Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pitanje - starost AS (kupnja nove)?

  1. #1
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno Pitanje - starost AS (kupnja nove)?

    Imamo AS jaje Peg Perego Primo Viaggio SL iz 2014.godine. Korištena je samo za jedno dijete, malo više od godine dana, nikakav sudar nije bio. Od tada (2015.godine jel) je pospremljena, zaštićena od uvjeta, u našoj sobi viška je, znači nikakva vlaga ili nešto takvo.
    Da li je ta AS dobra za dijete koje će biti rođeno u siječnju 2018.? Ili je iz nekog razloga bolje kupiti novu AS?

    Za Grupu 1 nemam dvojbe, za to ću kad dođe vrijeme kupiti novu jer se stvarno puno malac vozi u njoj i dulje se koristi i draže bi mi bilo da je nova.

    Za jaje ne znam, stvarno se nije jako puno vozio u njemu, ali nisam dovoljno informirana o tome kad bi trebala ići nova

  2. #2
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    OK piše da se ne smije upotrijebiti nakon 5 godina od proizvodnje. Proizvedena je u 12.mj 2013. Znači taman nam je, isticat će kad bude beba imala godinu dana (tj. praktički na knap jel)

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Ja pitala savjetnice a kako to ta tanka plastika štiti od bočnog udara pa mi rekle da je poanta u vezanju da dijete ne leti po autu. Ja sam to shvatila onda da je najmanje bitna kvaliteta tog omotanog materijala oko kostura as i da je najbitnije da pojasevi čvrsto drže. Tako da, uz sve malo zrna soli, cijene nabiju na ono što ionako nije najbitnije u cijeloj priči.

    Odricanje od odgovornosti: ja sam laik, tko god čita moj komentar neka ga pet puta važe jer ja se ne razumijem u as, samo pišem ovako što sam za sebe zaključila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •