Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Ugovor o radu

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Ugovor o radu

    zanima me gdje mogu dobiti ugovor o radu od prdhodnih polodavaca za potvrdu poslova koje sam radila.Jel to mogu dobiti samo kod poslodavca ili....i negje drugdje.

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ti nemaš svoju kopiju? Meni doslovno piše ta i ta rasporeduje se u odjel taj i taj, radi to i to, ali se može rasporediti na bilo koje radno mjesto u firmi, kao i na dislocirane objekte u tom smislu. Naveden je i neki koeficijent, uz napomenu da sam dužna raditi sve kaj poslodavac odredi

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Ugovor samo u firmi a gdje si radila i koliko mozes izvadit elektronsku radnu knjigu tamo pise sve

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  4. #4
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Da e zapis imam...ali u par natjecaja je bas pisalo i ugovor o radu...odnosno specifikacija poslova koji si radila.

  5. #5
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A nemam ugovor o radu

  6. #6
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Pa za specifikaciju poslova navedes sto si tocno radila u zivotopisu. Ako im nesto nije jasno neka kontaktiraju poslodavca. Ne prilazes ugovor o radu.

  7. #7
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Imaš preko e-građana sa hzz-a listu svih mjesta na kojima si radila, točno datumi i sve, ako nemaš e-građane ideš k njima.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Baš ću pogledati tam bi trebalo i pisati svaka promjena imena firme i ulica?

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Za to ne znam, ali piše recimo koliko je mjeseci bilo kod tog i tog poslodavca, šifre neke, i mislim adrese, onda bi možda pisalo i ovo. Ali treba pogledati.

  10. #10
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ma da znam imam taj e zapis i da tamo puse firma i sve i cak mislim da pise ono u grubo administrator...ali oni bas onako dodatno pod tockom 4. Traze tipa sto si radio potvrdu od poslodavca ili ugovor oradu. Bas budem sutra otvorila oglas i kopirala pa da tocno vidim sto pise.

  11. #11
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    u mojim ugovorima o radu je bilo navedeno samo radno mjesto, bez specifikacija

    za ovakve potvrde sam sama napisala na papir što sam radila, poslala u bivšu tvrtku i zamolila da stave na memorandum i ovjere

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •