Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 68 od 68

Tema: Autosjedalica do18kg KOJA?

  1. #51
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    E super hvala ti puno.
    Daj mi reci jos kakvo je stanje sto se tice znojenja? Jel ima kakva navlaka za kupiti ili nije potrebno?
    Trenutno imamo maxi cosi pebble i jako se znojila u njoj.
    Al jos cemo ju koristiti dok bude mogla naravno.
    Ovo se informiram sada da ne bude u zadnji cas pa ako ulovimo i nekakvu akciju
    Za Joie koliko znam ne postoje ljetne navlake.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Pa ispod glavice je bio znojan, sad on se inace jaki znoji.
    Kod nas nema navlake, al znam da sam nasla ma nekoj stranici vani i bila je oko 450 kn

  3. #53

  4. #54
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Hvati ti puno puno...neizmjerno si mi pomogla.
    Tako je i kod nas, glavica se znoji.

  5. #55
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ispod glavice je bio znojan, sad on se inace jaki znoji.
    Kod nas nema navlake, al znam da sam nasla ma nekoj stranici vani i bila je oko 450 kn
    Koliko ja znam na sjedalicu ne smije ništa što proizvođać nije odobrio.
    Možda se javi koja savjetnica.

  6. #56
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Trebam preporuku za AS na pojaseve, da ide u oba smjera (cura uskoro puni godinu dana, al ne hoda i neće tako skoro), i da paše na sportska sjedala. Ovo potonje mi je glavni problem.
    Planiram isprobati u samom autu prije kupovine jer me strah i duljine pojaseva, ali bih prije toga suzila izbor na par komada. Da ne iznosim 15 sjedalica iz dućana i isprobavam jednu po jednu. Fala!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  7. #57
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Izbor možeš suziti guglanjem
    Ja više nemam pojma o novim modelima sjedalica, a i kad sam bila skroz u tome, pravilo je bilo da savjetnica ne preporučuje proizvođače.
    Dakle, tražiš kombiniranu sjedalicu koja može do 18 u suprotnom smjeru.
    Ne može ih biti previše.
    Suzi izbor i po cijeni, a onda u dućan u obavezno isprobavanja sa djetetom i u autu.

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  8. #58
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam preporuku za AS na pojaseve, da ide u oba smjera (cura uskoro puni godinu dana, al ne hoda i neće tako skoro), i da paše na sportska sjedala. Ovo potonje mi je glavni problem.
    Planiram isprobati u samom autu prije kupovine jer me strah i duljine pojaseva, ali bih prije toga suzila izbor na par komada. Da ne iznosim 15 sjedalica iz dućana i isprobavam jednu po jednu. Fala!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Pitaj ovdje: https://www.facebook.com/groups/savj...tosjedalicama/

  9. #59
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    Izbor možeš suziti guglanjem
    Ja više nemam pojma o novim modelima sjedalica, a i kad sam bila skroz u tome, pravilo je bilo da savjetnica ne preporučuje proizvođače.
    Dakle, tražiš kombiniranu sjedalicu koja može do 18 u suprotnom smjeru.
    Ne može ih biti previše.
    Suzi izbor i po cijeni, a onda u dućan u obavezno isprobavanja sa djetetom i u autu.

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
    Mmm da, google je bio skoro pa beskoristan. Osim što je postalo jasno da će biti problem zbog sjedala suzilo mi je izbor ravno nula.
    Nadala sam se nečijem konkretnom iskustvu sa sportskim sicevima i sjedalicom koja zadovoljava sve kriterije. Trebala sam započeti post s "ima li tko iskustva, a ne molim preporuku".
    Probat ću na fb. Tnx!


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  10. #60
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Da, na FB u Rodinoj grupi bi mogla imati malo više sreće, ali savjetnica će ti i tamo reći otprilike isto što i ja ovdje.
    Možda ipak bude netko sa sportskim sjedalima u autu, pa konkretno iskustvo...

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Na pojaseve, u oba smjera, do 18 kg u suprotnom mogu Joie stages, every stage, verso (ali verso moze u smjer voznje tek sa 4 god i 15 kg kao buster s naslonom). Moze i klippan triofix (9-36), ima bazu koja ide na pojas ili isofix, ali ga nema na hrvatskom trzistu.

    Na pojas su i sjedalice do 25 kg samo u suptotnom (Axkid minikid, Besafe izi plus). Imaju i donje tethere.

    Mislim da na pojas moze i MC Beryl. Ona je samo do 13 kg u suprotnom smjeru, a u smjeru voznje ima svoje pojaseve do 25 kg.

    Britax multitech III je 9-25 u oba smjera, na pojaseve i donje tethere.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    A za sportska sjedala bojim se da nema nacina nego probati.

  13. #63
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Hvala puno!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  14. #64
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Na pojaseve u oba smjera ali samo do 13 kg u suprotnom je i Chicco cosmos.

    Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk

  15. #65

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno

    Cure dobila sam preporuku za as koju ste tu spominjale joie spin 360. E sad moj bebac ima tri i pol mjeseca,trenutno se jako malo vozimo ali cemo putovati za neka 3-4 mjeseca. Ljudi koji su mi ju preporucili kazu da u nju moze i mala beba jer je nagnuta, sto vi mislite o tome? Mislila sam mu kupiti jaje za do nekih godinu dana pa onda as ali kazu da nema potrebe i da je ovo sigurno...?
    Posljednje uređivanje od Mila84 : 12.03.2020. at 00:40

  16. #66
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mila84 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure dobila sam preporuku za as koju ste tu spominjale joie spin 360. E sad moj bebac ima tri i pol mjeseca,trenutno se jako malo vozimo ali cemo putovati za neka 3-4 mjeseca. Ljudi koji su mi ju preporucili kazu da u nju moze i mala beba jer je nagnuta, sto vi mislite o tome? Mislila sam mu kupiti jaje za do nekih godinu dana pa onda as ali kazu da nema potrebe i da je ovo sigurno...?
    Mislim da ti je jaje do godinu dana najbolja opcija, ali pitaj i ovdje:https://www.facebook.com/groups/savj...tosjedalicama/

  17. #67

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Jeste li zadovoljni s As. Na par mjesta sam pročitala da beba nema dovoljno mjesta za nogice. Je li je mogu koristiti odmah iz bolnice za novorođenče jer nismo nabavljali jaje, obzirom da planiramo uzet AS 0+ a nekako se bojim da ipak nije praktično za novorođenče. Nisam baš vidjela da se prekticira izlazak iz bolnice u AS iako se preporučuje. Imamo reno megan i citoren c2, nadam se da sjedalica može u oba auta?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    7

    Početno

    Cure dal tko kupovao u zadnje 2 godine maxi cosi sjedalicu, da ima račun i posalje mi sliku istog, imala prometnu s djetetom i trazi ne osiguranje jer zelim da se i to plati ako moze

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •