Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 477

Tema: Odbrojavanje 5/17 by Vlattka

  1. #251
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Čitam baš o tome i to je antioksidans. Pitanje sto je bilo posrijedi kod tvoje kolegice.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    sarasvati hhahahahah, uvijek me nasmiješ dok se tako čudiš, netko tko nema pojma o svemu ovome (blago njima) ovdje može stvarno ponekad svašta pročitati.

    ja nemam ništa takvo za O jer sam više puta čula da nije pouzdano. trakice su mi ok bile, a i ja svaku O dobrano sjetim, potvrđeno i uzv da je tad kad ja mislim da je tako da...nemam brige.

    za antioksidans taj znam, a i općenito antioksidansi svakojaki su dobri. svatko ima nešto što u je pomoglo. ili može pomoći. mnogi se kunu i u vitamin e...pa čajeve...ja sam stvarno svašta isprobala, i dalje isprobavam...nikad se ne zna!

  3. #253

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 20.9.2017.

    (ne)čekalice:

    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~33.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~31.dc



    Odbrojavalice:

    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~7.dc

  4. #254
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    A čudim se i pitam A opet učim o nekim drugim stvarima za koje nisam mislila da ću ikad morati detaljnije.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Pozdrav ljudski na ovaj ružni dan... eh sve sam pročitala ali nis pametno nemam za napisati... Hahaha osim da se malo isto tako čudim toj " paprati" mislim da cu morati malo njuškati po Google- ipak on sve zna.. Ali nemam bas puno vremena.. Samo da vam se požalim ili pohvalim neznam ni sama.. Jučer sam imala nekakvu sluz( izgledala je kao plodna) bjelanjak-- nez sta bi mislila jer sam isto Sve imala pred tjedan dana... Naravno pokrili smo, od viska glava ne boli.. .. Ali nesto me grdi bole u grudnjaku( nikad ovako nisam osjećala bradavice da bole i smetaju) jučer Me tako žignilo u lijevoj pa u desnoj strani u predjelu jajnika, onak da se na tri sekunde nisam mogla ispraviti!!! Sta to znaci??
    Mislim da gazim u nepoznate vode..... Pozdrav držim fige svima i sebi mozda nesto i bude do kraja godine... Puseee
    Xoxoxoxoxo

  6. #256

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Cure dobila .. pišite danas 1.dc. Nekako sam čak i happy s obzirom na minuse jer sad bar znam da kreće akcija za tjedan dana. Nivana ma bude i prije kraja nove vibram svima za +++++. To sve što si nabrojila ti po meni znači samo to da imaš bolnu ovulaciju meni je tako skoro svaka. Jedino mi je razlika u sluzi nekad je ima jako puno, a nekad jedva. Samo se vi i dalje bacajte na posao

  7. #257
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Nivana, maybe baby , ili gerathermov test ti je mali mikroskop. Na stakalce staviš slinu ili cervikalnu sluz i čekaš da se osuši pa onda gledaš jel ima paprati (sitni kristalići baš izgledaju kao listići paprati) ili ne. Paprat ti se pojavljuje u plodnom razdoblju. Taj test ne detektira ovulacije nego formaciju NaCl u sluzi/slini pod utjecajem estrogena. Ako imaš visok estrogen(kao pred O) onda imaš paprat. Možeš imati i paprat ako ne ovuliraš, a imaš visok estrogen. Onda ti se ti kristalići duže zadrže ili ih imaš nekoliko puta kroz ciklus. Estrogen radi i plodnu sluz (ako je stvarno plodna onda ćeš imati i paprat). Ja sam testirala jučer i nisam imala paprati, to bi značilo da sam ovulirala prije nekoliko dana jer mi progesteron utječe na stvaranje kristala. (ta metoda je i na fertilityfriendu pod fern test).
    Posljednje uređivanje od tocekica : 20.09.2017. at 12:44

  8. #258
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Curke, jel znate zašto uvijek se stvore folikuli na istom jajniku jel to slučajnost il drugi jajnik nije funkcionalan?

  9. #259
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Bajbiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, jel znate zašto uvijek se stvore folikuli na istom jajniku jel to slučajnost il drugi jajnik nije funkcionalan?
    Slučajno. Jednostavno imaš dominantne folikule par mjeseci za redom na istom jajniku. Kako znaš da O samo na jednon?

  10. #260

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 21.9.2017.

    (ne)čekalice:

    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~32.dc



    Odbrojavalice:

    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc

  11. #261

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutro! Odlične volje sam danas, ime veze s tim što sam spavala kao beba.

    Jučer sam malo dulje držala topli oblog od ricinus ulja, cijelu večer. Imala sam grčeve za vrijeme i nakon držanja. Guglam da je to normalno, sad da li je do crijeva koje je toplina uzburkala ili do detoxa nekakvog, ne znam.

  12. #262

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Dobro jutro Novembar, i drugi...
    Ja bas nisam dobre volje u 3 ujutro me mala probudila i morala sam ici ganjat 1 komarca u sobi,, odakle??? Neznam, i još onda digla se u pol7 da ju spremim za školu.... Aaa bližim se ljubicicama, napokon, ovaj mjesec mi traje kao vječnost ...i da kavica je tu

  13. #263
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Slučajno. Jednostavno imaš dominantne folikule par mjeseci za redom na istom jajniku. Kako znaš da O samo na jednon?
    Znam, jer tri mjeseca idem na folikumetriju, pa zato i pitam :D

  14. #264

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Jutro curke., nemam ništa za Prijavu... Samo eto opet neki Haos, mala povraćala noćas oko pol5, i vise nismo spavali nesto.,, ispratila ju na bus u 7.( ona je nadošla ), i sad malo gustam kavicu da nadođem ....

  15. #265

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 22.9.2017.

    (ne)čekalice:

    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~33.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc



    Odbrojavalice:

    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc

  16. #266

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutro!

    Ja sam baš loše spavala, mučili me snovi, i zima mi je bilo, pa onda vruće...Jedva čekam da završi radni dan da idem odmarati doma. Danas nam je plan filmski maraton ispod dekice.

    U ponedjeljak/utorak ću otići na folikulometriju.

  17. #267
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Cure, ja sam zaspala jučer u 22:01, probudila me mučnina u 6 (mislim da imam gastritis jer me već par dana drži) i naravno, opet sam umorna kao da nisam spavala .

  18. #268
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Curke, ja sam premorena ovih dana, radila od 7 do 7, večeras sam konačno dala sebi malo vremena, napravila kolač pa posluzite se

    Mene cicke na dodir bole od O, mada ne vjerujem da je upalilo ni ovaj mjesec nemam nikakvih znakova. I mislim da ću sljedeći mjesec probati još, svakako sam na Femari i pravim pauzu do januara , tad ću odraditi i histeroskopiju pa onda nastavljamo

    Kakva je situacija kod Vas?

  19. #269
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo me malo svratila dok mi se skinu simsi na laptop.
    1. HVALA VAM NA LIJEPIM ZELJAMA!!!!

    2. Moram cestitati Munkici. kako ide dalje

    3. Moram se vratit na ono o mlijeku. Ja sam, u procesu prilagodbe i prihvacanja da mi je sav onaj stres proudio hasimota malo googlala i naletila na autoimuni protokol, i pocela s time. Nije lose, moram priznati. Izbacila sam sve XD Jedem meso, povrce i vode. ostalo ne. Dosta novih recepata sam otkrila. Doduse na ovoj prehrani sam dok mi se nalazi ne poboljsaju, ili se ja ne budem osjecala bolje. Nakon toga malo po malo uvodim namirnicu po namirnicu i pratim odgovor tijela - ukoliko dobijem jedan od navedenih simptoma ta mi namirnica ne odgovara i nebi bilo lose da ju ne konzumiram. Ne planiram cijeli zivot zivjeti na travi, naravno da cu pojesti tu i tamo i ono sto mi ne odgovara - ovisno o motivaciji i smetnjama kasnije. Fora je uglavnom. Eto, tako da svi s nekim autoimunim problemima bacite si oko. Ja se nadam ta antitijela smanjiti sto prije da mi ne napravi nista na jajnicima, barem za sad. Da se ne ponovi opet ono. Jos nisam preboljela i jos ne mogu uopce razmisljati o tome. U soku sam koliko me to pogodilo.

    Curke maknite se od stresa i cuvajte svoju stitnjacu i svoje zdravlje. Ja sam bila ta koja je uvijek govorila - vid mene, ja nikad bolesna necu biti. I sad sama sebe unistavam

    Sad bi ja do sutra ovdje tipkala, ali moram se dici rano uj, plus imam jos i trening navecer. Polako dovodim tijelo u prvobitno stanje (jos se nisam sredila a evo proslo 2 mjeseca!!!)

    Kako ste vi druge cure? puno sam ovdje citala, i vidjela da je bilo svega. Pisite

  20. #270
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala ti, justme, ali rano je jos za cestitke. Beta raste, ali sporije nego su doktori ocekivali. U srijedu ponovo vadim krv i idem na uz.

  21. #271
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Munkice, ~~~~~~~~.

  22. #272
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Munkice, nadam se da nije sve ono sto moze biti kad beta sporo raste...

  23. #273
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Boli me lijevi jajnik ili nesto na tom dijelu. A boli kao da mi netko štipa jajnike i jajovode. To je valjda ono sto se naziva žiganjem. Bolnim žiganjem.

  24. #274
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Munkice držim fige, i iskreno se nadam pozitivnom ishodu.
    sarasvati: razumijem to bolnoštipkanje, ja sam i poslije O imala kao bolno palucanje i jednom kad sam se vraćala sa posla, žigovi kroz vaginu kao da će nešto da mi ispadne. Grozni žigovi.

    nego curke, mene cicke bole pakleno. Ali biće mi lakše kad procuriiiim, al valja dočekati.

  25. #275

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Munkice ~~~~~~~~~~~~~~ da sve ide kako treba
    Sarasavati mene je prekjučer isto nesto žigalo, jedva sjedila, svaki truc u autu je bio jao.,, jedva uspravno stajala... Nikad tako nesto nisam doživjela ... Nez sta je mozda neka viroza( mala noćas se zalila na bolove u trbuhu) ja se nadam da je mozda gnježdenje...
    I sto sam primjetila u zadnje vrijeme, inače pijem kavu bez šećera, sad nemogu pit a da nije slatka... Jučer čak nisam mogla popiti kavu( bili na ribnjaku i nigdje šećera)
    Mozda samo umišljam... :/

  26. #276

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 25.9.2017.

    (ne)čekalice:

    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~36.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc



    Odbrojavalice:

    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~6.dc

  27. #277

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutro!

    Buran vikend kod mene haha, još sam mamurna od subote. Baš smo imali lijepo druženje doma, uz vino i finu hranu.

    Danas idem kod svoje gin...Da vidimo stanje.

    Munki

  28. #278

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    November javi molim te što si riješila kod gin. . Munkice vibram da će sve bit ok. Mora biti . Sarasvati meni su često bolne O čak više nego M tako da... sve je moguće. Zna mi bit ono kao da me neko reže nožem... Cure ima možda koja od vas viška lh trakica za prodat? Ja sam sve potrošila, i naručila nove, no kinezi dolaze tek 18.11.

  29. #279

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Suncokret da li sam nesto propustila???? Kad ce testic??
    Novembar dobro je dok iz tebe alkohol ne izlazi kroz kozu :D :D

    Ja sam imala erotske snove, kazu da je to simptom trudnoće HahahahahahahhahahahhahHh
    ( nevjerojatno sta sve necu pročitati )
    Moje slobodno vrijeme mi radi čuda tu na internetu

    Evo kavicu služim Ko zeli prava Turska

  30. #280
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Jutro
    Hvala na kavi, i to sam počela piti.
    Žiganje prošlo, trajalo oko dan i pol. Noemii, imala sam ja ovulacijsku bol, ovo je bilo prije dva dana. Ovulirala sam 14-15dc. Tak da je bilo nešto valjda usput, tek toliko da malo boli.

    Munkice?

    Noemii, imam ja malo lh trakica za poslati ti. Barem za prvu ruku. Pošalji mi adresu.

    November

  31. #281
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Nivana, hvala na kavi (i ja kuham tursku doma).
    O simptomima rane T imam samo jedno pitanje: Što nije simptom rane T? (kad je čak i krvarenje oko očekivane M jedan od simptoma)
    Da se gleda po simptomima ja bih svaki mjesec bila trudna. NAPOMENA; ovaj mjesec nismo bebili na plodne dane jer je mm bio na putu (zadnji keks 5 dana prije O (i to statističke O, temeljena na prijašnjim ciklusima koje sam pratila trakicama ili bbt).
    Recimo, ovaj mjesec sam imala:
    rozikasno mrljanje oko 2-4 dan nakon O
    nakon toga me hvatala mučnina (vjerojatno progesteronska), još me drži
    Stalno sam gladna (mučnina me ne ometa u jelu :/)
    žiga me jajnik tu i tamo,
    jednom su me opako bolila leđa (ali samo pola sata),
    iscjedak mi je isto po opisu odgovara simptomima (makar bilokakav ili nikakav je simptom)
    i od noćas češće idem na wc (inače niti jednom, noćas 3x sam se budila, od jutra 4x (inače idem do 3x cijeli dan)...
    Jučer sam dobila 10-tak testova za T, pa sam isprobala jedan (8-10dpo, navečer, željela sam vidjeti dali se pojavljuje kontrolna jer sam testiće slala dalje frendici) i naravno negativan je (a da sam t , sa svim tim mogućim simptomima trebao bi biti pozitivan).

  32. #282

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Točekica dobro pitanje, tako je meni nekako bilo ovaj mjesec prije nego sam dobila M. Ono svi mogući simptomi a na kraju šipak. No ja tebi vibram da će biti plusčina. A kad pogledaš svaka ima toliko sličnih simptoma i onda negdje je + negdje nije... dal je to više do naše psihe? Možda bi trebalo napravit popis onoga što nije simptom rane T pa da si škicnemo. Sarasvati može javim ti se u inbox

  33. #283

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja sam kod biokemijske imala manje simptoma nego što ih imam stalno, kad nisam trudna. Tada ništa (ili nešto sitno što nije uopće vrijedno spomena niti se može dobro analizirati). Tako da je moj simptom T bio neimanje nikakvih simptoma. :D

  34. #284
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Curke, i ja bih kafu Tursku, ovisnik sam. Ja sam danas bila na odgovoru oko briseva, i odlucila sam da necu korisitit Femaru. Kazu da polip moze izazvati i spontani, a to bi mi teže palo. Ovako odmaram od svega do januara, tada idem na histeroskopiju da skinem polip. Svi mi kazu da imam prirodno super folikule, i da cu mi dobri izgledi kad skinem polip da se desi. Jer, polip je kao spirala, navodno od njega ne moze da plutaju i prodju. Tesko mi je cekati iskreno do januara ali sta cu, kad se mora. Uglavnom papu cu sljedeci mjesec uraditi, a briseve 10 dana prije operacije, mada mi to ne odgovara jer ako budem imala izlovanu bakteriju dobit cu terapijuju i do kontrolnih briseva odgodit ce se operacija opet za mjesec, pa mislim da cu otici mjesec prije. Ne odgađa mi se to.

    Sve vas pozdravljam, i najavljujem pauzu do Januara.

  35. #285

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Bila na pregledu, dominantni folikul je lijevo, što sam i sama znala jer me žigalo na toj strani.
    Hidro nevidljiv oku moje gin, no paraovarijska cista još tu.
    Dogovorile smo se da ćemo odmarati tj.pokušavati sami do nove godine, a onda ipak u prvom u prirodni postupak.
    Znam da sam htjela odmah sad, ali potreban mi je odmor.
    Dotad filanje dodacima prehrani i ja i MM, topli oblozi od ricinusovog ulja (što ona srdačno pozdravlja), i serrapeptase.
    Otići ću jedino još u 11.-12.mjesecu na svježe briseve da imam.

  36. #286
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    November, tko si od vas dvoje stavlja obloge? I zašto ste se odlučili za prirodni postupak, koji je razlog za baš taj?

  37. #287

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja stavljam ulje na donji dio trbuha (pišem o tome na temi "začepljen jajovod".)Jako je lijepo i ugodno, a ima niz dokazanih blagodati za ženske organe.

    Za prirodni postupak...Zato jer imam dokazane ovulacije, zato jer sam mlada pa bi i js trebale biti ok, zato jer imamo pravo na 2 besplatna prirodna koja želimo iskoristiti prije nego ću ići (a nadam se da nećuu!) u punu stimulaciju.

  38. #288
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ok, tvoja zelja - to je glavno!
    Ja imam ovulacije i sve štima kod mene, jesam mlada (36, haha), ali najmudrije je u punu stimulaciju. To radi mladosti, jel

  39. #289

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Lista za: 26.9.2017.

    (ne)čekalice:

    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~37.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc



    Odbrojavalice:

    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Noemii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~7.dc

  40. #290

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja si još stignem dozvoliti prirodnjake. A ako postji šansa da tako uspije, zašto ne.

    A to da idemo u prvom mjesecu je samo trenutni dogovor. Možda se predomislim pa dodemo ranije :D Vidjet ćemo.

  41. #291
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Apsolutno! Ja bih rado izbjegla pikanje, bubrenje i ludovanje

  42. #292

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    35

    Početno

    Ljubičice ima što novog ? kad će testići? November griješ ulje u mikrovalnoj ili? Možda je glupo pitanje al baš me zanima kako to radiš. Cure što vi mislite jel hopsanje svaki dan kada su mi plodni dani previše, ili je bolje svaki drugi dan?? Mislim različita su mišljenja neki kažu može svaki, neki da ne jer se smanjuje kvaliteta ili pak da se smanjuje samo količina ??

  43. #293

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Noemi ne, ulje umasiram na golu kožu rukama, ne zagrijavam ga. preko stavim foliju, omotam se šalom, i na to stavim homemade termofor koji zagrijem u mikrovalnoj. Napravila sam ga sama od jastučnice, riže i koštica :D I super bude, jako dugo drži toplinu. Pomoglo ili ne, jako bude ugodno u svakom slučaju!

    Ako tvoj partner ima dobar spermio, mislim da ne igra ulogu da li svaki dan ili svaki drugi. Tako su meni rekli.

  44. #294
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Svaki dan u plodnom razdoblju, ali jednom.

  45. #295
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Munkica sutra vadis krv opet? sretno! drzim ti fige <3

    November i Bajbiblue vi znacu i unajgorem slucaju cekate do nove godine? Ako sam dobro shvatila.

    A za simptome, moj komentar... Sve simptome koje sam imala su bili od stitnjace zapravo. Tako da ako njih oduzmem do 100% pozitivnog testa simptom mi je bio samo curenje mlijeka XD takodjerneki poremecaj. Od ovih normalnih i zdravih simptoma - niti jedan. Nitsu me cice bolile, niti mi je bilo lose stalno, mozda sam bila mrviu umornija - stitnjaca, ali ovo ostalo nista. Osim ogromne opsjednutosti XD Doduse znam da ce se tj simptom vratiiti kad budemo opet pokusali. Ali kad bude doslo to vrijeme (cca 05,06/2018) izbacujemo samo kontracepciju i vidimo kako ce ici. sobzirom da je svako malo na putu i sl... valjda cemo uloviti stogod. ako je prvi put uspjelo iz prve valjda ce i drugi put :/

  46. #296

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ako se ne ulovi prirodnim putem, dakle u spavaćoj sobi, onda čekamo do nove godine i tad idemo u postupak.
    Osim ako kojim slučajem se predomislimo usput pa odemo ranije.
    Sve ćete znati naravno

    Ja sam dobila promaknuće na poslu, i duplo veću plaću nego što sam imala, uz duplo više obaveza i odgovornosti. Također imam i novog nadređenog s kojim si nisam baš na ti. Vrlo bahat čovjek s vrlo malo ikakve tolerancije. Tako da ne žeim sad riskirati i upropastiti ovu priliku s odlascima s posla. Dok se "ukopam", kroz par mjeseci, onda ćemo.

  47. #297
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Curke, samo da vam na brzinu i ukratko javim. Čini se da situacija baš nije dobra.
    Gestacijska je premala za 6 tt i uz nju su se pojavila 2 mjehurića.
    Dr. je zaobišla pravila pa smo danas obavili uz i izvadila krv (rezultati sutra).
    Sad nam jedino ostaje da čekamo...

  48. #298

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Munkice ~~~~~~ da Ave ipak bude ok,...
    Novembar čestitke na promaknuću

    Ja čekam u ljubicicama barem do 25 dc nadam se da me neće prati svrbiti...
    Iskreno ne očekujem ništa previse, osim da smo se tri puta keksnuli u plodnim danima prije je bilo i svaki dan pa ništa nije bilo, tako da čekanje je vrlina i da kava Turska je poslužena

  49. #299
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Nivana, hvala na kavi. Ja sam jučer išla pišnuti ponovo LH trakicu jer mi se opet pojavila sluz, i opet je prisutna druga crtica, ali svjetlija od kontrole (isto prije 2 dana)...onda sam usput i testirala za T i naravno neg. Sad mi je žao što nisam pratila bazalnu jer sam skroz zbunjena. Izmjenjuju mi se razdoblja sluzi i ljepljivo/suhog razdoblja i po tome nisam ni ovulirala. (nažalost nemam vremena zbog posla do ginića, planiram na kompletnu obradu)
    Munkice ~~~~~~~~~.

    Mene jučer počela boliti glava i naravno to prijavljujem kao jedan od simptoma pms-a(tablete baš ne pomažu).

  50. #300
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Ja jedva cekam da procurim jer me grudi ubijaju...

    Munkice ~~~~~~~~

Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •