Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Spontani i kiretažai-kako se nositi s gubitkom trudnoće?:(

Bulbi91 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno Spontani i kiretažai-kako se nositi s gubitkom trudnoće?:(

Pozdrav svima!
    Nova sam ovdje.Na žalost otvaram jednu ovako tužnu temu.u 9 tj.t.sam i prekjučer sam saznala da se moja bebica više ne razvija .Ogromna tuga i šok.3.g nam je trebalo da ostvarimo trudnoću.Prije 2.mj imala sam biokemijsku trudnoću i negdje u 5.tj.t sam prokrvarila.Taman sam se bila malo smirila i stvarno me iznenadila ova trudnoća.Nekako sam mislila ajde možda ovaj put bude sve ok.Onda su krenule muke.U 6.tj sam završila na hitnoj radi krvarenja.Sumnjali na vanmateričnu t.Onda ipak potvrdili da nije vanmaterična,ali da sumnjaju da će išta biti jer je bio prazan GM.Nakon tj dana kontrole razvila se i žumanjična vrećica i to sve je pobudilo nadu da će sve biti ok.10tak dana nakon toga moj tadnji pregled utvrđeno je da se sad vidi i plod međutim cijeli razvoj je stao .Srce mi se rasparalo kad sam to čula.Sad čekamo da vidimo hoću li se sama očistiti,ako ne morat ću na kiretažu i iskreno strah me kako ću to psihički podnijeti.Svi samo govore mlada si i sve stigneš,ali rijetko tko razumije moju bol.Sad sam se raspisala na veliko.Voljela bih da se jave one koje su proživjele sl.Kako se nosite s time,kako ste se odlzčile za novu trudnoću?

anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Žao mi je draga....ne znam biti će teško,ali moraš dalje....prvo napravi nalaze zašto se to događa,mlada si ne prihvačaj kao odgovor....nisam imala tvoju situaciju pa ne znam kako ti pomoči,izgubljenu bebu u 22tj.trudnoče,napravila nalaze,6mj poslije ostala trudna i imam curicu 3 godine,ali je trudnoča isto završila samo što je beba bila velika.....isto mi je prvi puta trebalo 3godine da ostanem trudna...želim još jedno ali ne ide,nalazi su mi uredni...

Bulbi91 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Hvala ti puno na odg.i podršci.Žao mi je što si prošla tako nešto . Ali eto ipak si uspjela imati jednu živu i zdravu bebicu ....Od srca ti želim da uskoro stigne i ta druga.
    Ja sam trenutno u razmišljanju da je sve što želim 1 živo i zdravo djetešce.Iako je moj san bio imati ih 3,još uvijek je samo san.Da dođem do 1 mojoj sreći neće biti kraja...

Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007

Početno

Žao mi je.
    I znam kako ti je teško.
    Ali nemoj se predati.
    Nastavi se boriti i nadati.
    Ja sam izgubila pet trudnoća s ukupno šestero djece.
    Tek šesta trudnoća je bila uspješna i danas sam ponosna i sretna mama divne sedamnaestogodišnje djevojke.

snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011

Početno

Zao mi je
    Ja sam imala isto missed ab u 9.tt,to je bilo 2011.
    Nazalost nisam izbjegla kiretazu.
    Jako sam tesko psihicki prosla to.
    Odlucili smo godinu dana pauzirat pa ponovno na bebu ali godine su prolazile,a nova trudnoca se nije desila.
    Na kraju smo zavrsili na ivf i ostala sam sada trudna nakon 3.ivf
    Bilo me jako strah pogotovo onih prvih kriticnih 12 tjedana.
    Sada smo vec 20+5.tt i malo je lakse.
    Ako zelis mozes mi se javiti u inbox.
    Drzim fige da sve prode ok.

Bulbi91 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Cure hvala na podrsci.Nikako necemo odustati.Ali definitivno cemo malo pauzirati od svega.Dok se sve ne slozi na svoje mjesto.Pocela sam krvariti i zaista se nadam da ce sve uspjeti otici .
    Drago mi je procitati da ima i pozitivnih prica.Zao mi je sto ste i vi morale proci kroz to ruzno iskustvo .Ali najbitnije je da je na kraju svega toga izaslo nesto lijepo.
    Jeste radile kakve pretrage nakon spontanih?

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

I ja sam imala dva spontana missed ab u 9tj.u periodu od 6mj.Oba puta kiretirana pod općom,nisam ranije krvarila. Drugi puta me isto malo iznenadilo i nažalost nije uspijelo. Poslije toga sam sve pretrage obavljala,trombofilija detaljno,brisevi,uzv štitnjače.Nalazi svi uredni,ponekad priroda čini svoje) sad MM i ja idemo u nove pobjede,godina je prošla od zadnjeg i nadamo se najboljem. Drž te se svi koji prolazite kroz teško razdoblje-MM je stalno uz mene i to je najvažnije.....

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •