Stranica 11 od 14 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 654

Tema: Odbrojavanje 4/17 by Dominikslatki

  1. #501
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Imam grčeve, ali mislim da je to od mjehura. Sad si upravo kuham čaj od brusnice . Vene mogu biti izražene u pms-u, osobito po ovakvoj vrućini.

  2. #502
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Imam grčeve, ali mislim da je to od mjehura. Sad si upravo kuham čaj od brusnice . Vene mogu biti izražene u pms-u, osobito po ovakvoj vrućini.
    Onda su sigurno pms vene bas me depra hvata, mislila sam da cu otici na more sa dvije crte..

  3. #503
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ja sam mislila da cu se s mira vratiti s ll crte

  4. #504
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Ja ću do navečer vjerovatno prijavit 1 dc, jer evo upravo vidjeh smeđi iscjedak, tako da izgleda da je pozurila

  5. #505
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bejbiblue ako je to ona - mozes na more bez brige o icemu. Ostavi sve doma i uzivaj sa dragim samo zbog vas. Di idete?

  6. #506
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Točekice meni piši 1 dc
    just; idemo u Crnu Goru, nismo jos odlucili gdje, idemo autom pa gdje bude lijepo nam..neplanski..
    Voljela bih da mogu da uzivam, ali ja naprosto ni u čemu ne uživam više, ništa me ne zadovoljava, živim u čekanju..

  7. #507
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bajbi, lako je reci...znam, ali pokusaj vidjeti koliko ima lijepog u tome sto ste ti i partner zajedno.

    Cure, grlim vas obje. Mozda vam se sutra pridružim na dnu liste, sumnjam da cu danas.

    Tocekice, tak mi prvu iz prve. Ali to vec i vrapci na granama znaju.

    Kad ste vec kod mora i crtica, ja sam se prošle godine vratila s plusom s mora.

  8. #508
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Bajb, sutra pišem 1.dc ili 2.dc? Cure, ja se rastapam. Jedva čekam pon i najavljeno rashlađenje .

  9. #509
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Bajb, sutra pišem 1.dc ili 2.dc? Cure, ja se rastapam. Jedva čekam pon i najavljeno rashlađenje .
    Danas 1 dc, krenula je vjestica

  10. #510
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Opet ja, da li je moguće da je sve uredu, da smo pokrili ovulaciju i da nije došlo do začeća, ili sigurno nešto nije uredu opet..

  11. #511

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Pozdrav cure, sa otoka vira. Prijavljujem grčeve u donjem dijelu trbuha, 5 dana prije M. Nadam se da neće toliko uraniti!

  12. #512

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Daj mi molim vas pomozite sa odgovorom, da li mogu ići raditi u pon briseve, ako sam jučer završila terapiju canestenom?

  13. #513
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    MrsIvy, mislim da možeš na briseve ali najbolje da zvrcneš gin u pon. Bajbiblue, da si ti zdrava i mlada, da je tvoj muž zdrav i mlad u svakom ciklusu bi ti bila 25% šansa za t. U mojim godinama ta je šansa 10%.

  14. #514
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Koliko ono imas godina? Mi smo tu negdje, jel' da? Zaboravila sam.

  15. #515
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pozdravljam sve Umor i povracanje me totalno izbacili iz sina...sto ne bi bilo toliko strasno da ujutro ne idem raditi, a mala mi se ustaje u 5. Srecom mucnina se smanjila jako, ali umor je jos tu:/ Na pregled se tek moram naruciti jer mi gin u ponedjeljak krece s radom nakon godisnjeg.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  16. #516
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko ono imas godina? Mi smo tu negdje, jel' da? Zaboravila sam.
    Da, tu smo negdje. Ja imam 35.

  17. #517
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Vlattka, drzi se. Još malo i umor ce nestati. Cure, kavica se kuha( turska), vi samo recite kolko secers da stavim . Lista stize malo kasnije.

  18. #518
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Moze meni bez secera jedna Mislim da cu se i ja danas odvaziti na jednu kavu, nisam pila duze vrijeme jer mi je bilo zlo.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  19. #519
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 06.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~59.dc II
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc


    Odbrojavalice:
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc


  20. #520
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Meni se cini da cu ja uskoro u donji dom. Opet pms grcevi

  21. #521
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Curke, možete li mi napisati šta je najbolje za popravljanje spermiograma kod muža? Mislim kod mog je bila normospermia al nalaz je star godinu i pol..

  22. #522

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Bajbi - vitamin C, cink, selen i vitamin E su osnovna baza. Nadalje dodaješ što želiš, proguglaj malo...L arginin, koenzim Q10, spirulina, B kompleks (posebno B12), maca...domaći mix med i orasi Ima toga hrpa.

  23. #523
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Da, tu smo negdje. Ja imam 35.
    Isto. Super - 10%, jej! :bakica:

    Bajbi, November napisala sve sto i ja znam.

    Vlattka, bolje umor nego mučnine!

  24. #524
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Srce me boli kad citam ovo sve, a za toliko namjernih abortusa znam u zadnje vrijeme. Bas je i samnom u sobi bila cura koja je isla na kir.ko i ja. Samo ona namjerno, a ja..

    Bajbiblue znam da se ne mozes opustiti i znam da ti je tesko. Ja, kako sam u sportu, pujo sam u doticaju s curama koje su se pocele baviti sportom, okrenule se sebi i ostale trudne. Mozda da probas?

  25. #525
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Srce me boli kad citam ovo sve, a za toliko namjernih abortusa znam u zadnje vrijeme. Bas je i samnom u sobi bila cura koja je isla na kir.ko i ja. Samo ona namjerno, a ja..

    Bajbiblue znam da se ne mozes opustiti i znam da ti je tesko. Ja, kako sam u sportu, pujo sam u doticaju s curama koje su se pocele baviti sportom, okrenule se sebi i ostale trudne. Mozda da probas?
    Just: Ovaj mi je put najteze palo, i vjeruj da ne pronalazim sreću u sebi. Tako mi je teško bilo, ja znam da sam ovdje vjerovatno balavica od 22 godine, ali boli me istom mjerom kao vas koje ste puno više prošle od mene. Od vas svih su moji prvi koraci i ovdje sam stekla prvo znanje o svemu, hormonima,spermiogramu i nikada Vas necu zaboraviti, ovaj ovdje kutak.. Najteze mi je jer imam ciklus redovan, sve okej, jos mi je hsg ostao da odradim. Da imam potpunu obradu.

    Hocu da ti kazem da mi je to toliko teško sada palo, da sam totalna koma jučer bila. Počela sam se udaljavati od svih, čak sam napustila svoju staru sebe. Sebicna sam postala prema muzu kao da je to samo moj problem. Ne pronalazim uzitak ni u čemu, samo bih lezala i gledala u jednu tačku. Danas sam kao malo bolje pa vidjet ćemo dokad..
    Kad se vratim s mora vidjet cemo sta dalje.. Tako sam umorna od čekanja..

    November: Da izaberem jedno od ovog ili sve ovo pomalo? Dokle ste vi? Ne idete u novi postupak?

    Točekice:
    Imal' šta novo kod tebe ?

  26. #526
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    vec 2 dana nosim uložak i pomirila sam se da dolazi m. Zato opušteno uživam u .baš imam pms grceve i osjecaj kao da je m iza ugla.

  27. #527
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bajbi, stroga si prema samoj sebi... pokusaj uvijek nekako imati vas dvoje na prvom mjestu. Imate jedan drugog, zajedno zelite bebu i zajedno ćete je dobiti. Godine nisu važne, želiš li je s 22 ili 32.

  28. #528
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ne mogu ti nista pametno reci na zalost osim da te razumijem.
    Ali sto sam ja shvatila (ne mogu reci da sam potpuno primjenila)
    Prolazi mi nepovrstno dragocjeno vrijeme na komiranje i stalnu brigu. U redu je biti u komi neki put, ali stalno i odbiti svih od sebe (i to sam napravila u svoje kratko vrijeme...)
    Javi se na pp uvjek pa se mozemo malo smijati same sebi i nasim ludim glavama
    Drzi se!

  29. #529
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Jutro svima!

    Sarasvati, tocekica onda ću i ja uskoro u bakice, a još ni prvo nije na putu U bolnici kažu da tek nakon 36. naglo pada šansa za trudnoću i ja se toga držim jer onda vremena imam. Pita me MM događa li se to točno na rođendan u ponoć?

    Justme, Bajbiblue, sigurno ste se naslušale toga da ste još mlade, ali jeste. Imate mnogo vremena da nađete uzroke zbog kojih potencijalno ne dolazi do trudnoće i još toliko da ostanete trudne. A velike su šanse da hoćete Justme, ostala si trudna jednom. Nažalost, završilo je tako kako je završilo, ali nema razloga da idući put sve ne završi školskom trudnoćom

    Ja na to gledam baš ovako kako Sarasvati kaže - važno je da smo MM i ja zajedno u tome. Podrška jedno drugome (usuđujem se reći da je on više podrška meni) i što bude, bit će. Ja mogu do jedne razine mijenjati stvari, na drugoj razini su doktori, a dalje je*i ga. Ne mogu stalno biti tužna.
    Osim toga, svi znamo da je jedino u životu važno ne skidati pločice sa zida u kupionici!

  30. #530
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Bajbi, potpisujem cure. P.s. nitko od nas na odbrojavanju ne gleda na godine i sigurno nitko te ne smatra balavicom. Imaš našu punu podršku.

  31. #531
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista stiže.

  32. #532
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 07.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~60.dc II
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~32.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~30.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice:
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc


  33. #533

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Pozdrav cure,

    Da se nadovezem na temu, totalno vas razumijem. Ja sam prvih 10 mjeseci pokusavanja bila psihicki u komi. Iskreno, bilo mije tesko zivjeti sama sa sobom.

    Ali nakon sto je prosla godina dana pokusavanja, morala sam zastati, i prestati se muciti. Kad mi dodju zute minute, a ima ih, sjetim se onoga tko minje najvazniji, a to je MM, i kako najvazniji odnos koji imam je s njim, moram ostati prisebna radi njega! Na kraju svega, i ako budemo imali dijete, ono ce s nama zivjeti 20ak godina, a nas dvoje cemo nadam se ostariti zajedno i taj nas odnos moramo njegovati i cuvati!

    Nadam se da se skuzilo sto zelim reci!

    Prijavljuem 32.dc, i ogromne bolne pms grudi, hahha, barem izgledam dobro u kupacem!

  34. #534
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    sarasvati, Munkice, točekice, just hvala curke, to je tačno, godine nemaju veze s tim, želja i cilj su nam zajednički. Ali zaista ovo je lijepo mjesto, čitam Vas, mislim na Vas, radujem se i žalujem s Vama. Mjesec po mjesec, nekad bude koma, nekad bude bolje.

    Munkice jel ideš u postupak, sjećam se da si spominjala negdje ali..

  35. #535
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj FlowerBurn prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,

    Da se nadovezem na temu, totalno vas razumijem. Ja sam prvih 10 mjeseci pokusavanja bila psihicki u komi. Iskreno, bilo mije tesko zivjeti sama sa sobom.

    Ali nakon sto je prosla godina dana pokusavanja, morala sam zastati, i prestati se muciti. Kad mi dodju zute minute, a ima ih, sjetim se onoga tko minje najvazniji, a to je MM, i kako najvazniji odnos koji imam je s njim, moram ostati prisebna radi njega! Na kraju svega, i ako budemo imali dijete, ono ce s nama zivjeti 20ak godina, a nas dvoje cemo nadam se ostariti zajedno i taj nas odnos moramo njegovati i cuvati!

    Nadam se da se skuzilo sto zelim reci!

    Prijavljuem 32.dc, i ogromne bolne pms grudi, hahha, barem izgledam dobro u kupacem!
    FlowerBurn: da, toga se ja sada držim.. Jer na kraju djeca odu svojim zivotom naravno, i opet ostajemo sami muz i ja.. I tako nekako u teskim trenucima ta cinjenica utjesi, ali naravno zelja ne prolazi. Čovjek mora pronaći načine da se smiri.

  36. #536
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Bajbi, znaš fa je naša ženska psiha čudna. Stalno tražimo neku krivnju u sebi i potkopavamo se. Kad nisam ostakala trudna odmah s prvom bebom onda sam bila poražena. Prvi dan m sam plakala. Ciklusi zbog stresa su mi se produžili na 34-35 dana. Kad sam ostala t i sve je bilo ok onda sam samu sebe iznevjerila. Nisam dobila trudove, posteljica mi se odljepila, bila je frka. Opet sam bila ljuta na sebe jer nisam skužila da mi je nešto( nisam imala bolove karakteristične za tu situaciju).

  37. #537
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Dugo mi je trebalo da oprostim svojem tijelu što nije samostalno moglo donijeti bebu na svijet. Nisam jedina, razgovarala sam s dosta mama koje su se osjećale jednako kao i ja. Ono što sad prolaziš, prolazila sam ja i dosta ženica. Poznato mi je povlačenje u sebe ali i ta faza će proći .

  38. #538
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Citiraj Bajbiblue prvotno napisa Vidi poruku

    Munkice jel ideš u postupak, sjećam se da si spominjala negdje ali..
    Idem

    U četvrtak imamo razgovor sa savjetnicom da mi objasni sve detalje postupka, a onda vas 1. danom M napuštam na odbrojavanju i krećemo u postupak. A kako stvari stoje, to bi moglo biti već idući tjedan.

  39. #539
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Bajbi, znaš fa je naša ženska psiha čudna. Stalno tražimo neku krivnju u sebi i potkopavamo se. Kad nisam ostakala trudna odmah s prvom bebom onda sam bila poražena. Prvi dan m sam plakala. Ciklusi zbog stresa su mi se produžili na 34-35 dana. Kad sam ostala t i sve je bilo ok onda sam samu sebe iznevjerila. Nisam dobila trudove, posteljica mi se odljepila, bila je frka. Opet sam bila ljuta na sebe jer nisam skužila da mi je nešto( nisam imala bolove karakteristične za tu situaciju).
    E dobro si to objasnila draga moja. Ja sam imala oduvijek cikluse školske, i ja ti ne razmisljam uopće o tome, mislila sam necu imati problema s tim. Osjećam se tačno poraženom, bezvrijednom, i onda sam pucala po svemu. Borila sam se s osjećajem krivice i sa problemom smatrajući da je to samo moj problem, ne i mužev. Ali ovako više se nije moglo nastaviti, sada moram pustiti sve da ide svojim vremenom, jer bih naprosto izludila..

  40. #540
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Idem

    U četvrtak imamo razgovor sa savjetnicom da mi objasni sve detalje postupka, a onda vas 1. danom M napuštam na odbrojavanju i krećemo u postupak. A kako stvari stoje, to bi moglo biti već idući tjedan.
    Ali nemoj napuštati nas ovdje, ne moraš odbrojavati ali pošalji dam dobre vijesti :hug:

  41. #541
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Naravno

    Korak po korak do dobrih vijesti.

  42. #542
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Pozdrav cure! U zadnje vrijeme nisam baš na forumu, ali idem čitati zaostatke, nadam se nekim lijepim vijestima

    Meni sutra pišite 2dc.

  43. #543
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo, upravo smeckarim

  44. #544
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Tocekice: šaljem ti zagrljaj utjehe.

    Ja sam kupila vitamin E u apoteci su mi rekli da je on bas za plodnost, u blenderu sam smiksala orahe pa pomijesala sa medom, i kupila sjeme od suncokreta. Pa budemo vidjeli.. med i orahe smo planirali da uzima ujutro i navečer, a vitamin e jednom dnevnom, tako su rekli..

    Počela sam.citati knjigu jedi moli voli.. Pa nekako vrijeme prolazi..


  45. #545
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo, ja danas prijavljujem 1.dc

  46. #546
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja se dvoumim hoce li mi danas biti 1dc ili 2dc

  47. #547

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Jutro cure. I meni stigla jutros i s njom bolovi, bez smeckarenja ni icega, odmah krv, pisite danas 1.dc.

  48. #548

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Al smo se zaredale! Nekakav haremski sindrom 1 dc isto
    Posljednje uređivanje od MrsIvy : 08.08.2017. at 10:00

  49. #549
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Uh, moze netko staviti listu. Mene tolko boli da ležim i bezvoljna sam ( i priznajem malo tužna)

  50. #550
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Lista za: 07.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~61.dc II
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc


    Odbrojavalice:
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~1.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~1.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1.dc


Stranica 11 od 14 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •