Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Sta za imunitet

  1. #1
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno Sta za imunitet

    Pozdrav!
    Mame može pomoc sta da dam djetetu za imunitet.Za koji dan krece u vrtic a stim stižeu i prehlade....proslu zimu je 4 antibiotika popio,osjetljiv je na pluca kašlja je cesto.Lani sam mu pred kraj ljeta pocela davat matičnu mljec kasnije da magarece mljeko,sad nisam nista ,neznam ima li smisla davat ista ili samo mora jos malo odrast i ojacat,4 godine ce u 12 mj.

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nema mu smisla ništa davati.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Čitala sam da sva ta superhrana i sl. nema nikakvog smisla. To ne jača imunitet nego fizička aktivnost i izloženost bacilima. Imunitet je kaktireć sustav koji se vježba u dodiru sa izazovima, ako sam dobro shvatila. Naravno, prehrana treba biti uravnotežena. Tipa i vitamina, i bjelančevina, i masti, i minerala, i svega. A vitaminski pripravci prođu kroz organizam bez neke vajde ako fali ovo gore.
    Što sam se uvjerila i na sebi.

  4. #4
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    I ja odlučila da neću ništa. Davala sam mu i beta glukan, i onaj medex sirup (ajd to mu barem probudilo apetit malo), ali do travnja je svaka 3-4 tj bio nešto bolestan. Bilo obična prehlada, bilo nešto ozbiljnije. Pio je 2 antibiotika mislim, ili čak 3, od 9 do 6 mjeseca. Al od tad je cijelo ljeto u vrtiću i zdrav. Vidjet ćemo kako bude dalje

    I kao što zuta kaže, ni meni nikad ništa takvo djeluje. Slučajno ili ne, ako počnem nešto tako uzimati, još prije poberem prehladu il nešto

  5. #5
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jede mi super nikad nismo imali problema s hranom,zdravo i raznovrsno se hrani al eto u vrticu sve skupi,nadam se da ce ove godine bit bolje.
    Mislim da mu necu davat nista lani jesam pa je bio bolestan.

  6. #6
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Evo nas vec bolesni a vrtic tek krenuo....

  7. #7
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Kod nas sam ja ta koja kaslje valjda od njega pobrala, a njega nije uhvatilo

    A zbog stitnjace ja sebi ne smijem bildat imunitet

  8. #8
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    sretno s boleštinama, prerast će to.
    moja preporuka jedino da pogledate mandule da vidite da vam nije tamo žarište.
    tako je i mom starijem bilo dok se nije mali riješio mandula (sve tri, jako uvećane, upalu uha je imao samo jednom u životu, ali popio antibiotika zbog zakompliciranih prehlada)

  9. #9
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moj je osjetljiv na pluća, dosta bi kasljao,ovaj put "srećom " samo viroza!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •