Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 101

Tema: Hoću li ikada opet normalno spavati?

  1. #1
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno Hoću li ikada opet normalno spavati?

    Prije majčinstva sam bila spavalica.
    Prošlo je noćno dojenje, zajedničko spavanje, a mene i dalje budi svaki šum....

    Dosta mi je, hoću se naspavati. Ma koliko kasno da letnem budim se rano, najkasnije oko 6.30... Pa budem krepana cijeli dan.
    Želim nedjeljom spavati bar do 8...

    Iskustva?
    Ima li pomoći?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Draga, jesi probala leci ranije?
    Jos jedna stvar; mene nesanica muci ako mi nisu iscrpljeni i tijelo i mozak. Znaci vjezbanje i jednog i drugog, svaki dan.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nećeš!
    Ja sam od tamo puberteta na ovamo k'o Al Pacino u Insomniji. Morali bi stvarno biti idealni uvjeti da se naspavam.
    Savršena temperatura. Savršen umor. Opušten um. Nikave brige. Bez šuma, buke, galame, da me ništa ne boli i ne smeta.
    Danas sam se probudila u 4:40 h i od tada nema više spavanja.

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Mojca ja sam pocela ponovno spavati s 1. razredom osnovne s balerinom. a nikad spavalica nisam bila, sad bome znam spavati i do 7.30-8. sto je za mene dugo.

  5. #5
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Isto i kod mene
    Ne bih rekla da je to nesanica, već navika organizma
    Ja se za posao već godinama dižem u 5:30, tako da i vikendom i na godišnjem otvorim oči u to vrijeme plus minus pola sata ko sova i to je to

  6. #6
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    uvijek sam bila spavalica, lako zaspem, probudim se eventualno na topove kraj glave, ali me i najmanji šum djeteta (sad već 11godišnjaka) i pseta probude. no, okrenem se i spavam dalje. dakle vježba, ili čepići u uši

  7. #7
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja ću reći ako smijem da i godine imaju svoje . Nisam nikada bila velika spavalica, ali što sam starija san mi je sve lakši, sve čujem i rano se budim i teže zaspem.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Mojca, to je normalno. Mislim ono, ja se isto uvijek budim oko 6... A zašto si nenaspavana? Taj dio mi jedino čudan...
    Kao i za mnoge boljke lijek je alkohol..

  9. #9
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Draga, jesi probala leci ranije?
    Jos jedna stvar; mene nesanica muci ako mi nisu iscrpljeni i tijelo i mozak. Znaci vjezbanje i jednog i drugog, svaki dan.
    Kad god da zaspim budim se u isto vrijeme.

  10. #10
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    uvijek sam bila spavalica, lako zaspem, probudim se eventualno na topove kraj glave, ali me i najmanji šum djeteta (sad već 11godišnjaka) i pseta probude. no, okrenem se i spavam dalje. dakle vježba, ili čepići u uši

    Mene sve budi.
    Dobro spavam sam u planinarskom domu
    .
    Tamo se gase svjela u 10 i nema zvkova do jutra
    Ponelad uspijem izignorirati cak i ine koji se dizu u 4-5 i spavati do 8.
    To je mzda jednom gdisnje

  11. #11
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, to je normalno. Mislim ono, ja se isto uvijek budim oko 6... A zašto si nenaspavana? Taj dio mi jedino čudan...
    Kao i za mnoge boljke lijek je alkohol..

    Bojim se da mi se ne svidi pa da ne ogreznem.

  12. #12
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Zato ja po novom spavam s cepicima za uši. Preporodila sam se. Na moru smo svi troje jedno jutro spavali do 10:30, vrištali smo od smijeha kad smo skužili koliko je sati.

  13. #13
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Pokusati cu.

  14. #14
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Meni ista stvar. Jedna hrče, klinac škrguče, najmanja priča u snu, vani bacaju dinamit, leđa su mi pokočena jer ne smijem napraviti mrdac da ne pokrenem seriju ritanja, namještanja, mrmoljenja.

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Napravi im šator u sobi ili napuhni luftiće, da im bude kao na kampiranju, a ti ostani na krevetu.

    Za škripanje zubima i hrkanje nemam nikakav prijedlog. Osluškujem svoje klipane i danas iz druge sobe, naročito onoga koji je osjetljiv na dišne putove.

  16. #16
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Uf zuta suosjecam, ja ne bi oka sklopila uz sve naveden zvuke.Bas mi je žao da se tako mučiš.
    Pametan savjet ti nemam osim da probas ti spavat u boravku, a oni u spavacoj.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.12.2020. at 20:36

  17. #17
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Kod mene oba cimera hrču, a ni jedan nije dijete

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene oba cimera hrču, a ni jedan nije dijete
    Kod mene muž ne hrče, ali se ponekad žali da ja hrčem. Vjerujem, hrčem kad mi je nos začepljen. Ima upute da me smije probuditi.

    Ont. Dok su djeca po noći imala manevre, on je rijetko trebao ustajati. Uglavnom sam to ja rješavala, ali nakon treće godine djeca su nam dala mira (osim u slučaju bolesti). Do tada je trebalo preživjeti... Zutaminuta, suosjećam, izdrži još malo.

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Predlog je bio čepići,probala sam to početkom godine ,kod mene ne djeluje

    Noćas nestalo struje u kvartu i svi alarmi svijeta počeli šansone,dva sreća da je kratko trajalo

  20. #20
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Meni je bilo veselje kad sam bivšeg izbacila iz sobe u drugu sobu. To neumorno, glasno hrkanje me izluđivalo. Prije njega moja mater s kojom sam dijelila sobu kao dijete. Sad najstarija. Želim si pucati u glavu. Ne shvaćam što joj se dogodilo u nosu da je počela hrkati.
    Meni čepići isto ne djeluju. Toliko sam alergična na taj zvuk da mi i najmanji zvuk digne tlak. Osjetim kak mi počne nadolazit kortizol ili što to već bilo.

  21. #21
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kod mene definitivno izaziva takvu napetost i nervozu da ja to ne mogu rijecima opisat.

    Najvece traume nespavanja nosim iz bolnice jer sam bila par puta u trudnoci (samo 6 do 9 dana u komadu a meni ko vjecnost te noci duge), to je strava, al da zene mogu toliko hrkat nisam mogla vjerovat.
    Nervoza bi me hvatala vec u 19h jer sam znala da se blizi noc.

    Nikad mi nije bilo jasno jer tamo ima zena koje mjesecima leze zasto ne spoje hrkacice s hrkacicama i tako nehrkacice, ovako u svakoj sobi jedna hrkacica od koje ostale ne spavaju. Ne znas kome je neugodnije tamo ovima koje ne spavaju uopce ili onima koje su uzrok nespavanja 3-4 zene.

    Zvuci diskriminirajuce al ja da hrcem sigurno bih sama trazila
    Da me se krivo ne shvati, totalno sam istraumatizirana od tog nespavanja nocima zaredom i tog zvuka koji se neumorno ponavlja u sekundu. Hodala sam nocu hodnicima ko luda Marta. Brr.....

    Zuta,pa zasto ne pitas pedijatra, mozda ima neku smetnju koja se da rijesiti, nesto s respirat.sustavom...mislim ono nije bas uobicajeno da tako mala curica hrče.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.12.2020. at 23:40

  22. #22
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Uvijek i svugdje spavam sa cepicima vec godinama, i to onim silikonskim koji se najbolje priljube uz uho iznutra (a muz mi ne hrče), al dzaba hebeno cujem svaki zvuk za popiz...koja je to karma kad predobro cujes bem ti.

    Da bar tako dobro vidim citat
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.12.2020. at 23:43

  23. #23
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sve fuc...cujem, kad se netko tusira u svom stanu, kad netko hoda ulicom, prica, pusta vodu, smetlare vani, lavez pasa, zvuk zvona crkve koja je od nas udaljena cca2km...uzaaas! A tek vani kad sam, nema sta ne cujem.

    Sto naravno nitko od mojih ukucana a ni ljudi oko mene ne čuje.
    Meni hrkanje zvuci ko da mi je orkestar tog strasnog zvuka kraj uha.

    Blago onima tvrdog sna. Nisam te srece bila. Al dobro imam srece u dosta drugih polja necu se zalit.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.12.2020. at 00:00

  24. #24
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Zuta, nemam pravog savjeta, suosjecam iskreno. Drz se

  25. #25
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Da, Lili, i ja dobro čujem. Evo, sad mi više ide na živac sitno pištanje adaptera s računala. Ne znam zašto se javlja. Smeta mi više od mašine za veš koja je glasna. Negdje sam našla nedavno da postoji takav neki sindrom preosjetljivosti na zvuk. Za sad još nije uzelo maha, ali bilo je momenata kada sam si iskreno željela gluhoću. S druge strane strašno bih patila za glazbom.
    Lili, hvala, meni već puno znači kad netko podijeli svoje iskustvo. Znam da nisam jedina.

  26. #26
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    A e kad vec ne mogu pomoc da bar znas da nas jos ima s istim problemom preosjetljivosti na zvuk.

    Kaae, isto cuje to sitno pistanje i izludjuje ju.

    Ja ves masinu ni ne smijem palit kad idem spat, uvijek s odgodom kad vec tvrdo zaspim.
    A dijeli me hodnik i dvoja vrata od nje.
    Uf...ajmo probat ulovit sta god sna.
    Laku noc, rano se dizem.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.12.2020. at 00:21

  27. #27
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Kod mene:
    muž hrče, ali još gore od toga je što on prespava pola dana i po noći mu se ne spava pa šeta, bulji u tv, igra karte na kompu (škljoca mišem- za poludit). stoput otvori frižider pa kad to čuje i pes ide za njim, a pes spava na fotelji pa kad skoči na pod i tapka kao da je u štiklicama...
    Onda kad se konačno smire, tamo negdje oko 3 ujutro, ugase tv i komp, počnu hrkat, oboje.
    Evo i sad. Oboje spavaju i hrču. Probudili su se prije sat i pol, prošetali se i pojeli i sad hrču.
    I kako će onda po noći normalno spavati?
    Ja sam preumorna i neispavana već godinama, desetljećima...
    I tako da ja spavam do max 5 sati i to narezano i nekvalitetno.
    Posvađali smo se već ne znam ni ja koliko puta do sada zbog toga, ali neeeeee, on je star i bolestan, a ja da sam umorna- spavala bih. To je njegova teorija.
    I tako ja spavam već godinama do 5 sati max, radim 10-12, putujem sad kad je pandemija pa nema gušve oko 3 sata sim i tam, prije sam putovala oko 5 sati sim i tam, doma isto sve sama radim jer je on "star i bolestan", a kći ne stigne i ne treba...i tako. U revijalnom tonu. Izgledam ko alkoholičarka s ovim podočnjacima i surfam plastične kirurge da nađem gdje bi si to popeglala. Jedino ne znam kad.
    Posljednje uređivanje od Tanči : 26.12.2020. at 10:14

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Ja sam od osobe koja ne čuje sirene uzbune prešla do osobe koja ne može zaspati ni uz kakav zvuk, osim umirujucih, tipa suđerice ili veš mašine, a muž ima samo jednu pozu u kojoj ne hrče i tako mora spavati dok se ja ne opustim dovoljno da zaspim. Nakon toga može orkestar svirati. Prespavala sam oba potresa, imam 7 alarma upaljenih sa razmakom od 15 minuta da uopće dopru do mene.
    Ali zaspati...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  29. #29
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Jook Tanči to je baš koma, najvise mi je zao tebe, al ni njemu uopce nije zdrav takav obrazac (ne)spavanja.

    Ja sam svom rekla, onaj tren kad krene hrkat, razdvajamo se, falatiBoze pa imamo mogucnosti.

    Ja bih siznula jer od nespavanja postajem neuravnotezena i neuracunljiva kokos, a imam i odgovoran posao.

    Ti muski znaju bit strasno sebicni, ja poludim kad moj ide nocu u wc i hoda ko slon. Grrr....

  30. #30
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, sad mi više ide na živac sitno pištanje adaptera s računala.
    Drago mi je cuti da jos netko cuje adaptere. Svi me gledaju kao ludjakinju kad kazem da gotovo svi punjaci proizvode zvuk.


    Tu kod nas djeca koja hrcu idu na pregled frenuluma, a najcesce zavrse na vadjenju krajnika i adenoida. A odrasli imaju apneju ili su predebeli. To u kratkim crtama.

  31. #31
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    A i za apneju postoji uredjaj za spavati s njim jer nije apneja bezazlena stvar.

    Mislim da nas par s foruma definitivno ima neku dijagnozu na temu preosjetljivosti na zvuk

  32. #32
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Lili, jesi li ti imala kad nekih bučnih incidenata, nešto što bi ti napravilo zvučni stres, pucanj, nešto veoma glasno?
    https://www.addictionhelper.com/addi...to-loud-noise/

  33. #33
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Meni se već par dana događa da osjetim zvuk, vrlo tiho, pozadinski, kao bas, u pravilnim intervalima, kao od nekakvog stroja, pretiho. Uz to još tiho zujanje frižidera. Ne smeta me toliko da ne mogu spavati, ali me zbunjuje odakle dolazi ovo prvo. : unsure:

  34. #34
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Eeej zuta sorry tek sad vidim.

    Ma ne ja ti odmalena natprosjecno dobro cujem, testirali su me na klinici u onoj posebnoj sobi za test sluha, rekli: Mala cuje bolje nego zec!

  35. #35
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    A frizider bome ni ja ne podnosim, srecom ne spavam blizu njega, a i ovi novi su necujni.
    No zna mi bit problem na putovanjima po apartmanima i hotelima, ako je preglasan jednostavno ga iskljucim preko noci (ako je prazan).

  36. #36
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se već par dana događa da osjetim zvuk, vrlo tiho, pozadinski, kao bas, u pravilnim intervalima, kao od nekakvog stroja, pretiho. Uz to još tiho zujanje frižidera. Ne smeta me toliko da ne mogu spavati, ali me zbunjuje odakle dolazi ovo prvo. : unsure:
    Moguce da je nas klima uredaj? Ili neki od susjedovih? Iako je nova klima zna kod paljenja i dogrijavanja imati taj duboki zvuk.

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nije mi palo na pamet, pa da... vjrv je nečija klima. Aj sad mi malo lakše. Ja sam si već počela zamišljati ZF scenarije. Tipa, kilometrima ispod svemirski brod pali turbine i planira odlazak jer su i njima dozlogrdili potresi.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 10.01.2021. at 19:23

  38. #38
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Hahaha. Znam.. Nasa je pa nas prepadne, kao i otvaranje kliznog ormara. Vjerovatno je klima ali mi najkasnije do 20h gasimo. A kada susjed otvara ona prelose montirana vrata dobijem mini mozdani xD

  39. #39
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Onda nije vaša jer ja ovo čujem i u ponoć.
    A to je. Mislila sam da odmiče ormar svaki put kad ih otvara.

  40. #40
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi palo na pamet, pa da... vjrv je nečija klima. Aj sad mi malo lakše. Ja sam si već počela zamišljati ZF scenarije. Tipa, kilometrima ispod svemirski brod pali turbine i planira odlazak jer su i njima dozlogrdili potresi.
    A nečija centrifuga? ili sušilica? Ljudi pale uređaje po noći, pa možda nije u vagi i vibrira.

  41. #41
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nije centrifuga jer ona ne traje satima. Za sušilicu ne znam, al isto. Ma baš mi je čudan zvuk.

  42. #42
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nije centrifuga jer ona ne traje satima. Za sušilicu ne znam, al isto. Ma baš mi je čudan zvuk.
    Klima isto nije stalno, kompresor se pali i gasi u intervalima. Bar naše.
    Ja sam u prošlom stanu čula susjedovu perilicu kao konstantan zvuk.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 10.01.2021. at 21:18

  43. #43
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Hm.. Ne znam onda kaj bi moglo biti, jesi pokusala locirati taj zvuk? Klima se pali u intervalima kako kaze Cathy i tada nas bas scima ali nikada nije upaljena navecer. Meni staro brojilo (kutija drvena) zna proizvoditi neko zujanje ali kada ga lupnem prestane. Mozda neke vibracije od susjeda ulaz do? Inace jako dobro cujem ali kada nema ekipe na igralistu, doslovno samo cujem otkucavanje sata u sobi i one vibracije auta. A bas sam high alert sa zvukovima zadnjih dana, sve osluskujem xD

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Hm.. Ne znam onda kaj bi moglo biti, jesi pokusala locirati taj zvuk? Klima se pali u intervalima kako kaze Cathy i tada nas bas scima ali nikada nije upaljena navecer. Meni staro brojilo (kutija drvena) zna proizvoditi neko zujanje ali kada ga lupnem prestane. Mozda neke vibracije od susjeda ulaz do? Inace jako dobro cujem ali kada nema ekipe na igralistu, doslovno samo cujem otkucavanje sata u sobi i one vibracije auta. A bas sam high alert sa zvukovima zadnjih dana, sve osluskujem xD
    A zašto ne odeš do nje i poslušaš? Čini mi se po komentarima da živite blizu. Možda tebi nešto sine.

  45. #45
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ja to čujem samo kad ležim u krevetu i bude potpuna tišina. Počinje mi se činit da bi mogla biti centrifuga, a možda umišljam.

  46. #46
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja svasta cujem, a najvise white noise bilo kakve vrste i to me bas izludjuje. Ne smeta me buka kao takva, ali kad je rijec o ponavljajucim zvukovima, koliko god da su tiho, ne mogu se prestati fokusirati na njih, sto me onda cini nervoznom i napetom. Zapravo, iako vjerojatno jedno nema veze s drugim, reagiram isto na white noise i jazz.

    U americkim drvenim kucama svasta proizvodi zvukove. I nakon 10+ godina, jos uvijek ih jasno cujem i smetaju mi kad legnem u krevet ili kad je potpuna tisina (na srecu, valjda nikad nije ).

  47. #47
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja to čujem samo kad ležim u krevetu i bude potpuna tišina. Počinje mi se činit da bi mogla biti centrifuga, a možda umišljam.
    Vjerojatno i jest centrifuga...

    Ja noću čujem i razlikujem centrifugu vešmašine od susjeda iznad nas i susjeda ispod nas.

  48. #48
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto ne odeš do nje i poslušaš? Čini mi se po komentarima da živite blizu. Možda tebi nešto sine.
    Ne mora niti ici, samo pogleda kroz prozor xD. Izmedju nas je jedan stan. Nije od mene, kod nas je sve tiho. Mora da je sa njene strane ispod.

  49. #49
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja to čujem samo kad ležim u krevetu i bude potpuna tišina. Počinje mi se činit da bi mogla biti centrifuga, a možda umišljam.
    Meni se zna dogoditi, čim legnem, da čujem nešto. Baš sam jučer razmišljala, kao ono kada promijeniš položaj i organizam se treba prilagoditi na novu poziciju.
    Nije odčepljivanje u ušima, ali slično, zvuk, osjećaj...nešto. I onda nakon par minuta prestane.

  50. #50
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ajme, sad spim još manje. Jedna škola, drugi predškola, treća sve od njih pokupi. Viroze se izmenjuju u krug. Kašalj, gušenje u šmrkljima, pokoji put želučani virusi, ovih dana vodene. Sve kaj ih je zaobišlo jer nisu išli u vrtić sad dolazi kao poplava.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •