Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Strasni bolovi u 36 tjednu!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    8

    Početno Strasni bolovi u 36 tjednu!

    Curke, ne znam jel se to kome desava..naime u 36 tjednu smo, beba(decko) je jako velik..po procjeni sada ima 3600...a ostala su nam jos 4 tjedna do kraja..u zadnjih tjedan dana imam bolove kao da ce mi se utroba raspasti! Mokrim svaki cas, prepone me kidaju da jedva hodam...mislila sam da su te tegobe povezane s tim da je porod blizu..medjutim danas na pregledu, samo prst otvorena, beba se jos nije spustila u zdjelicu, i nije mi jasno ot kud toliki bolovi i pritisak..sutra radim urino kulturu pa cemo vidjeti to za mokrenje..al eto ako ima tko da me utjesi...jesu li to znakovi da se porod blizi?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    A da nisu ti bolovi baš uslijed spuštanja u zdjelicu? Držim fige da prođe brzo. Sretno!

  3. #3
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Nisi napisala jesi li prvorotka. Otvorena prst nije isto za zenu koja nije rodila i koja jest. Za vrh/clanak je klasican nalaz za zenu koja je rodila. Beba pritisce sve moguce zivce u tim tjednima a cesto mokrenje je vjerovatno da je nalegla na mjehur. Ali treba obavezno provjeriti mokracu. Takoder te mogu prepone boljeti od toga i mozes osjetiti bh kontrakcije.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    8

    Početno

    Nisam prvorotkinja...ovo je treca trudnoca...samo sad sam u 40-tim godinama a prve dvije su bile u 20-tima...tako da ovo nisam dozivjela u prve dvije trudnoce...jednostavno kao da ce mi noge otkazati kad se ustajem, a nakon par min stajanja pritisak i bolovi u donjem dijelu trbuha su jako bolni..ja sam mislila da je to od toga sto se beba spustila, medjutim doc danas kaze da je jos visoko!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    I mene jako boli ponekad kad se ustanem, doslovice imam feeling da će mi sve dolje izletit, a ovo mi je 2.trudnoća 33tj, sutra 34.
    Pritisak jaki, moram pričekat barem minutu da mi prođe

  6. #6
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Iskrneo,meni ovo ne zvuči baš najbolje, možda da odeš na hitnu radije nego doktoru..izrazi poput stravični bolovi, obamrle noge i sl.mi nisu za zezanciju... nek naprave radije kompletnu obradu a ne ovak paušalno..

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Moja peta trudnoca bila popracena takvim bolovima sve negdje od 20 tjedna,nisam mogla biti na nogama vise od 2-3 sata. Inace trudnoca je bila posve uredna bez ikakvih komplikacija pa sam te bolove pripisala godinama( tad sam imala 40). Na kraju sam ipak rodila prerano,u 34 tjednu zbog puknuca vodenjaka. E sad da li su ti bolovi imali ikakve veze s preuranjenim porodom,ne znam. U svakom slucaju mislim da trebas obavezno reci svom doktoru za bolove i odmarati se sto vise,odnosno izbjegavati bilo kakav veci napor.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •