Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 194

Tema: Koliko vam znači romantika?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno Koliko vam znači romantika?

    Aj da se nežalimo stalno na muževe malo pozitive! Koliko i šta vam znači romantika? Dali ste vi romantični?
    Dali su vaši partneri romantični? Bilo nam je nedavno i valentinovo pa jeste ga slavili i kako?
    Mi smo romantični oboje. Sad smo u bračnoj krizi koja se pomalo riješava al inače je često donosio cvijeće i ostavljao ljubavne poruke. Ja svoju romantiku pokazujem npr večerama uz svijeće i masažama

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ja sam ko onaj Crnogorac iz vica - dosta romantike, daj ...

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ko onaj Crnogorac iz vica - dosta romantike, daj ...
    MM misli da tome i sluzi romantika.
    Kad se bas mora.

    Mi smo totalni antiromanticari.
    Ne bi obiljezavali Valentinovo niti na drogama.
    Da ne ubijem skroz temu staviti cu pokoje

  4. #4
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ko onaj Crnogorac iz vica - dosta romantike, daj ...
    vako i ja

    wtf je valentinovo? ukratko...sto mislim o tome

  5. #5
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    dok smo hodali romantika mi je bila banana nakon zajednickog trcanja
    danas mi je ultimativna romantika kad prostre ves prije jutarnje smjene da ja ne moram. kakve svijece i vecere. tctctc
    ja sam jednako tako romanticna - od mene moze dobit romanticnu dozvolu da jede cesnjak kad nisam na putu

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    MM bi rekao da sam ja cijepljena od romantike.
    I samo da se zna antivaxeri mi idu jako na zivce

  7. #7
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jeste antiromanticne
    Ja sam vjecni romantik

  8. #8
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Mene mm zove "antiromanticarka". Crnim humorom ili ironijom ubijem svaki pokusaj romantike.
    Zasto?

    Jer mi je ono sto vecina zove romanticnim jednostavno ljiga.

    Pitanje je: sto jest romantika?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Čitala sam da većina muškaraca obavljanje kućanskog posla smatraju romantičnim tj. misle da su zbog toga romantični al ja na romantiku više gledam ko na nešto iz ljubavnih filmova

  10. #10
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste antiromanticne
    Ja sam vjecni romantik
    Imala sam decka u srednjoj ( da, davno je to bilo )
    koji je bio olicenje sve one romantike iz filmova.
    Ruze, plisane zivotinjice, kuhao mi je omlete za dorucak , spagete za veceru , kampirali smo uz svijece u vrecama na podu ureda njegovog tate, pjevao ispod glasa uz gitaru ...sigurna sam da je bilo jos romantike te vrste, nesto mi je isparilo. Napucao me je uz recenicu : " vjerujem da sam bio najromanticniji decko kojeg si imala."
    Nakon par mjeseci bio je najromanticniji i sa mojom najboljom prijateljicom, koja mi jasno vise nije bila najbolja.
    Srecom, bio mi je najromanticniji u zivotu ikad

  11. #11
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Sirius pa ne bas tako..
    Moj je cijepljen od romantike... Ja sam vjecni romantik, ne da mi je to nesto pomoglo u zivotu...

  12. #12
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Čitala sam da većina muškaraca obavljanje kućanskog posla smatraju romantičnim tj. misle da su zbog toga romantični al ja na romantiku više gledam ko na nešto iz ljubavnih filmova
    to iz ljubavnih filmova i jest samo u ljubavnim filmovima. u stvarnom zivotu toga nema

  13. #13
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sebe smatram romantičnom, kao i njega, a ni jedno ni drugo ne radimo nikad te stvari iz filmova kako kažeš. To mi nije romantično nego patetično, bez uvrede ikome. Primjer toga je ono davanje svoje jakne. Dakle vječna scena iz filmova u kojoj se ona ne obuče sukladno godišnjem dobu i onda on mora skidati jaknu sa sebe i smrzavati se jer eto dama je izašla iz kuće znajući da je vani 5 stupnjeva ali jeb*ga, nova haljina je ipak nova haljina, treba se isfurati. A on koji je imao mozak nek bude romantičan i smrzava se. Fuj.

    Slavili smo Valentinovo i sv. Trifuna jer smo različitih vjera pa nam taman dobro dođe da slavimo sve što postoji. Nama je 'slavlje' bilo putovanje. Mada moram priznati da mi taj Trifun baš više paše nekako jer je zaštitnik vina.

    Inače imamo lika u širem krugu ljudi s kojima se družimo koji ženi svakodnevno ostavi ljubavno pismo negdje po kući da ga ona nađe. Ne šalim se. I donosi cvijeće minimalno triput tjedno. Radi joj kupke uz svijeće i te stvari. Moj dečko zna reći da je taj popio svu romantiku svijeta i da pored njega nitko ni nema priliku ispasti romantičan. Ne znam, mene bi to jako smorilo i izazivalo odljubljivanje. Ali dobro, ipak sam ja škorpion. A i moj dragi. Nije nam prirodno.

  14. #14
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ne da bi me smorilo, nego bih gadno sumnjala u takvog tipa. ili negdje mulja sa strane ili mu je mozak na kvasinu davno otisao

  15. #15
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne da bi me smorilo, nego bih gadno sumnjala u takvog tipa. ili negdje mulja sa strane ili mu je mozak na kvasinu davno otisao
    I ja sam se malo uplasila opisanog lika.

    Primjer antiromantike u nasoj kuci je taj da sam ja zabranila kupovati cvijece za Valemtinovo kad nabiju cijenu. Siroti muz nekad bude zbunjen od toliko podrazaja pa nije siguran da li i on treba sudjelovati u romanticnom ludilu.

  16. #16
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pa istina, možda bi i mene plašio da ga ne znam odavno. Šta ja znam, možda takvi ljudi imaju neki drugačiji gen.
    Da moj odjednom postane takav čak ne bih mislila ni da mulja nego da mu je nešto. U smislu, ne daj Bože, bolesti.

  17. #17
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa istina, možda bi i mene plašio da ga ne znam odavno. Šta ja znam, možda takvi ljudi imaju neki drugačiji gen.
    Da moj odjednom postane takav čak ne bih mislila ni da mulja nego da mu je nešto. U smislu, ne daj Bože, bolesti.
    Mozda je taj lik onaj moj bivsi iz srednje?



  18. #18
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda je taj lik onaj moj bivsi iz srednje?


    Zapravo je jedina stvar koja se ne slaže s tvojim opisom ta da od ovoga tata nema ured.

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Nisam neka klasična romantičarka, al volim te neke posebne trenutke.

    Ne bih imala ništa protiv večere uz svijeće. Volim i kad smo solo zagrljeni i gledamo neki film, volim maženja i sl.
    I cvijeće mi je lijep znak pažnje, obično ga dobivam za neke prigode.

    Al baš bi se neugodno iznenadila da ne dobijem cvijeće za Valentinovo i Dan žena, kad se već ne sjeti ovako sam od sebe.

    A one full romantike zaista ne mogu, to mi je too much, jedan bivši je bio takav, ajme neke latice cvijeća razbacane okolo, kuha neka fina jela, stalno neke čokolade u obliku srca i sl zato i je bivši
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.02.2019. at 21:52

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Mi romantični smo u manjini ovdje hehe. Ja volim romantiku i mislim da bez toga nema ni velike bliskosti iskreno....jer kako možeš bit blizak a neradiš nešto lijepo za osobu koju voliš?

  21. #21
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Zapravo je jedina stvar koja se ne slaže s tvojim opisom ta da od ovoga tata nema ured.
    Hahaha
    Ovom je tata imao ured prije 25 godina.
    Sad je u zasluzenoj mirovini, valjda.

  22. #22
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi romantični smo u manjini ovdje hehe. Ja volim romantiku i mislim da bez toga nema ni velike bliskosti iskreno....jer kako možeš bit blizak a neradiš nešto lijepo za osobu koju voliš?
    Mozes raditi lijepo , a da nije romanticno.
    Odanost je lijepa. Postovanje. Povjerenje. Iskrenost. Toplina. Posvecenost. Strast.
    Nista od toga ne mora biti klasicno romanticno.
    Posljednje uređivanje od sirius : 24.02.2019. at 22:02

  23. #23
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Slažem se sa sirius. Koliko nas sudjeluje u ovoj temi, toliko ima i različitih definicija romantike. Zašto bi on meni bacao latice ruža okolo kad bi moje pitanje na to vjerojatno bilo: tko je prosuo smeće po podu?

    Ovo da nema bliskosti ako ne radiš nikad nešto lijepo za tu osobu je po meni točno, ali nije za svakog pojam lijepog jednak. Ja nas smatram romantičnima recimo jer imamo oboje narukvice sa slovom imena ovog drugog. Ovakve: https://i.etsystatic.com/16422201/d/....jpg?version=0

    I romantično mi je kad se mazimo na kauču. I kad mi ponese Ferrero jer mi je to najdraže. I kad nam skuha kavu ujutro pa me budi da popijemo skupa. Eto, filmski romantičari će reći da to nije romantično, a oni koji nisu niti malo romantični će reći da je to bezveze. Svi mi imamo svoje definicije, ali vjerujem da ako je definicija - nešto lijepo, onda smo svi redom romantičari.

  24. #24
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi romantični smo u manjini ovdje hehe. Ja volim romantiku i mislim da bez toga nema ni velike bliskosti iskreno....jer kako možeš bit blizak a neradiš nešto lijepo za osobu koju voliš?
    radit nesto lijepo nije nuzno romantika.
    cvijece za valentinovo nije nuzno nesto lijepo. prije je - kud svi turci, tu i mali mujo.
    nesto lijepo je podrzati #metoo, otici na mars za 8.mart, biti feminist. meni je to puno vaznije od ljubavnih porukica i vecera uz svijece
    Posljednje uređivanje od magriz : 24.02.2019. at 22:20

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mozes raditi lijepo , a da nije romanticno.
    Odanost je lijepa. Postovanje. Povjerenje. Iskrenost. Toplina. Posvecenost. Strast.
    Nista od toga ne mora biti klasicno romanticno.
    Upravo to!
    Sto mi vrijedi ljubavna poruka ako je samo jak na rijecima?
    Meni su djela puno bitnija.
    Kad npr nicim izazvan preuzme neki moj zadatak i odradi ga.
    Kad napravi dorucak i donese mi ga u krevet jer sam noc prije zaruzila s curama pa me boli glava:-p

    To su te neke sitnice koje za mene znace bliskost, ljubav i postovanje.
    Daleko od toga da ja ne volim dobiti cvijece ili omiljenu cokoladu, ali to je sporedno
    iziskuje premalo truda pa kod mene bas i nije nacijeni

  26. #26
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja smatram da sam romantična,ali ne u smislu poklona i cvijeća.Ono:iznenadni poljubac,zagrljaj,volim te,može i neki zanimljivi poklončić za rođendan(samo ne cvijeće ).Moj je toliko romantičan da me za rođendan pita :"šta hoćeš da ti kupim?".I ja mu kažem kupi nešto i iznenadi me,nebitno šta.Mislila sam kupiće čokoladu ili gel za tuširanje...Dobila sam NIŠTA.Jer je zaboravio.To će ga bogami koštati,jer tu priču stalno ponavljam u anegdotama,i to onim negativnim.I pričam je svima.Tako da...ako sam nekad i bila romantična i očekivala onu minimalnu romantiku,više nisam .Tj. i dalje bih voljela da se desi nešto romantično,ali sam svjesna da se neće desiti.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Potpis na sirius. Ni mi nismo komercijalno romantični.

  28. #28
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi romantični smo u manjini ovdje hehe. Ja volim romantiku i mislim da bez toga nema ni velike bliskosti iskreno....jer kako možeš bit blizak a neradiš nešto lijepo za osobu koju voliš?
    znaš ti onu - kupite nešto svojoj voljenoj, ali ne zaboravite na vlastitu ženu
    tako da, može ti svaki dan skidati zvijezde sa neba, a s druge strane...

    meni je romantika kad gledamo film naslonjeni jedno na drugo,
    kad mi ode kupiti čips u pola deset navečer,
    pokriva me u sred noći, a meni vruće
    i tako te neke sitnice, najveći domet romantike u našem slučaju je što se znamo držati za ruke.
    sve ostalo bi mi bilo tu mač.
    svakodnevne ljubavne izjave, tone cvijeća... a-a, nije to za nas.

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    A da ti umjesto čipsa napravi topli čaj u to ne doba

  30. #30
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Moj dida je svaki dan mojoj baki donosio poljsko cvijece kad bi se vracao kuci iz setnje. I meni je to bilo prekrasno

    I bas mi je lijepo kad netko za partnera napravi nesto romanticno, bilo ljubavno pismo, vecera uz cvijece, mars za 8. mart jer zeni to puno znaci, pokrivanje dekom, mazenje uz filmove... Nisu svima iste stvari romanticne... Nek svak uziva u onom sto voli Meni je recimo romanticno kad se odemo vozit na motoru pa poslije na pivu i topli.

  31. #31
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    mm je romantičniji od mene
    na ovaj način kao muž od Tashunice
    s tim da dobijem i cvijeće i poklon prigodno i tako to
    ja uopće nisam romantična ni mazna, meni više znači svakodnevna podrška koju trebam ali i dajem bez ograda

    jelena o. ??????

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Pa kak su sad prigodni pokloni i cvijece postali romanticni?
    To mi se podrazumijeva i nema mi veze s romantikom

  33. #33
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    I, nakon koliko godina braka, veze, ta let-let romantika prestaje i postaje nešto drugo?
    Ili to ipak ovisi o osobi, a ne vremenu?

  34. #34
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sad kad citam, i razmislim, ocito romantika svakome znaci nesto drugo
    sva sreca, jer smo razliciti
    ako je i to romantika, mi imamo i ovakvu o kakvoj pisu dolega i Tash

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    A mm meni cesto da svoju jaknu... Mislim cesto, to kad idemo van ljeti. Sad vidim da smo po nekima ljigavi... Stacukadmibudezima...
    I slavimo stogod treba da nademo nekog dobrovoljca za bejbisitanje kad se pozelimo zajednickog izlaska. Cvijeca bas i nema, ali ima malih znakova paznje...

  36. #36
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Da odgovorim Beti, nije se promijenila jer je nema. Vrhunac romantike u mma je da kupi krvu cokoladu (na akciji), a onda ju ne sakrije dobro pa ju djeca pojedu.
    Al meni to ionako ne znaci nista.
    Puno mi je vaznije sta se svako jutro ustane prije mene i skuha mi caj kavu dorucak. To mi je stoput vaznije od neakvog cvijeca dvaput godisnje.

  37. #37
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam neka klasična romantičarka, al volim te neke posebne trenutke.

    Ne bih imala ništa protiv večere uz svijeće. Volim i kad smo solo zagrljeni i gledamo neki film, volim maženja i sl.
    I cvijeće mi je lijep znak pažnje, obično ga dobivam za neke prigode.

    Al baš bi se neugodno iznenadila da ne dobijem cvijeće za Valentinovo i Dan žena, kad se već ne sjeti ovako sam od sebe.

    A one full romantike zaista ne mogu, to mi je too much, jedan bivši je bio takav, ajme neke latice cvijeća razbacane okolo, kuha neka fina jela, stalno neke čokolade u obliku srca i sl zato i je bivši
    Otprilike ovako.... ali ta romantičnost ovisi o dobi (u mladosti još kako tako, kasnije ti život donese druge prioritete) i o situaciji (ja isto volim posebne trenutke, ali mm zna da cvijeće meni nije špica filma, osim ako je u teglu - zimi ni to). Za Valentinovo je došao s kartama za KNAP, to je bilo bolje i njemu i meni. Ovaj put smo poveli i djecu, jer su htjeli ići, a nije uvijek tako. Ponekad si priuštimo odmak od njih, a to su onda baš posebni trenuci. Ne mora biti ništa veliko - cider u Tolkien's house ili šetnja oko Bundeka je sasvim dovoljna. U ovoj fazi života za romantiku nam je dosta ukradeno vrijeme 1:1 u bilo kojem obliku. Sad su nam djeca puno manje opterećenje, ali imamo stare roditelje koji nas trebaju, tako da nam vrijeme bez drugih ljudi stvarno predstavlja posebne trenutke.

  38. #38
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    znaš ti onu - kupite nešto svojoj voljenoj, ali ne zaboravite na vlastitu ženu
    tako da, može ti svaki dan skidati zvijezde sa neba, a s druge strane...

    meni je romantika kad gledamo film naslonjeni jedno na drugo,
    kad mi ode kupiti čips u pola deset navečer,
    pokriva me u sred noći, a meni vruće
    i tako te neke sitnice, najveći domet romantike u našem slučaju je što se znamo držati za ruke.
    sve ostalo bi mi bilo tu mač.
    svakodnevne ljubavne izjave, tone cvijeća... a-a, nije to za nas.
    Ovo je legendarni natpis iz Alana Forda - to je pisalo u njihovoj cvjećarnici: Kupite cvijeće voljenoj ženi, ali ne zaboravite ni vlastitu!

    Ovom si mi rečenicom uljepšala dan. Takve "cvebe" cijenim više od pravog cvijeća, hehhehe...

  39. #39
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    nisam za filmsku romantiku, meni osobno je romantika kad lezimo ušuškani pod dekom jedno kraj drugog i gledamo dokumentarac o kornjacama kao jucer.
    neki dan nam je bilo 25 godina otkad smo zajedno i to sto mogu reci da ga volim vise nego u vrijeme leptirica, puno vise, dovoljno mi je romanticno.
    a protiv poklona i cvijeca nemam nista, tko je to izgovorio majkumu?

    jelenao pobogu kakav caj
    u pms-u mi treba čips i čokolada

  40. #40
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    peterlin meni je moj za valentinovo, koje ne slavimo, ipak odlucio donijeti ni manje ni vise nego loncanicu
    zna me covjek

    pitala sam ga sto je kupio voljenoj, na konto ove izreke

  41. #41
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    radit nesto lijepo nije nuzno romantika.
    cvijece za valentinovo nije nuzno nesto lijepo. prije je - kud svi turci, tu i mali mujo.
    nesto lijepo je podrzati #metoo, otici na mars za 8.mart, biti feminist. meni je to puno vaznije od ljubavnih porukica i vecera uz svijece
    Iako volim cvijeće generalno, ovo zadnje mi je puno važnije, pa i romantičnije. Ko i kad kompetentno obavljanja kućanske poslova , privređuje, brine se o djetetu i kad radimo fora stvari zajedno.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 25.02.2019. at 09:19

  42. #42
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    a meni je baš antifeministički smatrat romantičnim to što muž kompetentno obavlja kućanske poslove, to mi je ono "on mi pomaže"
    to je drugi par postola skroz
    a romantično mi je baš kad se naprave male geste koje kažu "ti si meni nešto posebno", tipa "amo večeras kad djeca odu spavat otvorit dobro vino, narezat malo sira, i nešto gledat ili pričat", bude nekad i svijeća (svijeće super dodaju atmosferu, a ne zahtijevaju neki poseban trud)
    mi isto kao nismo od klišea, ali s vremenom smo zaključili da malo klišea isto ne škodi

  43. #43
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    ja volim sve nabrojene vrste romantike gore, od latica po podu do marša za 8.mart
    dobijem samo ove druge
    i živcira me šta ako ikad dobijem cvijeće, bude neko drvo u tegli, daj me mani ekologije, uvijek mislim da je to zato jer ga je sram hodat po gradu s buketom
    ...
    nikad dovoljno

  44. #44
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Jesam, romantična sam. Volim kad svira neka dobra stvar pa zaplešemo u dnevnom sentiš. Volim kad je vani prelijepo, a mi stanemo, gledamo pa se poljubimo. I neću dalje ovdje bacat bisere pred svinje

  45. #45
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    I neću dalje ovdje bacat bisere pred svinje
    ahahahha, a daaaj, pliiiz...napiši kao da ti je "prijateljica rekla"

  46. #46
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ocito svatko od nas ima drugu predodzbu sto je romanticno, isto kao i sto je sreca.
    Valentinovo - no way. Pa i 8. mart.
    Zapamtila sam kao romanticnu gestu kad sam dobila lijep buket za hendlanje majstora.
    A i ovaj vikend mi je bilo romanticno sto se muz potrudio da sto vise vremena mogu provesti s djetetom jer me nije bilo neko vrijeme. Nekima su neke stvari normalne, al mene je razveselilo sto mi je kuhinja bila potpuno pospremljena za subotnje kuhanje. Kad sam se vratila s placa, nisam morala prvo pospremit pa pocet kuhati. U nedjelju sam u dva navrata bila u parku, nakon drugog povratka, stan blista. Nije to uobicajeno, nego se bas potrudio da imam vise vremena za igru.
    A mali obozava svijece, tako da mi i doruckujemo uz svijece, svaki dan

  47. #47
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam, romantična sam. Volim kad svira neka dobra stvar pa zaplešemo u dnevnom sentiš. Volim kad je vani prelijepo, a mi stanemo, gledamo pa se poljubimo. I neću dalje ovdje bacat bisere pred svinje

  48. #48
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Da odgovorim Beti, nije se promijenila jer je nema. Vrhunac romantike u mma je da kupi krvu cokoladu (na akciji), a onda ju ne sakrije dobro pa ju djeca pojedu.
    Al meni to ionako ne znaci nista.
    Puno mi je vaznije sta se svako jutro ustane prije mene i skuha mi caj kavu dorucak. To mi je stoput vaznije od neakvog cvijeca dvaput godisnje.
    Ides miško! Ispada da sam turbo romanticna jer ustajem prva i kuham kavu svaki dan.

  49. #49
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Meni je prijateljica rekla da ona nekad mužu pošalje neku smiješnu ljubavnu razglednicu sa someecards

  50. #50
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Prijateljica rekla

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •