Stranica 4 od 14 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 654

Tema: Odbrojavanje 4/17 by Dominikslatki

  1. #151
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Može, ja sam to imala redovito prije m. Nestalo mi je nakon 3 i pol godine dojenja .

    Hvala, evo prvi put primjecujem ovako nešto, a nigdje nisam nasla da se dogadja uvijek. Doduše jedan dio mene se ponadao da je to jedina razlika izmedju pmsa i T ali opet nista

  2. #152
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Samo sam rekla svoje osobno iskustvo, ali proziran iscjedak iz bradavica jedno je od ranih znakova T, ali kao i grčevi, spotting ,bolne grudi...može biti znak pms-a. Držim fige da si T .

  3. #153
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Samo sam rekla svoje osobno iskustvo, ali proziran iscjedak iz bradavica jedno je od ranih znakova T, ali kao i grčevi, spotting ,bolne grudi...može biti znak pms-a. Držim fige da si T .

    Ovaj je zuto prozirni, lagano zuckasti. Od dr siptoma imam samo povremene "grceve" i pritisak doli, bijeli iscjedak, i osjecam se kao da sam se popisala u gace i promjene raspolozenja brutalne. Viditi cemo, jos 3,4 dana. uf,

    Hvala ti! <3

  4. #154

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Imam 35, blize sam 36. Ne štitimo se 19 mjeseci. Cekamo drugo dijete da dođe.
    Pa tu smo negdje s godinama
    Nama je ovo prvo i ne štitimo se skoro 2 god, s tim da zadnju godinu pratim ovulaciju i ciljamo odnose.

    Uf, ovako napisano mi zvuči zabrinjavajuće dugo

  5. #155
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Suncokret, ako se niste štitili 2 godine možda da poduzmete neke radnje. Spermio i hormone? Godinice su nam tu, a vrijeme leti. http://www.countdowntopregnancy.com/...calculator.php. Kad sam bila mlađa trebalo mi je 9 ciklusa da ostvarim T, kad gledam statistiku s 10 godina više tih 9 mjeseci odgovara 24 mjeseci :/. s 35 imaš šansu samo 10% da ostaneš u određenom ciklusu T za razliku od žene od 25 koja ima 25% šansu. Isto tako, ako dođe do T imamo 25% da dođe do biokemijske ili pobačaja (a možda nisi ni skužila da si imala biokemijsku jer ne testiraš betu iz krvi nego otpišeš kao ciklus s M). Ja sam ušla na ovo odbrojavanje znajući da ću pokušati prirodno ostati T godinu dana (zadnji mjesec je sada), a onda ću čekirati sve po redu samo da sam mirna, ali na postupke nećemo ići jer imamo već dvoje.

  6. #156

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Da, krenuli smo. Meni su hormoni ok. Ovaj tjedan bi dragi trebao raditi spermiogram.

    Ma ja sam to sve pomalo odgađala. Nekako mi se ni sada ne čini da mi ide zadnji vlak ali statistika je takva kakva je i planiram poduzeti nešto da poslije ne bih zažalila.

  7. #157
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Suncokret, meni evo nije ni padalo na pamet da bismo trebali neke pretrage raditi, nego jednostavno kao "nije se primilo" i onda se tako jako puno puta "nije primilo", a prvo dijete se primilo iz prve.
    Dobro da ste krenuli, i mi smo na kraju ipak krenuli, ali ne znam koliko smo spremni skroz do kraja. Taj korak jos nismo razradili.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 11.07.2017.

    (ne)čekalice:
    Sathya~~~~~~~~~~~~~~~~~~~54.dc
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~33.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice:
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    KreMar~~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc
    Posljednje uređivanje od November : 11.07.2017. at 10:58

  9. #159

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Uuu što nam se ljubičasti lista. Bome je gužva!

    Ja nemam pojma kad ću raditi test. Ovaj tjedan neću sigurno. Ako ne stigne M do ponedjeljka, onda ću u ponedjeljak.

  10. #160

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Dobro jutro cure! Evo mene trbuh ubija, mislim da ću dobiti svaki čas iduca ovulacija pada taman za vrijeme go-a , pa se nadam da će biti stres free

  11. #161
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bome, drzim fige svima, pogotovo ljubicastima
    Mene trbuh bolucka vec danima. Pogotovo zadnja 2 dana, vise nisu grcevi nego pritisak. Jutros nakon wca kad sam se vratila u krevet kao da mi je neki balon napuhan u donjem dijelu. Nikad nisam imala bas preravan drob, ali sad s ovim kilama koje imam nebi bas treba biti tako zaobljen. I to bez vjetrova :/
    Cini mi se da se smanjuje kolicina iscjedka iz bradaice. Sinoc je bilo bas dosta i na lagani pritisak je dbra kap izasla, ali svejedno razmisljam javiti se doktorici i pitati nju sto ona misli, dali da prricekamo sljedeci tj ili sutra vaditi krv vec.

    MRsIvy drzim fige! javljaj!

  12. #162

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Suncokret, meni evo nije ni padalo na pamet da bismo trebali neke pretrage raditi, nego jednostavno kao "nije se primilo" i onda se tako jako puno puta "nije primilo", a prvo dijete se primilo iz prve.
    Dobro da ste krenuli, i mi smo na kraju ipak krenuli, ali ne znam koliko smo spremni skroz do kraja. Taj korak jos nismo razradili.
    Tko će znati zašto je to tako...
    Ni ja ne znam koliko smo spremni daleko ići. Meni je i ovo praćenje ovulacije vrlo stresno. Mada, vjerujem da ćemo na kraju učiniti sve to možemo.

  13. #163

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Justme409 pokušaj se opustiti i zabavit se nečim jer ćeš ispalit do kraja ciklusa (iz iskustva govorim :D )

  14. #164
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    suncokret 1983 hvala , trudim se. taman krenem se opustati i super mi je i onda eto, nesto iscuri iz mene kada jos nebi trebalo Sada kad su mi rekli da bi se za kontrolu toga trebao vaditi prolaktin i da bi se trebala probuditi u 5 malo sam se opustila i rekla da nije to ipak nista. samo da spavam. Sada se vatam organiziranja pira sa jednu curku pa ce sve biti lakse <3

  15. #165

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Mogguće je da je problem s prolaktinom ali je isto tako moguće da je to samo trenutna pomutnja u organizmu. Ja često imam sliku poremećaja hormona (krvarenja unutar ciklusa, anovulaciju i sl.) pa su mi opet svi hormoni ok. Tko će ga znati. Trebalo bi više ciklusa osluškivati svoje tijelo.

  16. #166
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj Suncokret1983 prvotno napisa Vidi poruku
    Mogguće je da je problem s prolaktinom ali je isto tako moguće da je to samo trenutna pomutnja u organizmu. Ja često imam sliku poremećaja hormona (krvarenja unutar ciklusa, anovulaciju i sl.) pa su mi opet svi hormoni ok. Tko će ga znati. Trebalo bi više ciklusa osluškivati svoje tijelo.
    Morala sam kod doktorice jer mi je alergija na ruci poludila, a ne zelim stavljati kortikosteroide po sebi sada. i usput sam joj spomenula to, dala mi je uputnicu za citologiju , vadjenje krvi i jos nesto. to cu u petak otici cisto provjeriti. neke stvari je bolje sprijeciti nego lijeciti.

    Ajucer , prije nego sam postavila pitanje ovdje sam goglala malo i nasla zanimljiv post od leed o promjeni boje usmina na temi najraniji simptomi trudnoce. informaciju je izvukla iz udjbenika ginekologije i porodnistva. info mi je zanimljiv pa me bas zanimalo sto vi kazete? jeli itko ista ikada primjetio?
    (http://forum.roda.hr/threads/22523-N...i-koji)/page4)

  17. #167
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam za pravila prijaviti da sam jucer dobila M. Tak da sam sutra 3dc!

  18. #168
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajucer , prije nego sam postavila pitanje ovdje sam goglala malo i nasla zanimljiv post od leed o promjeni boje usmina na temi najraniji simptomi trudnoce. informaciju je izvukla iz udjbenika ginekologije i porodnistva. info mi je zanimljiv pa me bas zanimalo sto vi kazete? jeli itko ista ikada primjetio?
    (http://forum.roda.hr/threads/22523-N...i-koji)/page4)
    Istina, moja sis je imala neg test, kasnila joj je M , ali imala je taj znak pa je išla na betu (i nakon 8,5 mj rodila curicu )

  19. #169
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja doduse ne mogu nista reci, ne znam ni koje boje je prije bila. Prije nego sam vidjela ovaj clanak sam skuzila da.je ona malo ljubicasta, ali nisam gledala na svjetlu. Nakon clanka sam morala opet provjeriti al vise ne znam ni koje je boje. Kako na kojem mistu od plave do smedje

  20. #170
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja doduse ne mogu nista reci, ne znam ni koje boje je prije bila. Prije nego sam vidjela ovaj clanak sam skuzila da.je ona malo ljubicasta, ali nisam gledala na svjetlu. Nakon clanka sam morala opet provjeriti al vise ne znam ni koje je boje. Kako na kojem mistu od plave do smedje
    A što misliš zašto su imena cura na listi ljubičaste boje? Zar stvarno misliš da je to bez razloga? Ooo

  21. #171
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bila su i crvena u jednom navratu pa nisam isla za tim bas

  22. #172
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nadam se da su svima osim slova jos nesto ljubicasto

  23. #173
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da su svima osim slova jos nesto ljubicasto

    Beti, stvarno nisam znala da su ljubicice zbog boje odredjenog dijela zenske anatomije. Justme, pridružujem se lijepim zeljama za nase ljubicice .

  24. #174
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    pa znaci da je ljubicasta boja svugdi? i bradavice poljubicaste? ja gledala i nadala se da ce moje posmedjiti XD
    viditi cemo koliko ova ljubicasta boja koju ja vidim ima smisla za koji dan. druge cure? ista ljubicasto?

  25. #175
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam za pravila prijaviti da sam jucer dobila M. Tak da sam sutra 3dc!
    Divno je to moj mobitel složio...

    Kad smo kod boje, moja crvena vam ne treba :D

  26. #176
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku

    Beti, stvarno nisam znala da su ljubicice zbog boje odredjenog dijela zenske anatomije. Justme, pridružujem se lijepim zeljama za nase ljubicice .
    Jesu, jesu. Ma, ja sam tu 100 godina, hihihi, prerasla skoro sve teme, ali tu, na Rodi, mi je zabavno, pa čitam.

  27. #177
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    pa znaci da je ljubicasta boja svugdi? i bradavice poljubicaste? ja gledala i nadala se da ce moje posmedjiti XD
    viditi cemo koliko ova ljubicasta boja koju ja vidim ima smisla za koji dan. druge cure? ista ljubicasto?
    Nije svugdje, nego samo dole. Ali, taj znak se u principu pojavljuje oko 6 tj t ( može i ranije). Pogledaj po netu Cadwickov znak.

  28. #178
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Da da, vidjela sam malo o tome. procitala sam cak da se javlja tek oko 8mog tjedna, a opet da je dosta njih primjetilo ljubicice i prije. vidjeti cemo. osjecam se odlicno. jos par dana do istine :D

  29. #179

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A što misliš zašto su imena cura na listi ljubičaste boje? Zar stvarno misliš da je to bez razloga? Ooo


    Dobro vam jutro!
    Nadam se da je kod vas malo svježije nego proteklih dana, ovdje je već sada neizdrživo...

  30. #180
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Danas sam u novinama pročitala nešto što me šokiralo i rastužilo. Kiretažu maternice rade bez anestezije. Jadne majke koje su još u šoku zbog gubitka prolaze još k tome i fizičku traumu. Pokrenuta je peticija.

  31. #181

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    dobro jutro ženske, želim svima ljubičicama uspješno da bude...
    takoder novim curama želim dobrodoslicu, i vidim iz zaostataka da se dobro borite....
    ovih se dana nisam javljala nesto, skroz neki problemi se redaju, najgore sto mi svekrva imala saobracajnu....imala je srece živa je jer je bila suvozač....vozačiva nije živa
    hodaj po bolnicama, sahranama, vamo-tamo- dobro pa mi je tek pocetak ciklusa nestignemo bebiti(nemam volje nakon cijelog dana trcanja).....muz mi napokon na godišnjem, ali on od svih problema bijezi s poslom(samo se zakopava u posao, i puno posla, i jos malo posla...
    i tako, najgore mi sto moram dijeliti auto sa svekrom....(njegov je slupan u nesreci)...samo da znate PRATIIIIIIIIIM VAS,....
    SRETNO SVIMA
    i da služim kaficuuuuuuuuuu

  32. #182
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Nivana, drži se! Hvala na kavici.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 11.07.2017.

    (ne)čekalice:
    Sathya~~~~~~~~~~~~~~~~~~~55.dc
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~34.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc


    Odbrojavalice:
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    KreMar~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~6.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc

  34. #184
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    suncokret... da vruce. ne izlazim osim ako bas bas moram. ostatk vremena palim/gasim klimu po kuci.

    Tocekica sokirana sam jos uvijek. peticiju potpisujem.

    Nivana uf uf. drzi se!


    a sad nekoliko pitanja da vas nasmijem malo, ali meni ima ful smisla sada ako ciklus traje, ajmo reci, 27 dana. 1 dan sljedeceg ciklusa je 28 dan?
    - Od kad, od kojeg broja i kako se umnozava Bhcg u urinu? mislim, sto nije od implatacije koja je cca 6 dana nakon ov i zaceca. kako to da se onda test urinski ne moze raditi i prije ako mu je osjetljivost 10?
    - razlika trudnoce i PMS-a? Trudnoća duže traje

    Evo znam da su glupa pitanja, ali meni bas imaju smisla
    i zanimaju me odgovori

  35. #185
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Odradila ja svoj clearblue test maloprije. (26 dan) pod laganim kutom kao da se i vidi ona dr crta od plusa. Ili je to tako uvijek na njemu?

  36. #186
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Zapravo ispavak na temu. Ne pod kutem nego ravno. Pod kutem se ne vidi

  37. #187
    Calista avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Preko bare
    Postovi
    515

    Početno

    Opa, daj slikni test (ako se na fotki vidi II onda je to to)

  38. #188
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bacila. Tesko da bi se uspilo slikati. Al probam iskopati iz smeca pa vidim jel isto posli. Ja se za sad uzdam u sjenu.

  39. #189
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Opremila sam se sad s onim trakicama pa sutra uj probam s prvim jutarnjim urinom pa cemo vidjeti. Znam da prosli put nije bilo ni te sjene. Ali jos cekam plus kakav dolikuje.
    A i nadam se prije budjenja za prolaktin, mozda mi doktorics kaze da onda ne moram ici vaditi prolaktin

  40. #190
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Kako bacila?? Zašto te muči vađenje prolaktina?

    Suncokret, jel se naručio partner za sgram?

    Nivana, drž' se!

    Vlattka, Marle? Cure, kako je kod vas?

  41. #191
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bacila sam test, i nisam ga slikala. Ma dok ne bude pravi plus ne racuna se.
    Nadam se da sam samo uranila malo previse.
    Prolaktin - ne znam iskreno...

  42. #192
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    justme, nestrpljivo čekamo rezultate . Cure, di ste? Kavica je skuhana.

  43. #193

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Prvo isprika, jučer sam zaboravila datum na listi promijeniti.

    Justme, navijam da je plus pravi!

    Kod mene jutros počeo blagi spoting...Stiže prokletnica!

  44. #194
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    November, žao mi je (makar nije gotovo dok ne dođe prava M).

  45. #195

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 11.07.2017.

    (ne)čekalice:
    Sathya~~~~~~~~~~~~~~~~~~~56.dc
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~35.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~30.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~~30.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc



    Odbrojavalice:
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    KreMar~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc

  46. #196
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Pozdrav cure! Kako ste? Mene nije bilo baš na forumu u zadnje vrijeme, kako je došlo pravo ljeto koristimo slobodno vrijeme za izletiće i skitnje :D

    Kod mene ništa novo, vještica stigla točno u dan, tako da sutra mi pišite 4dc. Idem čitati zaostatke, nadam se da ima lijepih vijesti iako na listi ne vidim nikakav novi plusić..

  47. #197
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    November ja jos drzim fige. javi sto je!!!

    Mene opet glava i ledja jutros bolili. Nisam se dignit mogla. Sad se osjecam kao da ni spavala nisam. Bolucka me trbuh 2, 3 prsta ispod pupka. Trebala bi po mojim izracunima (ne)doci sutra, ali moji ciklusi znaju biti svakakvi tako da cemo vidjeti. Za sada samo povremeno cisto bijeli iscjedak i to je to. Sad sam uzela one test trakice iz dm koje imaju manju osjetljivost pa cu s njima cekati sub uj. Valjda ce biti dosta za njih.

  48. #198
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    tocekica reci mi jesu tebe bolile grudi kada si imala iscjedak? evo meni vec par dana curi (na pritisak) ali tek danas me pocelo boluckati od ispod samo na pritisak opet, i to samo ova veca. do danas nista nisam osjetila na njima!
    ni inace ne patim bas svaki pms od bolova u njima. mozda tu i tamo kada skacem osjetim ih i pritisak, i rijetko kada nesto vise od toga. sada me samo cudikako me boli samo taj jedan dio.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Opet sam zaboravila datum promijeniti

  50. #200
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Opet sam zaboravila datum promijeniti

    Nema to veze ne znam kako je drugima, ja nemam pojma koji je datum, samo znam koji mi je dc .

    Slikala sam test raskopala ga da vidim ima li on neki prirodni utor koji mogu ja vidjeti umjesto crte ili nema. Nije imao . podjeliti cu sliku s vama jer sam ja previse uzivljena. cak sam ju uredila malo, povecala kontrast

Stranica 4 od 14 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •