Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Prekid roditeljskog dopusta s prošlim datumom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno Prekid roditeljskog dopusta s prošlim datumom

    Zanima me mogu li roditeljski datum prekinuti unazad, konkretno s 21.6. Naime, idem s jednog porodiljnog direktno na drugi. Prvi mi traje do 19.7., a termin za ovu bebu je 5.8. Nisam znala da će mi dr. pisati porodiljni 45 dana ranije pa je zato nisam tražila prije.
    Nije mi bitno što će mi dio roditeljskog dopusta propasti, ali mi je ogromna financijska razlika idem li na novi porodiljni 21.6. ili kasnije, početkom 7. mjeseca.
    Da li ima netko iskustva s time?

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj peg8020000 prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me mogu li roditeljski datum prekinuti unazad, konkretno s 21.6. Naime, idem s jednog porodiljnog direktno na drugi. Prvi mi traje do 19.7., a termin za ovu bebu je 5.8. Nisam znala da će mi dr. pisati porodiljni 45 dana ranije pa je zato nisam tražila prije.
    Nije mi bitno što će mi dio roditeljskog dopusta propasti, ali mi je ogromna financijska razlika idem li na novi porodiljni 21.6. ili kasnije, početkom 7. mjeseca.
    Da li ima netko iskustva s time?
    koliko sam shvatila, tebi je gin već otvorio novi porodiljni?
    ako da, onda odi na HZZO, odnesi dokumentaciju za novi i pitaj što sa starim...

    ja sam prijevremeno prekidala roditeljski, ali unaprijed (15.11. s datumom 1.12. - trajao je do 25.12.) tako da ne znam što je s ovim tvojim...

  3. #3
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    dodatak - za prijevremeni prekid sam morala u pravnoj službi na HZZO pisati molbu za prekid + razlog prekida
    s obzirom da sam bila zaposlena, morala sam i od poslodavca donijeti potvrdu da se slažu s navedenim...
    moj raniji prekid je bio vezan za novi posao...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Hvala na odgovoru, mene najviše ustvari brine to zatvaranje porodiljnog sa datumom u prošlosti. MM ide danas pa ćemo vidjeti...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •