manji prozor. Sve je od punog drva debljine cca 4 cm. Stavili smo okove od inoxa i brodsku bravu. To smo platili ekstra.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •