Pretpostavljam da ova tema može biti užasno široka i odnositi se na gomilu različitih stvari, ljudi, odnosa... od toga da ste nešto doživjeli jednom do toga da ste svaki dan u interakciji s nekim zločestim.

Konkretno, sad se kod mene radi o osobama s kojima smo imali neki poslovni odnos koji je završio tako da su moju obitelj oštetili za cca 50.000 kn, a kad se zbroji sve skupa i s drugim ljudima, to je oko 350.000 kn. Završili smo i na sudu, no oni su se raznim malverzacijama uspjeli izvući.

I sad ono sto mene naivnu i koja nikad prije u životu se nije susrela s tako nečim i osjetila to na vlastitoj koži, muči kako naći mir u sebi. Od onih početnih reakcija, plača, bijesa, nevjerice, do boli me briga, do naći ću ih, probušit im gume, razbit šajbu... do... napisat ću im pismo sadržaja "kako spavate i živite sami sa sobom, ja bar imam mir...". Al nemam ga, mrzim ih ono. Razbila bi im šajbu. Pa ne bih vise nikad na njih pomislila u životu... plešem, gledam film, sretna sto smo zdravi... pa ih se opet sjetim i njihove šajbe, i razmišljam o njihovom zdravlju... i tako...

Probali smo istjerati pravdu kroz sustav. Nije išlo. Sustav ne funkcionira. Zato smo se tu i našli jer je sustav napravio propust i nije nas zaštitio iako smo imali sve na papiru.
Nećemo o detaljima, nije bitno, radi se o vrlo uobičajenom i svakodnevnom poslovnom odnosu koji se provodi svaki dan, al nama se dogodilo da ga sklapamo s nekim lošim.

Dakle, kako vi živite nakon sto vam loši ljudi naprave nešto loše? Tko su oni?
Jeste vi ti loši ljudi?