Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: osteopatija/bol u zdjelici i leđima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    4

    Početno osteopatija/bol u zdjelici i leđima

    Hej cure! Trenutno sam u 26 tjednu i patim od jakih bolova u predjelu sklopa zdjeličnog zgloba/kralježnice. Da li je netko imao sličan problem, i ako da, kako ste to rješavale? Ima li koja od vas iskustva s osteopatijom u trudnoći? Bila bi zahvalna na preporukama

  2. #2
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    ja sam imala, to su bili doslovno horori od bolova...nisam ništa uzimala, trpila sam... ugl. možeš uzet lupocet ako baš zašteka, ali ja ti ne bih preporučila ništa osim nježnih masaža ( od stručne osobe) da malo popuste mišići. ako se do sad nisi ničim bavila,prema preporuci moje gin., najbolje je da ni ne počinješ.

    probaj što manje sjedit, više ležat i hodat ( stajat).

    ugl. meni je bilo toliko jako da se od 35.tt nisam više skoro mogla ni gibat, tj.ni podizat nogu. nema se što previše tu napravit...možda plivanje malo olakša, ali čisto sumnjam.

  3. #3
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    Joj pridružujemo se...
    Boli strašno. Mogu samo ležati

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ima na portalu o tome - evo ovdje: http://www.roda.hr/portal/trudnoca/t...-zdjelici.html

    Mene je to mučilo u drugoj trudnoći (kampirala na Sv.duhu na čuvanju mjesecima s infuzijom prepara - nije bilo šanse da vježbam) pa sam povremeno ugnjavila da me otkopčaju s infuzije i trk pod tuš. To je bilo super i davalo trenutno olakšanje, ali nisam smjela dugo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •