Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Savrsena veza - Savrseni brak - Savrseni partner

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno Savrsena veza - Savrseni brak - Savrseni partner

    Evo bas odkako je perfosona otvorila svoj topic, bas se pitam...

    Sta je za vas savrsena veza/savrseni brak/savrseni partner?
    Sta je za vas totalni no-go?
    Sta vam je najbitnije?
    Jestel imali nekad fazu da kazete "dosta,gotovo je".Kako ste je vi prezivjeli?
    Dali vam fali nesto u vezi, ali eto "trpite" radi djece,familije,sela,godina? Radi navike?
    Da bih ste mogli nesto promjeniti sta bih to bilo?

    Jestel ikada dosli u tu situaciju da vas muz kritikuje po necemu, jer mi se cini da se uvijek mi zene "zalimo" i imamo nesto za porazgovarati ?

    Ja svog muza poznajem od vijeka i nekako mi se cini da smo skupa cijeli ovaj zivot sto smo dosad zivili, kao da smo odrasli skupa. Nikad nisam razmisljala o tome dali je on savrsen jer sam znala da nije a nisam ni ja. Nekako funkcionisemo. Nekad malo bolje nekad malo manje nekad nikako..ali eto zivimo i volimo se.

    Najbitnije u braku mi je bezuvijetno povjerenje.

    Fazu za rastanak sam imala..kada sam rodila (prvo nam je) pa je bilo svacega...ali hormoni se malo povrate, covijek poprica,odljuti se snadje se u ulozi,pomiri se..

    no go za mene: da se kocka,da se drogira,da me vara,da je agresivan i nasilan, da me ne postuje vec svakako samnom postupa i prica..eto to mi prvo pada na pamet..

    Trenutno mi u vezi ne fali
    nista, a da bih mogla nesto promjeniti promjenila bih....drugacije
    bih mozda iskulirala svekrvu..ali
    to bih opet bio drugi topic hahah


    p.s: danas muz nakon vecere: joj trebam
    ic natankati auto i stavit vode
    ja: eh ovaj put odo ja a ti skloni sudje i usisaj..


    ...neeees ti mene ... hahahaha

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Na temi o peglanju sam neki dan napisala: "Što sve čovjek radi zbog ljubavi?"

    Prihvaća.
    Popušta.
    Oprašta.
    Tolerira.
    .
    .
    Partner može biti savršen. Ponekad. Ali ne uvijek.
    Ali, sve dok je ljubavi, ima i zajednice. Ima i mogućnosti za postajanje boljim partnerom svojoj ljubavi. Blizu savršenstva...možda.

    Znam da nisam savršena svome mužu, ali imam par odlika koje mu popravljaju to nesavršenstvo . Kao ni on meni, ali ima dovoljno toga, zbog čega naša zajednica i dalje traje. Već jako dugo. Iako, ima toga sto bih jako voljela da promijeni. Prilagodili smo jedno drugome ono sto nam je baš nepodnošljivo, ali daleko je to od savršenog

    Srećom nas i posao i hobiji odvajaju dobar dio vremena jednog od drugog, pa je lakše, hahaha. I tako je lijep ponovni susret!

  3. #3
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    mislim da je najljepše i najpraktičnije kad se "spare"parovi sa sličnim pogledom na savršeno.
    npr. postoje nerazdvojni parovi sa zajedničkim poslom i hobijima, ili ljubitelji prirode, ili fanatici zdrave hrane, oni koji žele izlaziti svako sa svojim društovm i sl.
    nezgoda je kad se parovi odljube i otkriju skroz različita očekivanja.
    u mom braku nema puno tajni - mm bi htio da sam uredna a ja da mi on priča o svojim mislima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •