Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ja i panika , panika i ja

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno ja i panika , panika i ja

    Primjetila sam unazad tjedan dana da si curka (2,5 g ) cesto navlaci cikicu , a danas nakon kupanja primjetila sam da joj je jedna bradavica normalna , a ta desna koju navlači da je ispupčena prema van. Nije ništa crveno , natečeno ili slično. Ne znam jel ja pretjerujem , za svaku sitnicu paničarim ali da vas pitam da li je to normalna stvar ili bi se trebala konzultirati sa pedijatricom ?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Ja bih pitala pedijatra. Znam da novorodenim bebama znaju biti natecene mljecne zljezde zbog viska majcinih hormona,za vecu djecu ne znam,ali sam sigurna da nije nista strasno i nije za paniku

  3. #3
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ja bih pitala pedijatricu, moja je E. imala kvržicu (kao da joj je cicka počela rasti) otprilike u toj dobi. Dr mi je rekla da smnajimo piletinu, zbog hormona, i prošlo je.

  4. #4
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Da to znam da novorodjenim bebama znaju biti natečene , evo mojoj najmlađoj su bile do prije mjesec dana , sad je 5,5 mj. Ali njoj nije natečeno niti išta slično već samo bradavice , znači jedna je normalna (onako uvučena ) a druga ispupčena kao špicasta ne znam kak da drukčije objasnim. A na vrhu kao da je prištić , kao točkica , nije žuto nego više bjelkasto , prozirno. Imamo cijepljenje za 2 tjedna pa ću pitati pedijatricu , očito ja samo pušem na hladno ali bolje pitati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •