Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314
Pokazuje rezultate 651 do 654 od 654

Tema: Odbrojavanje 4/17 by Dominikslatki

  1. #651

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas novo odbrojavanje . Ja bih pričekala s listom dok se Vlattka ne javi.
    Slažem se!!

  2. #652

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Vlattka javi se i otvaraj Moža bude plodnije novo odbrojavanje

    Cure baš mi je žao što ćete napustiti listu. Ali vas razumijem. Ja pak s druge strane nisam ni blizu odustajanja, što više tek počinjem! Ali ja još nemam dijete...Tako da je logično.

    Danas sam počela piti Serra enzim, i iskreno se nadam da će pomoći!

    Inače bebimo, dosad smo svaki drugi dan a od jučer ćemo valjda sad svaki u ovoj sredini ciklusa. Žigaju me oba jajnika.

  3. #653
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    evo mene cure nakon 100 godina ja jos dolazim sebi pomalo fizicki. ne mogu vjerovati da toliko dugo treba. nakon m sam tek vratila se na "staro". A m dosla nakon 23 dana. dosao nalaz phd i kaze da se plod nije ni razvio jos, ali da sam riskirala sepsu. srecom dobro je proslo.
    cure koje se micu s liste, drzim fige da kod vas upali ona -prestali se truditi i napokon uspjeli! a vaa drugima naravno isto drzim fige naveliko i vsako malo virnem da vidim ocu li se veseliti s nekom. meni uskoro rodjendanic. svi se nesto pouzdaju u taj datum pa se nadam da ce i vama donijeti srecu

  4. #654
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pozdrav, doktorica kaze da jesam trudna, bebi se vide ruke i noge i tako Minutu prije pregleda zabrijala sam kako cu se osramotiti ako ispadne da sam fantomski trudna, srecom ipak nije bilo tako. Ja sad samo otvorim novu temu ili..?

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •