Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Udara!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno Udara!

    Bok ljudi,

    neznam dali postoji vec ova tema, trazila sam ali nisam nista nasla. Ako ipak postoji molim za link i nek se tema slobodno izbrise.

    ovako..sin mi ima godinu dana i inace je uvijek bio mirno dijete, veselo. Cak me je i slusao kad sam mu govorila "ne". I sad je odjednom se poceo udarat kad nesto ne dobije sta zeli ili kad nesto nece. Naprmj. ja mu ponudim vode i on trenutno ne zeli ali umijesto ko prije da samo okrene glavu on mi udari bocicu iz ruke. ili kad se naljuti i ja ga dignem da ga utjesim on mi udari samar -.-!

    Ja mu stalno pokusavam objasnit i govorim "ne to je aua, draga mama" i pokazem mu rukom..on shvati onda kod mene kod tate ne...ponovimo kod tate..on skuzi...svane novi dan i sve zaboravi..ili mozda nije ni shvatio?? neznam...dali ste vi ikad imali takvu situaciju sa svojim dijetetom? kako ste to rijesili? kako ste dijetetu objasnili? i ako je faza (uvijek je sve faza haha) koliko je dugo kod vas trajala? meni vec glava zuji od silnog samaranja hahaha

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Vi ste dobri još. Moj ima uskoro 10 mj pa me danas pošteno išamarao.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Vi ste dobri još. Moj ima uskoro 10 mj pa me danas pošteno išamarao.
    hahah isuse

  4. #4
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Nas nasa od 2.5 stalno stipa, grebe i udara. Tjesim se da je to faza...probali smo sve.Od plakanja, tjesili jedni druge itd...nema pomoci osim cekanja da prode. Barem nama. Inace sasvim fino dijete xD

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Nas nasa od 2.5 stalno stipa, grebe i udara. Tjesim se da je to faza...probali smo sve.Od plakanja, tjesili jedni druge itd...nema pomoci osim cekanja da prode. Barem nama. Inace sasvim fino dijete xD
    xD moj mene za dobro jutro odma osamari, zato sto se gladan probudi pa je ljut haha samo nek faza brzo prodje..ako jos malo naraste i bude tezi pa kad me onda osamari, moc cu ga vec prijavit za obiteljsko nasilje (ako se tako kaze, zna se valjda sta mislim) hahaha sala mala :D

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj newmom prvotno napisa Vidi poruku
    xD moj mene za dobro jutro odma osamari, zato sto se gladan probudi pa je ljut haha samo nek faza brzo prodje..ako jos malo naraste i bude tezi pa kad me onda osamari, moc cu ga vec prijavit za obiteljsko nasilje (ako se tako kaze, zna se valjda sta mislim) hahaha sala mala :D
    Da, to su i moji radili. Ja sam im uhvatila ruke i rekla NE. Stariji je obicno poslusao odmah, a mladjega je trebalo fizicki sprijeciti da udara, cupa, stipa i slicno. Metoda koja je cesto palila je bila spustanje u krevet. Njemu to nije bila drama jer se taj nije volio nositi (za razliku od starijega) pa se i danas pitam da li sam ja njemu izazivala traume kad sam ga dizala iz kinderbeta, pa me zato mlatio... Njemu su prve rijeci bile "Pusti", "dole" i "saaam!!!"

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Da, to su i moji radili. Ja sam im uhvatila ruke i rekla NE. Stariji je obicno poslusao odmah, a mladjega je trebalo fizicki sprijeciti da udara, cupa, stipa i slicno. Metoda koja je cesto palila je bila spustanje u krevet. Njemu to nije bila drama jer se taj nije volio nositi (za razliku od starijega) pa se i danas pitam da li sam ja njemu izazivala traume kad sam ga dizala iz kinderbeta, pa me zato mlatio... Njemu su prve rijeci bile "Pusti", "dole" i "saaam!!!"
    kad mu uzmem ruke i kazem NE on toliko podje plakat i bacat se da dalje tuce..kad ga stavim u krevet isplace se 5 minuta i izhisterizira i onda se smiri kao da nista nije bilo...ja pomislim da je skuzio..ali nista...opet sve iznova..jedino zasad bar malo pali "ne to je aua draga mama mama se ne tuce" - ali nesto trajno no no...ajde ako je takav kod kuce (vec odprilike znamo kad pocinje) i mi stime mozemo nekako hendlati...ali strah me da ce pocet to i kod dijece..kako je sada lijepo vrijeme stalno smo vani i u parku...ako tamo udari neko dijete ajme majko moja :///

  8. #8
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ide i ova u krevet kada ne upali da joj branim da nas mlati. Onda ide tantrum, pa naricanje pa mi govori da se maknem pa kada se maknem da se vratim pa vice mama pliiiiz...pa nemoj ici...i to onim grlenim placem..tek kada nastupi tuga, onda ju smijem zagrliti. I onda kao da nista nije bilo. Osim toga da se pozelis sklupcati i cekati da prodje

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav, pitance, i mi imamo malog harambašu, jako mu se sviđa čupati, lupati i slično... Ima 8,5mj.
    Velim u početku je to bilo onako tek toliko, a sad kad udari bome ima udarac, i kad za čupa to itekako boli.
    Ima tko slična iskustva,? Jel to faza, koja prolazi? Kažem mu NE to boli, ali nekad prođe nekad ne.
    :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •