Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 56

Tema: Rođendan - nekako drugačije

  1. #1
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno Rođendan - nekako drugačije

    Jeste kad organizirali rođendan van kuće i igraonice?

    Imate li ideje kuda ih povesti, što im pokazati?
    Za sad imam samo dvije ideje:
    -obilazak grada s posjetom Backo mini expressu,
    -obilazak grada s posjetom zvjezdarnici.

    6 godina...

  2. #2
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Koga zoveš na rodjendan? Koliko djece i odraslih?

    Mi smo slavili u prirodi ili parkovima.
    Organizirano postoje i rodjendani u kinima, a moj je jednom bio pozvan i na bazen.

    Meni bi prva pitanja bila: koliko djece, koliko odraslih ide s tobom, i je li to tim odraslima tlaka ili drago .

  3. #3
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pod ovo "obilazak grada" misliš na nešto organizirano što se plaća ili bi sama vodila?

  4. #4
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I mi smo imali tri rođendana u parkovima... ali sad ne bi više tako.

    Ne puno djece 10-12, mogu i roditelji... a ne moraju.
    Vođeno od strane stručne osobe.

    Kino za sad ne bi... a ni bazen.
    Možda muzej.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 09.10.2017. at 16:29

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Mozda nesto ovako? http://muzejiluzija.com/rodendani/ nismo ondje slavili rodendan ,ali bili u posjeti i djeca su bila odusevljena

  6. #6
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ne znam jeste kad bili na gimnastičkom rođendanu? Moja kćer je to obožavala, ona je čak dvaput tu slavila a bila je na više rođendana. Nismo članovi, ne znam je li to sad nešto novo ili je pisalo i prije pa nisam primijetila??? U svakom slučaju je drugačije.

    http://www.sokolzagreb.hr/program.php?id=5

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Mi smo jednom unajmili teren za rolanje.
    Ali to su bila veca djeca ( i roditelji) .
    Ovu subotu smo organizirali rodendan na imanju Don Kihot uz jahanje konja.

  8. #8
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    rođendan u zoološkom?
    samo to moraš dosta ranije rezervirati

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    [QUOTE=Mojca;3008448]I mi smo imali tri rođendana u parkovima... ali sad ne bi više tako.

    Ne puno djece 10-12, mogu i roditelji... a ne moraju.
    Vođeno od strane stručne osobe.

    Kino za sad ne bi... a ni bazen.
    Možda muzej.[/QUOTE

    Mi smo bili par puta u muzeju automobila Ferdinand Budicki, ali ja imam dečke pa je to bilo ok. Imali su u ponudi rođendane. Ne znqm kqko je sada. Znam da je mojima bilo otkriće muzej u muzeju, imali su u posebnoj prosto3iji stare igračke i igraće konzole tipa zx spectrum i commodore 64. I hrpu starih autića...

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Kako znam taj muzej ne radi, ali sličan je otvoren u Krapini pred mjesec dana.
    A možes i u arheološki muzej baš rođendan ili iznajmiti samo vodstvo, tak sam ja svojem najmanje za šesti, s time da smo išli prvu nedjelju u mjesecu kad je i inače ulaz u taj muzej badava. Vođenje smo platili, bilo je djece ali domaće.

  11. #11
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo jednom unajmili teren za rolanje.
    Ali to su bila veca djeca ( i roditelji) .
    Ovu subotu smo organizirali rodendan na imanju Don Kihot uz jahanje konja.
    Fora za rolanje.

    Jahanje je uvijek opcija... ona to obožava.

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Moj je zadnji rockas imao na pomoćnom školskom igralištu zvanom rupa, ima i par stepenica pa se tamo po potrebi sjedilo ko je trebao, igrali su graničar, lovice, čovječe ne ljuti se.

  13. #13
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ma takve smo već odradili. Dva puta.
    Sad su već veći, pa bi nešto drugačije.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Danas je "drugačija" proslava postala ona koja se organizira kod kuće

  15. #15
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je "drugačija" proslava postala ona koja se organizira kod kuće
    Evo ideje za Mojcu.
    Mi smo zadnje dvije godine imali doma play-station rođendan.
    I bio je super prihvaćen, zato dvije godine za redom.

  16. #16
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Istina. To smo imali lani.

  17. #17
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    "Naš" 7.rođendan kod kuće prošao je izvrsno uz moj preogroman angažman (crkla sam, točnije), ali je 15 djece bilo oduševljeno. Godinu kasnije ista stvar jednako studiozno pripremljena nije prošla (igre su bile drugačije naravno, nije bilo kopirano od lani) jer se 5-6 cura izdvojilo u sobu i ni pod cijenu života nije htjelo sudjelovati ni u čemu, sve im je bilo glupo i dosadno, razvlačile su barbike i igrale se same, stalno prigovarale, niti na klopu, sok i tortu nisu htjele doći , baš me sve skupa uzrujalo.
    Pa smo 9. proslavili u igraonici koja je mojoj bila dooooosaaaadnaaaa. Ove ću ih godine odvesti u kino u dvoranu Muller na neki dječji film, uz sok i kokice bez torte, bez dodatne zabave. Dosta mi je muke. Čekam da se dočepa 5., 6. razreda kad dovedu par frendica doma i klepeću na kauču.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    "Naš" 7.rođendan kod kuće prošao je izvrsno uz moj preogroman angažman (crkla sam, točnije), ali je 15 djece bilo oduševljeno.
    ovako je bilo i kod nas ove godine, ali nisam sigurna bi li više to ponovila... stvarno sam riknula

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    "Naš" 7.rođendan kod kuće prošao je izvrsno uz moj preogroman angažman (crkla sam, točnije), ali je 15 djece bilo oduševljeno. Godinu kasnije ista stvar jednako studiozno pripremljena nije prošla (igre su bile drugačije naravno, nije bilo kopirano od lani) jer se 5-6 cura izdvojilo u sobu i ni pod cijenu života nije htjelo sudjelovati ni u čemu, sve im je bilo glupo i dosadno, razvlačile su barbike i igrale se same, stalno prigovarale, niti na klopu, sok i tortu nisu htjele doći , baš me sve skupa uzrujalo.
    Pa smo 9. proslavili u igraonici koja je mojoj bila dooooosaaaadnaaaa. Ove ću ih godine odvesti u kino u dvoranu Muller na neki dječji film, uz sok i kokice bez torte, bez dodatne zabave. Dosta mi je muke. Čekam da se dočepa 5., 6. razreda kad dovedu par frendica doma i klepeću na kauču.
    Joooj, moj L. je do kraja osnovne škole društvo (često cijeli razred) vodio u kino i poslije na kolače (uglavnom home made - u CC1 East imaju onaj prostor na ulazu u kino gdje se može slaviti, ali trebaš najaviti prije... I karte su povoljnije uz onu iskaznicu koja vrijedi do 14. godine).

    E. je imao jednu prijateljicu koja nije smjela gluten, pa smo jedne godine za njegov rođendan imali hrpu voća i uopće nije bilo klasične torte. Isto je super prošlo uz kino predstavu.

    Znali smo otići i u onu pizzeriju kod TŠRB, naručiti tamo pizzu i lasagne, donijeti svoju tortu od doma i onda pustiti klince da luduju na livadi iza restorana. Ne znam da li je to i sada moguće, ali to su bili najbolji rođendani. Roditelji bi došli i sjedili s nama ispred birtije na kavi, a ekipa bi drapala nogomet, gumi gumi i slično.

    Znala sam im napraviti tombolu - to su obožavali.

    Jedne godine smo u kvartovskoj slastičarnici imali feštu za 15-tak klinaca, imali smo igre tipa kalodont, pokvareni telefon, asocijacija i slično, ali to mi je bilo zahtjevno jer u slastičarnici je bilo i drugih gostiju, a ja sam se osjećala odgovornom da klinčardiju držim pod kontrolom. Išlo je, ali bolja mi je bila livada. Uvijek smo s gazdama ugostiteljskih objekata dogovorili vrijeme početka, trajanje i ponudu hrane i pića. Išlo je ok.

    Sad je s tim gotovo. Snalaze se sami - uglavnom se i dalje ide u kino, samo ne baš cijeli razred nego manja grupica. Doma ne dovode nikoga. Nisam im zabranila, ali oni ne bi.

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Eh, da - paintball rođendane moji nisu voljeli i nikad nisu na to htjeli ići, a nudilo se...

    Možda Muzej suvremene umjetnosti nije loša ideja: http://www.msu.hr/#/hr/19749

  21. #21

  22. #22
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, da - paintball rođendane moji nisu voljeli i nikad nisu na to htjeli ići, a nudilo se...

    Možda Muzej suvremene umjetnosti nije loša ideja: http://www.msu.hr/#/hr/19749
    Meni je taj MSU koma ( sam po sebi, seljaca sam kad ne razumijem modernu umjetnost). I rodendani su bez veze. Djeci je najzanimljiviji onaj tobogan koji ne radi cim je kisa ili vlaga.

  23. #23
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    moji su bili na par rodjendana u arheoloskom i jako im se svidjelo.

  24. #24
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Moja kćer je također rekla da je rođenda u MSU koma, bili su neljubazni prema djeci, konstantno ih utišavali (zašto onda za ime svega imaš u ponudi organizaciju dječjih rođendana???) a tobogan nije radio. I hrana (ne sjećam se koja) je bila sirova iznutra.
    U arheološkom nisu bili na rođendanu ali smo o tome pričali i složili su se da ne bi ni u ludilu.
    S druge strane, moji su uvijek obožavali paintball rođendane u šumi. Divljaci, šta ćeš.

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    ovo kaj sam ja pričala nije bio organizirani rođendan u arheološkom ( kolko vidim oni rade rođendane za iznad 8 godina) , nego naš privatni ročkas, uz stručno vođenje po muzeju.

  26. #26
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ima rođendan i u Kazalištu Trešnja. To mi se jako sviđa, posebno što imaju prostor za druženje nakon predstave.
    Šteta što nemaju nekih predstava za veće, i mi tražimo gdje bi slavila rođendan (koji je bio još u sedmom mjesecu)

  27. #27
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Hm, doduše sad im vidim cijenu koja mi se baš i ne sviđa.

    Ima i u Kaptol centru u onom fensi kinu, možeš iznajmiti cijelu dvoranu, mislim da je 2000 kuna.

  28. #28
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nije, cijena je 150 kuna po osobi, a minimalni broj osoba je 20

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    kaj nije onda bolje otići na neku ciljanu predstavu, pa na kolače negdje sa strane, ili bez njih

  30. #30
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    a da ipak se držiš početne zamisli Backo expres i kolači su sasvim ok

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Mojca, a da napravite doma lutkarsku predstavu i tortu i gotovo?

    Ili ciljajte prvi četvrtak u mjesecu ili bilo koju srijedu (glazbena igraonica) u S.S. Kranjčeviću (knjižnici) a poslije nekamo na čaj i kolače. Moji su dečki bili kuhani i pečeni u toj knjižnici i vjerujem da bi pristali da sam ih pitala možemo li na glazbenu radionicu dovesti desetak uzvanika za rođendan.

    Offt. Koliko god su bili kuhani i pečeni, moji dečki onamo sad ne svrate češće od 1x u 2 mjeseca. Imaju mamu koja im posuđuje lektiru i drugo.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    umjetna stijena za penjanje http://www.fothia.hr/zapad/djecji-rodendani/
    ako ti se hoće do Draganića (blizu Karlovca) ovo je jako fora https://www.facebook.com/pg/izleti.c...=page_internal (ako još postoji)
    facepainting
    znanstveni rođendan (može doći u bilo koji prostor) http://korakdoznanosti.com/rodendani-2/
    ovo je fantastično za grupicu do 12-tak klinaca http://www.slatkimlin.com/proslave_d..._rodendana.php

  33. #33
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Offt. Koliko god su bili kuhani i pečeni, moji dečki onamo sad ne svrate češće od 1x u 2 mjeseca. Imaju mamu koja im posuđuje lektiru i drugo.
    I moje srednjoškolke su to probale, ali sam kategorički odbila.
    Istina, one imaju knjižnicu u sklopu škole.

  34. #34
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    I moje srednjoškolke su to probale, ali sam kategorički odbila.
    Istina, one imaju knjižnicu u sklopu škole.
    Pa i moji sami dovlače iz svojih školskih knjižnica sve kaj im treba. To nije upitno. Radi se o gradskoj knjižnici, koja im je godinama bila kultno mjesto, a sad nekako više nije.

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pa i moji sami dovlače iz svojih školskih knjižnica sve kaj im treba. To nije upitno. Radi se o gradskoj knjižnici, koja im je godinama bila kultno mjesto, a sad nekako više nije.
    Onda sam krivo shvatila ovaj dio "Imaju mamu koja im posuđuje lektiru i drugo.", sory.

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Onda sam krivo shvatila ovaj dio "Imaju mamu koja im posuđuje lektiru i drugo.", sory.
    Eh, ja bih rado da oni više čitaju i da čitaju druge stvari, pa im stalno nešto naguravam. Ponekad pogodim, a češće promašim.... Idem im na živce.

    Ont. ne sumnjam da će Mojca opet smisliti nešto izuzetno kreativno...

  37. #37
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Moj je u toj dobi ili mrvicu veci isao 2 godine zaredom na bowling s ekipom.Plus pizza ,torta,sok tamo.
    E sad taj se mislim zatvorio kod citi c.ne znam ima li jos negdje.
    Isao je i na paintball kod nekog iz razreda.
    S te 2 stvari su klinci bili odusevljeni.
    Ostalo smo standardno slavili doma,igraonice,kino.
    Moj kao i kod Peterlin i sa 16.su isli u kino i na pice :D.

  38. #38
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ideje za Mojcu.
    Mi smo zadnje dvije godine imali doma play-station rođendan.
    I bio je super prihvaćen, zato dvije godine za redom.
    Ajme tek sad vidim da piše play station.

    Imali smo obični rođendan doma... to sam htjela reći.

    Za sad ne zna da PS postoji, TV nam ne radi i što kasnije proradi to bolje.

  39. #39
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    "Naš" 7.rođendan kod kuće prošao je izvrsno uz moj preogroman angažman (crkla sam, točnije), ali je 15 djece bilo oduševljeno. Godinu kasnije ista stvar jednako studiozno pripremljena nije prošla (igre su bile drugačije naravno, nije bilo kopirano od lani) jer se 5-6 cura izdvojilo u sobu i ni pod cijenu života nije htjelo sudjelovati ni u čemu, sve im je bilo glupo i dosadno, razvlačile su barbike i igrale se same, stalno prigovarale, niti na klopu, sok i tortu nisu htjele doći , baš me sve skupa uzrujalo.
    Pa smo 9. proslavili u igraonici koja je mojoj bila dooooosaaaadnaaaa. Ove ću ih godine odvesti u kino u dvoranu Muller na neki dječji film, uz sok i kokice bez torte, bez dodatne zabave. Dosta mi je muke. Čekam da se dočepa 5., 6. razreda kad dovedu par frendica doma i klepeću na kauču.
    Ja bi rado neki super rođendan doma... ali sam tako umorna i iscrpljena da nema šanse... osim toga, za to treba vremena... a nemam vremena ni pošteni ručak skuhati...
    Muller je i meni pao na pamet... sigurno ćemo to realizirati jedne godine.

  40. #40
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ovo je fakat fora!
    Zamisli vlakom do Ogulina, posjet kući IBM, torta u hotelu Frankopan i nazad.

  41. #41
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, a da napravite doma lutkarsku predstavu i tortu i gotovo?

    Ili ciljajte prvi četvrtak u mjesecu ili bilo koju srijedu (glazbena igraonica) u S.S. Kranjčeviću (knjižnici) a poslije nekamo na čaj i kolače. Moji su dečki bili kuhani i pečeni u toj knjižnici i vjerujem da bi pristali da sam ih pitala možemo li na glazbenu radionicu dovesti desetak uzvanika za rođendan.

    Offt. Koliko god su bili kuhani i pečeni, moji dečki onamo sad ne svrate češće od 1x u 2 mjeseca. Imaju mamu koja im posuđuje lektiru i drugo.
    Baš sam sinoć bila tamo, rekao je striček Željko da su nekad imali rođendane.
    Zapravo kad budu zimski praznici mogli bi tamo organizirati neko druženje, znam da je on otvoren za sve.

  42. #42
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    umjetna stijena za penjanje http://www.fothia.hr/zapad/djecji-rodendani/
    ako ti se hoće do Draganića (blizu Karlovca) ovo je jako fora https://www.facebook.com/pg/izleti.c...=page_internal (ako još postoji)
    facepainting
    znanstveni rođendan (može doći u bilo koji prostor) http://korakdoznanosti.com/rodendani-2/
    ovo je fantastično za grupicu do 12-tak klinaca http://www.slatkimlin.com/proslave_d..._rodendana.php
    Stijena i znanstveni su mi super!
    Pamtim!
    Hvala za ovaj link Korak do znanosti, jako mi se sviđa što rade.

  43. #43
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Isprike administratorima na ovolikim uzastopnim postovima, ali morala sam... da imam podsjetnik za sljedeće godine.


    Evo, odluka je pala.
    Nakon što mi je rekla da bi u Grginu igraonicu (u kojoj nikad nije bila)... i nakon što sam ju, njoj za ljubav, čak i rezervirala (protivno svim mojim uvjerenjima)... razgovarali smo, predložili par varijanti i izabrala je predstavu Pazi, mazi, voli u Maloj sceni . http://www.mala-scena.hr/home/predst...imazivoli.aspx Predstava obrađuje temu udomljavanja pasa i brige za njega. Već smo ju gledali, Smjehuljici se je jako svidjela, baš ju obožava...
    Nadoplatiti ćemo za prostor nakon predstave i tamo ćemo imati tortu, kratko slikanje s glumcima, mini kreativan kutak (to ću ja nešto smisliti)... Eto, mislim da će nam biti dobro.

    Sljedeće godine bi mogao pasti jedan STEaM rođendan.

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Evo, super

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Zvuči odlično

  46. #46
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Evo u Kaptol Centru ovaj vikend imaju event na kojem predstavljaju svoje proslave rođendana u Boutique kinu, i dijelit će kupone sa 20% popusta, pa se cijena boutique rođendana spušta na simboličnih 2400 kuna.

  47. #47
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Evo u Kaptol Centru ovaj vikend imaju event na kojem predstavljaju svoje proslave rođendana u Boutique kinu, i dijelit će kupone sa 20% popusta, pa se cijena boutique rođendana spušta na simboličnih 2400 kuna.
    Baš simboličnih.

  48. #48
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno


  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Baš simboličnih.
    Dear Lord... možda je ipak bolje kod kuće nešto organizirati

  50. #50
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pomladiš li se za tu cijenu?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •