Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 477 od 477

Tema: Odbrojavanje 5/17 by Vlattka

  1. #451

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Dobro jutro cure, nadam se da sam uspjela pohvatati sve od zadnjhi par dana dok nije bilo liste, ako sam nešto krivo napisala recite

  2. #452
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Cure , netko je pitao jesal li stigla naručiti se na preglede-NISAM! Doma svi, osim sina u virozi, ali svi idemo u školu, posao. Ja već svoju vučem tjedan dana. Mala mi je imala pregled prošli tjedan, danas je moramo naručiti kod ginića u Prtrovu (endokrinolog traži UZV jajnika i baš nas je uputio u petrovu) tako da sam s tim zaokupljena...ima toga još....
    Posljednje uređivanje od tocekica : 06.11.2017. at 10:16

  3. #453

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    MrsIvy, za muža je dovoljan spermiogram, i ako je ok, tu ste mirni. Iako je dobro imati na umu kako spermiogram može jako varirati, ali kako je meni dr rekla - ako je jednom bio normo, može opet biti normo. Zato ja svojeg i kljukam vitaminima.

    Za tebe: obični pregled sa UZV-om, zatim brisevi, hormoni 3.-5.dc, progesteron, hormoni i antitijela štitnjače, prohodnost jajovoda (ako su brisevi ok). To ti je za početak dovoljno.S tim da pregled briseve, hormone i štitnjaču možeš obaviti u jednom danu. Onda ti ostaje smo progesteron i jajovodi. HSG se radi nakon M a prije O.

    Kod mene ništa. Nema simtoma ničega, osim što bih pojela vraga valjda.

  4. #454

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Hvala na odgovorima! Puno mi to znaci, posto sam nova u ovome svemu. Muz je obavio spermiogram. Ja sam 13og narucena na briseve, pa cu popricati sa ginekologicom o svemu. Ali sam nestrpljiva pa me zanimalo dal ima uopce smisla da se narucujem i kod dr opce prakse.
    Koristim trakice i pocela sam prepoznavati simptome dolaska ovulacije, kao i samu ovulaciju. Mislim da je sve ok, ali ne zelim misliti, zelim znati :D
    Na zalost, oba dvoje smo pusaci, nije bas da najzdravije zivimo. Jos ja k tome radim u smjenama, nekad do ponoci pa odmah ujutro, izgleda sve to uzme neki danak...

  5. #455
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    MrsIvy, na sve te upućuje ginekolog, kod dr opće ti nema smisla ići jer te tamo nigdje ne bi mogli uputiti (samo možeš pokupiti virozu).

  6. #456
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    November, i sama si rekla da ti je ciklus s + bio bez simptoma. Možda će i sada to biti slučaj. ~~~~~~~~~~~~~~da se nešto lijepo sprema kod tebe i da nećeš trebati razmišljati o tome dali ideš sada ili kasnije na postupak .

  7. #457

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Pozdrav cure svima., evo ja ovaj mjesec koristim Lh trakice, i zbilja se nadam najboljem. E sad imam pitanja... prije dva dana na trakicu ništa nije bilo vidljivo, naravno samo test crta... danas je vidljiva neka sjena, nacitala sam more toga na int ali da mi netko pojasni tko je koristio kako one funkcioniraju., kada je dan D? Inače moj kalendar kaže za 6 dana da je ovulaciju., koliko često da radim te trakice?

  8. #458
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Tocekice, ja sam te pitala A što mora tvoja kći ginekolozima :l

    Flower, ne znam gdje je Suncokret, ali po pravilima odlazimo s liste ako se nismo javili do 50dc. (Suncokreeeet? )

    Nivana, crtica se može pojaviti iznenada, tako meni često, i kad je najtamnija, ovulacija će nastupiti u roku 12-24 sata. Ispravite me znalci ako sam fulala!

  9. #459
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ide na uzv jajnika. Ima naznake preuranjenog puberteta.

  10. #460

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Nivana, crtica se može pojaviti iznenada, tako meni često, i kad je najtamnija, ovulacija će nastupiti u roku 12-24 sata. Ispravite me znalci ako sam fulala!
    Tako i meni bude. Uvijek si mislim da sam fulala, dođe 15 ti, 16 ti dc i odjednom potamni.

  11. #461

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Jutro cure, žene , di ste ??? Evo kavica prava turskaaaa... Ko voli Nek izvoli.. inače sam preko moba pa nemogu svaki post iskomentirat al znajte da pratim vas... inače što ste tako utihnule ?? Kad se otvara novo odbrojavanje??
    Ja imam prijavak da evo dva dana sam radila trakicu i oba puta je identično control je jako taman, test je dva puta bio bljeda crtica,,, znači Tek mi predstoji čekati....
    I zasad se još nismo Posvađali tako da hopsamo svaki dan,. Nekad popodne nekad navečer , zavisi kad nam nema klinke...

  12. #462

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Evo nas .. hvala za kavu Nivana.. e to i mene zanima, kako uopće ide s otvaranjem novog odbrojavanja ? To otvorim poslije prvog pregleda ili ? Kakvo je pravilo ? Super za svakodnevno hopsanje samo naprije i + na sunce

  13. #463
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Noemii, neki, rijetki, otvore odmah s plusom. Uglavnom nakon prvog pregleda. Jesi bila na uzv? Koliko si sad? Ak jesi i sve je dobro, javi se na svojoj temi! Jupiii!

  14. #464

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Da vrijeme je za novo odbrojavanje!

    Mi smo odlučili, s novim ciklusom krećemo u prirodnjak. Čim dođe M zovem Betaplus.

  15. #465
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sretno, November!

  16. #466
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Sretno, November!
    Vraćala sam se sad na listu da vidim u kojoj si fazi. Znaci li novi ciklus sad ova M koja treba doci?

  17. #467

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala Da, čim stigne ova koja sad treba stići.

  18. #468

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za 09.11.2017.

    (ne)čekalice:

    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 51.dc II
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~ 28.dc



    odbrojavalice:


    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    MrsIvy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 6.dc

  19. #469

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Noemi si bila na uz..?
    November držim fige šta god značio "prirodnjak" sigurno nešto što ima veze sa svom tim..
    Deset dana do prvi ljubičica., ajme na suce?? Jeste aktivne? Jel ima ovulacije ???

  20. #470

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    To je IVF/ICSI u prirodnom ciklusu, bez kakvih lijekova. Znači moja prirodna ovulacija se čeka, i vadi se jajna stanica za koju morate vibrati da bude super! I da ne pobjegne.

  21. #471

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Evo vibram na najjače odsad... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~

  22. #472
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    November, u prirodnom nema ni štoperice? Ja sam se sad vise informirala o stimuliranom pa mi ovaj ostao manje poznat.
    Uspije tebi, uspije meni i pratimo se s malom razlikom! Juhuhu!

    Nivana, kod mene je ovulacija za dva dana vjerojatno. Ali u odnosu do prije cetiri mjeseca, svjetonazor mi se malčice promijenio :D
    Ali aktivni smo!

  23. #473
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    November, čudno mi je da dopuštaju da jajna stanica pobjegne. Vidjela sam kod puno cura u potpisima da se to događa. Zar ne vade i krv uz folikulometriju pa osim po veličini folikula određuju i prema razini hormona kada će nastupiti ovulacija?
    Moji folikuli su bili veličine 15-21 mm i u svima su bile zrele jajne stanice. Da su puštali ove manje da narastu, vjerojatno bi nešto "pobjeglo"

  24. #474
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Dobra večer, cure!
    Nakon stvarno sto godina evo me na forumu. U zadnje vrijeme uspijevam naći malo vremena za kuhanje, čitanje, internet i ostalo. Odoh čitati što ste pisale u zadnje vrijeme.

  25. #475
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Noemi, kad će novo odbrojavanje? Čestitam
    Munkice, propustih onu napetost s betom, sad čitam... Drago mi je da je sve super na kraju.
    Držim fige svima ostalima!

  26. #476

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Evo me. Bila na pregledu sve ok imam kao krvarenje to je vidio na uzv. Inače meni je to samo neki smeđi iscjedak tu i tamo, pa sam dobila duphastone 3x1 za tri tjedna slijedeći pregled. Srce kucaaaa!!! Ajme koja sreća Veliki smo skoro 1 cm . Evo sad ću otvorit novo pa idemo dalje !

  27. #477
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ključ.

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •