Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 477

Tema: Odbrojavanje 5/17 by Vlattka

  1. #1
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno Odbrojavanje 5/17 by Vlattka

    Otvaram novo i neka bude sto krace!

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  2. #2
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bravo! Čestitam još jednom

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Čestitam draga još jednom. Neka ovo odbrojavanje bude plodno!

  4. #4
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 24.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc


    Odbrojavalice:
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~4.dc

  5. #5
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Čestitam .

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Čestitam Vlattka i nek nam nova tema bude plodonosna!!

  7. #7
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Cestitat jos jednom od srca .
    Upravo sam se vratila sa roditeljskog sastanka moje osmogodisnje curice i jako sam ponosna. Na to sto je postigla odkad smo se preselili u stranu zemlju je nevjerojatno. Jezik skola intergracija. Nemam rijeci. Imam jednu pametnu curicu koja ne samo uz znanje ( govori vec tri jezika i uci se cetvrti ) nego na to sto je osjecajna prema ljudima spremna pomogati i dobrodusna.
    Zaradi toga mi ni nije tesko sto odustajem od truda za drugo djete jer smo blagoslovljeni sa njom.
    Zato cure koje se trudite da prvo dijete od srca vam zelim da uspijete jer svatko je zasluzio osjetiti taj osjecaj ponosa ljubavi odricanja srece....za to svatko zivi. Ne za novcr auto kuce. Sve je to nevazno. Ovo je bitno. Donijeti na svijet bice koje ce sam sve znaciti.
    Oprostite na dugom postu ali tako sam ponosna i ispunjena da moram sam vama podijeliti.

  8. #8
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Natalie

  9. #9
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Hvala na cestitkama Natalie, i tebi i kceri cestitke!

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  10. #10
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vlattka, čestitam!!

    Natalie, divan je osjećaj ispunjenosti srca!

  11. #11
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Natalie, uživajte u svojoj divnoj djevojčici

  12. #12
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista stiže! Ljubičicama ~~~~~~ako odluče pišnuti danas .

  13. #13
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 25.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc


    Odbrojavalice:
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~5.dc

  14. #14
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Nekako smo se sve nagurale u otprilike isti dan ciklusa. Bajbi do Ivy bit će nam veselo za desetak dana .

  15. #15
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Dobro jutro,
    kavica i od mene.
    Kod mene nije nikav testic u planu jer sam jucer osjecala bolove kao da cu dobiti, danas malo slabije tako da znam da dolazi. Polako ali sigurno 
    Veselim se vikendu I konacno spavanju. I suncu koje konacno sije….

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    vlatka čestitam na odbrojavanje, neka prode pod školski, e sad daj recept kako ste uspjeli....
    natali čestitam curki, ja se nadam da ce i moja ici u dobrom smjeru ( ovo jesenski pravašić )
    ja sam jucer pekla papriku i gulila za ajvar, crkla sam...
    a sto se tice tetsta nista ja nezapisavam dok nebudem 37dc...a vec sam ranije u postovima pisala da ovaj mjesec ne ocekujem nista....slabo je bilo akcije, ali trenutno nista ne osjecam ni za M ni za T.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    jutro cure!

    Ja sam jučer imala ovulaciju, ali nismo pokrili. MM je bio umoran, ja nisam htjela forsirati, i samo smo se mazili i zaspali. Iskreno, nismo pokrili već tjedan dana...a nećemo niti ovaj vikend jer ćemo izgleda biti odvojeni...

    Jesam li ljuta radit toga? ne znam, ne mogu objasniti, nekako mi iskreno svejedno, čak mi je i nekako laknulo, jer sljedeći mjesec imam jedno obiteljsko vjenčanje, i to znači da neću biti trudna i moći ću piti alkohol i nazdravljati i usput ću morati odgovarati na glupava pitanja "ima šta novog?" (srećom, pa ne viđam svoju rodbinu često i ne moram inače slušati ovakva pitanja, ali ZNAM što me čeka...)

  18. #18
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Vlattka čestitam!!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Konačno novo odbrojavanje! Neka je sto kraće a tebi Vlattka školski do kraja a i kasnije

  20. #20
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    vlatka čestitam na odbrojavanje, neka prode pod školski, e sad daj recept kako ste uspjeli....
    natali čestitam curki, ja se nadam da ce i moja ici u dobrom smjeru ( ovo jesenski pravašić )
    ja sam jucer pekla papriku i gulila za ajvar, crkla sam...
    a sto se tice tetsta nista ja nezapisavam dok nebudem 37dc...a vec sam ranije u postovima pisala da ovaj mjesec ne ocekujem nista....slabo je bilo akcije, ali trenutno nista ne osjecam ni za M ni za T.

    Nivana, hoce. Mi smo na pocetku prvoga razreda imali dosta problema zato sto nije govorila super jezik, bila je jedini stranac u razredu i jos zu to, djeca su ovdje cisto drugi mentalitet. Znam da zvuci grubo ali u Njemackoj stvarno djecu pokusavaju jednim dijelom odgojiti kao robote. A valjda im drzava zato i funkcionira.
    Bilo je tesko prvu godinu, inace mi smo dvojezicna obitelj tako da se kod nas Doma govodi odjednom tri jezika .
    Gledaj za imas realna ocekivanja od djeteta a ne da ju stiskas da bude najbolja. Moja je izmedu dvojke i trojke ( kod nas izmedu tri i cetiri ) i ja sam presretna je za razliku od neke djece onda nema straha od skole i roditelja da ce je netko kazniti eto zato sto nije najbolja.


    Test, ah isto misljenje....em sto nismo bebili ne znam kako, em sto su godine tu..ne ocekujem ama bas nista....da dode, prode...i tako dalje

  21. #21
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    ja sam prošli mjesec imala velika očekivanja. Ono, na GO sam, lijepo bez stresa, laganini...a ovaj mjesec opet po starome, ne očekujem ništa, neću testirati prije 32 DC jer sam potrošila sve testiće osim jednoga i neću više pratiti LH trakicama (čak sam zadnjih 10-tak dala frendicama).

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Mene nešto pecka dolje, molim boga da se nije prokleta kandidetina vratila, uspješno sam je se bila riješila i duuugo je nije bilo...Nadam se da je samo neka prolazna upalica koju ću brzinski sanirati čajevima i mašću, i pojačanim unosom češnjaka Joj. Nije strašno, MM kaže da ga ništa ne pecka niti išta, inače dok sam imala kandidu to su bile strahote, seks gotovo nemoguć koliko me peklo i bolilo!

  23. #23
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 26.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc


    Odbrojavalice:
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~6.dc

  24. #24
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Natalie i Nivana, nadam se da je danas ovo zatišje pred buru~~~~ za ll .
    Posljednje uređivanje od tocekica : 26.08.2017. at 18:54

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Pozdrav cure! Čestitam vlatka! ! Nek bude školski i dosadno
    Ne ulažem previše nade u ovaj ciklus. Mm i ja radimo stalno suprotne smjene, uopće se nit ne vidimo! Čekam poziv za jedan posao gdje bi imala slobodne vikende i normalan život, tako da su sve moje misli usmjerene u to! Evo sad baš idem na posao, iscrpljena sam totalno. . Pusa cure

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    dobro jutro, kod mene mao kasnije jutro,. bili jucer u Bizovačkim toplicama, nemogu reci nista protiv, jednostavno savršenstvo...za obitelji koji nemogu na more ili nemaju vremena jedan dan savrseno...pogotovo sto imaju jedan bazen u kojem mogu upaliti valove...stvarno svi uzitci s mora....
    zato smo danas umorni...
    nema nista novo...
    a ovo neko zatisje..ako sta bude prihvatit ce mo to, ali svjesno znam da nista nece biti....

  27. #27
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Curke, . Evo, opet sanjam "vivid dreams". Sanjala sam da sam se užasno posvađala s vjenčanom kumom tik prije vjenčanja( ispred crkve).

  28. #28
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Vlattka cestitam.

  29. #29
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista za: 28.08.2017.

    (ne)čekalice:
    Natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~30.dc


    Odbrojavalice:
    Bajbiblue~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    FlowerBurn~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~8.dc

  30. #30
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Dobro jutro,
    kavica od mene…

    Kako sam i rekla, M stigla kao urica….u subotu…tako da bih molila da me se skine sa liste jer odlucili smo odustati…vrijeme je da se krene dalje i u jednu ruku mi je laknulo.
    Ali bez brige praticu vas i se javljati da se veselim od srca kada budete ugledale svoje plusice..
    I savjet. Ne cekajte ovaku dugo kao ja. Jer majka priroda zna sta radi 

  31. #31
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Jutro, imali kakvih veselih vijesti? Nivana?
    Posljednje uređivanje od tocekica : 28.08.2017. at 10:34

  32. #32
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Natalie, i ja se za par dana skidam službeno s liste (ali pratiti ću temu). Nadam se da ćeš ipak dočekati svoju drugu srećicu sada kad si ipak sa sebe skinula dosta veliki stres i teret očekivanja.

  33. #33
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Natalie, želim ti svu sreću! Možda vam ipak Majka Priroda donese i Društvo

    Tocekica,

    Ostale trudilice ne odustajte!!!

    Cure, samo javljam da imam sve skupa 10 folikula od kojih 8 velikih i 2 manja. Nadam se da ćemo dobiti bar nekoliko kvalitetnih jajnih stanica i malih kikirikija!

  34. #34
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Vlatka čestitaaaam i želim ti školsku trudnoću!
    Godišnji prošao kao treptaj oka, ali šta je tu je.. Uživali smo na moru, odmorili se, od svega pa i od iščekivanja. Uzeli smo mjesec pauze. Nakon ciklusa idem raditi papa test i briseve jer nisam dugo.
    Konsultacije ponovo, i vjerovatno hsg a mozda i histeroskopija u Januaru. Vidjet ćemo.

    Vama držim fige. I ja sam do Januara na listi. Poslije se skidam i ja, dosta je bilo. Ljubim vas sve i sretno!

    I da, Munkice, posebne fige držim!
    Posljednje uređivanje od Bajbiblue : 28.08.2017. at 11:32

  35. #35

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Cure, glupa sam i ne sjećam se, ako me jučer baš bolilo dolje (klasična ovulacijska bol, nadutost), i boli me i danas, znači li to da O tek dolazi? Dakle mogla bi se desiti danas/sutra? U biti kad me prestane boljeti znači da je prošla?

  36. #36

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, glupa sam i ne sjećam se, ako me jučer baš bolilo dolje (klasična ovulacijska bol, nadutost), i boli me i danas, znači li to da O tek dolazi? Dakle mogla bi se desiti danas/sutra? U biti kad me prestane boljeti znači da je prošla?
    Nisam ni ja sigurna, čitala sam da može boljeti "oko" ovulacije, znači prije, za vrijeme i nakon...

    Mene je prošli tjedan boljelo tri dana, baš kad je krenula i eggwhite sluz, zadnji dan me je u jednom trenutku baš onako presjeklo, i onda se bol počela smirivati i do kraja dana prestala, ja sam si nekako zamislila da je u tom trenutku puknuo folikul, uspjeli smo se keksnuti par sati kasnije vidjet ćemo za 12 dana je li moja teorija točna.

  37. #37
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    November, mislim da su to simptomi cijelog plodnog razdoblja (prije, za i neposredno nakon ovulacije). Evo, moji folikuli rastu, napuhnuta sam ko žaba i boli me ako se naprežem. Doduše ja ih trenutačno imam 10, ali bih i prije imala te simptome u vrijeme ovulacije.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Da tako nekako je i moja teorija, da zapravo boli rast folikula i samo prsnuće, a onda bol nestane.

  39. #39
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Može boliti prije, za vrijeme i nakon, zato na posao . Ako imaš LH trakicu pišni, trebala bi biti pozitivna ako nije O prošla .

  40. #40
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Natalie, zao mi je sto nas napuštaš, ali razumijem tvoju odluku. Imate svoju curu, mozda vam se stvarno pridruži četvrti član, ako odlučite opcije ostaviti otvorenima.
    A godine? Tu su koje jesu, ne mozemo ih vratiti i trebamo pokusati ne žaliti.

  41. #41
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Tocekica, i ti najavljuješ odlazak! Hoćeš li u pretrage?

    Ja cu nekako starosjedilac postati na ovoj temi. Zasjela i ne mičem se

  42. #42
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ici cu na pretrge ali prvo cu napraviti malu pauzu. Meni su cice danas poludile, danas mi se grudnjakbzaljepio za bradavice, bile su ljepljive od neke tekucine...ne bole me ali tu i tamo imam osjecaj kao da mi nadoilazi mlijeko.

  43. #43
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cestitam Vlatka!!! Ja cu za godinu dana otvoriti odbrojavanje malo prije rodjendana svog. ja odlucila

    tocekica drzim fige da s razlogom dolazi.

    sto se tice ovulacijske boli. nisam ju bas pratila prije, ali evo ovaj put - zabolilo me oko 12 sati 3 puta me onako malo presjeklo. oko ponoci smo jeli odradili to i primilo se. tako da sanse uvijek ima drzim fige svima!!

    Ja jos cekam da mi prestane curiti mlijeko. doduse ne curi u nekim kolicinama. samo na pritisak, ali su zato one bas lijepo punasne, pa barem nesto. M ciklus mi se jako lijepo nastavio. Barem tako sad djeluje. jedino sto mi se taj TSH nije spustio. srecom u svemu tome ft4 mi je na gornjoj granici ali je unutar granica. Sad radimo na spustanju TSH, i uskoro i mni pocinju pretrage i brisevi.
    PHD nalaz je stigao, mislila sam da ce mi biti drago. Nije mi bilo, niti malo. Samo je skinulo jedva zaraslu krastu. Ne mogu vjerovati da me to toliko pogodilo. Proslo je mjesec dana ja jos uvijek svako malo se rasplacem. Zato sam si priustila nekoliko partija kroz osmi mjesec. dogovorila se da cu proslaviti svoj rodjendan kao sto sam sa 18 godina, a da ne spominjem ostalo. Bacila sam se na smisljanje pira, da se barem necim zaokupiram dok opet ne nadjem posao. Imam stvarno odlicne doktore kroz ovo sve tako da su mi i oni dosta pomogli. Doktorica koja mi vodi stitnjacu mi je savjetovala da pricekam barem 6 mj, iako se preporucuje 3. Tako da sigurno cekam barem 7mi mjesec sljedece godine.

    Pratim vas, malo vam se izjadam kada mi je tesko, i veselim se kada netko ima simptome neke. Iscekujem pozitivne testove kao da su moji <3

  44. #44
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    justme409, organiziranje pira je veliki posao (još kad moraš slušati savijete uže i šire rodbine ...), vidjet ćeš kako će ti se sve posložiti lijepo za godinu dana.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    sarasvati i ja ću postati starosjedioc!

    Mi smo bebili samo na 14.dc, jučer nismo jer smo se posvađali ali onako kako spada, ma, jako sam jadna, kad nisu plodni dani ko zečevi smo, a kad treba onda izvodimo bijesne gliste. Šta pritisak radi. Tako da sam poslala i ovaj mjesec, da izvinete, u pm.

  46. #46
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    November, mislim da si se pokrila. do 2 dana prije O je idealno (nekad i bolje nego na sam dan O), ali čim imaš plodne sluzi onda je OK. ~~~~~~ da će ti ovaj ciklus biti dobitni.

  47. #47
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Justme409, zelim ti da se sve posloži kada se najmanje budeš nadala

    November, jučer je očito bio dan za svađe. Sve me sram reći zbog čega sam se nadurila. Nadam se da je to od hormona.

    Starosjedioci, kažeš. Nećete više pokušavati sa stimulacijama, November? Zaboravila sam koji je plan.
    I kao što tocekica kaže, 2 dana prije O bi trebalo biti gotovo pa idealno. Idealno je kad se primi

    Nego, mene sutra čeka punkcija. Sinoć sam si u ponoć dala štopericu i sutra ujutro mi vade jajca. Uzela sam lokalnu anesteziju. Valjda će biti ok budući da broj folikula nije baš mali. Drž'te mi fige

  48. #48

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ma hoćemo naravno, samo smo malo odgodili zbog posla (grrrrrrrr), pa sad kao bebimo doma, ali manje smo se svađali u postupku (gdje sam bila nemoguća), nego sad!

    Plan je vjerojatno u 10.mjesecu u prirodni u Betu.

    Držim fige!!!!!

  49. #49
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Tnx!

    Javim koliko js smo dobili.

  50. #50
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    tocekica... jos da mi bude znimljivije organizirati ja se trudim napraviti sto manje klasican pir + sama svoje dekoracije.

Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •