Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 477

Tema: Odbrojavanje 5/17 by Vlattka

  1. #51
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Munkice, držim fige!!!!!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Munki čekamo izvještaj

    MM i ja smo se jučer pomirili (dvaput), ČAK smo i kao ozbiljno razgovarali o tome kako trebamo uživati u nama i raditi svašta dok beba ne dođe jer tad će sve biti drukčije. Danas sam odlično :D Ponekad me taaako nervira ta njegova samouvjerenost, lako ćemo, bit će, uopće ne sumnja ali nimalo u to da će beba doći...Dok ja s druge strane živčanim kao gremlin.

    Btw seks jučer me i dalje bolio, a danas ne osjećam više ništa, nikakav pritisak, normalno sjedam. Bit će da su plodni dani prošli.

  3. #53
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja nisam primijetila da me seks vise "boli" u plodne dane, ali jesam da mi je bolji :D

  4. #54
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Lista za: 30.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~32.dc Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc


    Odbrojavalice:
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Posljednje uređivanje od sarasvati : 30.08.2017. at 09:50

  5. #55
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Natalie, nisi vise na listi..., grlim te virtualno!

    Bajbi, dobrodošla u ljubičice!

  6. #56
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    November, dobro je da je uvjeren u dobar ishod. Bilo bi gore kad bi oboje bili u nekom negativnom i živčanom raspoloženju. Natalie, za par dana ti se pridružujem u bodrenju cura iza kulisa , Munkice, ~~~~~~ za danas. Sara, i meni je keks bolji u određene dane. Ovih dana sam užasno umorna. Jučer sam se isključila u 22:30 i spavala do 7 i jedva sam se digla. Cice su mi se smirile, više nisu ljepljive i nemam letdown. Možda imam O jer sam opet dobila plodnu sluz :/ (makar sam imala debelo pozitivnu Lh trakicu 10 ili 11 DC) i baš mi se "mazi".
    Posljednje uređivanje od tocekica : 30.08.2017. at 11:27

  7. #57
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Tocekica, ti imas duple O :D :D pa ciljaš između

  8. #58
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Munkice držim fige i jedva čekam da nam javis dobre vijesti, nekako sam sigurana sa su dobre..

    Sarasvati, ubrzo cu na donju listu, ovaj mjesec smo odmarali od pokusavanja.. ali ajde neka me gore dan , dva..

    November: takodjer ista situacija, on savršeno siguran, vječito ne vidi problem. u tome uopšte, a ja kao.zombi, mogla bih ga grrrrrrr kazem svaki put da je slijep onda i eto tako, valjda to tak ide, ne bi valjalo drugačije.. sretno

    Tocekice nadam se da je upalilo ovaj put. Ljubim te

  9. #59
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Tocekica, ti imas duple O :D :D pa ciljaš između
    Nisam sigurna dal je O, možda samo estrogen divlja. Jučer me bolio jajnik tako da je sve moguće (ne i da od moguće O bude T jer nismo realizirali keks).

  10. #60
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala svima na dobrim vibrama! Pomogle su Dobili smo 9 jajnih stanica, dorucak u krevet i bas me fino uljuljale ove droge što mi daše. Nije uopce bolilo. Skoro sam zaspala na stolu
    Jos sam u bolnici par sati pa odoh doma.
    A sad kad vam vibranje tako super ide, vibrajte za što više kvalitetnih kikirikija

  11. #61
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Munkice, super!!!~~~~~~~~~evo ih . ja ću se držati onog za 1000 post. pošto sam lajava, a imam i dvoje školaraca pa pratim i teme o školi mislim da ću brzo potrošiti postove. Kako puklo da puklo, za 1000 post ću pišnut. Danas mi je 11 dpo, tako da ako nekaj je onda bi se sutra trebalo vidjeti. ako nije čekam M tu s vama i onda odlazim s liste (ali ne i s foruma).

  12. #62

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala svima na dobrim vibrama! Pomogle su Dobili smo 9 jajnih stanica, dorucak u krevet i bas me fino uljuljale ove droge što mi daše. Nije uopce bolilo. Skoro sam zaspala na stolu
    Jos sam u bolnici par sati pa odoh doma.
    A sad kad vam vibranje tako super ide, vibrajte za što više kvalitetnih kikirikija
    Super!!

    Vibrrrrram za kikirije!!

  13. #63
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Idem navečer van pa sam ipak danas pišnula( alkohola radi) i neg je.

  14. #64
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Tocekice, a kaj da ti kažem....

  15. #65
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Tocekice, a kaj da ti kažem....
    Ma sve ok. Barem sam mogla piti

  16. #66
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pozdrav svima Mene je na razne nacine usrecivao negativan, najvise jer smijem popiti tablete za glavu ako bude potrebe. Sad je bila jedna glavobolja (od onih sto povracas od bolova) i nije bas bilo simpaticno bez lijekova. Munkice, to mi se cini kao dobar broj, al ne razumijem se bas. Je li? Nivana, u nekom postu prije sto godina si pitala za recept. Nekako sam predosjecala da bi moglo biti kad kupim trakice (nakon sto godina dumanja o tome). Naravno da ih nisam upotrijebila Pare vole proletjeti kroz moje ruke, ukratko.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  17. #67

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Muknice 9 js je super broj. Vibramo za malce da ih bude 9 i da svi budu perfektni

    Tocekice grlim...Baš mi je krivo! Al sad dok ti odeš s liste će se odmah uhvatiti!

    Kod mene ništa, osim pojačanog iscjetka, no ništa ne peče ni ne boli. Pijem serrapeptase pobožno, ne primjećujem nikakve nuspojave, ništa. Jučer me u jednom trenu popodne jako probolo, ali strajalo je sekundu i prestalo.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    jutro zenske, ja cu samo nabrzinu da vas obavijestim da se spustam na dnoo...danas 3dc ,
    ajmo sad brzo nek mi netko sibne u poruke ko je kupovao Otrakice od koga su najbolje i kod koga, da okusam srecu ovaj mjesec..... ili ako ima netko viskaaaaaa
    munkica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~more jedno za kikirikije.......
    pozdrav svimaaaaaaaa

  19. #69

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Vlatka čestitke, cure pratim vas duže vrijeme neke već to znate (možda) neke ne. Pokušali smo prošli mjesec bebiti ali ništa . Sad mi je 13 dc i bebimo pa bi se ja ako može pridružila. Prvo je inače bilo iz prve nadam se da će drugo iz druge barem ..

  20. #70
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma sve ok. Barem sam mogla piti
    Ja sam u početku u drugom dijelu ciklusa izbjegavala alkohol, a sad vise ni to ne radim. Necu tako, nema mi smisla. Nije da se oblokavam, a "oprez", koliko puta vec uzaludan, samo me dodatno tjera da pratim dc.

  21. #71
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    November, mene jucer bolilo kao da imama ovulaciju, zapravo kao da ce se sve rasprsnuti. Ali nisam bas neka kojanorati simptome a ovaj i ne znam kako bih iščitala.

    Nivana, eto... novi krug...i tebi je vec neki velik broj. A e.. Ja sam dobila istovremeni veci broj trakica, dosta sam ih vec i potrosila, ali posaljem ti dio. Javi mi adresu.

    Noemi, dobrodošla!!
    I ja ti zelim drugo iz druge!!

  22. #72
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 30.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice:
    t
    ocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc
    Posljednje uređivanje od tocekica : 31.08.2017. at 11:27

  23. #73
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Noemi, dobrodošla . Jedva sam listu stavila, stalno je nekaj zajeXXX. Flower, nemoj se ljutiti što sam se progurala na čelo odbrojavalica, slučajno sam te ispustila pa sam te napisala između zbog brzine (jer sam imala još minutu za uređivanje)

  24. #74

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Hvala cure i ja vama želim puno +++++++ . Sarasvati vezano za alkohol zašto bi ga skroz izbjegavale, ja popijem možda u cijelom tjednu deci vina i mislim da to ne škodi, kako si rekla nije da se oblokavamo.

  25. #75
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Meni je danas 27 dc. al' nema veze, vibram s vama.

  26. #76
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Bajbi, kao što sam rekla zajebXXX me je komp pa sam ti zaboravila izmijeniti DC . Vidi se da sam izašla iz štosa s listom .

  27. #77
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ti se vec opraštaš!
    Pogledala sam broj postova - 1002!!!

  28. #78
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ti se vec opraštaš!
    Pogledala sam broj postova - 1002!!!
    , polagano se opraštam od odbrojavanja, ali ne znači da neću kao i neke druge cure tu i tamo nešto komentirati i malo poslati ~~~~~~.

  29. #79
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kad so kod oblokavanja malo ne skodi, cak sam nacula da cure tako otkriju da su trudne. brze se napiju. al nemojte testirati radje
    ja bome inace ne pijem - sportski tip, alkohol me ultra deblja, i te fore; ali u onom mirovanju i ocaju sam si obecala da cu se izgustti na nekoliko dogadjaja do kraja ove godine OBAVEZNO. i bome jesam. nisam popila, oblokala sam se i bilo mi je bas dobro. u kontroliranoj ekipi doduse. treba se pocastiti tu i tamo
    Tocekica mi smo na ovoj drugoj strani sada ocemo svoje odbrojavanje otvoriti koliko dugo necemo na listu? a i jesi ponavljala test nakon 11 dpo?

  30. #80
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Nisam. Potrošila sam zalihu a ne da mi se do apoteke. Jučer sam saznala da ću biti kuma na svadbi( jej), još nije određen datum ali ili kasna jesen ili rano proljeće, prije toga sam krsna kuma sad najesen...barem mogu mirno nazdraviti u tim prigodama .

  31. #81
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    P.S. mene moj Jack D. čeka kad procurim. Ni ja ne pijem puno, ni često. Kad se baš raspištoljim onda je to jedna žestica i do 2 čaše vina. Jučer sam popila pol pive što je za mene već dosta.

  32. #82
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 1.09.2017.

    (ne)čekalice:
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice:

    November~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc

  33. #83
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Jutro kavica! Lista je tu s puno ljubičica, evo malo ~~~ da ste zbilja ljubičaste (ja nisam, čekirala sam ).

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutrooo!

    Uuuuuu koiko ljubičica Ajmo cure pluseve na sunce!

    Meni MM već 2 dana govori da mu mirišem na domaće mlijeko hahahha...

    Ja ništa, nikakve simptome nemam, osim cica koje u zadnje vrijeme nakon O narastu brat bratu za 2 broja.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ništa, nikakve simptome nemam, osim cica koje u zadnje vrijeme nakon O narastu brat bratu za 2 broja.
    Joooj pričaj mi, imam više brojeva grudnjaka koje kombiniram ovisno o danu ciklusa

    Mene je jučer probadao lijevi jajnik (6 dpo), čovjek se ponada par sekundi, ali onda sam pogledala što sam upisala u Period Tracker aplikaciju prošli ciklus, i na isti dan (6 dpo) sam imala bolove u istom jajniku, tako da ništa od toga, vjerojatno neka normalna reakcija vezana uz žuto tijelo ili tako nešto.

    Sad mi dolazi najgori dio, tjedan dana prije menstruacije, i postajem neraspoložena, troma i nikakva, i znam da mi je jedini spas vježbanje, samo se moram baš tjerati na to.. to je izgleda skužio i MM, i jučer me je onak cijelo poslijepodne podsjećao.. "šta nisi rekla da ćeš danas jogu vježbati...?" na kraju sam odradila trening i osjećala se super. Danas je na redu trening snage (a prije toga kardio po IKEI )!

  36. #86
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    November, ~~~~~~~ da za 8,5 mjeseci proizvodiš "domače" mlijeko .

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Jutro cure, nadam se da ste dobro. Ja sam sva neka bezvoljna brine me što sam prošli ciklus lijepo imala na 14 i 15 dc ultra pozitivne lh trakice onako baš najcrvenije što može biti i plodne sluzi koliko hoćeš, a sad ništa, ni blizu pozitivnim lh trakicama. Možda je svemu tome krivo to što sam nedavno prestala s antibioticima (išerihija opet ) ali više nisam pametna što da mislim. Osjećam bolove u desnom jajniku al više nisam sigurna jel to jajnik ili se još nisam riješila te glupe bakterije.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    November, mene jucer bolilo kao da imama ovulaciju, zapravo kao da ce se sve rasprsnuti. Ali nisam bas neka kojanorati simptome a ovaj i ne znam kako bih iščitala.

    Nivana, eto... novi krug...i tebi je vec neki velik broj. A e.. Ja sam dobila istovremeni veci broj trakica, dosta sam ih vec i potrosila, ali posaljem ti dio. Javi mi adresu.

    Noemi, dobrodošla!!
    I ja ti zelim drugo iz druge!!
    a broj stvarno dobar, nekidan sam cvilila, godina dana i nece da se uhvati.....
    godinu dana pazim sta jedem, nepijem, nefestam jer eto sve se svodi na dio sta ako...onda sam prestala, pospustila me bebomanija...i poslje opet...i tako u krug...
    sad vec ozbiljno razmisljam o tim trakicama, i svemu al me strah

  39. #89
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    tocekica to tvoje raspistoljila se mislim da mozes slobodn i u trudnoci
    meni dok je bila trudnoca ok jos netko je ponudio da probam guc nekog alkohola, odbila sam. i onda, drugi dan ili trci prokrvarim i sitim se toga kako ovisnice o bilocemu ostanu trudne, zadrze trudnocu i sve to... i rode. a ja odbijem guc samo i eto.
    ugl mislim da me pucaju hormoni. stitnjaca antitijela duplo povisena, tsh jos malo narastao, a ft4 na gornjoj granici. ja sam uvjerena da je sve to povezano, trudnoca, tsh, antitijela, mlijeko, abortus... ali ne znam vise s kim pricati i koga pitati. cice su mi bolje nego ikada prije u zivotu.

    tocekica sad lipo djevojacku smisliti <3 bas lipooo!

  40. #90
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Meni kao švicarski sat, tako da piši mi 1 dc. Najvjerovatnije da ću čim prodje otici na dogoovor za histeroskopiju. Skupila sam hrabrost.

    Uglavnom otkako siofor pijem ciklusi sa 30 smanjili se na 27 dc.

    Pozitivaaaaaaa

  41. #91
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Ipak, sutra će biti 1 dc jer danas samo malo smeckarenje.. Ništa od ciklusa.. a grudi kao atomska bomba..

  42. #92
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Danas 1 dc :D

  43. #93
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 2.09.2017.

    (ne)čekalice:

    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc


    Odbrojavalice:

    November~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~1.dc

  44. #94
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bajbi, dijagnostička histeroskopija nije strašna. Bolovi su kao menstrualni i to čak niti ne kao oni najjači. Poslije malo krvariš i to je to.

    I drage moje odbrojavalice, transfer mi je u ponedjeljak (5 dana stari embriji). Ne znam točan broj embrija, osim da ih je trenutačno bar 4.

  45. #95
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bajbi, dijagnostička histeroskopija nije strašna. Bolovi su kao menstrualni i to čak niti ne kao oni najjači. Poslije malo krvariš i to je to.

    I drage moje odbrojavalice, transfer mi je u ponedjeljak (5 dana stari embriji). Ne znam točan broj embrija, osim da ih je trenutačno bar 4.
    Munkice nije dijagnosticka, već operativna. Mislim da je još uvijek moj polip tu od 1 cm. Stomak me iscrpio danas nakon par mjeseci me ponovo bolio. Držim ti fige!

  46. #96
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Cure, mene boli glava . Munkice, držim fige za transfer u pon. Bajbi i tebi držim fige da sve prođe najbolje i najnezbolnije što može. Oststak ekipe ~~~ .

  47. #97
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    munkkica navijamo!!!!

  48. #98
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Munkice, drzim fige da prodje super! Bajbiblue, tebi drzim fige da ne bolo!

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  49. #99
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 3.09.2017.

    (ne)čekalice:

    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc


    Odbrojavalice:

    November~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~6.dc Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc

  50. #100
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    14-15 dpo glavobolja . Tesrirala sam prije 2 dana i bilo je opet neg.

Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •