Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 61

Tema: roštilj za na balkon u zgradi

  1. #1
    zrinka19 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    265

    Početno roštilj za na balkon u zgradi

    imate li za preporučit neki fini, lijepo kuhajući roštilj za u zgradu koji ne ispušta mirise jer živimo u prizemlju ( da ne dolaze susjedi svaki dan na ručak kad roštiljamo )

    u trgovinama preporučuju roštilje na vodu, kažu da ne dime uopće , je li to moguće?

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa stavi ga u stan, pa će manje smetati.

  3. #3
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Roštilj na struju kojem u posudu ide voda (mislim da su svi takvi) - zakon za balkon. Ne bi preporučila roštiljanje u stanu zbog mirisa- iako nema dima (minimalno) osjete se mirisi. Iako su to finiiiiiii mirisi (njami, njami) ipak meni se baš ne miriši kao dimnjena šunkica - ipak u stanu se taj miris puno jače osjeti nego na balkonu (izvjetri). Mi imamo Tefalov - lagano se pere i može se podesiti jačina grijača. I naravno, dobro bi bilo da roštilj stoji na nekoj drvenoj daski nikako na plastici jer ipak grije sa donje strane pa da se nešto ne zapali.

  4. #4
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ja imam taj u koji se uspe voda, živimo na 1. katu i osjeti se miris kad roštiljamo .ok, možda ne toliko kao kod onog na ugalj, al...nitko ne prigovara 8)

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Ja imam ovaj na balkonu, električni roštilj od Končara.

    http://www.corbis.hr/index.php?main_...oducts_id=2488

    Ispod rešetke ima posuda s vodom, ako na to misliš. Ne dimi se baš, ali se miris definitivno osjeća. Mi imamo zatvoreni balkon, pa kad pečemo nešto onda otvorimo prozore od balkona i zatvorimo od sobe da nam miris ne ulazi unutra. Susjedi se do sad nisu bunili, ali mislim da sigurno osjećaju, pogotovo kad pečem ribu

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Krk
    Postovi
    14

    Početno

    Mi koristimo Tefalov električni roštilj s posudom za vodu. Ne dimi uopće jer sva masnoća i tekućina iz mesa ili ribe s rešetkice kaplje u posudu s vodom i tako sprječava izgaranje i dimljenje. Izvrsno nas služi već treću godinu, a meso izroštiljano na njemu gotovo je istg okusa kao da je roštiljano na "pravom" roštilju. Roštiljamo na njem sve: ribu, meso, povrće. Lagašan je za čišćenje (izribam rešetku, a ostale dijelove roštilja perem u perilici posuđa) i zauzima malo mjesta na balkonu. Preporuka za njega.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    kako se točno zove taj Tefalov i da li znate gdje ga ima za kupiti (kolko šuške?)

  8. #8
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ja imam neki manji tefalov, odličan , i pazi: da rešetka i posuda za vodu stane u perilicu suđa
    moja mama ima veliki i tu rešetku mora prati u kadi u kupatilu

    na moj stane jedno cca 1 kg mesa

  9. #9
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Mi imamo tefalov i zadovoljni smo.
    A pošto mi jako volimo papati, da po zimi ne bi ostali bez roštilja jednostavno ga stavim ispod nape i udri

  10. #10
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Mi živimo na prvom katu i nikada mi ne bi palo na pamet širiti mirise roštilja i dima. Što da mi susjedi iznad žele sušiti veš?!
    Ja bih poludila da mi to netko radi jer mi nema gore nego da mi rublje smrdi po pečenju.

  11. #11
    zrinka19 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    265

    Početno

    ma i meni je ža susjeda zato bi i izmislila neki roštilj bez mirisa

    zato ga dosad nismo ni kupili, ali bih voljela ponekad malo roštiljat

    ovaj balkon nam je na sjeveru pa baš i ne suše tu robu, a i ja s vremena na vrijeme namirišem da negdje okolo roštiljaju

    ovo s napom mi nije palo napamet, moja napa mi se i ne čini baš sposobna za povući toliki miris, a možda i bi :?

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa
    Mi živimo na prvom katu i nikada mi ne bi palo na pamet širiti mirise roštilja i dima. Što da mi susjedi iznad žele sušiti veš?!
    Ja bih poludila da mi to netko radi jer mi nema gore nego da mi rublje smrdi po pečenju.
    Ma daj, ja živim u kući i imamo vanjski roštilj. Po tvojoj logici ja nikad ne bi smjela roštiljati vani jer bi susjedima usmrdila veš. Svi nonstop sušimo veš jer imamo malu djecu i svi imamo vani roštilje i roštiljamo kad se sjetimo.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    I mi imamo električni roštilj s posudom za vodu ispod rešetke. Zadovoljni smo i ne koristimo ga na balkonu, nego u kuhinji. Stavimo ga na štednjak, ispod nape, uključimo napu i fiju-briju. Zatvorimo kuhinjska vrata. Dio mirisa prođe, ali još mi je veći smrad kad npr. pržim ribu, pa svejedno i to radim.
    Evo naših razloga za kuhinju i protiv balkona:
    - dobrosusjedski odnosi (pravi roštilj u vrtu kuće je nešto drugo, jer se susjedski veš ne nalazi doslovce na dva metra iznad roštilja)
    - mogućnost roštiljanja za vrijeme kiše - posebno korisno ako trebate pozvati goste i najaviti roštilj unaprijed,
    - radna ploha i sve kuhinjske stvari pri ruci, i
    - mogućnost čišćenja okoline. Meso dok se peče na roštilju šprica, i te masne fleke mogu se oprati s kuhinjskog poda i pločica, a sa fasade zgrade, poda i ograde balkona puno teže. A na balkonu sušimo veš, naslanjamo se na ogradu, ne želim ni razmišljati imam li masne zaostatke tamo.
    Priznat ću, najvažniji razlog je ovaj: MM je majstor od roštilja u našoj kući, a dogovor je da onaj tko radi bira kako će radit. Kuhinja je njegov izbor za taj posao.

  14. #14
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Mi smo dvoumili između "vodenog" i plinskog roštilja, i prevagnuo je plinski jer ga možemo nositi svuda sa nama. Super nam služi i za izlete i za roštiljanje doma na balkonu.
    Ne dimi uopće ali miriši fino susjedima...

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Krk
    Postovi
    14

    Početno

    Naš tefalov, zelenih ručki i kućišta, rešetka i posuda za vodu od inoksa. Malen, stane u perilicu. Cijena bila oko tristotinjak kuna. Zaista ne dimi niti "pušta" intenzivne mirise mesa i ribe. Vrlo je diskretan.

  16. #16
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ja imam veliki vrtni roštilj na drva, odmah do njega sušim veš
    na robi ne ostaje miris, iako se zna zadimiti pošteno

  17. #17
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Podizem temu.

    Ja bi na balkon stavila pravi rostilj, na ugljen i drva, ali kako moram imati suosjecanja prema susjedima, to nije dobra ideja, steta.

    Kolikva su vam iskustva s plinskim rostiljima?

    Imala sma nekoc jedan elektricni s tom posudom za vodu, ali mi nije to bilo to... Jel ovaj plinski blizi pravom rostilju, i da li ima puno dima?

  18. #18
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Preporuke za plinski su dobrodosle

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  19. #19
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Mi imamo u zgradi ugradjeni rostilj, dakle sa dimnjakom, koji ne smijemo koristiti radi kucnog reda. Vece budalastine valjda nema nigdje. Tako da koristim grill tavu od lijevanog zeljeza koja daje super rezultate, ali miris je neizbjezan, kao i dim. Napa tek donekle spasava stvar, ali okus je daleko najslicniji klasicnom rostilju.

  20. #20
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    http://moncastello.hr/index.php?rout...&product_id=50

    Ako je ovo istinito, bio bi idealan, iako je na ugljen. Ima li ga tko? Lotus grill

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Mi isto u zgradi ne možemo koristiti ništa što gori. Roštilj na ugljen imamo u vikendici, a u zgradi na balkonu jedan na struju, ovako nešto: http://www.jeftinije.hr/dom-vrt/kuha...0_-_CX000E847F

  22. #22
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mi narucili lotus grill xl za 2 tis kn. Javim iskustva sljedeci tjedan!

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi narucili lotus grill xl za 2 tis kn. Javim iskustva sljedeci tjedan!

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    I kakva su iskustva...?

  24. #24
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    mi ga imamo, odlična stvar. na balkonu kad roštiljamo koristimo Lotus-ov ugljen jer zaista nema ni mrvicu dima, a kad idemo u prirodu koristimo obični drveni uljen, koji dimi dok se ne zapali, no vani to nije problem.Razlika u cijeni je velika, pa zato mixamo ovisno o lokaciji i dopuštenosti dima. Svakako preporučam XL verziju

  25. #25
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I mene zanimaju iskustva za lotus gril.
    Neki dan je bila nagradna igra u 24 sata i dijelili su 90 komada verzije xl, dobili smo zeleni xl model koji ćemo danas podići.
    Treba li biti baš njihov ugljen i neki gel koji se koristi, kakav je okus mesa... napišite sve što vam padne na pamet.

  26. #26
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Pratim.

  27. #27
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ne treba biti baš njihov ugljen ako roštiljate negdje gdje je dopušten dim..kao najnormalniji roštilj na ugljen se tada koristi. Ukoliko trebate roštiljati i ne smije biti dima onda je njihov ugljen idealan, najpovoljniji je u kartonskoj kutiji ,za 6 puta cca ga ima i košta 39 kn u elipsu. Kako sam gore u postu rekla mi kombiniramo, na otvorenom, gdje dim ne smeta koristimo najobičniji ugljen iz supermarketa, a na balkonu, ili npr. prošli vikend smo bili u Austriji gdje nije dozvoljeno loženje vatre smo koristili Lotusov ugljen. Onaj gel za potpaljivanje treba obavezno, treba vam i dugački upaljač (i taj gel i upaljač imate na dosta mjesta za kupiti, nije nužno Lotusov da mora biti)Uz to vam trebaju 4 AA baterije + jedan paketič svakako u rezervi.. Mi smo do sad roštiljali cca 10-15 puta i još smo na prvom paketiću baterija.Okus mesa kao i svaki drugi roštilj na ugljen, čak smo neki dan pekli i sljezove kolačiče..dakle 5++++ od mene za Lotus xl. Ako vas još nešto zanima pitajte, mi otkako smo ga kupili roštiljamo svakih par dana, muž je totalno odlijepio na Lotus.

  28. #28
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    i da..čestitam andream lijep poklon ste dobili, vrijedan i nadasve praktičan. Ugodno roštiljanje i javi dojmove

  29. #29
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Krasan je.upravo smo ga dobili iz elipsa zajedno s ugljenom i gelom za potpalu.pitala bih jos koliko dugo traje pecenje, na koju vatru staviti meso? Da li resetke prije pecenja treba premazati spekom ili uljem?drago mi je da ste zadovoljni.i dalje mi se cini skup rostilj iako je sada na snizenju u elipsu za 1500 kn plus gel i ugljen.tako da smo bas sretni sto smo ga dobili☺

  30. #30
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Kad se pali, dakle ugljen se naspe u tu posudu u sredini, dolje na dno se pospe gel i zapali, na to stavi posuda s ugljenom, a ventilator na najjače pojačate da se sve zajedno razgori i napravi se žar cca 5-6 min. Ako imate špek za pečenje onda prvo njega, ako ne nije nužno..sredina tj. to gdje je puna ploha je najjača temp, a okolo je slabije. Moj muž peče meso okolo a u sredini povrće i to na 3/4 temperaturu stavi.Dakle nema puno filozofije, kao klasični roštilj na ugljen. Imate na you t filmiće pa pogledajte. Roštilj je skup, ali za nekog npr kao mi ko voli papati roštilj a nema dvorište i ograničen je na balkon ovo je idealno i onda je investicija isplativa. Ugljen kažem mi ne kupujemo isključivo taj, nego kombiniramo..

  31. #31
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    Kad se pali, dakle ugljen se naspe u tu posudu u sredini, dolje na dno se pospe gel i zapali, na to stavi posuda s ugljenom, a ventilator na najjače pojačate da se sve zajedno razgori i napravi se žar cca 5-6 min. Ako imate špek za pečenje onda prvo njega, ako ne nije nužno..sredina tj. to gdje je puna ploha je najjača temp, a okolo je slabije. Moj muž peče meso okolo a u sredini povrće i to na 3/4 temperaturu stavi.Dakle nema puno filozofije, kao klasični roštilj na ugljen. Imate na you t filmiće pa pogledajte. Roštilj je skup, ali za nekog npr kao mi ko voli papati roštilj a nema dvorište i ograničen je na balkon ovo je idealno i onda je investicija isplativa. Ugljen kažem mi ne kupujemo isključivo taj, nego kombiniramo..
    A jeli stradaju pločice na podu uokolo od prskanja mesa?

  32. #32
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I jos me zanima sto je s kapanjem mesa kad se pece gdje to zavrsi?kako je s pranjem nakon pecenja tj traje li dugo ciscenje rostilja?hvala puzic na detaljnim odgovorima.

  33. #33
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    mi pečeno na sred staklenog stola na balkonu, ništa ne strada jer se ta vanjska posuda ne zadgije i ne treba nikakav podložak ispod. Špricanje dok se peče meso s gornje rešerke je nep isto kao kad pečete meso u tavi na štednjaku, pa ja nakon roštiljanja uvijek obrišem balkon đogerom, ali obrisala bi i pločice u kuhinji nakon pečenja mesa, ma i balkon nakon sjedenja na njemu i običnog ručka, tak da po meni ništa izvanredno.
    Meso dok se peče cijedi se u tu limenu posudu koja je u sredini. Ukoliko pečete špek ili nešto masno postoji mogućnost da se, nakon što se u toj posudi nakupi tekućine od mesa , pa kapne masnoča pojavi plamen, no to isto se dogodi i na klasičnom rotilju, pa opet kažem nema razlike..
    pranje svega s roštilja - može u perilicu osim sredine u koju ide ugljen , to ne peremo jer upute kažu da ne dolazi u doticaj s vodom. Ja osobno sam probala staviti u perilicu jednom ali onda samo njega perem, svo drugo suđe od tog ručka mi ostane, tako da radije suđe potrpam da se pere a njega ručno perem. Našpricam rešetku permetalom ali ni to nije nužno, jer kad ga nosimo u goste perem bez iakvih pomagala, s običnom spužvicom za suđe, grubljom str. Središnji dio, ta limena posuda nije problem za oprati, istresem to što se okapavalo i najnormalnije operem. Ma još jednom ću reći..sve kao i svaki drugi roštilj osim eto što ga je stvarno svugdje moguće koristiti - naš se vozi u autu s nama. na koje god druženje krenemo ide i on.

  34. #34
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Puzic super hvala.kad to sve citam,da ga nisam dobila na nagradnoj igri,vjerujem da bi ga nakon ovoga kupila.

  35. #35
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    I ja bih ga kupila, vjerojatno budem

  36. #36
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Imam samo dvojbu oko velicine. Manji 32 cm je, kako je navedeno, za 5 osoba, veci 40 cm je za 10 osoba. Jel ovaj manji zbilja premalen?

    Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk

  37. #37
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ja bih uzela uvijek veci.mi imamo takav i za nas cetvero cini nam se taman.nek puzic jos potvrdi.ovaj manji mi izgleda ko za dvije osobe taman.ovisi koliko vas ima i koliko popapate.

  38. #38
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    svakako veći uzmi. Mi smo isto došli s idejom kupiti manji ali nam je žena u Elipsu sugerirala da su neki koji su već kupili došli natrag reći da ubuduće sugerira prodaju većeg, žao im je što nisu kupili xl ipak. Ja sam išla logikom da smo roštilj električni prije ovog koristili 10 god i još uvijek je ok, to je investicija na dugi niz godina i odlučila poslušati ženu i dodati još novaca, te kupiti veći. Ako roštiljamo samo za nas onda spremnik za ugljen ne napunimo skroz, nego 1/3, dakle doziranje prilagodiš, svu količinu mesa staviš i ispečeš vrlo brzo.Ako nas je više svakako bi taj manji bio mal pa bi roštiljanje trajalo...mi u principu rijetko roštiljamo samo za nas 4 ,uvijek netko dođe ili ga nosimo kod nekog..ali ako i za samo nas pečemo onda pečem duplu količinu mesa tako da pokrijem i za sutra dan ručak.Dakle moj glas za XL. Ugodno roštiljanje, javite dojmove da ne ispadne da samo ja reklamiram Lotus i primam naknadu za promo

  39. #39
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Meni je tak lijep da ga za sada samo gledamo☺i cekamo priliku da nam se netko pridruzi jer bolje je jesti u drustvu. Znaci ako pecemo samo jednu turu,dovoljno je staviti trecinu ugljena?a za dvije ture onda skoro do vrha?

  40. #40
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    gle ako koristiš skupi ugljen onda staviš 1/3 ako samo za jedan ručak za vas, par komada mesa..ako više staviš cca do pola, pa poslije možeš dodati tijekom pečenja ako fali. Onaj jeftini ugljen ti je i tak svejedno koliko ga staviš..i ako koristite jeftini, gledajte da je što manji, sitniji lom, mi ga još dodatno malo izlomimo u vreći jer onda i on manje dimi. Uštosit ćete se nakon par pečenja i postat eksperti. Samo pazite na kg

  41. #41
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ja zaista ne znam gdje mi grijesimo jer nama se i na Lotusu i njegovom ugljenu dimi pecenje??!! Pekli smo mjesano meso,kobasice,piletinu ,
    nista ekstra ne mastimo i uvijek je isto.Javlja se dim sivkasto plavi,ne kao sa obicnim ugljenom ,manje,ali dimi....
    Posljednje uređivanje od Sela : 23.05.2017. at 06:29

  42. #42
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Meni roštilj bez dima nije roštilj. Nismo još probali Lotus pa ne znamo... javim dojmove.

  43. #43
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Imamo plinski, mislim Weber marke, ne dimi i super je. Ali, to je kus sprave, još s navlakom... izgleda ko mali pianino, taman za "bravo, maestro" kad balkonski roštilj majstor krene u akciju .

  44. #44

  45. #45
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    evo info za uljen, mi smo jučer kupili u Konzumu od domaćeg proizvođača ugljen ( Belišće), na njemu piše retortni drveni ugljen, ima onu sličicu kuhara na sebi), nema dima uopće, kao original Lotusov ugljen samo povoljniji.

  46. #46
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    pužić hvala na infou.

  47. #47
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Jučer smo probali prvi put Lotus Grill… što reći, vrijedisvaku kunu. Oduševljeni smo i načinom pripreme (jednostavan je), i okusom mesa.
    Sve je fino i sočno čak i ako nije „napacano“ uljem izačinima.
    Svakako preporučujemo kupnju. Rekla bih da je i pečenje brže nego kod klasičnog roštilja. Ispekli smo vrlo brzo puno komada mesa i povrća.
    Posljednje uređivanje od andream : 28.08.2017. at 13:38

  48. #48
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    nema više onog Belišće ugljena koji smo kupovali za Lotus, s kojim ne dimi...je li netko probao neki drugi, povoljniji, a da daje bezdimni rezultat?

  49. #49
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Lijepo molim preporuku za neki elektr.roštilj za balkon.

    Da se meso fino ispeče, da se lako čisti ploča, cijena čak nije presudna.
    Hoću da bude roštilj kako spada.

    Unaprijed zahvaljujem na prijedlozima.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Lili, mi imamo Outdoorchef i jako smo zadovoljni. Lako se čisti i uzeli smo dodatne ploče za palačinke i ribu/povrće. Sutra otvaramo ovogodišnju sezonu roštiljanja

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •