Evo da odi pocmen sa svojim pitanjen.

Amo prvo na tezinu moje curice
3.8. 2730 (porodajna)
5.8. 2530
7.8. 2570
9.8. 2610 (otpusna)
11.8. 2760
16.8. 2850
18.8. 2910
21.8. 3000
24.8. 3050
28.8. 3180
1.9. 3360
2.20. 4400
Rodena je sa 48cm, a 2.10. je imala 55.
I rodena jr 19 dana ranije.

E sad, glavni problem *** je stolica. Njena je pocela izostajat par dana po izlasku iz rodilista i do sada se nista nije prominilo. Na pitanje o tone pedijatrice, njoj je to sve normalno dok je iskljucivo na mome mliku ( sta je). Ali ja vidin koliko se ona muci. Non stop pusta vitrove (i to smrdi da ti oci iskoce) i stalno je u grcu. Kada dode do toga da kaki, ona to obavi bez problema sama, al do tada to su muke. Jos jedna stvar koja me zbunjuje je sta joj stomacic nije ni napuvan ni tvrd u pauzama kakenja.
Znaci probala san sve, masaze, polozaj za kakit (u svako doba dana), sve sta san ja mogla pit da bi njoj prinila priko mlika, davala san joj i biogaia misleci da ce i to pomoc, no nista.
Podoji, hvat i popiskene pelene su super, sve kako triba.
I jos sta mislin da je povezano mozda sa tin je sta ona jako malo spava po danu. Cin je po danu spustimo na krevetic krene grcenje i vjetrovi, i onda se nekad od naprezanja zna i izbljucat. A za podrignit je strasno teska. Nekad bez iti malo problema podrigne cin jr dignemo, nekad se nosamo i nista i onda nakon po ure kad je spistin pocme plakat, ja je dignen i ona se podeigne, a nekad u sredini podoja samo pusti sisu podrigne se i nastavi.
Uglavnon, jel nekonima jos neki savjet da joj bar malo pokusan izregulirat stolicu.
Jel radin nesto krivo, jer san vec luda. Po danu kada je dojin, ona se cila lipo opusti na dojci i cak zatvori oci, bas bi rekla da je lipo uvatila san, al to je samo privid.