Pozdrav svima!
Nova sam ovdje.Na žalost otvaram jednu ovako tužnu temu.u 9 tj.t.sam i prekjučer sam saznala da se moja bebica više ne razvija .Ogromna tuga i šok.3.g nam je trebalo da ostvarimo trudnoću.Prije 2.mj imala sam biokemijsku trudnoću i negdje u 5.tj.t sam prokrvarila.Taman sam se bila malo smirila i stvarno me iznenadila ova trudnoća.Nekako sam mislila ajde možda ovaj put bude sve ok.Onda su krenule muke.U 6.tj sam završila na hitnoj radi krvarenja.Sumnjali na vanmateričnu t.Onda ipak potvrdili da nije vanmaterična,ali da sumnjaju da će išta biti jer je bio prazan GM.Nakon tj dana kontrole razvila se i žumanjična vrećica i to sve je pobudilo nadu da će sve biti ok.10tak dana nakon toga moj tadnji pregled utvrđeno je da se sad vidi i plod međutim cijeli razvoj je stao .Srce mi se rasparalo kad sam to čula.Sad čekamo da vidimo hoću li se sama očistiti,ako ne morat ću na kiretažu i iskreno strah me kako ću to psihički podnijeti.Svi samo govore mlada si i sve stigneš,ali rijetko tko razumije moju bol.Sad sam se raspisala na veliko.Voljela bih da se jave one koje su proživjele sl.Kako se nosite s time,kako ste se odlzčile za novu trudnoću?