Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: kućni test na kandidu

  1. #1
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno kućni test na kandidu

    http://www.lovesensa.rs/clanci/dobri...est-za-kandidu

    može li se ovome vjerovati?
    ima netko iskustva?

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Candida je koliko znam prirodno prisutna u ustima. Ne bih radila test jer mi je gadljivo, ali kratkim pregledom stranice spomentog centra iz Floride vidim da su je sastavili stručnjaci ovim redom: dr. akunpukture i orijentalne medicine, socijalna radnica, i diplomirana nutricionistkinja.

    Prodaju dodatke prehrani.

  3. #3
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Radila sam test i uvijek kad bi imala znakove pojačane kandide slina se razvlačila u dugačkim nitima prema dnu čaše.
    Znala sam isprobat (čisto da provjerim jel ima kakve razlike) kad sam osjecala da je kandida normalna- pa se nije tako razvlacilo.

    Po meni djeluje.

  4. #4
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Candida je koliko znam prirodno prisutna u ustima. Ne bih radila test jer mi je gadljivo, ali kratkim pregledom stranice spomentog centra iz Floride vidim da su je sastavili stručnjaci ovim redom: dr. akunpukture i orijentalne medicine, socijalna radnica, i diplomirana nutricionistkinja.

    Prodaju dodatke prehrani.
    žuta to sam linkala prvo što mi je otvorilo,
    čitala sam na drugim mjestima o tome.

  5. #5
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Radila sam test i uvijek kad bi imala znakove pojačane kandide slina se razvlačila u dugačkim nitima prema dnu čaše.
    Znala sam isprobat (čisto da provjerim jel ima kakve razlike) kad sam osjecala da je kandida normalna- pa se nije tako razvlacilo.

    Po meni djeluje.
    hvala ti.
    frendica mi je neki dan stavila bubu u uho pa sam probala.
    izgledalo je kao meduza.

  6. #6
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Je, bas ko meduza, i voda postane dosta mutna. Ja tocno znam kad mi je pojacana i kad nije (rijesim ju uljem divljeg origana), pa mi je zanimljivo to testirat

  7. #7
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Mm je dobio lijek kada je rekao doktorici da mu je taj test sa slinom pozitivan, ona je smatrala da je to dovoljno. Bio je negativan nakon terapije. Drugi put kada se razbuktala bio je na anticandida dijeti i opet je bio negativan tek nakon kure. Mislim da mi tu dijetu jos nije oprostio xD

  8. #8
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Kris, sad si me sjetila
    Dođe k meni neki dan čovjek, mršav, ispijen. Reko trebate pomoć? On gleda, kaže da. Da li on smije jesti quinou. Reko zašto nebi smjeli, ima nešto što ne smijete jesti?
    Evo njega, lud: " ništa ne smijem jesti, (psovka) više i ta hrana za ptice, ne mogu više, moram nešto normalno pojest!!"
    Ja, pokušavajući i dalje shvatiti zašto i što ne smije jesti : "dobro gospodine, ali što vam je?)
    A on raširi ruke, oči mu se napune suzama i kaže: "gladaaaan saaam!!! "

    Ahahahah kasnije sam napokon saznala da je na anticandida dijeti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •