Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Trebam pomoc

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1

    Početno Trebam pomoc

    Neznam jel se to ovdje moze napisati..al ja hitno trebam pomoc ja sma udana imam sina i nemogu vise trpiti ovo poludjet cu..moram se sa sinom makniti a nemam di nemam posao ni kune u depu..suprug nam posalje samo 800kn ne dolazi kuci mene ignorira omalovazava me..ponizava laze mulja..skriva...govori mi da sam bolesna da sam luda..a kad kazem da cu ga ostavit prijedti se da ce me ubiti da ce mi to biti zadnje u zivotu..jednom nas je doveo na more kao bili smo u stanu i poslo nas je kuci u petak a on bio sam cetiri dana i nas je poslo da putujemo sa deset kuna a sebi je isti dan digo 2700kn..neplaca rezije placa njegov otac..i kad dode kuci samo se izderava i na mobitelu je stalno sigurna sam da ima drugu...mene jednostavno psihicki unistava jer zna da ja nemam di i da nezelim bez djeteta bit..samo me izvrijeda..a kad sam htjela ici radit nije mi dao..dopisivao s ei sad se dopisiva sa koje kakvim zenama..ja se stvarno zelim rastat a neznam ni di ni sta ni kako dalje..

  2. #2
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Zena prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam jel se to ovdje moze napisati..al ja hitno trebam pomoc ja sma udana imam sina i nemogu vise trpiti ovo poludjet cu..moram se sa sinom makniti a nemam di nemam posao ni kune u depu..suprug nam posalje samo 800kn ne dolazi kuci mene ignorira omalovazava me..ponizava laze mulja..skriva...govori mi da sam bolesna da sam luda..a kad kazem da cu ga ostavit prijedti se da ce me ubiti da ce mi to biti zadnje u zivotu..jednom nas je doveo na more kao bili smo u stanu i poslo nas je kuci u petak a on bio sam cetiri dana i nas je poslo da putujemo sa deset kuna a sebi je isti dan digo 2700kn..neplaca rezije placa njegov otac..i kad dode kuci samo se izderava i na mobitelu je stalno sigurna sam da ima drugu...mene jednostavno psihicki unistava jer zna da ja nemam di i da nezelim bez djeteta bit..samo me izvrijeda..a kad sam htjela ici radit nije mi dao..dopisivao s ei sad se dopisiva sa koje kakvim zenama..ja se stvarno zelim rastat a neznam ni di ni sta ni kako dalje..

    Draga Zeno...
    Jako mi je teško pročitati ovakve priče. Sve što ti mogu savjetovati je da pokušaš naći način za maknuti se s djetetom iz te nezdrave okoline i potražiti pomoć, bez obzira na njegove prijetnje. Kod roditelja, braće, prijateljice....makar i raspitati se o opcijama za smještaj u neku sigurnu kuću... Možda da otiđeš do Centra za socijalnu skrb po savjet?
    U svakom slučaju želim ti puno sreće.

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Draga Zeno, jako mi je žao zbog ovog povoda kojim se javljaš, ali slažem se da se ovako ne može živjeti i da moraš skupit sve svoje snage da izvučeš sebe i dijete iz ove situacije

    ako ti život sada nije u opasnosti, onda uzmi vrijeme i dobro isplaniraj kako izaći iz svega
    tko su ljudi koji ti na neki način mogu pomoći da staneš na noge, možda tvoja obitelj, neki prijatelji, ako si s prijateljicama i izgubila kontakt, probaj ga ponovo uspostavit, raspitat se gdje bi se mogla zaposlit (ne znam koliko je dijete staro i kolike su mogućnosti)
    za pravne mogućnosti se možeš raspitat u svom centru za socijalnu skrb


    što se tiče toga ima li drugu, uz takvog čovjeka može te samo brinuti sudbina te druge

  4. #4
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zaposliti se, prijetnje (ako su istinite) prijaviti policiji i Centru za socijalnu skrb.
    Pokrenuti razvod braka i otići.
    Rješenje uvijek postoji.
    Samo treba htjeti i pokrenuti se.
    Od kukanja po forumu nema koristi.
    Treba djelovati.
    Ukoliko je priča istinita.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •