Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: Mogućnost trudnoće?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    2

    Početno Mogućnost trudnoće?

    Ciklus mi traje od 24 do 25 dana, uvijek je redovan i tocan i krvarenje traje 5 dana. Predzadnja mi je trajala 4 dana, a sad zadnja 3 dana s tim da sam minimalno krvarila. Testovi za trudnocu su mi negativni, par dana prije menstruacije me uvijek bole grudi s tim da su mi ovaj put bradavice uzasno bolile. Dal se koja mama, zena, cura susrela s tim? Dal je moguca trudnoca?

  2. #2
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ako su testovi rađeni nakon m i negativni su vjerojatno nema trudnoce.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Naty1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Ciklus mi traje od 24 do 25 dana, uvijek je redovan i tocan i krvarenje traje 5 dana. Predzadnja mi je trajala 4 dana, a sad zadnja 3 dana s tim da sam minimalno krvarila. Testovi za trudnocu su mi negativni, par dana prije menstruacije me uvijek bole grudi s tim da su mi ovaj put bradavice uzasno bolile. Dal se koja mama, zena, cura susrela s tim? Dal je moguca trudnoca?
    A kad si tocno radila testove...vise njih????

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Radila sam ih prije i nakon menstruacije.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, i ja sam u zbunjenoj grupi. 17.10. je bio zadnji dan M. 30.10. počele bolne grudi koje i dalje bole! Prvih par dana bol sam povezala sa nadolazecim plodnim danima. Međutim plodni dani su prosli a otečenost grudi ne prestaje. Jutros me čak probudilo probadanje u desnoj, nije dugo trajalo ali ipak dosta oštro. Prema kalendaru M treba doći za 12 dana. Ima li netko slično iskustvo u ranoj trudnoći ili mi hormoni divljaju?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Caoo,ja imam nedoumicu pa sam uskocila ovde da vas pitam za savet i misljenje
    Imala sam nezasticen odnos sa momkom 31-og oktobra. Posle par dana sam pocela da osecam dosta simptoma koje navode por rane simptome. U jendom trenutku mi je na pamet doslo TRUDNA SAM )) Sledece sta se desilo,12-og novembra sam videla kapljicu krvi nakon toga ubrzo takodje al braonkaste boje. i uvece kasnije je pocelo krvarenje. Inace,nemam redovne menstruacije,i kad ih imam,nisu ovakve kao ova sad,ukoliko je ovo prava menstruacija. Uglavnom,otisla sam odma tu noc da uradim test Beta HCG i nalaz je bio negativan. Zbunila sam se skroz jer sam u meni osecala da jesam trudna. Ne znam da li je moguce da je test pogresio,mozda zbog mojih hormona nije mogao da prepozna hormon trudnoce,mozda je rano...!? sta vi mislite ..da ponovim test kroz nekoliko dana il kad je najbolje? i da li uopste moguce da sam ostala trudna...? ocekujem vase odgovore. hvallaaaaa

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj MakiMaza prvotno napisa Vidi poruku
    Caoo,ja imam nedoumicu pa sam uskocila ovde da vas pitam za savet i misljenje [emoji813]
    Imala sam nezasticen odnos sa momkom 31-og oktobra. Posle par dana sam pocela da osecam dosta simptoma koje navode por rane simptome. U jendom trenutku mi je na pamet doslo TRUDNA SAM )) Sledece sta se desilo,12-og novembra sam videla kapljicu krvi nakon toga ubrzo takodje al braonkaste boje. i uvece kasnije je pocelo krvarenje. Inace,nemam redovne menstruacije,i kad ih imam,nisu ovakve kao ova sad,ukoliko je ovo prava menstruacija. Uglavnom,otisla sam odma tu noc da uradim test Beta HCG i nalaz je bio negativan. Zbunila sam se skroz jer sam u meni osecala da jesam trudna. Ne znam da li je moguce da je test pogresio,mozda zbog mojih hormona nije mogao da prepozna hormon trudnoce,mozda je rano...!? sta vi mislite ..da ponovim test kroz nekoliko dana il kad je najbolje? i da li uopste moguce da sam ostala trudna...? ocekujem vase odgovore. hvallaaaaa
    Nažalost test iz krvi ne laže, sve smo si mi zabrijavale trudnoću i kada nismo bile trudne. Meni je jedan mjesec samo preskočila mjesečnica (inače imam redovite), ja sam bila sto posto sigurna da sam trudna a svi testovi negativni. Nekada od želje se zna to dogoditi. Ovaj put nisam imala nikakve simptome osim PMSa pa pozitivan test i prije nego mi je zakasnila :D

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Citiraj MakiMaza prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam da li je moguce da je test pogresio,mozda zbog mojih hormona nije mogao da prepozna hormon trudnoce,mozda je rano...!?
    Jadan se zbunio. Ponovi test kada dođe malo k sebi. Pitaj u ljekarni za neki koji se ne da tako lako omesti.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Zadnja menstruacija mi je bila 16.12.2017. i sad mi kasni 5 dana
    Bole me dojke, natečene su i bole kad ih dodirnem. Malo me bolucka stomak
    Zanima me da li sam trudna

  10. #10
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    jedino sto vidim u staklenoj kugli je da odes kupiti test i sama doznas.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno Jel ovo druga crtica, pomagajte

    Drage moje curke.. evo da se i ja priljučim s pitanjem...mooolim vasss mi recite jel to pozitivno, uploadala bi sliku al nisam sigura da cu uspjeti... u biti..prije 14 dana sm imai odnose u želji da ostanem trudna. M je trebala biti prije par dana, cice su mi otečene i osjetljive, a pored toga se osjećam odlično... danas sam radila test i pokazao je drugu crtu ali tako blijeduuu... jako svijetlu makar me moje curke uvjeravaju da bi mogla biti trudnoća odlučila sam se obratiti vama koje ste to vidjele vjerojatno puno po ovom forumu..
    Molim vas recite da je nisam izmislilaaaaa...

  12. #12
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Renoveno dobro dosla.
    slike na ovom forumu se ne smiju uploadati.
    ili ponovi test za koji dan a mozes izvaditi krv i iz nje odrediti postojanje trudnoce.
    Sretno!

  13. #13
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Ako se vidi druga crtica, cak i vrlo blijeda, test bi trebao biti pozitivan. Ponovi ga ovih dana, ali ujutru, u prvom jutarnjem urinu bi trebala biti najvisa koncentracija bHCG, ukoliko nocu nisi ustajala mokriti.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Hvala puno..svakako ću ga ponoviti...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Evo da javim, uzeli smo digitalni clearblue koji je dao plus i pise dva do tri tjedna trudnoca...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    2

    Početno Test za trudnocu

    Pozdraav, napravila sam jucer popodne test i pojavila se jedva vidljiva crtica. Bas se jedva kuzi da je prisutna ali tu je. Takoder napravim isti test jutros, ista ta jedva vidljiva crta. Kasni mi tek dan, al radili smo na bebi pa zato vec sad gledam. Jel mislite vi da je bilo kakva crta ipak crta, ili se ipak prerano nadam?

  17. #17
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Crta je crta, osim ako je ocitano izvan vremena ili ako je test plavi, kad moze biti evaporacijska.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Ocitan je nakon minut, dva. Test tj crte su roze. Hvala puno u svakom slucaju idem doktoru na vadenje krvi

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Ja imam problem oko toga. Već tri testa su pozitivna, isla sam na pregled nista se nije vidjelo,rekao gin. da dodje za 2 sedmice sa nalazima. Jucer sam primijetila smedji iscjedak nije obilan i kao malo krvi se miješa al blago bas. Odem zabrinuta opet ginekologu nista se ne vidi opet nije ni zadebljalo sta vec treba zadebljat, uradim test opet pri povratku i opet dvije crtice,e sadbu dilemi sam jeli prerano za sve to ili sta vec.A kasni mi 10 dana redovna menustracija.

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    2

    Početno

    17.05. Sam imala odnos u kojem je kondom pukao i mi smo to prekasno shvatili. Posljednja mjesecnica je bila.07.05. I odmah sutradan smo otisli po Ellaone pilulu. Meni ciklusi traju od 25-29 dana, najcesce 27. Sada, ja u potpunosti ludim i ne znam da li umisljam simpome. Imam tupu bol u tijelu (sto cesto znam imati), povremeno mi je muka mada je to najčešće kada razmisljam. Ostali simptomi su isti kao i pms, dakle bol u ledima te trbuhu.
    Iducu mjesecnicu trebam dobiti u nedjelju po kalendaru, ali kada bi mogla najranije napraviti test?

  21. #21
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Ako imas simptome trudnoce mozes ga napravit odmah. Jedino onda kad nisam imala simptome trudnoce sam bila trudna, a do tada sam svaki mjesec imala simptome i to bi mi M kasnila od 10 do 20 dana.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Mene zanima samo ako itko ima iskustva s ovakvom blijedom crtom na testu sto da mislim sada? [emoji19]

    Sent from my Lenovo A6020a41 using Tapatalk

  23. #23
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Ne vidi se slika. Ali ako je crta blijeda i takva važi. Čestitam!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    2

    Početno Naslov

    Ovako, kasni mi 8 dana, tocno jucer sam imala mali iznosaj krvi i nista vise, mislila sam da je menstracija ali nije, sa partnerom cesto imam nezasticeni odnos, zanima me dali je moguca trudnoca ili je nesto drugo u pitanju kad je vec bio mali izljev. Hvala vam puno

  25. #25
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Čestitam!

  26. #26
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj Mrs prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako, kasni mi 8 dana, tocno jucer sam imala mali iznosaj krvi i nista vise, mislila sam da je menstracija ali nije, sa partnerom cesto imam nezasticeni odnos, zanima me dali je moguca trudnoca ili je nesto drugo u pitanju kad je vec bio mali izljev. Hvala vam puno
    Ovakva me pitanja fasciniraju.
    Naravno,lakše je ovako pitanje postaviti na forumu , nego otići kupiti test.Još kasni 8 dana,ali test ne dolazi u obzir?

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Ako ti je izostala mendza moguce je

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    5

    Početno Mogucnost trudnoce

    Dali je moguce ako test nije pozitivan da se bude trudan?:/

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Poz svim buducim mamama

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Nova sam ovdje. Htjela bih da objasnim svoju situaciju. Ja sam nevina, nikada nisam imala spolne odnose. Međutim, u julu, za vrijeme plodnih dana sam bila sa dečkom. Oboje smo bili obučeni. U jednom trenutku sam ja njemu “stavila” ruke u trenerku i preko donjeg veša dodirnula spolni organ. Ono što me brine jeste da nije možda bilo one sluzi ili predejakulata koja se luči kad je muško uzbuđeno, jer sam mozda pola sata poslije dodirnula svoje gaćice iako sam imala i dnevni uložak. Kada sam došla kući temeljito sam oprala ruke i kasnije se istuširala, ali me je ipak strah da možda nisam slučajno prenijela tu sluz u vaginu il vaginalni otvor. Imala sam menstruaciju od 31.07. I trajala je 7 dana, bila je obilna i crvena. Poslije menstruacije sam uradila i 4 testa na trudnoću i sva 4 su bila negativna. Otišla sam ginekologu i doktorica me je pregledala putem abdominalnog ultrazvuka i rekla je da je sve uredu sa mnom. Međutim sinoć sam po prvi put dobila žgaravicu, kakvu nikad nisam imala i to me je još više zabrinulo. Je li moguće da se to sve dešava radi stresa, ta zgaravica? I je li moguce ostati trudan na ovaj nacin? Jer sam citala da su mnoge žene imale menstruacije u toku trudnoće i testovi su bili negativni do neke sedmice trudnoce.

  31. #31
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Nisu trudna.

    Sent from my 21081111RG using Tapatalk

  32. #32
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Troll


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Zakaj Tanči bi bila trol? Cura ima nedoumice

  34. #34
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zakaj Tanči bi bila trol? Cura ima nedoumice
    Jelena, nemoj, molim te, nemoj.
    I pročitaj tekst još jednom.
    Ne da je troll, nego trolčina velika ko Mamutica kojoj je ili jako dosadno ili misli da je “novinar” pa će poslije napisati senzacionalni članak o trudnoćama u nevinih djevojaka koje su dirale pimpeke preko gaća…
    Ma joj : D


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #35
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Pred malo sam slušala ženu od cca 30ak godina kako ženu na štandu OPG-a pita zašto nema banane jer bi ona tako rado probala domaće.
    Na tragu toga, uopće nemam problema pomisliti da je možda ovaj post napisala stvarna osoba bez trolanja.

    Sent from my 21081111RG using Tapatalk

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Tko kaže da nema domaćih banana samo nema ta tvoja teta
    https://www.google.com/search?gs_ssp...obile&ie=UTF-8

  37. #37
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Kad otvorim ovaj tvoj link dobijem popis egzotičnog voća dobiven google pretragom "egzotično voće" koje se uvozi od kojekuda. Ni spomena o opg-u koji uzgaja banane. Al nebitno.

    Sent from my 21081111RG using Tapatalk

  38. #38
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Pred malo sam slušala ženu od cca 30ak godina kako ženu na štandu OPG-a pita zašto nema banane jer bi ona tako rado probala domaće.
    Na tragu toga, uopće nemam problema pomisliti da je možda ovaj post napisala stvarna osoba bez trolanja.

    Sent from my 21081111RG using Tapatalk
    Ma i ja naletim na svakakve ljudske gluposti, ali uistinu ne vjerujem da bi se netko išao registrirati na forum samo zato da napiše kilometarski post o diranju preko gaća i da usput pita je li možda trudna.
    Kajgot.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    nisi trudna, bez brige, da se tako lako zatrudni pa svi mi imali po 100 bebica

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •