Stranica 21 od 42 PrviPrvi ... 11192021222331 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,050 od 2069

Tema: Vjezbanje i trcanje ljeto 2017

  1. #1001
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    MB ! Ma nema šanse da bi meni to uspjelo.
    I bravo za Mazu . Dva treninga!

    Nano, uhh to je zeznuta stvar! Sreća da je sve tako završilo. Kad pomislim sta je moglo biti najezim se, brrr.

    Juče mi je bio rest, s vrata raspremanje kuće i doček gostiju.
    A jutros me pokocilo u leđima, al me to nije spriječilo da odskakućem cardio.
    I onda me još više pofatalo
    Preforsirala sam kičmu na poslu, pa sam skontala da joj trening treba

  2. #1002
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    j-la vidim ja da se ti u zadnje vrijeme držiš one klin se klinom izbija! dobra si! bravo ženska!
    Ja sam jutros po ovom divnom sunčanom danu odvrtila jutros 20 km na 5:21 (ni osjetila nisam jučerašnje trčanje), pa smo obiteljski otišli na klupsko natjecanje u atletici od moje kćeri na Mladosti (opet upijali sunce), bila je 1.u svojoj grupi :ponosna mater: , ručak kod mojih, park sa spravama, druženej i maženje s djecom, nas 4 zajedno laganini-ma baš krasan dan!

    I još me razveselila moja running buddy kad mi je rekla da ipak i ona planira piškit tijekom maratona tako da ćemo to zajedno odradit na početku pa ćemo duže trčat zajedno, jeeee...lijepo mi je s njom u ugodnom društvu. Možda još nekog poznatog pokupimo putem usput. imat ćemo vremena koliko hoćeš 4 ure.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.10.2017. at 22:02

  3. #1003
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    J-la cuvaj ledja

    Nano, brrrr, srecom je dobro zavrsilo!

    Lili sorry premijesno mi je planiranje pisanja

    Danas rest i kava sa summer, di ces bolje

  4. #1004
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Znam da ne razumijete, ali running buddy je najvažnija osoba u našem životu. Moj je savršen - rdimo sve zajedno, jednako smo pažljive, slijepo slušamo trenera....
    I ja jučer 20 km ko da ništa nije bilo. Kako se percepcija mijenja.
    Lili bravo za malvenu, maminim stopama
    Mb mrak si. Nikako da pohvatam da li idem na kakvu utrku. Ako da, privait u se i ja, basée bi te voljela upoznat uživo.
    Aka niste znale, ljubljanski maraton je za 2 tjedna. živili!

  5. #1005
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Cure , strašne ste.
    Vjerujem da je running buddy jako važna osoba. Uvijek je lakše kad jedan drugiga malo poziče.
    Ja odmaram na moru. A vrijeme je lrekrasno, ima i plivača a ja nisam uzela badić. Mogla sam bacuti plivanac.
    Inace Krk ne pun bucoklosta i trekkera. Inac ofuvijek mislim da bi trekking bio prava stvar za mene ali nikako se pokrenut. Najbolje bi bilo kad bih nagovorila MMa

  6. #1006
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    kjb ma meni je smijesno planiranje pisanja a ne running buddy, jer se meni uvik pisa
    zasad planiram samo splitski pm.

    nano steta sta nisi ponila badic, zbilja je divno vrime i ima jos kupaca. kazu da je more svugdi 20-21c, to je ok za kupanje.

  7. #1007
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Moja MB znaš koliko ti treba da se popiškiš? za tih minut i po ode ti sutrkač jako daleko i onda postaje upitno hoćete li se više uhvatit.zato mi bilo blesavo izgubit buddija radi piškenja a još luđe kočit je i reći da me čeka

    Nano
    Ovaj vikend ti je i bio trail ili trek (ne znam točno) baš na Krku. Uživaj u toj ljepoti!

  8. #1008
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Lili, juče sam zaboravila komentarisat curku. Ona je mala Lili

    MB, na maratonu niko ne bi želio biti tvoj running buddy, brzo bi te izgubio

    Nano, pa kud takvu grešku da napraviš

  9. #1009
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Lili bravo za malu.

    Nano na Krku je trail ovaj vikend. Zato ih je puno. Kazu da je tezak. Ja sam samo jednom trcala na Bracu to je za umrijeti. Gore dolje gore dolje. Mislim da je bilo oko 6 km. Uzas.

    Jucer trckaranje neki interval od 3.2 km. Pace 5.34

  10. #1010
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Edit. Nisam trcala trail utrku vec samo sam trckarala.

  11. #1011
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili i kjb, strasne ste, 20 km je za vas sada sala! Jedva cekam maraton, drago mi je da imate dobre buddyje.
    Spajka, brza si, bravo!!!!
    Nano, super sto ti se sviđa trail, probaj tm nagovorit, jako puno ljudi oko mene se bavi time i svi su odusevljeni!

    Moj prijavak od jucer akutna upala maksilarnog sinusu, ima li ovome kraja

  12. #1012
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    hvala curke

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer trckaranje neki interval od 3.2 km. Pace 5.34
    Bravoooo ženska

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Lili i kjb, strasne ste, 20 km je za vas sada sala! Jedva cekam maraton, drago mi je da imate dobre buddyje. Spajka, brza si, bravo!!!!
    Nano, super sto ti se sviđa trail, probaj tm nagovorit, jako puno ljudi oko mene se bavi time i svi su odusevljeni!

    Moj prijavak od jucer akutna upala maksilarnog sinusu, ima li ovome kraja
    I ja sam jedna od onih oduševljenih trčanjem po prirodi

    Ajmeee ivana s tako mi je žao da se tako sve iskompliciralo vibram za oporavak

  13. #1013
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku

    MB, na maratonu niko ne bi želio biti tvoj running buddy, brzo bi te izgubio


    bez brige, neman namjeru trcat maraton. i polumaraton je veliki izazov za mene

    ma vidi ove spajke, trckarala a pace 5.34 meni bi to bio sprint

    ivana ajme bas ti se zakompliciralo

  14. #1014
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Znam da je trek jer smo prije par godina naletjela na njega. I ja znam puno ljudi koji su se aktivirali. Odmah mi se svidjelo i htjela sam krenut. Da se isčitat da nisam

  15. #1015
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Evo mene s posla

    Prvi povratnicki tjedan je bio bez vjezbanja. A u drugi sam uspjela ugurati 3 kratka trcanja od 2-3 km. Idemo dalje

    Lili i KJB, bravo za otrcano!
    NiB, i meni se svidja trek!

    Spajalice, kakvo crno trckaranje?! To je super tempo!

  16. #1016
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    jadranka malo po malo, uhodat ces se ti brzo

    jucer rest jer izmedju kuhanja dva rucka, mazine utakmice, pecenja dvi vrste kiflica za danasnji dan kruha i vecere s curama nista drugo nisam stigla
    ali ako se racuna otisla sam na veceru pjehe i vratila se pjehe oko 1,5 km u jednom smjeru

  17. #1017
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    racuna MB, racuna. znas da ja volim hodat

    jadranka povratak na posao je nesto sto je prilicno tesko i bez nekih dodatnih obaveza. tako da sve je super. cak i kad samo mislis na vjezbanje.

    ivana s stvarno mi je zao. tebe fakat te bestije ne pustaju na miru.

    a prica o spavanju i vjezbanji nisam citala, al znam da se summer ne slaze

    sto se tice pejsa. pa nisam trcala 10 km, niti 5 km. neki interval. a taj dan mi se dalo. mos mislit sto bi inace. a i rostilj je sigurno pomogao hvala vam u svakom sluacju.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 16.10.2017. at 13:34

  18. #1018
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Jadro ići će to polako!

    meni evo prošao 1. dan, toliko su svi htjeli pričati sa mnom, da sam već umorna od pričanja, onda možete mislit koliko sam pričala da sam se ja umorila

    ja sam znala da danas imam pun dan obveza (bit će mi takav cijeli tjedan) pa sam jučer nakon Ambijente i izletišta na koje smo išli obiteljski, navečer otišla u kratki regeneracijski trk od pola sata.

    A sad jurim doma dolazi mi sinov prijatelj na druženje, mala na atletiku i dr.

  19. #1019
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    hej, zenske

    divim se istrcanim kilometrima, paceovima, 'trckaranjima'...

    ivana s, uh, draga, bas mi je zao, navijam da ti brzo prodje i ostavi te skroz na miru vise

    ja sam imala bas lijep vikend - pocelo je u petak s nekom ceremonijom u zadru i jazz baletom
    svi oni razgovori i testovi na poslu su urodili plodom i dobila sam stepenicu vise, ali jos treba projekt odraditi, tako da nastavljam u revijalnom tonu

    u subotu badminton, kava s mb i shopping manija nakon toga (kosulja, hlace, cizmice, grudnjaci, kozmetika )
    u nedjelju uzivancija, kino i vecera s dragim prijateljicama forumasicama, bas smo se izgustale
    danas opet sluzbeni put, ali vratila sam se malo ranije pa cu stici na jazz balet, kojem se jako veselim

    spajka, nego sta da se ne slazem
    drzite se!

  20. #1020
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Alo frikuše
    Imam pitanje. Ja,sam standardno okrugla i debela.
    Kci mi ide 2x tjedno ns trening ns velesajam pa,odlučih iskoristiti priliku i malo zavježbati kad sam već tamo.
    Mogu ići u teretanu pa,raditi neke vjezbe koje bi mo valjda tamo složili ili ići na pilates.
    Što vam se čini bolja opcija za malo se stesati?

  21. #1021
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Alo frikuše
    Imam pitanje. Ja,sam standardno okrugla i debela.
    Kci mi ide 2x tjedno ns trening ns velesajam pa,odlučih iskoristiti priliku i malo zavježbati kad sam već tamo.
    Mogu ići u teretanu pa,raditi neke vjezbe koje bi mo valjda tamo složili ili ići na pilates.
    Što vam se čini bolja opcija za malo se stesati?
    nista od toga.
    neces se od vjezbanja previse stesati (pise ona koja opako vjezba 1,5 mj . sa privatnim trenerom 3x tjedno, a kile stoje , iako sam izgubila par centimetra)
    Ali ako te tjesi jako sam napredovala u brzini , izdrzljivosti i snazi u tako malo vremena.
    Posljednje uređivanje od sirius : 16.10.2017. at 19:22

  22. #1022
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ajd Sirius ne zezaj, a sta je izgubit par cm nego stesati se. Et sad, daj fotke

    Rossa, ja sam ti uvijek za željezo
    Upregnes mišić, koji nakon toga još troši zalihu, a plus dobiješ lijep izgled.
    Nisam se bavila pilatesom, odnosno jesam imala u jednom programu pola sata sedmicno, ali to nije dovoljno da ti kažem kakav je.
    Znam da sa sporim pokretima upregne mišiće ali efekte ne znam.


    Ivana s, taj je gadan, uff! Čuvaj se

    Spajka, mora da je bio vrhunski roštilj kad si trčala onim paceom

  23. #1023
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sirius ako uz 3x tjedno kile stoje onda prehrana ne stima

    rossa obavezno zeljezo. pilates je dobar za ucvrstit ali ne za skidanje

  24. #1024
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    sirius ako uz 3x tjedno kile stoje onda prehrana ne stima
    Jap, ali imam prijateljicu iz srednje kojoj je to struka, pa imam ugovoren spoj ova tjedan.
    :faza2:

  25. #1025
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Rossa moje misljenje je da trebas prvo raditi nesto sto te veseli. Time ce ti uci vjezbamje u naviku a onda kad se polakomis za jos vjezbanja onda ces naci model kako skinuti kile.
    Ja svoje drzim skoro na konstanti jer uz obe formule ulaz jednako izlaz. Nikako da samnjim ulaz. Kad je puno laksi i bolji od izlaza.
    Tako da moji savjeti i nisu neki.

    J-la bio je fenomenalan. Povod zatvaranje sezone. Mamitzi je napravila neki super kolac. Ma sve je bilo savrseno. Od drustva, klope do vremena.

  26. #1026
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Spajka, sestro po ulazu i izlazu

    Ovo sto Magriz piše je istina, jedem katastrofa, ali me barem tješi sto održavam, ne dobijam kile. Zasad

    Kod mene je ona linkana priča od neki dan potvrđena. Malo spavam i onda se zatrpavam lošom hranom da izguram dan. A i da se ne lažem, volim jesti

    Danas Amplify. Još Escalate, pa Fire up i prelazim na 5 i 6 wo. Jedva čekam

  27. #1027
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Bravo j-la

    Sirius par cm je super!

    Necu o prehrani i kilama, stalno se vrtim u istom.
    Danas fitness, ne znan kako cu hodat sutra majke mi
    A sad moram peglat i pakirat stvari, idemo u djir dva dana

  28. #1028
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Mb, djir na motoru? zavidim.
    Vrijednice bravo za odvježbano, otplesano, otrčano, a posebno pohvaljujem summer i lili na novim poslovnim izazovima. Baš lijepa ravnoteža u životu.
    Rossa, s trčanjem sam prestala razmišljat o kilama (uvijek isto), a ugljikohidrati su mi postali prijatelji - baš guštam u kolačima, finom kruhu.. i ne osjećam se kriva. Zato bi ti predložila teretanu i osobnog trenera, prije nego trčanje
    Ja sad već ozbiljno sumnjam da ću moći istrčati maraton, užasno sam iscrpljena od prehlade i sinusi me rasturaju (ivana s, jadna ti. Jel ti išta pomaže?). Jučer sam na regeneracijskom trčanju baš bila iscrpljena. Tijelo mi je tromo i uopće mi nije jasno da sam uspjela istrčati 37 km prije 10 dana.
    Danas su u planu neki intervali, nadam se da ću moći jer mi je samopouzdanje na nuli, treba mi nešto da ga popravi.

  29. #1029
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Kjb, ajdeeee, možeš ti to!!!
    Imaš još sasvim dovoljno vremena da se oporaviš, a već znaš da možeš trčat 37 km, znači da je to sve u tvojoj glavi. Ajde, pobijedi tu tvrdoglavicu

    MB uživajte

    Spajka, a je l taj kolač od Mamitzi komplikovan? Ako nas čita Mamitzi, nek negdje šibne recept .

  30. #1030
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    j-la meni je prilocno jednostavno ga bilo jesti

  31. #1031
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    j-la
    sad kad kažeš, možda bi mi kolač od mamitzi pomogao. pogotovo kad spajka kaže da ga je jednostavno jesti

  32. #1032
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    j-la meni je prilocno jednostavno ga bilo jesti

    U žurbi nisam dodala: za napravit

  33. #1033
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Rossa moje misljenje je da trebas prvo raditi nesto sto te veseli. Time ce ti uci vjezbamje u naviku a onda kad se polakomis za jos vjezbanja onda ces naci model kako skinuti kile.
    X

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sad već ozbiljno sumnjam da ću moći istrčati maraton, užasno sam iscrpljena od prehlade i sinusi me rasturaju (ivana s, jadna ti. Jel ti išta pomaže?). Jučer sam na regeneracijskom trčanju baš bila iscrpljena. Tijelo mi je tromo i uopće mi nije jasno da sam uspjela istrčati 37 km prije 10 dana.
    Danas su u planu neki intervali, nadam se da ću moći jer mi je samopouzdanje na nuli, treba mi nešto da ga popravi.
    Draga, ti to možeš i znaš da možeš al ja bih ti sad preporučila odmor i to sve dok ti ne prođu ti sinusi ako treba cijeli tjedan, mislim da će ti više benefita donijeti odmor nego bilo kakvi treninzi. Ostavi intervale za pon. Osim ako stvarno misliš da imaš snage. Znaš da su intervali teški sami po sebi i kad je čovjek zdrav, bojim se da se ne razočaraš a to ti nije realno stanje forme. Ti vidi. Zapravo najbolje ti je pitati našeg trenera. Držim fige da prođe što prije i tebi i ivani s.

    J-la
    i ostale cure bravo

  34. #1034
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Spajka i J-la, baš ste me nasmijale!

    Ja jučer pekla kiflice za dane kruha a mm mi javlja, ja sam rano morala biti na poslu, da dijete nije htjelo nosit u školu

    kjb, ne znam što bih ti rekla, meni još nije dobro. Ne boli me sinus ali sam sva zaštopana, nikako da prođe.
    Pričaj s trenerom, možda je bolje i preskočit koji trening i izliječiti se na vrijeme, sad kad već znaš da možeš istrčati tu duljinu, nego da opterećuješ organizam ako nije baš neophodno. Nakrcaj se vitaminima, ja pijem i taj neki beta glukan, kažu da djeluje, iskreno ja sam malo skeptična ali neće odmoći.

  35. #1035
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Kad spominjete klopu mi idemo u čet na večeru (nas par iz kluba) u neki super restoran s rebarcima House of Ribs R&B Food (nije moj djir al vjerujem da će bit jako ukusno, prema slikama mljaaac).

    Edit: ajme ivana pa zašto nije dijete ponijelo kiflice?
    Baš mi je žao da te tako pokosilo
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.10.2017. at 11:38

  36. #1036
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Evo, lili uletila sa istim mišljenjem

  37. #1037
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    evo rossa za tebe zanimljiv pogled na vjezbanje
    https://www.independent.co.uk/life-s...-a8001401.html

  38. #1038
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    evo rossa za tebe zanimljiv pogled na vjezbanje
    https://www.independent.co.uk/life-s...-a8001401.html
    hvala ti.

    odhodam a i po 10000 koraka dnevno, ali nije jako brzim tempom. kad nisam skroz skršena od umora, idem na posao biciklom. kegelove vježbe moram konačno upogoniti. čak sam si kupila i kuglice za vježbu.

    me ništa od vježbanja mene ne veseli )))))))) osim plivanja, a za to nemam vremena. trenutno imam 3 posla koja radim od jutra do sutra i živim na šećeru. nespavanje ne pomaže. samo se u nekom trenutku onesvijestim pa kasnim sa svim živim.
    kako god - išla sam činjenicom da ta 3 sata tjedno moram provesti na velesajmu pa sam kad sam već tamo mogu i vježbbati. Tako da sam "birala" sport blizinom djetetovom paviljonu.
    Ima taj xxl zgodnih grupnih plesnih koje djeluju ok, ali ne u termin kad sam ja tamo.
    Išla sam nekad u teretanu i nije mi to posebna tlaka pa računam da ću preživjeti

    A ima i sauna. To me veseli ako je ponekad uspijem iskombinirati

  39. #1039
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    rossa, ja jos uvijek svakog dana prije vjezbanja (vec 1,5 mj) pomislim : "sto je meni ovo trebalo?"
    Ne na vjezbanju, tamo sve poslusno odradim i dam maksimum (tesko je ne dati kad te netko tjera bicem na svakom koraku).


    sto smo danas radili
    zagrijavanje- traka trcanje 1,5 km u 10 minuta
    razgibavanje (i obavezne vjezbe za spagu )
    poligon:
    girja (još da sam kilazu zapamtila bilo bi dobro, ali sigurno je bilo 16, ne treba pretjerivati)
    20 zamaha obje ruke
    10 zamaha po jedna ruka
    sklekovi 10 komada
    sklopka 10 komada
    mrtvo dizanje girja 25 kg 20x
    marinci 10 komada
    bacanje medicinke u pod 10 kom
    vjezba za smirivanje pulsa (spustanje lopte na jednoj nozi jako sporo 4x svaka noga)
    20 sekundi prekoracivanja stange
    6 x dupli cucanj na trakama
    8x sprint

    i onda pauza 3 minute, pa sve ponovo u seriji bez stajanja (niti prvi put nije bilo stajanja)

    i onda jos serija od 10X10 raznih trbusnjaka
    Posljednje uređivanje od sirius : 17.10.2017. at 18:22

  40. #1040
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    rossa, ja jos uvijek svakog dana prije vjezbanja (vec 1,5 mj) pomislim : "sto je meni ovo trebalo?"
    Ne na vjezbanju, tamo sve poslusno odradim i dam maksimum (tesko je ne dati kad te netko tjera bicem na svakom koraku).


    sto smo danas radili
    zagrijavanje- traka trcanje 1,5 km u 10 minuta
    razgibavanje (i obavezne vjezbe za spagu )
    poligon:
    girja (još da sam kilazu zapamtila bilo bi dobro, ali sigurno je bilo 16, ne treba pretjerivati)
    20 zamaha obje ruke
    10 zamaha po jedna ruka
    sklekovi 10 komada
    sklopka 10 komada
    mrtvo dizanje girija 25 kg 20x
    marinci 10 komada
    bacanje medicinke u pod 10 kom
    vjezba za smirivanje pulsa (spustanje lopte na jednoj nozi jako sporo 4x svaka noga)
    20 sekundi prekoracivanja stange
    6 x dupli cucanj na trakama
    8x sprint

    i onda pauza 3 minute, pa sve ponovo u seriji bez stajanja (niti prvi put nije bilo stajanja)

    i onda jos serija od 10X10 raznih trbusnjaka
    a pojma nemam, ja ću razgovarati s nekim tamo da mi nešto složi, ali hvala ti. (sve nabrojano zvuči neizvedivo)
    Posljednje uređivanje od sirius : 17.10.2017. at 18:20

  41. #1041
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    a pojma nemam, ja ću razgovarati s nekim tamo da mi nešto složi, ali hvala ti. (sve nabrojano zvuči neizvedivo)
    Ti ces morati malo drugacije. U svakom slucaju pitaj tamo za nekog trenera ili kakva im je politika ( sto nude uz upis). Uvijek mozes platiti i koji privatni sat da te bolje uvede u sprave.

  42. #1042
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    da te utjesim ja sam ljetos odlucila otici u svoju lokalnu teretanu. Na FB sam našla trenera koji tamo ima privatne trenige i odlucila sam uloziti u to.
    On smišlja program svaki put, i svaki put mi je tesko. Ali stvarno se vidi pomak u samo 1,5 sto se kondicije tice (još moram paziti na neke vjezbe jer imam problem s ledima).

  43. #1043
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Sirius
    Svaka čast! Pogotovo s kojim težinama radiš.

    Rossa, niko u početku ne može ovo sto je Sirius nabrojala (mislim težine i broj ponavljanja), ali za početak ti je dovoljan pokret bez opterećenja.

    A sad odoh vježbat.

  44. #1044
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius
    Svaka čast! Pogotovo s kojim težinama radiš.

    Rossa, niko u početku ne može ovo sto je Sirius nabrojala (mislim težine i broj ponavljanja), ali za početak ti je dovoljan pokret bez opterećenja.

    A sad odoh vježbat.

    haha
    bez brige, drugu seriju marinaca nisam mogla napraviti skoro pa nikako, a sprint je izgledao kao lagano nedeljno trcakaranje.

  45. #1045
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Swing ni sa dvije ruke ne radim s 16 kg. Prvo jer nemam girju od 16. Al jednorucni ne mogu raditi ni da imam. Ja sam na nivou roza i plave boje, jer mi MM ne zeli kupiti 16. Morat cu sama al sam skrta pa mi je to uvijek skupo.
    Bravo za tezine. Ozbiljno te upreglo.

  46. #1046
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Mene trener laze da nema manjih tezina.
    Ruke sam na prvom treningu nakon valjda 10 dana radila sa utezima od 5 kg, a onu neku vjezbu kad drzis jedan uteg iza glave i dizes sa 7,5 kg.

    neki dan sam radila neku ludacku vjezbu za zdjelicu , sjedis na podu , sipka sa utezima je na bokovima ( ima podloga), ruke na sipki, leda naslonjena na klupucu i onda dizes zdjelicu od poda. Odradila sam cijelu seriju sa tezinom od cc 45 kg, a cak mi nije bilo posebno tesko.
    Posljednje uređivanje od sirius : 17.10.2017. at 18:52

  47. #1047
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ali su mi ruke prilicno slabe , posebno lijeva . I ne napraviti posteni sklek. Niti jedan, radim modificirane na koljenima.
    To je uvijek bila moja slaba tocka.

  48. #1048
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    haha
    bez brige, drugu seriju marinaca nisam mogla napraviti skoro pa nikako, a sprint je izgledao kao lagano nedeljno trcakaranje.
    Spajka evo ti drugarice
    Kao sve nešto lagano, a trckaraju s paceom od 5:30 i marince nakon girje od 16 kg. Sitnica

  49. #1049
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Meni je nadraze kad zablistam u svojoj "mama" disciplini , a trener pada na guzicu.
    Neki dan mi je zadao da vojnicki predem poligon unatrag ( na sakama i stopalima ) i za sobom vucem bugarsku vrecu .
    i onda da to sve ponovim bez vrece samo naprijed.
    to izvodim nevidenom brzinom bez greske.
    Kaze on :dvije moje klijentice tvojih godina to nisu mogle napraviti.
    Rekoh: Te ti sigurno nemaju djecu. Staz u puzanju i boravku na podu dobijes uz djecu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 17.10.2017. at 19:07

  50. #1050
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Sirius
    A natezanje bugarske vreće savladamo u onim situacijama kad se nakace na nogu i vrište: nooosi meee, boolee meee noogee, a ti u rukama nosiš mjesečnu zalihu namirnica

    Prijavak, Escalate. Jedva sam ga završila, nedostatak sna je učinio svoje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •