Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: Rođendan - nekako drugačije

  1. #51
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Inače, moram priznati da mi je ideja slavljenja rođendana u zakupljenom kinu stvarno genijalna, ali brate mili, pretjerali su debelo sa cijenom - posebno što je to moguće samo u jutarnjim satima, kad vjerojatno ionako nema predstava.

    Osim toga - ne mogu tvrditi, ali nigdje ne piše da se može birati film.

  2. #52
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Najbolje jos da i oni odaberu film.

    Mislim, ok, vjerujem da ne mogu izvuci neki tamo pedeseti koji im trenutno nije na repertoaru, s obzirom na to kako prava projekcije obicno funkcioniraju.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Pomladiš li se za tu cijenu?
    Posljednje uređivanje od MikiMama : 17.10.2017. at 01:21

  4. #54
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Evo u Kaptol Centru ovaj vikend imaju event na kojem predstavljaju svoje proslave rođendana u Boutique kinu, i dijelit će kupone sa 20% popusta, pa se cijena boutique rođendana spušta na simboličnih 2400 kuna.


    Cijena prava sitnica.

  5. #55
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Ja sam svojima za šesti rođendan organizirala igru s elementima predstave, detektivskog slučaja (logička zagonetka primjerena uzrastu) uz puno tjelesne aktivnosti. Bilo je odlično, u ekstazi su vikali da hoće još. Planiramo opet nešto slično, samo drugi scenarij - ovaj put će sami igrati uloge (prije su ih igrale animatorice).

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam svojima za šesti rođendan organizirala igru s elementima predstave, detektivskog slučaja (logička zagonetka primjerena uzrastu) uz puno tjelesne aktivnosti. Bilo je odlično, u ekstazi su vikali da hoće još. Planiramo opet nešto slično, samo drugi scenarij - ovaj put će sami igrati uloge (prije su ih igrale animatorice).
    To već zvuči kao dobra solucija, pogotovo što je uključena tjelesna aktivnost, a ne sjedenje od nekoliko sati

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •