Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Viđanje djeteta uz isključivanje majke

  1. #1
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno Viđanje djeteta uz isključivanje majke

    magarac i majka znaju više od majke pa magarac pita:
    dijete ima 6 mjeseci, majka završila porodiljni i radi.
    problem su jako loši odnosi sa majkom. da sada ne iznosim prljavo rublje i ne bude netko prepoznatljiv po istom, no aleksandar i cesare su kamilica prema onom što mi je upriličila majka (bilo je tu czss, policije, pištolja, svega).
    postoji li modus ne viđanja majke i viđanja djeteta u ovoj dobi? pretpostavljam da mi nitko ne može dati efektan savjet, no podredno pitam: kada je to moguće najranije po vašem mišljenju?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ako je czss već bio u igri, znaju situaciju. Jesi li probao pitati njih za mišljenje? Možda bi netko od njih mogao biti prisutan ako majka bude inzistirala. Imaju oni svakakvih iskustava. Postavi im to pitanje i traži uputu što ti je činiti. Sretno!

  3. #3
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je czss već bio u igri, znaju situaciju. Jesi li probao pitati njih za mišljenje? Možda bi netko od njih mogao biti prisutan ako majka bude inzistirala. Imaju oni svakakvih iskustava. Postavi im to pitanje i traži uputu što ti je činiti. Sretno!
    uputili policiji, pregledali mailove, zijevnuli i pustili me i tu je stalo. ne znam što je bilo s njom.
    takve monstruozne gadosti je priredila mojem djetetu i bivšoj ženi da se svakom normalnom okreće želudac kao ventilator.
    zbog takve majke ću ja možda biti jednom paradigma lošeg oca.

  4. #4
    Zelena vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    142

    Početno

    moguce je vec sad, no za to je potrebno puuno dobre volje strucnih djelatnika czss-a i još nekih dodatnih elemenata.

    viđanje djeteta je moguce na dva nacina:
    - u domu majke, na nacin da majka nije prisutna vec da neki clan obitelji preuzme na sebe da je prisutan tijekom susreta...
    - u prostorijama czss-a (za to je potrebno da czss ima prikladnu prostoriju) ili u prostorijama Obiteljskih centara (u ponekim županijama su se uspjeli održati), te je za to isto potrebno da netko preuzme dijete i pomogne oko susreta...

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    I vjerovatno treba biti u u redovno vrijeme centra, koje za zaposlenog čovjeka znači i odlazak s posla

  6. #6
    Zelena vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    142

    Početno

    a da...
    Obiteljski centri su radili i popodne no nažalost njihova važnost nije prepoznata...

  7. #7
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno

    Citiraj Zelena vila prvotno napisa Vidi poruku
    moguce je vec sad, no za to je potrebno puuno dobre volje strucnih djelatnika czss-a i još nekih dodatnih elemenata.

    viđanje djeteta je moguce na dva nacina:
    - u domu majke, na nacin da majka nije prisutna vec da neki clan obitelji preuzme na sebe da je prisutan tijekom susreta...
    - u prostorijama czss-a (za to je potrebno da czss ima prikladnu prostoriju) ili u prostorijama Obiteljskih centara (u ponekim županijama su se uspjeli održati), te je za to isto potrebno da netko preuzme dijete i pomogne oko susreta...
    )
    ah da, nisam bio potpun.
    iz istog tog "doma" sam izbačen pištoljem, a czss ne predviđa tako nešto.
    sad bi čovjek rekao da sam sigurno ja tu nešto kriv. s pravom.
    kriv sam jer "imam šugav auto, oblačim se kao klošar i neće takvi u našu časnu kuću da radim bordel od nje".

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •