Lijep pozdrav.. došla sam da molim za iskreni savjet..možda nije tema ali samo mi je potrebno sa me netko sasluša...probala sam kod psihologa ali uvijek dobijem isti odgovor od nje : Treba prvo misliti na sebe...prije tri godine doživila sam smrtni slučaj u obitelji koji je vio iznenadan i jako težak. Nikad nisam bila u dobrim odnosima sa familijom jer me otac fizički zlostavljao i ta osoba mi je bila jedina poveznica uz riječ obitelj..jako sam teško to podnijela te mi je psihijatar dao antidepresive i tablete za smirenje koje sam koristila skupa sa alkoholom i opijatima...tada sam bila u vezi 4 godine i doslovno sam sav svoj bijes iskaljivala na svom dečku...desio se jako ružan prekid... pokušavala sam tjednima doći do njega ,nije mi se htio javiti nego je još i i otišao iz našeg grada i preselio se u drugi grad...ja sam imala seks za jednu noć..bilo je grozno ali u mojoj glavi to je bio spas..da barem na tren prestanem razmišljati o svemu što mi se tada događalo....nakon nekoliko tjedana moj bivši se javio i rekao da bih se htio vratiti da ne može živjeti bez mene...priznala sam istog trenutka da sam spavala sa drugom osobom,prešao je preko toga....nikad mi to više nije spomenuo i naša veza je krenula na bolje...veza prije našeg prekida bila je totalna katastrofa..prekidali smo jako puno puta,ja sam jako Ljubomorna osoba a on voli flertovat..bilo je milion situacija gdje sam ja sjedila kraj njega dok je on pričao sa djevojkama cjelu noć,dirkao se ispod stola i nije me doživljavao , jednostavno kao da nisam pored njega i kao da ne želi da ja tu budem..znao mi je nekad reći da mogu otići doma ako mi se ide a on će doći malo poslije..ja sam plakala i ludila na to ali on je govorio da sam bolesna i da pretjerujem....radio je u inozemstvu, priznao mi je za jednu aferu ali meni se sve više čini da ih je bilo više..čim se on tako ponašao dok sam ja pored njega mogu misliti što je radio dok mene nema...imam osjećaj da nam je veza bolja otkad je shvatio da ću ga pustiti i otići za drugim muškarcem ako treba i da sam stekla neko poštovanje koje prije nisam imala...problem je što je sada sve savršeno i ja imam ogromnu grižnju savjest zbog tog seksa..ogromna krivnja i gađenje prema samoj sebi..nismo bili zajedno i mislila sam da nikad više nećemo,da s time 100% završava naša odvratna veza..či eto..sad smo drugi ljudi i ne mogu si to oprostiti...