Stranica 4 od 42 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 2069

Tema: Vjezbanje i trcanje ljeto 2017

  1. #151
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    joj lili, ako zelis to istrcat, ne guglaj takve stvari. uostalom, i oprah je istrcala maraton, i masa drugih poznatih faca, nije to bas tako nemoguce pa da ti ne mozes
    Posljednje uređivanje od magriz : 10.08.2017. at 18:00

  2. #152
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Lili zlato dodji kod mene da ti ja carboload napravim. Zid neces dosegnuti ni nakon drugog maratona zaredom.

  3. #153
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Spajalica lol
    Lili a gle
    Sve je moguce, no nekako mislim da ako se covjek pripremi kvalitetno mala je vjv da nece uspjeti
    Pod pripremom podrazumijevam fizicku i psihicku, to je nerazdruzivo za postizanje i puno manjih ciljeva
    Osim toga sigurno ces ponijeti i gelove, izotonike i sve potrebno, ne ides napamet i nespremljena.
    Ja ne idem na ljubljanski pm,cekam onaj u Crikvenici, a ovaj cu neki dr.put...

  4. #154
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ajde pitat ću kolegu u svezi zida, on bi to trebao znati. Usput njegova djevojčica ovo ljeto bila na triatlomu u hungary i završila, sva ponosna na sebe. Pitam ga danas jel ima kakvi dupli triatlom, veli ima i trostruki, ali za sad ona ne planira tak nekaj

  5. #155
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Lili zlato dodji kod mene da ti ja carboload napravim. Zid neces dosegnuti ni nakon drugog maratona zaredom.
    Komad može pamtim pa dojdem, trebat će mi


    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    joj lili, ako zelis to istrcat, ne guglaj takve stvari. uostalom, i oprah je istrcala maraton, i masa drugih poznatih faca, nije to bas tako nemoguce pa da ti ne mozes
    Ma e al ne mislim trčat satima, želim bit unutar 4h
    Mislim da je bolje da znam što bi mogla očekivati, zid je posve uobičajen i koliko znam svi ga iskuse na maratonu (možda ne oni koji trče ono samo da istrče) tako da bolje da znam al ne volim riječi bol, agonija i sl. hbg

  6. #156
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    svako istrcano vrijeme je dobro, zar ne? i onaj od 6 sati
    i svaki razlog za istrcani maraton je dobar, zar ne? pa cak i onaj da se samo odradi

  7. #157
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Spajalica lol
    Lili a gle
    Sve je moguce, no nekako mislim da ako se covjek pripremi kvalitetno mala je vjv da nece uspjeti
    Pod pripremom podrazumijevam fizicku i psihicku, to je nerazdruzivo za postizanje i puno manjih ciljeva
    Osim toga sigurno ces ponijeti i gelove, izotonike i sve potrebno, ne ides napamet i nespremljena.
    Ja ne idem na ljubljanski pm,cekam onaj u Crikvenici, a ovaj cu neki dr.put...
    ej Flopice slažem se zato i jesam u ovakvim pripremama al nemali broj utreniranih trkača koji trče godinama maratone znaju odustati zbog zida zato me zanima kakav je to osjećaj i zapravo bih ga voljela upoznati već na treninzima, što vrlo vjerojatno i hoću na dužinama iznad 30 kad ostanem bez glikogena

    Znači mijenjaš malo planove, Crikva ti je meni bila super, moj prvi PM, pogled predobar, veliku većinu trčiš uz more, jedino ti je dosta valovito al ti si navikla na takve terene, dobra organizacija čak imate i večeru/carboloading u hotelu Kaštel večer prije (tako je bilo) uživat ćeš!


    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde pitat ću kolegu u svezi zida, on bi to trebao znati. Usput njegova djevojčica ovo ljeto bila na triatlomu u hungary i završila, sva ponosna na sebe. Pitam ga danas jel ima kakvi dupli triatlom, veli ima i trostruki, ali za sad ona ne planira tak nekaj
    bravo za njegovu kćer
    jelena_O molim te pitaj ga na koji način ga "preživi", na što usmjerava misli, kako ga pobjedi...ja studiozna volim unaprijed znat što mogu očekivat a ne da me zatekne.

  8. #158
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    svako istrcano vrijeme je dobro, zar ne? i onaj od 6 sati
    i svaki razlog za istrcani maraton je dobar, zar ne? pa cak i onaj da se samo odradi
    Nekima vjerujem da , al meni ne

    Hebi ga zahtjevna sam prema sebi, svaka čast svakome tko dođe do cilja iz bilo kojeg razloga i za bilo koji broj sati, al meni je još teže pojmiti da se tijelo iscrpljuje 6-7h, nekako mi čak lakša pomisao da se zbuksa u ta 4h, naravno ukoliko je moguće, to čovjek nikad ne zna dok ne proba.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.08.2017. at 18:35

  9. #159
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ej Flopice slažem se zato i jesam u ovakvim pripremama al nemali broj utreniranih trkača koji trče godinama maratone znaju odustati zbog zida zato me zanima kakav je to osjećaj i zapravo bih ga voljela upoznati već na treninzima, što vrlo vjerojatno i hoću na dužinama iznad 30 kad ostanem bez glikogena

    Znači mijenjaš malo planove, Crikva ti je meni bila super, moj prvi PM, pogled predobar, veliku većinu trčiš uz more, jedino ti je dosta valovito al ti si navikla na takve terene, dobra organizacija čak imate i večeru/carboloading u hotelu Kaštel večer prije (tako je bilo) uživat ćeš!




    bravo za njegovu kćer
    jelena_O molim te pitaj ga na koji način ga "preživi", na što usmjerava misli, kako ga pobjedi...ja studiozna volim unaprijed znat što mogu očekivat a ne da me zatekne.
    Nije kćer nego žena, ali je on od milja zove malena

  10. #160
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    osobno najdraže mi je i najglasnije navijam kad u cilj ulazi onaj stariji gospodin što ima 80 god i još trči naveliko, dolazi među zadnjima al meni je on najveći i najbolji. Grlo izderem koliko mu navijam.

  11. #161
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ako misliš na onog polucelavog mršavog od 81godine,to je otac tog mog kolege a počeo je trčati kad je otiso u penziju, trenutno je na raspustu i uživa u čarima mora

  12. #162
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nije kćer nego žena, ali je on od milja zove malena
    gore si napisala djevojčica pa ja odmah pomislila da mu je kćer

    moguće da je taj, ima ih nekoliko starijih a i dalje sportski aktivnih. oni su mi uzor !!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.08.2017. at 18:46

  13. #163
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nekima vjerujem da , al meni ne
    nakon ovoga bolje da ne prijavljujem svoje pejsove ni rezultate jer ocito nista od tog ne vrijedi spomena.

  14. #164
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Je lili, voli joj tepati

  15. #165
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Daj magriz ne izvodi.
    To su MOJA ocekivanja od MENE.

    Molim te prijavljuj sve pa znas koliko se vrselimo jrdni drugims, pruzamo si podrsku, da nije bilo vas mnoge te bi davno odustale od trenings i vjezbanja.
    Zato

  16. #166
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,634

    Početno

    jelena o bas slatko <3

    magriz, ma daj, ja sam ponosna na svoje paceove, nije bas ni da bi mogla brze ali ja to ionako pomalo rekreativno, samo za sebe
    zasto nebi prijavljivala? nikad necu moc trcat brzo kao lili ali neman ni takve ambicije

    Lili super ces ti odradit taj maraton, uopce ne sumnjam

    bila sam u doktora i dobila antibiotik ali trenutno se osjecam jos gore prelezala od kad saam dosla s posla pa do sad. odo sad mazu na trening vozit pa cu u uredu ubit dvi ure dok on trci za balunom

  17. #167
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Joj draga ja ne znam sta to vlada moja mama isto pije ant par dsna al ne ide bas nsbolje i trajeee vec 10 dana.
    Strava. Nadam se da ce tebi brze proci

  18. #168
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,634

    Početno

    ma joj i meni traje, danas vec 6. dan. reka mi je doktor da uvik dodjem kad vec zabrazdim a jbg, kad sam ja mislila da cu proc bez antibiotika

  19. #169
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    hbg, Lili zbuksa i 4 mašine robe u dva sata nakon puta po vrućini, nema kod nje rastezanja i nerača
    tako će i maraton,. unutar 4 sata sto posto

    slažem se za prijavke, svatko ima i treba imati očekivanja samo prema SEBI
    niti imamo svi jednake ciljeve ni želje ni mogućnosti
    ne morao ni imati, bitno je jedino da ne prestajemo raditi na sebi, zbog sebe i svog zadovoljstva
    i super je što se podržavamo i hrabrimo i tješimo

    recimo, mene niko nije popljuvao kad sam zimus jela po dvije porcije graha i kobasa i istovremeno se žalila kako sam se naprasno udebljala

  20. #170
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Lili.
    Odluka da istrcis maraton je OK. Ali ne trebas biti toliko nabrijana. Ne mislim da je to lako. Jer ja nisam nikad ni istrcala 10 km. Prvo jer mi trcanje nije najnapetija stvar iako mi pejs nije los. Pogotovo ako se uzme da trcim relativno kratko. Dakle 5 km za 5.28

    Htjedoh reci. Pripremi se. Ako nisi zadovoljna pored Ljubljane ima jos maratona. Istrcat ces jedan. Nije ti to posao. Pored toga imas obitelj. Ima posao. Ljudi koji zive od toga to im je priporitet. Dakle vrag odnia prisu i pomalo.
    Jel zi treba da si zeznes koljeno, ligament...........
    Osim glave i glikogena mislim da ti treba i neato snage. A ti je ruku na srce i ne radis. Ili bar ne prijavljujes. Snagu razviti treba vremena. Tako da uzmi i taj faktor.

    A sad prijavak. Pranje tepiha. Smatram da je to upper. Ribanje. Potom dizanje mokrog.

  21. #171
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Kad smo vec kod sportova koji testiraju izdrzljivost cini se da testiraju i novcanike
    https://www.outsideonline.com/222979...-athletes-rich

  22. #172
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Spajka, je l ribanje ono na sve četiri, četka u ruku i udri? Ako jeste, onda ti se tu ubrajaju i trbusnjaci

    Flopi, je l da se čovjek iznenadi kad skonta koliko je u određenom periodu pretjerivao?
    Sjećam se da sam bila uvjerena kako imam hipotireozu pa ne mogu ni grama smršaviti, pa otišla na provjeru.
    Sad, sreća što sam otišla jer sam otkrila ovog svog druga, ali hipotireoze nije bilo, nego sam mela sve pred sobom.
    Mada i sad znam da mogu puno pojest

    Eh još prijavak, cardio 1 iz 22 minute Hard Corp. Od juče imam upalu svih mišića, jedva sjedam. Još kad me stigne ova od danas .
    Dobro sam pretpostavila da nisam još za Tati.

  23. #173
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    MB a joj baš je došlo do antibiotika
    Vibram da prije prođe ~~~~~~~~

  24. #174
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    hbg, Lili zbuksa i 4 mašine robe u dva sata nakon puta po vrućini, nema kod nje rastezanja i nerača
    tako će i maraton,. unutar 4 sata sto posto

    slažem se za prijavke, svatko ima i treba imati očekivanja samo prema SEBI
    niti imamo svi jednake ciljeve ni želje ni mogućnosti
    ne morao ni imati, bitno je jedino da ne prestajemo raditi na sebi, zbog sebe i svog zadovoljstva
    i super je što se podržavamo i hrabrimo i tješimo

    recimo, mene niko nije popljuvao kad sam zimus jela po dvije porcije graha i kobasa i istovremeno se žalila kako sam se naprasno udebljala
    Potpis na svaku tvoju i hvala ti na ohrabrenju draga
    a kako si samo znala da sam okrenula sve 4 mašine? nisam rekla brojku koliko se sjećam. ma ja to sve odmah rješim da ne mislim o tome, da me poslije ne čeka

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Lili.
    Odluka da istrcis maraton je OK. Ali ne trebas biti toliko nabrijana. Ne mislim da je to lako. Jer ja nisam nikad ni istrcala 10 km. Prvo jer mi trcanje nije najnapetija stvar iako mi pejs nije los. Pogotovo ako se uzme da trcim relativno kratko. Dakle 5 km za 5.28

    Htjedoh reci. Pripremi se. Ako nisi zadovoljna pored Ljubljane ima jos maratona. Istrcat ces jedan. Nije ti to posao. Pored toga imas obitelj. Ima posao. Ljudi koji zive od toga to im je priporitet. Dakle vrag odnia prisu i pomalo.
    Jel zi treba da si zeznes koljeno, ligament...........
    Osim glave i glikogena mislim da ti treba i neato snage. A ti je ruku na srce i ne radis. Ili bar ne prijavljujes. Snagu razviti treba vremena. Tako da uzmi i taj faktor.

    A sad prijavak. Pranje tepiha. Smatram da je to upper. Ribanje. Potom dizanje mokrog.
    bravo za ribanje, to i mene čeka al planiram djecu uključit da im to bude kao fora
    hvala i tebi spjalice na takvom viđenju. Mislim da za M. i trebaš bit nabrijan/a (ruku na srce ja kad se nečega primim nabrijem se jako brzo, zagrizem i ne puštam, ko mi kriv) bez jake volje to drugačije ne ide.

    U pravu si i za ostalo se mora imati vremena, ja sam svjesna bila da mi slijede 3 mj velikog odricanja al u to sam ušla potpuno svjesno i to na nagovor svoje kćeri, i sad idem do kraja. ne ostavljam ništa polovično. zasad sve ide odlično, vesele me pripreme i uživam u njima (možda se to ne vidi al tako je ). Nalazim vremena za obitelj što mi je najvažnije, zahvaljujući organizaciji i pomnom planiranju unaprijed, sve je isto kao i prije priprema. Često trčim ujutro i tako.

    A snagu radim samo ne prijavljujem, inače bi kao dosta njih već završila s ozljedama. S djecom sam ovo ljeto puno treninga odradila zajedno, oni mi služe kao opterećenje na ramenima za čučnjeve i sl. a jako vole kad zajedno treniramo. i baš me jutros malo rastužilo kad sam čula da zapravo od mog kvarteta dvoje je već ozlijeđeno (jedna slomila prst na nozi, drugog boli list) pa neće trenirat i trčat s nama maraton,a treći mi je privremeno ozlijeđen pa mora odmirovati 10ak dana. Nadam se barem njegovom povratku.

    Mislim ima nas dosta u klubu al to je moj najuži krug prijatelja i baš smo htjeli zajedno ući u cilj al hebi ga, nikad se ne zna kako će tko proći do kraja priprema.

    nego ajmo sad o nekim drugim vrstama treninga

  25. #175
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    j-la bravo za prijavak! ti si stvarno vrijedna u zadnje vrijeme

    moj večerašnji prijavak: dolazak na trening, trener nam zbog sijevanja i crnog prijetećeg neba i dolazeće oluje otkazuje na licu mjesta trening, otišli na cugu i onda nas tri ipak odlučile otić na nasip odradit skraćenu verziju treninga jer nit je kiša pala, nit je bilo grmljavine ni išta sličnoga. Zahlađenju se baš veselim. Silly me

    spajka fora članak, di ga samo iščupa.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.08.2017. at 01:24

  26. #176
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Evo i mene, od gledanja atletike i peglanja nisam išla provjeriti da li su se vježbačice raspisale. A bome jesu.
    Prvo za Lili - ja mislim da ćeš ti ići debelo ispod četiri sata, i da ćeš se tamo naslikavat i radit face kao što to i inače činiš. Poslije ćeš malo "fasovat", ali ništa ozbiljno.
    Za tebe mislim da je dobro da treniraš malo i sama ( a ne u kvartetu), jer tako se najbolje preispituješ i stigneš si promisliti i pripremiti taktike ako (u što sumnjam) dođeš do zida. Moje iskustvo sa zidom je takvo da jednostavno dođeš do momenta kad misliš - to je to, ne mogu više. Zbog svojih zdravstvenih problema i velike vrućine u tom trenutku sam stala, popila, pojela i hodala dvije-tri minute, pa opet počela jako polako trčati i postepeno ubrzavala (i isključila Garmin da me ne nervira), no realno - ako možeš hodati, možeš i joggirati. Budući da ti joggiraš na 5:30 ( a ja na 6:30), tvoj rezultat je unutar 4 sata ziher.
    Ljubljana je krcata ljudima, sigurno će biti supatnika po putu koji te, znaš i sama, nekako povuku i napune energijom. Sve si si super posložila i bit će ti to jedno lijepo iskustvo.

    Flopi kad se samo sjetim graha. Znam da sam te odmah probala kopirati da vidim mogu li ja to.

    J-la vrijednice jedna.

    Ja nakon svakog trčanja napravim još malo snage kod kuće (10 ak minuta) + rastezanje + neki sportski napitak. Na GO sam svaki dan (baš me potrefilo 3 tjedna vrućeg vremena) plivala barem sat vremena, i još hodala. Sada u Zg vozim bicikl (lagano, ali ipak...). Nekako se nadam da je to dovoljno za moje maratonske pripreme, no vidjet ćemo. Rado primam savjete. Sad opet pokušavam nekako razmišljati o hrani (i pijem jedno pivo dnevno). No spajka naredila nema recepata, samo vježbanje.

  27. #177
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Sjećam se da sam bila uvjerena kako imam hipotireozu pa ne mogu ni grama smršaviti, pa otišla na provjeru.
    Sad, sreća što sam otišla jer sam otkrila ovog svog druga, ali hipotireoze nije bilo, nego sam mela sve pred sobom.
    Mada i sad znam da mogu puno pojest .
    to je tako ljudski trazit razloge zbog kojih se ne moze smrsavit, izvan kuhinje i tanjura. tesko je osvjestit da se jede previse i lose. lakse je krivit stitnjacu, gluten, raznorazne preosjetljivosti...

  28. #178
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    j-la pa istina, ali ja oduvijek puno jedem i volim jesti ine mogu biti na snitici necega dnevno jer bi pojela sebe i sve oko sebe
    Ali tada sam jelo stcarbi puuuno previse
    Za neka 3 tj mislim 5 kg da sam natukla
    Nije to bitno, htjela sam reci da me nije bas nitko popljuvao ovdje, barem se ne sjecam, ako i jest nije mi valjda bitan pa sam zaboravila
    Dakle da skratim podrsku uvijek dobijem i spremna sam je dati
    Ne osjecam natjecateljski elememt medu nama, a sad da je neko vaki, neko naki, pa ok., neka je i u stvarnom zivotu sam okruzena razlicitim ljudima i trudim se uvazavati razlike i biti tolerantna dok god netko nije zlonamjeran i bezobrazan.
    Kjb, hahaha, bolje nemoj, drugi put!
    Ides na Ljubljanski?
    MB nadam se da ce te sad popustiti, probaj ti malo uzeti predah ako je moguce, jedan dan barem u krevetu...
    Lili, ne znam otkud 4 masine, mozda si i rekla, nije ni vazno
    Prijavljuj treninge da malo pratim koliko vremena treba za to..
    Danas sat vremena kosnje, pravljenje bazginog soka, sad nakon kave odoh malo jillian upaliti da odradim snagu...

  29. #179
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Kjb, hahaha, bolje nemoj, drugi put!
    Ides na Ljubljanski?

    Danas sat vremena kosnje, pravljenje bazginog soka, sad nakon kave odoh malo jillian upaliti da odradim snagu...
    Idem na Ljubljanski i to sam ostavila prijavu za maraton (rekao trener da se mogu prebacit na polumaraton i u toku same utrke ako vidim da nije moj dan). Ja sam u istom klubu kao i Lili, stvarno nas se dosta prijavilo za maraton. Trener ponosan.

    nego, kako sada bazgin sok?

  30. #180
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    kjb lipo od tebe al prećera ga ćerce nisam tako brza , mislim da mi ni trener neće dati takav pejs (5:30) za maraton (treninzi su na 5:40-5:55), ipak je to 42km, ovi iz moje grupe su uspjeli jedva ma ni cijelu minutu ulovit ispod 4h, tako da nije to baš ono "lako ćemo". no o tom potom.

    Flopice prijavljivat ćemo vam onda treninge pa da vidite kako izgledaju. ja sam sinoć pred onu oluju koje nije bilo na kraju na sparini se vukla ko mazga na 5:39 jedva jedvice i to samo pola sata. Sad nam se tijela privikavaju na dužine/izdržljivot a brzina pada u drugi plan. Definitivno bi sporije svi mi sad istrčali PM nego kad smo se pripremali za njega/PM jer ovo su skroz drugačije koncipirani treninzi za M.

    ja uživam čitat Flopice tvoje postove posebno ove na odmoru, koja leženost, opuštanje i uživancija, ono mogu te zamislit kako sve to radiš s guštom

    kod mene danas 1. dan back to office, ihaaaj...
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.08.2017. at 14:24

  31. #181
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Veli kolega da to nije ništa nedostižno, da je on svoj prvi maraton odradio nakon 4 mjesec trčanja za 3.27 sata

    veli da povečavaš dužine, da se sad može povečati i više od 3-4 sata tjedno

    ali da ima i drugih teorija gdi napraviš jedan dan 32 km, a drugi ostatak, da njegova žena u biti na plumaratonu čak i na maratonu ne uzima ništ osim vode tu i tam koju bananu, ali da ima bolje rezultate kad uzme nekaj za jesti. ali da je na triatlomu sad morala svako 45 minuta nekaj malko jesti da bi izdržala

    go, Lili go

  32. #182
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    uostalom imaš jednog ultra maratonca u zgradi do mene, valjda ga viđaš i u blizini posla jer radi blizu tebe, on na pol puta od Zagreba do Čazme počne pjevati ili recitirati

  33. #183
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    hvala jelena O na info, taj tvoj je full turbo, turbo pa on je brz ko naša 2 najbrža muška trkača u klubu tako da su mi malo njegovi savjeti za neke njemu slične inače ja već sad trčim preko 3-4 sata tjedno, samo subotom zna bit 3h. Kilometre na tjednoj bazi nisam ni računala.

    a jel ti išta rekao šta radi sa zdom? ili ga on nije ni susreo?

    a Tomu ultramaratonca znam jako dobro, njemu je trčanje metafizika, pjesma, život...munjen al i simpa lik.

  34. #184
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Tomo, munjen ko ti , baš je malo prije prošo po trgiću

    u biti nije baš previše pričo o zidu, nego ono ideš dokle ide, očito se nije zamarao s time, nakon hrpu maratona imao je par desetaka utrka od 100 km, par 12 satnih utrka i koju 24 satnu, sjećam se da je reko da je ta lakša od 12-satne. trenutno se ne bavi trčanjem nego biciklira i ima plivačke maratone. rekla sam ti da je u lipnju s kolegom bio malko sporiji od žene koja je solirala, a njih dva su bili u štafeti. i da voli on i osmoboje i slično....

  35. #185
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Opaa....lik je wau.
    A u pravu si. Nisam ja puno manje munjena od Tome

    Noge lagane danas zelim svima koje cekaju duzine kjb a ako sam dobro povezala i magriz. Uzivajte cure vani je bas fino rashladilo

  36. #186
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    kjb mozda, ja nemam nista s tim
    inace ovdje puse previse bofora, zima je i zelim ljeto a ne jesen

  37. #187
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    joj ja sam danas tako uživala u trčanju, fino svježe, po prvi put nakon onih visokih ljetnih temp, prodisala sam.

    18km zadano 14km + 4 km, zadnja 4 ubrzanje, tako mi je pasalo da sam bila ko puštena s lanca, blaženstvo, sreća, predivan osjećaj, padala je i ljetna kiša ma divno! imala sam onaj mutavi osmijeh cijelo vrijeme na licu ko nadrogirana

    vama na moru želim pravo ljeto, a nama u ZG radije ovako malo hladnije. Ovdje ništa ne puše, mirno je samo svježije.

  38. #188
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    prijavak
    2 x
    50 swing
    50 figure 8 squat kettlebell
    50 alternating kettlebell swing
    50 rt

    20 min. yoga

    jutros me grmljavina vratila sa šumskog trčanja, a jučer sam do noći zgotovljala sok od bazge i pekmez od amula (cimbura)
    tako da je vježbanje planirano oko podne ipak ostavljeno za neki drugi dan, što je previše, previše je
    trčanje sam pomaknula na sutra ujutro, oko 10 km je plan, pa sljedeći tjedan dužina

    Lili, super si odradila!
    kjb to je sok od zrelih bobica bazge, onako kad potamne
    bude jako fin, toliko fin da sam dobila nekoliko narudžbi sa strane :pravisevažna:
    ima kod mene baš čiste bazge, bez zagađenosti i prometa pa mi je žao da bezveze propada, a volimo je svi piti

    odoh sad u kupnju špeceraja s mm i djecom, danas laganini ostatak dana
    brzinsko jelo, malo knjižnice, malo serije, malo obiteljskog druženja
    ugodan vikend cure!

  39. #189
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,634

    Početno

    flopi super zvuci ta tvoja bazga
    bravo za vjezbanje i trcanje!

    lili super

    ovde je padalo ravno 5 min, ajde malo je svjezije nego zadnjih dana.

  40. #190
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    flopi, mozes od tih bobica i liker fini napravit

  41. #191
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    vama na moru želim pravo ljeto, a nama u ZG radije ovako malo hladnije. Ovdje ništa ne puše, mirno je samo svježije.
    nemoj lili majketi, jos nije ni vela gospa, daj ne trci pred rudo s tom hladnocom. bit ce mjeseci i mjeseci zime. daj da se sada bar nalo zagrijem, a ne da spavam pod poplunom i s carapicama
    mislim, ti si odradila topli godisnji, pusti malo da bude vruce i onima koji su sad konacno dosli na red
    Posljednje uređivanje od magriz : 12.08.2017. at 14:20

  42. #192
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    magriz draga znam da si jako voliš ljeto i vrućine a meni je bilo lakše trčat zimi na -10 C nego zadnjih 10ak dana. ma bit će još ljeta i vrućina zasigurno, tek je 12. 8., držim figee za vas na jugu

    Flopice dobar plan za vikend i kod mene laganica samo takva, trčanje, maženje i igra s djecom, šetnja po kiši, ručak, odmor, druženje s MM.
    poslije ćemo u nabavku hrane za sutrašnju obiteljsku proslavu rođendana mog Franka (naknadnu, ljetno dijete) i tako, laganini.

    da ne zaboravim prijavit snagu s većim težinama danas nakon trčanja. Šipku sam ubacila u igru

  43. #193
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Evo mene

    Vratila se s go pa mi je dostupniji računar

    U petak nisam vježbala, jesam u subotu, moj dragi resistance 2 iz 22 mhc, i juče opet ništa. U subotu smo bili na nekakvoj svadbi, ostala do kasno, pa sam juče samo šetala s malom. Veći dio dana smo provele vani, tako da sam bar lijepo provela dan.

    Magriz, nadam se da vam se ljeto vratilo .

  44. #194
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,634

    Početno

    j-la lipo proveden vikend

    ja sam jucer cili dan bila kuci. cak sam popodne zaspala dvi ipo ure o.O
    malo sam spremala, malo citala, gledala tv i tako. tek mi je danas bolje, a vec 5. dan antibiotika :/
    vjerojatno nije pomoglo sta sam se dala nagovorit od MM-a da se provozamo motorom u tucepi na kavu
    ah, tesko zabu u vodu!
    danas planiram na kupanju pa sta bude!

  45. #195
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    MB, ma smiješ na kupanje. Samo nemoj močit glavu.
    J-la i meni se čini da ti je vikend odličan, iako je bio povratak s GO.
    Ja sam provela vikend u Istri, i u subotu s mužićem odradila najljepše trčanje ikad. Neka cestica kroz maslinike i vinograde, blago brdovita, pogled i na plavo more i na zeleno crveno kopno, oblaci kao da se sprema oluja ali sunce ipak ne da - znate ono kad zrak dobije nadnaravnu boju. Bilo je 11 km na 6:10 i 5 km na 5:45, nisam ni osjetila.
    Pogorila sam na plaži u nedjelju iako je bilo friško. Plivala, šetala, uživala.
    Danas sam sama na poslu (svi su uzeli slobodno ako već nisu na GO), pa ću vas redovito pratiti. Pišite!

  46. #196
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    j-la super vikend!
    MB baš mi je drago da ide nabolje! Tučepi, kava, motor ma tko ne bi, ja ne bi mogla odolit

    kjb zvuči savršenooo, već sam znala di se skitaš preko Garmina , divnooo i u ZG je bilo fantastično, pisala sam gore, ona neka svježina i ljetna kišica, cerekala sam se ko blesava, srce puknut od sreće i užitka!

    Ja sam popodne i sutra ujutro opet na jugu, nešto moramo obaviti pa ćemo trknut mužić i ja danas poslije posla. Jutros navila sat kao da odradim trening, al jok nikako se ja radnim danom dignut u zoru prije posla, na GO bez po frke al ovdje...doduše legla sam iza ponoći a mislila da ću se dignut oko 6:00, a ha my ass a niš bit će večeras morski trk (nadam se ako ne budem umorna), još i bolje.

  47. #197
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    MB, Tučepi

    Imam najavljen izlazak u parkić, pa kako je sad kraći dan izgleda ću morati pomjeriti vježbanje. Nisam Summer tako da nemam pojma kako ću uspjeti.
    A baš sam vijedjela jedan lijep od Tati .

    Gdje nam je Sani?

  48. #198
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    http://www.lovingfit.com/exercises-w...-body-circuit/

    Ovo je taj lijepi

    s obzirom da je meni ovo kasno, odradila sam samo 2 runde a i to za neko sramotno vrijeme. Bilo je i modifikacija, to se podrazumijeva

  49. #199
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Otkad sam zavapila da pisete, muk. J-la I lili, skuzajte
    no ja imam za prijaviti: jucer navecer recovery run 40 minuta, a onda jutros zagrijavanje 2 km + 3x2 km na 5:25 + 1km rastrcavanje. No zanimljivo je gdje sam to trcala: cure iz zg, iza brezovice na jugu zagreba imate dosta biciklistickih staza sa odlicnim mekanim asfaltom koje prolaze uz rub suma i blago su valovite. Ako set za trail ima I stazica kroz sumu. Selo se zone Brebernica I lijepo je kao u Istri. Preporucam

  50. #200
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Ludi prijavak kjb! Super fora zapisat cu si. Al kako si ti zavrsila tamo?!
    Odlican ti je i trening

    J-la bravooo i za tebe!

    I ja imam morski prijavak jutros: 40 min na 5:30 nekih 7,3km uz samo more, onaj miris borova, lijepo suncano al ne vruce, hlad divno
    Sutra ujutro opet pokusaj jutarnjeg treninga prije posla al koliko sam sigurna da se necu dici govori cinjenica da bi ga najradije odradila veceras

Stranica 4 od 42 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •