Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: hormoni tokom dojenja

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    51

    Početno hormoni tokom dojenja

    Zna li netko koje su normalne vrijednosti hormona tokom dojenja? Pliz ako netko može odgovoriti..
    Vrijednosti su mi sljedeće:
    LH 11.04
    FSH 7.04
    Prolaktin 2385
    Estradiol 66.59

    Dojim dvogodisnjakinju, često tokom dana i još češće noću. Dr opće prakse me poslala vaditi te hormone i hormone za štitnjaču, mogu tek sljedeći tjedan do nje,do onda ću izluditi samu sebe.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    51

    Početno

    E da.. i to je bilo 23dan menstrualnog ciklusa ali su mjesečnice neredovite,svakih par mjeseci

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    51

    Početno

    Nitko ne zna odgovor? Nitko sa foruma nije medicinske struke ili neka savjetnica možda zna koliko je normalno visok prolaktin tokom dojenja?

    Bila sam ipak kod dr,ali kaže da misli da je previsok prolaktin bezobzira na dojenje, moram čekati druge nalaze. Ne bi htjela prestajati na silu dojiti ako ne moram.

    Pliz..bilo kakva info o prolaktinu tokom dojenja. . Nisam ništa uspjela sama pronaći..

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Možeš nazvati telefon sos, tamo su savjetnice.
    Ako smijem pitati, zašto te zanima prolaktin? Zbog začeća ili?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    51

    Početno

    Dr opće prakse ne zna odrediti je li uredu to sobzirom na dojenje, ona želi pričekati ostale hormone pa me slati kod endokrinologa, kaže da bi mogla biti hipoterioza po ovim nalazima,ali i nešto s hipofizom pa da je bitno to odrediti taj prolaktin.

  6. #6
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Vrijednost prolaktina kod dojilja varira, veci je dok se dojke pune, i uglavnom je 10 do 20 puta visi nego su vrijednosti za zene koje ne doje i nisu trudne.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    51

    Početno

    Raspitala mi se doktorica, pa kaže da prolaktin može biti i 8000kod doilja. Laknulo mi je.. Ipak hormoni štitnjače nisu uredu pa moram na daljnju obradu. Sitnica naspram tumoru i sličnim divotama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •