Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Treca trudnoca i nesigurnost

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    4

    Početno Treca trudnoca i nesigurnost

    Pozdrav svima,nova sam ovdje i nadam se da nisam falila odma u startu s ovom objavom
    Uglavnom,moj problemcic je sljedeci.Dva dana nakon ocekivane menstruacije napravila sam Clearblue test i isti tren je pokazao plus.Ja sretna do neba naravno,jer sam vec imala osjecaj da sam trudna i poneke simptome,narucim se na pregled,zakaze mi gin.za kraj mjeseca i sve 5.Simptomi se nastavljaju-non stop moram na wc,grudi bolne i povecane,mirisi mi smetaju,boli me u dnu leda,oni predmenstrualni bolovi dosli i prosli...Da ne duljim,bezveze pogledam test jucer,kad ono nigdi onog plusa,nestao skroz.Odma panika,guglam,trazim sto,zasto?Pa nadem da je test nepouzdan,pa da je mozda ona linija evoracijska ili kako vec i odlucim jutros test ponovit,naravno sad s nekim drugim.Uzmem Prima test.Sve me boli od nervoze,grc u stomaku,uzasan osjecaj,strah od razocaranja nenormalan...Odem radit test i krenem piskit medutim ocito me taj grc koci i popiskim tek par kapi po testu,sta naravno nije ni blizu dovoljno,pokusam jos jednom,ma ne ide.Ostavim test,na njemu se nista nije desilo,jer se prakticki nije ni smocio i odlucim cekat da mi se bas pripisa i to ss desi jako brzo,ovaj put se popiskim u casu,uronim test,izvadim,odlozim,ma u roku odma 2 crtice-pozitivan i to se ova sto potvrduje trudnocu pojavila na tren.prije kontrolne i cak je tamnija od kontrolne.I sad vi meni recite jesam ja luda i mogu li dva testa bit lazno pozitivna ili sam luda zato sto sam trudna?

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Test moze biti samo lazno negativan, tesko da je lazno pozitivan.

  3. #3
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka, hebate, vidla sam tvoj nick ovdje i reko evo ga na, od trcanja fakat zatrudnis

  4. #4
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    za autoricu - dva pozitivna testa ne lazu
    i iz mog iskustva - prima je najgori test, kupi jeftini gravignost, on ima crvenu liniju i nema evaporacijske

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    4

    Početno

    Pa i ovaj ima crvene linije...a za evaporacijsku sam mislila da je bila na ovome Clearblue...

  6. #6
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Confused, čestitam!
    I da odgovorim na tvoje pitanje, luda si jer si trudna

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    4

    Početno

    Hvala

  8. #8
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    spajka, hebate, vidla sam tvoj nick ovdje i reko evo ga na, od trcanja fakat zatrudnis
    a i jesen je

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Confused ja sam radila isto clearblue test..onaj digitalni sta pokaze dali si trudna i koliko odprilike...i nestalo je isto kao kod tebe..na pakovanju pise da nakon nekoliko sati nestane sve...i ja sam onda uradila drugi za svaki slucaj haha

    Cestitam!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    4

    Početno

    Ja sam radila obicni,ne digitalni.I sad me jos jedna stvar buni kod ovog ponovljenog-ima li veze vrijeme koliko je test bio izvan zastitne folije s rezultatom?Jer negdje sam procitala da kao ne smije biti duze od sat vremena izvan folije,a meni je taman tako nekako bio...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •